BMW 4 serijos kabrioleto G23 2020 žalios „Sanremo Green“ metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su modeliu

4 SERIJA

BMW 4 SERIJOS KABRIOLETAS: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS.

Trumpai apie naujojo BMW 4 serijos kabrioleto techninius duomenis: variklius, sąnaudas, CO2 emisiją ir matmenis. Glausta pagrindinių duomenų apžvalga: darbinis tūris, arklio galios, sukimo momentas ir akceleracija - išsirinkite savo poreikius atitinkantį variklį.

Skaityti daugiau
4 SERIJABMW 4 SERIJOS KABRIOLETAS: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS.

NAUJOJO BMW 4 SERIJOS KABRIOLETO TECHNINIAI DUOMENYS

Pasirinkti modelį
Techninių duomenų nėra.
BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.

BMW 4 serijos kabrioleto degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • BMW 430i kabrioletas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,9-7,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 158-176

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.