ELEGANTIŠKAS+

Naujasis BMW 4 serijos Coupé. 4 reiškia daugiau.

ELEGANTIŠKAS+

Naujasis BMW 4 serijos Coupé. 4 reiškia daugiau.

ELEGANTIŠKAS+Naujasis BMW 4 serijos Coupé. 4 reiškia daugiau.

Sportiško coupé ir elegantiškos keturių durų koncepcijos derinys. Rezultatas, žadantis sėkmę: stilingesnis, erdvesnis, dinamiškesnis. Viską, ko tikitės iš važiavimo teikiamo malonumo, gausite iš BMW 4 serijos Gran Coupé. Kai tik atsisėsite į vairuotojo vietą, Jums nekils jokių abejonių, kaip atrodo tobulai išpildyta sportiška elegancija.


BMW 440i Gran Coupé
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Akceleracija 0-100 km/h per s (440i)

5,1

Didžiausias greitis (440i)

250 km/h

Sąnaudos mišriu režimu l/100 km (440i)

6,8–6,6

CO2 emisija g/km (BMW 440i)

159–154

Bagažinės talpa

480–1 300 l

Naujasis BMW 4 serijos Gran Coupé sujungia kerinčią išvaizdą, didelį talpumą ir tipinę BMW galią su išmaniomis funkcijomis. Visa tai naująjį BMW 4 serijos Gran Coupé paverčia tobulu dinamikos, elegancijos ir komforto deriniu.

GALIA+

Pamatykite naujojo BMW 4 serijos Gran Coupé eleganciją ir pajuskite jo dinamiką. Apčiuopiama variklio, važiuoklės ir aerodinaminio dizaino vienybė. Tai nuostabus būdas galią paversti manevringumu. Pasirinkimas iš įvairių galingų variklių, varomų galinių ar visų varomų ratų pavara ir tobulas ašių apkrovos paskirstymas. Aukščiausio lygio važiavimo malonumui užtikrinti.

“Kelyje stebėti automobilį, kurį matėte jau pirmuose eskizuose, yra labai jaudinantis pojūtis. ”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP DIZAINO VADOVAS

DIZAINAS+

STILIUS+

Naujojo BMW 4 serijos Gran Coupé charizmą galima pajusti iš pirmo žvilgsnio. Jo unikalus dizainas ir atletiškas charakteris kuria tobulą elegancijos, estetikos ir sportiškos išvaizdos pojūtį.

ATLETIŠKAS+

Naujojo BMW 4 serijos Gran Coupé priekis kuria dinamiškos elegancijos įspūdį. Įspūdingas dvigubų juostelių radiatoriaus groteles iš šonų supa naujo dizaino LED žibintai, kurie akcentuoja sportišką atletiškumą. BMW būdingi priešrūkiniai LED žibintai žaviai pabrėžia jo charizmatišką išvaizdą.

APTAKUS+

Naujasis BMW 4 serijos Gran Coupé savo ištęsta forma ir lengvai besileidžiančia stogo linija bei išlenktais šonais išryškina eleganciją ir atletiškumą. Lengvumo įspūdis ir keturi berėmiai langai pabrėžia subtiliai išlenktą siluetą ir gyvą dizainą.

IŠRAIŠKINGAS+

Naujojo BMW 4 serijos Gran Coupé galas pasižymi solidžiai ryžtinga išvaizda, kurią pabrėžia išsiskiriantis buferis su integruotais išmetimo vamzdžiais. Naujo dizaino dviejų dalių galiniai LED žibintai patraukliai pabrėžia kėbulo plotį ir akcentuoja dinamišką stilių.

INTERJERAS+

APLINKA+

Naujojo BMW 4 serijos Gran Coupé išskirtiniame interjere puikiai dera elegancija ir modernus funkcionalumas. Daugybė vairuotojo poreikiams pritaikytų informacinių ir ryšių technologijų bei interjeras iš itin kokybiškų medžiagų užtikrina ypač aukštą komforto standartą. Be to, aplinkos apšvietimas suteikia unikalią važiavimo patirtį.

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ +

Sportinis odinis daugiafunkcinis vairas (standartinė įranga) yra į vairuotoją orientuotos erdvės centras. BMW projekcinis ekranas ir naujasis daugiafunkcinis prietaisų skydelis* (pasirenkama įranga) rodo daug aiškiai išdėstytos važiavimui svarbios informacijos. Tuo tarpu naujoji navigacijos sistema Professional bei BMW Connected programėlė, kuri sujungia jūsų išmanųjį telefoną su jūsų naujuoju BMW 4 serijos Gran Coupé, užtikrina puikų ryšį su pasauliu.

* Galimas ne visose komplektacijose.

IŠSKIRTINIS+

Naujojo BMW 4 serijos Gran Coupé interjero įranga yra pagaminta iš rafinuotos modernių medžiagų gamos. Mėgaukitės tobulu sėdėjimo komfortu papildomai pasirinkę ypač kokybiškas sportines sėdynes su aukštos kokybės odos apmušalais. Malonią aplinką dar pagerina patrauklios interjero ir akcentinės juostelės, klasikinės chromuotos detalės ir kontrastinės prietaisų skydelio siūlės.

VAŽIAVIMO MALONUMAS+

Naujeji BMW 4 serijos modeliai.

VAŽIAVIMO MALONUMAS+

Naujeji BMW 4 serijos modeliai.

Patirkite naujosios BMW 4 serijos modelių gryną sportišką charakterį, pažangų dizainą ir išskirtinį komfortą.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija arba.

  Reikšmės netaikomos vienam automobiliui ir nesudaro pasiūlymo dalies. Jos skirtos palyginti skirtingų tipų transporto priemones. Į degalų ar kitų energijos šaltinių gamybos ir teikimo metu sukurtą CO2 emisiją neatsižvelgiama, kai nustatomos CO2 emisijos reikšmės pagal direktyvą 1999/94/EB.