BMW 4 serija kupė (G22) 2020, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su modeliu
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

4 SERIJA

BMW 4 SERIJOS KUPĖ

Variklio tipasBenzinasDyzelinas
4 SERIJABMW 4 SERIJOS KUPĖ

Naujasis ketvirtosios BMW serijos kupė automobilis pakerės savo unikalia estetika, sportiška dinamika ir aukštos kokybės interjeru. Nepakartojamas dizainas ir įspūdingas manevringumas – nepaprastai viliojantis derinys.

Skaityti daugiau

BMW 4 SERIJOS KUPĖ EKSTERJERO DIZAINAS

Provokuojantis, nepriklausomas, nenustygstantis: su niekuo nesupainiojamu eksterjeru besipuikuojantis ketvirtosios BMW serijos kupė automobilis tiesiog trykšta maištingu nepriklausomumu. Išskirtinis priekis su unikaliomis dvigubomis BMW būdingos formos grotelėmis pabrėžia didžiausią nepriklausomumą ir ketvirtosios BMW serijos kupė išvaizdai suteikia išraiškingumo.

Skaityti daugiau
BMW 4 serijos kupė (G22) 2020 mėlynos metalizuotos <i>Arctic Race Blue</i> spalvos vaizdas iš šono, lengvojo lydinio ratlankiai su atviromis durelėmis ir modeliu automobilyje

BMW 4 SERIJOS KUPĖ INTERJERO DIZAINAS

Sutelktas rafinuotumas: ketvirtosios BMW serijos kupė automobilio interjere dėmesio centre yra vairuotojas. Funkcionalus interjeras, skrupulingas dizaino stilius ir itin aukštos kokybės interjero dizaino elementai sukuria šiuolaikišką ir nepriklausomumu dvelkiančią atmosferą.

Skaityti daugiau
BMW 4 serijos kupė (G22) 2020, interjeras, priekinio keleivio erdės vaizdas

VAIRAVIMO DINAMIKA

4 serijos BMW kupė jėgą į varančiuosius ratus perduodančios ir važiuoklės detalės.

Sportiškas važiavimo stabilumas, optimalus valdymas ir didelis manevringumas: ketvirtosios BMW serijos kupė automobilio charakteristikos ir vairavimo dinamikos savybės leis mėgautis jaudinančiais vairavimo malonumais. Apsiginklavęs galingais TwinPower Turbo varikliais ir tobulai tarpusavyje suderintomis pakabos detalėmis, šis sportinis kupė yra pasirengęs kiekvienam iššūkiui.
BMW <i>TwinPower Turbo</i> 4 cilindrų benzininis variklis BMW 4 serijos kupė (G22) 2020

TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis

Naujosios kartos dviejų litrų darbinio tūrio ir keturių cilindrų TwinPower Turbo benzininis variklis – absoliutaus vairavimo malonumo garantija. Šis variklis, pasižymintis itin greitu galios perdavimu ir įspūdingu atsaku net ir esant mažoms variklio apsukoms, tuo pačiu išsiskiria nedidelėmis degalų sąnaudomis ir nedidele emisija.
BMW <i>TwinPower Turbo</i> 4 cilindrų benzininis variklis BMW 4 serijos kupė (G22) 2020

TwinPower Turbo 4 cilindrų dyzelinis variklis

Naujosios kartos dviejų litrų darbinio tūrio ir keturių cilindrų TwinPower Turbo dyzeliniai varikliai demonstruoja itin greitą galios perdavimą ir nepriekaištingą atsaką net ir esant nedidelėms variklio apsukoms. Turbokompresoriaus technologija su kintamos geometrijos turbina ir CommonRail tiesioginio įpurškimo sistema užtikrina ypatingai mažas šių variklių degalų sąnaudas ir itin nedidelę emisiją.
<i>xDrive</i> emblema BMW 4 serijos kupė (G22) 2020

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.
BMW 4 serijos kupė (G22) 2020 pakaba

Pakaba

Standartinė pakaba leis mėgautis itin dideliu tikslumu, manevringumu ir patogumu. Tai užtikrinti leidžia aliumininė dvilankstė priekinė ašis su spyruoklės stovu, iki smulkmenų ištobulintos konstrukcijos penkių svirčių galinė ašis bei itin kruopščiai pagamintos ir puikiai tarpusavyje suderintos visos detalės.
<i>Steptronic Sport</i> transmisija, BMW 4 serija kupė (G22) 2020

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių greičių Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio savybes.

INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS

BMW 4 serijos kupė skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

<i>Driving Assistant Professional</i> funkcija, BMW 4 serijos kupė (G22) 2020

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
<i>Parking Assistant Plus </i>funkcija, BMW 4 serijos kupė (G22) 2020

Parking Assistant Plus funkcija

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, šioje sistemoje yra įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą ir iš viršaus, matyti panoraminį vaizdą ir nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi automatiškai automobilį sustabdančią susidūrimų statant automobilį išvengimo funkciją, padeda pastatyti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas, taip pat palengvina automobilio pastatymą važiuojant atbuline eiga.
Išmaniojo telefono integravimo funkcija, BMW 4 serijos kupė (G22) 2020

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay® ir Android Auto®, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
Nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, BMW 4 serijos kupė (G22) 2020

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

BMW 4 SERIJOS KUPĖ MODELIAI

BMW 4 SERIJOS KUPĖ

 • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 778
 • Aliuminio intarpais dekoruoti durelių slenksčiai, priekiniai slenksčiai puošti BMW užrašu
 • Dėmesį sutelkti padedanti sistema Attention Assist
 • Sportinis oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais
 • Nuo kaitros ir saulės sauganti stiklo danga
BMW 4 serijos kupė (G22) 2020 bazinio modelio oranžinės metalizuotos <i>Sunset Orange</i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio

M SPORTINIS PAKETAS PRO

 • M Shadowline itin blizgi apdaila su papildomais elementais
 • Itin blizgios juodos spalvos M galinis aptakas
 • M sportiniai stabdžiai su itin blizgios raudonos spalvos stabdžių apkabomis
 • Galimybė mėgautis sportiško važiavimo garsu salone važiuojant SPORT ir SPORT+ režimais
 • M saugos diržai
BMW 4 serijos kupė (G22) 2020<i> M Sport</i> <i>Pro</i> paketas, pilkos metalizuotos<i> Brooklyn Grey</i> kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio
 • BMW 4 SERIJOS KUPĖ
 • M SPORTINIS PAKETAS PRO

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW 4 SERIJOS KUPĖ MODELIUI

Geras jausmas. Pažįstamas jausmas.

Su sportiško BMW 4 serijos kupė vairavimo malonumas garantuotas. Originalūs BMW aksesuarai ir priedai – ypatingiems jūsų poreikiams. Siūlome platų nepriekaištingai pritaikytų papildomų detalių ir priedų asortimentą, puikiai praturtinsiantį šio nepaprasto BMW 4 serijos kupė kokybę, dizainą ir technines charakteristikas. Pasiūlysime jums didžiausią pridėtinę vertę, kad ir ką turėtumėte omenyje. Itin aukštos kokybės BMW M Performance Parts priedai pabrėžia dinamiškąjį šio sportinio kupė charakterį.
BMW slidžių ir snieglentės laikiklis, prailginamas i&scaron; &scaron;ono, BMW 4 serijos kupė (G22) 2020, vaizdas i&scaron; arti

BMW slidžių ir snieglentės laikiklis, prailginamas iš šono

Užrakinamas BMW slidžių ir snieglenčių laikiklis, kurį galima abiejose pusėse praplėsti, kad galėtumėte saugiai pritvirtinti iki penkių porų slidžių ar snieglenčių. Jį galima derinti su bet kuriais BMW stogo skersiniais. Taip pat galima pritvirtinti slidžių lazdas.
Išsamiau
Dviračių laikiklis BMW <i>Rear Bicycle Rack Pro 2.0,</i> BMW 4 serijos kupė (G22) 2020 vaizdas i&scaron; arti

