NEVARŽOMA LAISVĖ.

Naujasis BMW 4 serijos kabrioletas.

NEVARŽOMA LAISVĖ.

Naujasis BMW 4 serijos kabrioletas.

NEVARŽOMA LAISVĖ.Naujasis BMW 4 serijos kabrioletas.

Naujasis BMW 4 serijos kabrioletas – tai nevaržoma laisvė ir nauji įspūdžiai kelyje! Mėgaukitės saulės spinduliais, gaudykite vėjo gūsius ir kasdien patirkite ypatingas važiavimo akimirkas. Sportiško charakterio, ypač manevringas ir dinamiškas – naujasis BMW kabrioletas sukurtas taip, kad patenkintų visus jūsų norus kelyje. Išskirtinis dizainas, daugybė novatoriškų funkcijų ir veržlumo galia – tai naujojo BMW 4 serijos kabrioleto bruožai.

BMW 430i kabrioletas
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,0–6,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 162–154

 

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Read more

Akceleracija 0-100 km/h per s (430i)

6,4

Didžiausias greitis (430i)

250 km/h

Sąnaudos mišriu režimu l/100 km (430i)

7,0–6,6

CO2 emisija g/km (430i)

162–154

Stogas nuleidžiamas per s

maždaug per 20 sekundžių

Naujasis BMW 4 serijos kabrioletas apjungia sportišką charakterį ir stilingą eleganciją. Atlenkiamas kietas stogas leidžia mėgautis kabrioleto privalumas šiltuoju metų laiku ir komfortiškai važinėti visus metus. Itin komfortiškas salonas ir gausybė pažangių technologijų suteikia šiam automobiliui naujų galių. BMW 4 serijos kabrioletas – išskirtinių asmenybių favoritas.

SPORTIŠKAS.

Naujasis BMW 4 serijos kabrioletas – galingas, dinamiškas ir itin manevringas. Tai sportiško charakterio automobilis, todėl su juo niekuomet nebus nuobodu, o nauji pojūčiai – garantuoti. Iš pirmo žvilgsnio kompaktiškas miesto stileiva pasiruošęs įveikti sunkiausius kelio iššūkius ir įrodyti, ko jis yra iš tikrųjų vertas.

„Kuriame išskirtinį dizainą, kuris išlaiko autentiškumą, tačiau yra šiuolaikiškas ir ekspresyvus”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP DIZAINO VADOVAS

DIZAINAS.

UŽGNIAUŽIANTIS KVAPĄ.

BMW 4 serijos kabrioletas sukurtas mėgautis laisve ir nepakartojamais įspūdžiais. Tai išskirtinio dizaino ir galimybių automobilis, kuris nepriekaištingai atrodo tiek su nuleistu, tiek su uždaru stogu. Unikali sportiška išvaizda, po kuria slepiasi galingas variklis ir išskirtiniai parametrai, suteikia šiam automobiliui daugiau galios ir leidžia pretenduoti į sportiškiausio kabrioleto titulą.
Read more

ATLETIŠKAS CHARAKTERIS.

BMW 4 serijos kabrioleto priekinė dalis demonstruoja išskirtinį charakterį ir formas. Naujo dizaino priekiniai LED žibintai suteikia elegancijos, o šio automobilio atletišką išvaizdą užbaigia didelės oro įleidimo angos su integruotais priešrūkiniais LED žibintais.
Read more

APTAKI FORMA.

Aptaki forma ir elegantiškos linijos pabrėžia atletišką naujojo BMW 4 serijos kabrioleto charakterį. Visos automobilio dalys – kruopščiai apgalvotos, todėl sudaro nepriekaištingą dizaino paveikslą, kuriame daugybę autentiškų BMW akcentų, išskiriančių šiuos automobilius iš minios.
Read more

IŠRAIŠKINGAS.

Naujojo BMW 4 serijos kabrioleto galas – itin išraiškingų formų ir linijų. Išskirtinio dizaino dviejų dalių galiniai LED žibintai ypač pabrėžia kėbulo masyvumą ir tampa puikiu dizaino akcentu.
Read more

IŠSKIRTINIS INTERJERAS.

APLINKA+

Naujojo BMW 4 serijos Kabrioleto išskirtiniame interjere puikiai dera sportiškumas ir modernus funkcionalumas. Daugybė vairuotojo poreikiams pritaikytų informacinių ir ryšių technologijų bei interjeras iš aukštos kokybės medžiagų užtikrina ypač aukštą komforto standartą. Be to, aplinkos apšvietimas suteikia unikalią važiavimo patirtį.
Read more

FUNKCIONALUMAS.

Išskirtiniame naujojo BMW 4 serijos kabrioleto salone puikiai dera sportišką automobilio charakterį atspindintys dizaino elementai ir nepriekaištingas funkcionalumas. Jame integruota daugybė funkcijų, kurios vairuotojui suteikia komfortišką vairavimo patirtį. Pavyzdžiui, priekiniame automobilio lange jūs galite patogiai matyti automobilio greitį ar skambutį. Be to, įspūdinga apšvietimo sistema leidžia šiame automobilyje jaustis ypatingai.
Read more

VAIRUOTOJO POREIKIAMS.

Sportinio dizaino, odinis, daugiafunkcinis vairas (standartinė įranga) yra pagrindinis automobilio salono akcentas. BMW projekcinis ekranas ir naujasis daugiafunkcinis prietaisų skydelis* (pasirenkama įranga) rodo daugybę vairuotojui svarbios informacijos. Be to, automobilyje integruota naujoji navigacijos sistema „Professional” bei BMW „Connected” programėlė, kuri sujungia jūsų išmanųjį telefoną su jūsų naujuoju BMW 4 serijos kabrioletu ir leidžia patogiai naudotis papildomomis funkcijomis. * Galimas ne visose komplektacijose.
Read more

VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujeji BMW 4 serijos modeliai.

VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujeji BMW 4 serijos modeliai.

Atraskite naujuosiuose BMW 4 serijos modeliuose sportišką charakterį, pažangų dizainą ir išskirtinį komfortą.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.