DAUGYBĖ ERDVĖS NAUJOVĖMS ATRASTI.

BMW 3 serijos Touring.

DAUGYBĖ ERDVĖS NAUJOVĖMS ATRASTI.

BMW 3 serijos Touring.

DAUGYBĖ ERDVĖS NAUJOVĖMS ATRASTI.BMW 3 serijos Touring.

Bagažinės tūris litrais

496

Bekontaktis bagažinės atidarymas ir uždarymas

Taip

Ratų bazė cm

281

Sėdynės atlošas 40/20/40

standartinis

Moderni estetikos ir dinamikos interpretacija: BMW 3 serijos Touring stebina savo nuosekliu puikiai apgalvotu dizainu ir autentišku bei užtikrintu charakteriu. BMW Sport (liet. sportinė), Modern (liet. moderni) arba Luxury (liet. prabangi) linijos su išraiškingais savo bruožais atitiks visus jūsų poreikius – nesvarbu, ar pasirinktumėte dinamišką sportiškumą, įtikinamą modernumą ar išskirtinę eleganciją. Siekiant, kad BMW atitiktų visus rinkos poreikius, BMW 3 serijos Touring sukurti trys našūs, mažai degalų suvartojantys varikliai, visi veikiantys su modernia BMW TwinPower Turbo technologija. Visi jie – galinga automobilyje plakanti širdis. Be to, su pažangiomis degalų taupymo priemonėmis iš BMW EfficientDynamics neabejotinai suvartosite mažiau degalų. Bet kokioje situacijoje.

DAUGYBĖ ERDVĖS ATRASTI NAUJUS DALYKUS.

Iškart pastebimi ryškiausi privalumai.

BMW visuomet sujungia unikalias dizaino idėjas. Visa tai lemia neprilygstamos sportinės elegancijos kupiną automobilį.

Dizainas.

Moderni estetikos ir dinamikos interpretacija: BMW 3 serijos Touring stebina savo nuosekliai apgalvotu dizainu. Iškart atpažįstamas BMW 3 serijos automobilių šeimos narys pasižymi autentišku ir įtikinamu charakteriu. Nesvarbu, iš kurios perspektyvos į jį bepasižiūrėtumėte.

Važiavimo dinamika.

Daugelyje skirtingų aspektų pasireiškianti dinamika: su papildoma įranga, kaip antai, pasirenkamoji prisitaikanti M pakaba, Sport režimas ar kintantis sportinis vairavimas galėsite suteikti savo BMW 3 serijos Touring dar daugiau manevringumo. Su šiais priedais bus užtikrinamas dar sportiškesnis važiavimo stilius, geriausios automobilio valdymo charakteristikos ir tikslumas.

Kintama bagažinės koncepcija.

Lankstumas, erdvė, funkcionalumas ir komfortas – pagrindinės BMW 3 serijos Touring modelio bagažinės ypatybės. Dėl didesnių matmenų ir universalaus interjero tiek pakrauti, tiek ir iškrauti krovinius bus ypač paprasta. Taigi, daiktų transportavimas taps tikru malonumu.
 • Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.

  Reikšmės be ( ) taikomos baziniam modeliui su standartinėje įrangoje nurodytos transmisijos tipu. Reikšmės su ( ) taikomos modeliui su pasirenkamu transmisijos tipu (žr. pasirenkamoji įranga).

  Degalų sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą (93/116/EB). Duomenis sudaro: viena trečioji važiavimo mieste ir dvi trečiosios važiavimo užmiestyje (pagal nuvažiuotą atstumą). CO2 emisija nustatyta kaip priedas prie degalų sąnaudų. Degalų sąnaudų lygiai apskaičiuojami remiantis automobilių su standartine įranga sąnaudomis. Specialioji įranga (pvz., platesnės padangos) gali turėti didelės įtakos degalų sąnaudoms ir važiavimo našumui.

  Nurodytieji techniniai duomenys taikomi Vokietijos rinkos automobiliams. Į vaizduojamus modelius gali (dalinai) įeiti pasirenkamoji įranga ir priedai. Priklausomai nuo konkrečių kitų rinkų reikalavimų, tiek tekste, tiek ir iliustracijose gali būti modelių ir standartinės bei pasirenkamosios įrangos pakeitimų. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su savo BMW partneriu. Dizainas ir įranga gali kisti. Galima klaida. Speciali nacionalinėms rinkos skirta įranga čia nepateikiama.

  Transporto priemonės svoris be krovinio (ES) kg Į nurodytuosius duomenis įeina 90 proc. pripiltas degalų bakas, 68 kg vairuotojas ir 7 kg bagažas. Nepakrauto automobilio svoris atitinka modelį su standartine įranga. Dėl pasirenkamosios įrangos šie skaičiai gali padidėti.

  Nominalioji galia: BMW rekomenduoja naudoti aukščiausios rūšies bešvinius 95 RON degalus. Taip pat galima naudoti ir RON 91 degalus su maksimalia 10 proc. etanolio riba (E10). Nurodytasis variklio našumas ir degalų sąnaudos nustatytos pagal RON 98 degalus.