BMW dviračių laikiklis Pro 2.0

Didžiausia leistina apkrova – 60 kg, laikiklis gali būti kompaktiškai sulankstomas. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.
Išsamiau
BMW universali bevielė įkrovimo stotelė, BMW 4 serijos kupė (G22) 2020 vaizdas i&scaron; arti

BMW universali bevielė įkrovimo stotelė

Bevielis įkrovimas bet kur ir bet kada: Bevielis įkrovimas visur ir visada: su BMW universalia beviele įkrovimo stotele savo išmanųjį telefoną pakrausite greitai ir patogiai. Ir tam neprireiks jokio laido. Mobilus telefonas bus kraunamas stabiliai ir saugiai. Itin išmanu: integruotą nešiojamą įkroviklį galite išimti ir savo telefoną įkrauti ne tik automobilyje.
Išsamiau
<i>M Performance </i>priekinis oro srauto skirstytuvas i&scaron; anglies pluo&scaron;to, BMW 4 serija kupė (G22) 2020 vaizdas i&scaron; arti

M Performance priekinis oro srauto skirstytuvas iš anglies pluošto

Tvirtas pareiškimas: tik iš anglies pluošto pagamintas priekinis M Performance oro srauto skirstytuvas ypatingu būdu išryškina galia alsuojančią automobilio išvaizdą. Unikali automobilių sporto dvasia spinduliuojanti išvaizda tiems, kurie nesileidžia į jokius kompromisus.
Išsamiau
Itin blizgios juodos spalvos<i> M Performance</i> liežuvėliai de&scaron;inėje ir kairėje, BMW 4 serijos kupė (G22) 2020, vaizdas i&scaron; arti

Itin blizgios juodos spalvos M Performance liežuvėliai dešinėje ir kairėje

Tikra lenktynių dvasia: aerodinaminiame vamzdyje specialiai šiam automobiliui pritaikyti aukštos kokybės M Performance priekinio bamperio liežuvėliai užtikrina dar sportiškesnį valdymą. Šie itin blizgios juodos spalvos liežuvėliai iš itin tvirto poliuretano automobiliui suteikia stulbinančiai sportišką išvaizdą.
Išsamiau
<i>M Performance</i> vairas, BMW 4 serijos kupė (G22) 2020 vaizdas i&scaron; arti

M Performance vairas

Įtikinami argumentai: Alcantara oda aptrauktas M Performance vairas užtikrina puikų pojūtį ir suėmimą, kad jaustumėtės tarsi vairuodami sportinį automobilį. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos vidurio juosta pabrėžia sportinio automobilio stilių.
Išsamiau

NAUJOJO BMW 4 SERIJOS KUPĖ TECHNINIAI DUOMENYS

BMW 430i kupė:

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

180 (245)/4500–6500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

5,9

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,4–6,6 (WLTP)

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

168–149 (WLTP)

BMW 4 serijos kupė (G22) techniniai duomenys

BMW 4 SERIJOS KUPĖ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW 4 serijos kupė (G22) 2020 mėlynos metalizuotos <i>Artic Race Blue</i> spalvos, vaizdas i&scaron; galo su žmogumi &scaron;alia

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW 4 SERIJOS KUPĖ MODELIUI

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW 4 serijos kupė finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA BMW 4 SERIJOS KUPĖ MODELIUI

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Transporto priemonės patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas padeda klientui

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW 4 serijos kupė įsigijimo, pra&scaron;ome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW serviso personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

BMW M440i xDrive kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,5–8,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 194–181

 

Oficialūs duomenys apie energijos sąnaudas, elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: www.bmw.de/wltp

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW M440i xDrive kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,5–8,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 194–181

  Oficialūs duomenys apie energijos sąnaudas, elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu: www.bmw.de/wltp