DINAMIŠKAS+

Naujasis BMW 4 serijos Coupé. 4 reiškia daugiau.

DINAMIŠKAS+

Naujasis BMW 4 serijos Coupé. 4 reiškia daugiau.

DINAMIŠKAS+Naujasis BMW 4 serijos Coupé. 4 reiškia daugiau.

Sportiškas lyderis, paliekantis nepamirštamą įspūdį kelyje. Rezultatas išties įspūdingas. Dinamiškesnis, manevringesnis ir patogesnis. Su skrupulingai ištobulintu dizainu, išvaizda ir valdymu šis BMW įrodo, kad yra pasirengęs veiksmui be jokių kompromisų. Trumpiau tariant: kvapą gniaužiantis sportinis coupé, kuris vairavimo malonumui suteikia naują prasmę ir patenkina net ir išrankiausio kliento poreikius.

BMW 440i Coupé
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,7-7,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179–172

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Akceleracija 0-100 km/h per s (440i)

5,2

Didžiausias greitis (440i)

250 km/h

Sąnaudos mišriu režimu l/100 km (440i)

7,7–7,4

CO2 emisija g/km (440i)

179–172

Naujojo BMW 4 serijos Coupé žemas masės centras, puikus ašių apkrovos paskirstymas ir galingi bei efektyvūs varikliai suteikia unikalų važiavimo pojūtį. Kartu su savo išskirtine įranga Coupé turi tiksliai tai, ko reikia aplinkinių dėmesiui patraukti. Dinamiškas. Sportiškas. Galingas.

UŽGNIAUŽIANTIS KVAPĄ+

Nuo pat pirmo žvilgsnio matyti, koks sportiškas yra naujasis BMW 4 serijos Coupé. O jo įspūdingą dinamiką pajusite tik palietę akceleratoriaus pedalą. Pasirinkimas iš įvairių galingų variklių, varomų galinių ar visų varomų ratų pavara ir tobulas ašių apkrovos paskirstymas. Kiekvienas pavaros perjungimas suteikia malonumą. Kiekvienas posūkis yra nuspėjamas iš anksto. Ir kiekvienas kilometras yra nuostabi patirtis.

„Esminis BMW dizainerių tikslas – tobulas estetikos ir efektyvios dinamikos derinys”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP DIZAINO VADOVAS

DIZAINAS+

AUKŠČIAUSIA FORMA+

Jei egzistuoja tobula sportinio coupé forma, tai BMW 4 serijos Coupé yra puikus to pavyzdys. Jo atletiška išvaizda spinduliuoja dinamiškumą ir pasižymi įkvepiančia aptakaus stiliaus ir išlenktų šonų sąveika. Unikali sportiška išvaizda, manevringumas ir estetika sudaro tobulo išbaigtumo įspūdį.

ATLETIŠKAS+

Naujojo BMW 4 serijos Coupé priekis kuria modernaus sportiškumo įspūdį. Pritrenkiančios dvigubų juostelių radiatoriaus grotelės įrėmintos naujo dizaino LED žibintais akcentuoja galingą atletiškumą. Didelės oro įleidimo angos su integruotais LED priešrūkiniais žibintais užbaigia dinamišką išvaizdą lengvai įsimenančiu stiliumi.

APTAKUS+

Naujasis BMW 4 serijos Coupé savo ištęsta forma ir lengvai besileidžiančia stogo linija bei išlenktais šonais išryškina galią ir atletiškumą. Lengvumo įspūdis ir berėmiai langai pabrėžia subtiliai išlenktą siluetą ir gyvą dizainą.

IŠRAIŠKINGAS+

Naujojo BMW 4 serijos Coupé galas pasižymi solidžiu ryžtingumu, kurį pabrėžia išsiskiriantis buferis su integruotais išmetimo vamzdžiais. Naujo dizaino dviejų dalių galiniai LED žibintai patraukliai pabrėžia kėbulo plotį ir akcentuoja dinamišką stilių.

INTERJERAS+

APLINKA+

Naujojo BMW 4 serijos Coupé išskirtiniame interjere puikiai dera sportiškumas ir modernus funkcionalumas. Daugybė vairuotojo poreikiams pritaikytų informacinių ir ryšių technologijų bei interjeras iš aukštos kokybės medžiagų užtikrina ypač aukštą komforto standartą. Be to, aplinkos apšvietimas suteikia unikalią važiavimo patirtį.

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ +

Sportinis odinis daugiafunkcinis vairas (standartinė įranga) yra į vairuotoją orientuotos erdvės centras. BMW projekcinis ekranas ir naujasis daugiafunkcinis prietaisų skydelis* (papildoma įranga) rodo daug aiškiai išdėstytos važiavimui svarbios informacijos. Tuo tarpu naujoji navigacijos sistema Professional bei BMW Connected programėlė, kuri sujungia jūsų išmanųjį telefoną su jūsų naujuoju BMW 4 serijos Coupé, užtikrina puikų ryšį su pasauliu.

* Galimas ne visose komplektacijose.

IŠSKIRTINIS+

Naujojo BMW 4 serijos Coupé interjero įranga yra pagaminta iš rafinuotos modernių medžiagų apdailos. Mėgaukitės tobulu komfortu papildomai pasirinkę ypač kokybiškas sportines sėdynes su aukštos kokybės odos apmušalais. Malonią aplinką dar pagerina patrauklios interjero ir akcentinės juostelės, klasikinės chromuotos detalės ir kontrastinės prietaisų skydelio siūlės.

VAŽIAVIMO MALONUMAS+

Naujieji BMW 4 serijos modeliai.

VAŽIAVIMO MALONUMAS+

Naujieji BMW 4 serijos modeliai.

Patirkite naujosios BMW 4 serijos modelių gryną sportišką charakterį, pažangų dizainą ir išskirtinį komfortą.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija arba.

  Reikšmės netaikomos vienam automobiliui ir nesudaro pasiūlymo dalies. Jos skirtos palyginti skirtingų tipų transporto priemones. Į degalų ar kitų energijos šaltinių gamybos ir teikimo metu sukurtą CO2 emisiją neatsižvelgiama, kai nustatomos CO2 emisijos reikšmės pagal direktyvą 1999/94/EB.