BMW 4 serijos kupė G22 2020 mėlyno Arctic Race Blue metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo, galiniai žibintai ir šalia automobilio stovintis modelis

THE 4

NAUJOJO BMW 4 SERIJOS KUPĖ: MODELIAI IR ĮRANGA

Meskite iššūkį nusistovėjusiai tvarkai kartu su ketvirtosios serijos BMW kupė automobiliu. Čia rasite visą informaciją apie dizaino akcentų įvairovę, išskirtinę įrangą bei aukščiausios klasės skaitmenines paslaugas. Sužinokite, kaip šis unikalus ketvirtosios serijos BMW kupė automobilis, apsiginklavęs galingais varikliais ir tobulai tarpusavyje suderintomis dinaminėmis savybėmis, perkelia absoliutų vairavimo malonumą į aukščiausią lygmenį.

Skaityti daugiau
THE 4 NAUJOJO BMW 4 SERIJOS KUPĖ: MODELIAI IR ĮRANGA

MODELIŲ IR ĮRANGOS PASIRINKIMAS.

BMW 4 serijos kupė itin individualus įrangos pasirinkimas ir modelių versijos.

Bazinė komplektacija

Bazinės komplektacijos ketvirtosios serijos BMW kupė automobilis įkvėps savo puošniu dizainu ir komfortą bei saugumą dar labiau padidinančiomis praktiškomis savybėmis.

BMW 4 serijos kupė G22 2020 bazinės komplektacijos, mėlyno Arctic Race Blue metaliko spalvos

Bazinės komplektacijos ketvirtosios serijos BMW kupė automobilis įkvėps savo puošniu dizainu ir komfortą bei saugumą dar labiau padidinančiomis praktiškomis savybėmis.

 • Bazinė komplektacija

M Sport modelis

M Sport modelis suteikia automobiliui dar sportiškesnį įvaizdį. M Sport modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M sport modelio pakaba, M Sport modelio stabdžiai ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką.

BMW 4 serijos kupė G22 2020 M Sport paketas, mėlyno Arctic Race Blue metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

M Sport modelis suteikia automobiliui dar sportiškesnį įvaizdį. M Sport modelis ne tik pasižymi aštresnėmis vidaus ir išorės formomis, bet ir užtikrina didesnį vairavimo malonumą. M sport modelio pakaba, M Sport modelio stabdžiai ir M aerodinaminis paketas ženkliai optimizuoja važiavimo dinamiką.

 • Eksterjeras

 • Interjeras

BMW 4 serijos kupė Individual pilko Dravite grey metaliko spalvos, G22 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 4 serijos kupė Individual mėlyno Frozen Portimao Blue metaliko spalvos G22 2020, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 4 serijos kupė Individual pilko Frozen Deep Grey metaliko spalvos G22 2020 stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW Individual išplėstinė Merino odos apdaila Ivory White dramblio kaulo spalvos, BMW 4 serijos kupė Individual G22 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
BMW Individual išplėstinė Merino odos apdaila Fiona Red/Black raudonos/juodos spalvos, BMW 4 serijos kupė Individual G22 2020 interjeras
BMW Individual išplėstinė Merino odos apdaila Fjord Blue/Black raudonos/juodos spalvos, BMW 4 serijos kupė Individual G22 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
Aukštos kokybės medienos interjero apdaila su Pearl Chrome apdailos akcentu, BMW 4 serijos kupė Individual G22 2020 interjeras
BMW Individual itin blizgi interjero apdaila aliuminio audinio su Pearl Chrome apdailos akcentu, BMW 4 serijos kupė Individual G22 2020 interjeras
Juoda blizgi Fine Black interjero apdaila su Pearl Chrome akcentu, BMW 4 serijos kupė Individual G22 2020 interjeras
BMW Individual antracito spalvos stogo danga, BMW 4 serijos kupė G22 2020 interjeras, vairuotojo erdvė
BMW 4 serijos kupė G22 2020 interjeras, vairuotojo erdvė, durelių slenkstis su BMW Individual užrašu

BMW INDIVIDUAL NAUJAJAM BMW 4 SERIJOS KUPĖ.

Išskirtinis, nepriklausomas, individualus: su prašmatnia, aukštos kokybės BMW Individual kolekcijos įranga savo ketvirtosios serijos BMW kupė automobilį tobulai pritaikysite savo poreikiams ir suteiksite jam išskirtinumo. Žavinga BMW Individual kolekcijos dažų apdaila leis ryškiai suspindėti gatvėse, o įspūdingi 793 I stiliaus dvispalviai 19 colių skersmens BMW Individual lengvojo lydinio ratlankiai automobiliui suteiks elegantišką ir ryžtingumu alsuojančią išvaizdą. Išreikškite savo unikalumą ir interjere – rinkitės aukštos kokybės BMW Individual interjero apdailos detales arba ypatingai prašmatnius BMW Individual odinius apmušalus.

