LAISVĖ+

Naujasis BMW 4 serijos Kabrioletas. 4 reiškia daugiau.

LAISVĖ+

Naujasis BMW 4 serijos Kabrioletas. 4 reiškia daugiau.

LAISVĖ+Naujasis BMW 4 serijos Kabrioletas. 4 reiškia daugiau.

Naujasis BMW 4 serijos Kabrioletas: mėgaukitės saulės spinduliais, pajuskite vėją ir patirkite ypatingas važiavimo akimirkas. Visa tai su sportišku manevringumu ir jaudinančia dinamika, kuriuos lydi įspūdingas aerodinaminis dizainas ir stilinga įranga su daugybe novatoriškų funkcijų. Šiuolaikinis laisvės pojūtis ant keturių ratų.

BMW 430i Kabrioletas
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,0–6,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 162–154

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

 

Akceleracija 0-100 km/h per s (430i)

6,4

Didžiausias greitis (430i)

250 km/h

Sąnaudos mišriu režimu l/100 km (430i)

7,0–6,6

CO2 emisija g/km (430i)

162–154

Stogas nuleidžiamas per s

maždaug per 20 sekundžių

Naujasis BMW 4 serijos Kabrioletas sujungia jaudinantį sportiškumą su stilinga elegancija. Atlenkiamas kietas stogas leidžia maksimaliai pajusti kabrioleto privalumus ir unikalius važiavimo potyrius ištisus metus. Patogus interjeras ir įvairiausios novatoriškos technologijos aktyviam gyvenimo stiliui užbaigia šią sėkmingą bendrą koncepciją. Unikaliai intensyviai važiavimo patirčiai pajausti.

SPORTIŠKAS+

Naujasis BMW 4 serijos Kabrioletas su savo įspūdingais galios parametrais ir manevringa dinamika suteiks neįtikėtinai intensyvių važiavimo akimirkų. Važiuojate vingiuotu pakrantės keliu ar sudėtingu kalnų keliu? Galingi varikliai, efektyvi lengvasvorė konstrukcija ir sportiškai manevringa pakaba parodys, ko jie iš tikro yra verti.

„Kuriame išties jaudinantį dizainą, kuris yra modernus ir autentiškas.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP DIZAINO VADOVAS

DIZAINAS+

UŽGNIAUŽIANTIS KVAPĄ+

Laisvė ant keturių ratų – patraukliausia savo forma: Naujojo BMW 4 serijos Kabrioleto dizainas yra nepakartojamas – tiek su atviru tiek su uždaru kietu stogu – unikalios sportiškos išvaizdos, malonaus stiliaus ir galingos dinamikos derinio dėka. Kiekviena kelionė yra užtikrinta patirtis.

ATLETIŠKAS+

Naujojo BMW 4 serijos Kabrioleto priekinė dalis formuoja modernią sportišką išvaizdą, kurią šis automobilis tiesiog spinduliuoja: naujo dizaino priekiniai LED žibintai iš šonų supa tik BMW būdingas dvigubų juostelių radiatoriaus groteles ir tuo pabrėžia šio automobilio galingą atletiškumą. Dinamišką išvaizdą užbaigia didelės oro įleidimo angos su integruotais priešrūkiniais LED žibintais.

APTAKUS+

Ištęsta forma su išlenktais šonais pabrėžia naujojo BMW 4 serijos Kabrioleto sportišką eleganciją. Pleišto formos siluetas įsilieja į išraiškingą automobilio galinę dalį ir sukuria jaudulį keliančios dinamikos pojūtį, kuris vienodai juntamas stogui esant pakeltam, tiek nuleistam.

IŠRAIŠKINGAS+

Žiūrint iš galo, naujasis BMW 4 serijos Kabrioletas daro įspūdį savo solidžia ir ryžtinga išvaizda, kurią pabrėžia išsiskiriantis buferis su integruotais išmetimo vamzdžiais. Naujo dizaino dviejų dalių galiniai LED žibintai patraukliai pabrėžia kėbulo plotį ir akcentuoja dinamišką dizainą.

INTERJERAS+

APLINKA+

Naujojo BMW 4 serijos Kabrioleto išskirtiniame interjere puikiai dera sportiškumas ir modernus funkcionalumas. Daugybė vairuotojo poreikiams pritaikytų informacinių ir ryšių technologijų bei interjeras iš aukštos kokybės medžiagų užtikrina ypač aukštą komforto standartą. Be to, aplinkos apšvietimas suteikia unikalią važiavimo patirtį.

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ +

Sportinis odinis daugiafunkcinis vairas (standartinė įranga) yra į vairuotoją orientuotos erdvės centras. BMW projekcinis ekranas ir naujasis daugiafunkcinis prietaisų skydelis* (pasirenkama įranga) rodo daug aiškiai išdėstytos važiavimui svarbios informacijos. Tuo tarpu naujoji navigacijos sistema Professional bei BMW Connected programėlė, kuri sujungia jūsų išmanųjį telefoną su jūsų naujuoju BMW 4 serijos Kabrioletu, užtikrina puikų ryšį su pasauliu.

* Galimas ne visose komplektacijose.

IŠSKIRTINIS+

Naujojo BMW 4 serijos Kabrioleto interjero įranga yra pagaminta iš rafinuotos įvairiausių modernių medžiagų gamos. Mėgaukitės puikiu komfortu papildomai pasirinkę sportines sėdynes su aukštos kokybės oda su SunReflective technologija ir papildomai pasirenkamu oro žiedu. Malonią aplinką dar pagerina patrauklios interjero ir akcentinės juostelės, klasikinės chromuotos detalės ir kontrastingos prietaisų skydelio siūlės.

VAŽIAVIMO MALONUMAS+

Naujeji BMW 4 serijos modeliai.

VAŽIAVIMO MALONUMAS+

Naujeji BMW 4 serijos modeliai.

Atraskite naujosios BMW 4 serijos modelių gryną sportišką charakterį, pažangų dizainą ir išskirtinį komfortą.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija arba.

  Reikšmės netaikomos vienam automobiliui ir nesudaro pasiūlymo dalies. Jos skirtos palyginti skirtingų tipų transporto priemones. Į degalų ar kitų energijos šaltinių gamybos ir teikimo metu sukurtą CO2 emisiją neatsižvelgiama, kai nustatomos CO2 emisijos reikšmės pagal direktyvą 1999/94/EB.