DINAMIŠKAS.

Naujasis BMW 4 serijos „Coupé”.

DINAMIŠKAS.

Naujasis BMW 4 serijos „Coupé”.

DINAMIŠKAS.Naujasis BMW 4 serijos „Coupé”.

Sportiška elegancija ir nevaržoma galia. Šis BMW modelis įrodo, kad yra pasirengęs pasirodymui kelyje be jokių kompromisų. Trumpai tariant, kvapą gniaužiantis sportinis „coupé“ vairavimo malonumui suteikia naują prasmę ir patenkina net ir išrankiausio kliento poreikius.

BMW 440i Coupé
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,7-7,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179–172

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą, priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Read more

Akceleracija 0-100 km/h per s (440i)

5,2

Didžiausias greitis (440i)

250 km/h

Sąnaudos mišriu režimu l/100 km (440i)

7,7–7,4

CO2 emisija g/km (440i)

179–172

Naujojo BMW 4 serijos Coupé žemas masės centras, puikus ašių apkrovos paskirstymas ir galingi bei efektyvūs varikliai suteikia unikalų važiavimo pojūtį. Kartu su savo išskirtine įranga Coupé turi tiksliai tai, ko reikia aplinkinių dėmesiui patraukti. Dinamiškas. Sportiškas. Galingas.Naujojo BMW 4 serijos „Coupé” žemas masės centras, puikus ašių apkrovos paskirstymas ir galingi bei efektyvūs varikliai suteikia unikalų važiavimo pojūtį. Pažangios technologijos, išskirtiniai parametrai ir abejingų nepaliekanti išvaizda prikausto praeivių dėmesį.

UŽGNIAUŽIANTIS KVAPĄ.

Nuo pat pirmo žvilgsnio matyti, koks sportiškas yra naujasis BMW 4 serijos „Coupé. Jo įspūdingą dinamiką pajusite vos tik spustelėję akceleratoriaus pedalą. Susikomplektuokite jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą – pasirinkite variklio galingumą, galinius ar visus varomus ratus. Nuo šiol kiekvienas posūkis yra nuspėjamas iš anksto, o kiekvienas naujas kilometras yra nuostabi patirtis ir nepakartojami įspūdžiai.

„Esminis BMW dizainerių tikslas – tobulas estetikos ir efektyvios dinamikos derinys”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP DIZAINO VADOVAS

DIZAINAS.

AUKŠČIAUSIA FORMA.

Jei egzistuoja tobula sportinio „coupé” forma, tai BMW 4 serijos „Coupé” puikiai ją atspindi. Jo atletiška išvaizda spinduliuoja dinamiškumą ir išskirtinį stilių. Unikali sportiška išvaizda, manevringumas ir estetika sudaro tobulai išbaigto dizaino įspūdį.
Read more

ATLETIŠKAS.

Naujojo BMW 4 serijos „Coupé” priekis – modernaus dizaino ir grakščių linijų. Įspūdingos dvigubų juostelių radiatoriaus grotelės, įrėmintos naujo dizaino LED žibintais, kruopščiai užbaigia šio modelio dizainą. Dar labiau sportiško automobilio įspūdį sustiprina oro įleidimo angos su integruotais LED priešrūkiniais žibintais. Šio automobilio žavesiui sunku atsispirti.
Read more

APTAKUS.

Naujasis BMW 4 serijos „Coupé” – tai unikalus kruopščiai apgalvoto dizaino ir technologijų derinys. Berėmiai langai, kurie būdingi tik išskirtinai „Coupé” modeliams suteikia dar daugiau žavesio, o grakščios užapvalintos formos šį automobilį išskiria iš kitų ir diktuoja naujus dizaino standartus.
Read more

IŠRAIŠKINGAS.

Naujojo BMW 4 serijos „Coupé” galas – išraiškingai išlenktas, o integruoti išmetimo vamzdžiai tampa puikiu akcentu. Naujo dizaino dviejų dalių galiniai LED žibintai pabrėžia išraiškingas kėbulo formas.
Read more

INTERJERAS.

INTERJERAS.

Naujojo BMW 4 serijos „Coupé” išskirtiniame interjere puikiai dera sportiški akcentai ir nepriekaištingas funkcionalumas. Daugybė vairuotojo poreikiams pritaikytų funkcijų ir ypač komfortiškas salono interjeras užtikrina geriausią vairuotojo patirtį.
Read more

PAKLŪSTA VAIRUOTOJO POREIKIAMS.

Sportinis, daugiafunkcinis vairas (standartinė įranga) – ryškiausias salono akcentas. Erdvus ekranas ir naujo dizaino daugiafunkcinis prietaisų skydelis* (papildoma įranga) suteikia daug naudingos informacijos vairuotojui, o naujoji navigacijos sistema „Professional” bei BMW „Connected” programėlė sujungia jūsų išmanųjį telefoną su jūsų naujuoju BMW 4 serijos „Coupé” ir užtikrina puikų ryšį bei galimybes. * Galimas ne visose komplektacijose.
Read more

IŠSKIRTINIS.

Naujojo BMW 4 serijos „Coupé” interjero detalės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Mėgaukitės tobulu komfortu papildomai pasirinkę sportines sėdynes su aukštos kokybės odos apmušalais. Malonią atmosferą dar labiau sustiprins klasikinės chromuotos detalės ir kontrastingas prietaisų skydelio dizainas.
Read more

VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujieji BMW 4 serijos modeliai.

VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujieji BMW 4 serijos modeliai.

Patirkite naujosios BMW 4 serijos modelių gryną sportišką charakterį, pažangų dizainą ir išskirtinį komfortą.

Read more

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA.

 • • BMW 440i „Gran Coupé”:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su „Drivelogic” duomenis.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.