VAIRAVIMO DINAMIKA.

Naujojo BMW 4 serijos kupė jėgą į varančiuosius ratus perduodančių bei važiuoklės detalių asortimentas.

Sportiškas važiavimo stabilumas, optimalus valdymas ir didelis manevringumas: naujojo ketvirtosios BMW serijos kupė automobilio charakteristikos ir vairavimo dinamikos savybės leis mėgautis jaudinančiais vairavimo malonumais. Apsiginklavęs galingais BMW TwinPower Turbo varikliais ir tobulai tarpusavyje suderintomis pakabos detalėmis, šis sportinis kupė automobilis yra pasirengęs kiekvienam iššūkiui.

BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis BMW 4 serijos kupė G22 2020

BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis.

Naujos kartos BMW TwinPower Turbo 2,0 litrų 4 cilindrų benzininis variklis užtikrina maksimalų vairavimo malonumą. Jis išsiskiria greitu galios perdavimu ir savo nuostabiai greita reakcija net ir žemų variklio apsukų diapazone, o tuo pačiu yra ekonomiškas bei tausojantis aplinką.
Steptronic Sport transmisija. BMW 4 serijos kupė G22 2020, interjeras

Steptronic Sport transmisija.

Aštuonių pavarų sportinė Steptronic Sport transmisija leidžia itin greitai keisti pavaras. Nesvarbu, ar pavaros valdomos automatiškai, ar rankiniu būdu, naudojantis ant vairo esančiomis pavarų perjungimo svirtelėmis ar pavarų perjungimo svirtimi, visada mėgausitės patogiu, ramiu arba neįtikėtinai dinamišku vairavimu, o pasirinkę SPORT režimą ir pavarų svirtį nustatę į S/M padėtį, pajusite maksimalias šio automobilio galimybes.
xDrive logotipas BMW 4 serijos kupė G22 2020

xDrive.

Išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taip užtikrina maksimalią trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl galėsite mėgautis dar geresniu automobilio manevringumu.
BMW 4 serijos kupė G22 2020 pakaba

Pakaba.

Standartinė pakaba leis mėgautis itin dideliu tikslumu, manevringumu ir patogumu. Tai užtikrinti leidžia aliumininė dvilankstė priekinė ašis su spyruoklės stovu, iki smulkmenų ištobulintos konstrukcijos penkių svirčių galinė ašis bei itin kruopščiai pagamintos ir puikiai tarpusavyje suderintos visos detalės.
BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzelinis variklis BMW 4 serijos kupė G22 2020

BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzelinis variklis.

Naujausios kartos BMW TwinPower Turbo 2 litrų 4 cilindrų dyzeliniai varikliai demonstruoja veržlumą bei išsiskiria itin greitu atsaku net dirbant žemais sūkiais. Turbokompresoriaus technologija su kintančios geometrijos turbina ir CommonRail tiesioginio įpurškimo sistema užtikrina itin mažas emisijas ir degalų sąnaudas.

INOVACINĖS TECHNOLOGIJOS.

Naujojo BMW 4 serijos kupė pagalbos vairuotojui sistemos, skaitmeninės paslaugos.

Skaitmeninis raktas, BMW 4 serijos kupė G22 2020

Skaitmeninis raktas.

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone* telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį. *BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey.
Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional BMW 4 serijos kupė G22 2020

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional.

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis fukcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
Parking Assistant Plus BMW 4 Series Coupé G22 2020

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus makes parking and manoeuvring the vehicle easier. It features among others the Surround View system including Top View, Panorama View, Remote View 3D , as well as a lateral parking aid, the emergency braking function Active Park Distance Control, Parking Assistant with longitudinal and lateral guidance and Reversing Assistant.
Išmaniojo telefono integravimas, BMW 4 serijos kupė G22 2020

Išmaniojo telefono integravimas.

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
Remote Software Upgrade nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, BMW 4 serijos kupė G22 2020

Remote Software Upgrade nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija.

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinė įranga? Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naujiniai yra įdiegiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

BMW 4 serijos kupė degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M440i xDrive kupė:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 7,6-8,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 173-186

  BMW 430i kupė:
  Degalų sąnaudos100 km (mišriu režimu): 6,6-7,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 150-168

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.