ELEGANTIŠKAS.

Naujasis BMW 4 serijos „Gran Coupé” kviečia į atradimų kelionę.

ELEGANTIŠKAS.

Naujasis BMW 4 serijos „Gran Coupé” kviečia į atradimų kelionę.

ELEGANTIŠKAS.Naujasis BMW 4 serijos „Gran Coupé” kviečia į atradimų kelionę.

Sportiško „coupé” charakterio, tačiau santūriai elegantiškas – tai 4 durų BMW 4 serijos „Gran Coupé”. Naujasis modelis dar stilingesnis, erdvesnis bei dinamiškesnis. Jis siūlo viską, ko galima tikėtis iš vairavimo teikiamo malonumo. Atsisėdus už šio automobilio vairo, jums nekils abejonių, kad tai nauja, daug žadanti atradimų ir naujų įspūdžių kelionė.


BMW 440i „Gran Coupé”
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

 

Read more

Akceleracija 0-100 km/h per s (440i)

5,1

Didžiausias greitis (440i)

250 km/h

Sąnaudos mišriu režimu l/100 km (440i)

6,8–6,6

CO2 emisija g/km (BMW 440i)

159–154

Bagažinės talpa

480–1 300 l

Naujasis BMW 4 serijos „Gran Coupé” apjungia kerinčią išvaizdą, erdvumą, pažangias technologijas ir BMW galią. Visa tai naująjį BMW 4 serijos „Gran Coupé” paverčia tobulu dinamikos, elegancijos ir komforto deriniu.Naujasis BMW 4 serijos „Gran Coupé” apjungia kerinčią išvaizdą, erdvumą, pažangias technologijas ir BMW galią. Visa tai naująjį BMW 4 serijos „Gran Coupé” paverčia tobulu dinamikos, elegancijos ir komforto deriniu.

GALIA.

Įvertinkite naujojo BMW 4 serijos „Gran Coupé” eleganciją ir pajuskite jo dinamiką. Tai galingo variklio, pažangios važiuoklės ir išskirtinio dizaino kompleksas. Galite pasirinkti skirtingos galios variklį, visus arba tik galinius varomus ratus. Šis BMW sukurtas aukščiausio lygio važiavimo malonumui pajusti.

“Kelyje stebėti nepriekaištingai atrodantį automobilį, kurį matėte jau pirmuose eskizuose, yra ypač jaudinantis pojūtis.”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP DIZAINO VADOVAS

DIZAINAS.

STILIUS.

Naujojo BMW 4 serijos „Gran Coupé” charizmą galima pajusti iš pirmo žvilgsnio. Jo unikalus dizainas ir atletiškas charakteris kuria tobulą elegancijos, estetikos ir nepriekaištingos išvaizdos pojūtį.
Read more

ATLETIŠKAS.

Naujojo BMW 4 serijos „Gran Coupé” priekis kuria dinamiškos elegancijos įspūdį. Išraiškingos formos dvigubų juostelių radiatoriaus groteles iš šonų supa naujo dizaino LED žibintai, kurie dar labiau sustiprina atletišką stilių.
Read more

APTAKUS.

Naujasis BMW 4 serijos „Gran Coupé” savo ištęsta forma, lengvai besileidžiančia stogo linija bei elegantiškai išlenktais šonais išryškina rafinuotą šio BMW modelio dizainą ir pabrėžia išraiškingas jo formas. Lengvumo įspūdis ir keturi berėmiai langai pabrėžia subtiliai išlenktą siluetą ir gyvą dizainą.
Read more

IŠRAIŠKINGAS.

Naujojo BMW 4 serijos „Gran Coupé” galas – išraiškingos formos, kurią pabrėžia išskirtinės formos buferis su integruotais išmetimo vamzdžiais. Naujo dizaino dviejų dalių galiniai LED žibintai patraukliai pabrėžia kėbulo formą ir išryškina svarbiausius dizaino akcentus.
Read more

INTERJERAS.

APLINKA.

Naujojo BMW 4 serijos „Gran Coupé” išskirtiniame interjere puikiai dera elegancija ir modernus funkcionalumas. Daugybė vairuotojo poreikiams pritaikytų technologijų bei itin komfortiškas interjeras leidžia šiame automobilyje jaustis išties ypatingai. Dar daugiau įspūdžio suteikia išskirtinis apšvietimo dizainas.
Read more

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ.

Sportinis, odinis, daugiafunkcinis vairas (standartinė įranga) – ryškiausias naujojo BMW interjero akcentas. Dėmesį traukia ir erdvus ekranas bei daugiafunkcinis prietaisų skydelis* (pasirenkama įranga), kurie vairuotojui suteikia daugybę vairavimui svarbios informacijos. Dar daugiau naujų galimybių: automobilio navigacijos sistema „Professional” bei BMW „Connected” programėlė sujungia jūsų išmanųjį telefoną su jūsų naujuoju BMW 4 serijos „Gran Coupé” ir taip užtikrina puikų duomenų perdavimą. * Galimas ne visose komplektacijose.
Read more

IŠSKIRTINIS.

Naujojo BMW 4 serijos „Gran Coupé” interjeras sukurtas atrenkant aukščiausios kokybės medžiagas. Mėgaukitės maksimaliu komfortu papildomai pasirinkę ypač patogias sportines sėdynes su aukštos kokybės odos apmušalais. Kiekviena BMW automobilio salono detalė – kruopščiai apgalvota ir suteikia dizainui dar daugiau estetikos.
Read more

VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujeji BMW 4 serijos modeliai.

VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujeji BMW 4 serijos modeliai.

Pajuskite naujųjų BMW 4 serijos modelių sportišką charakterį, pažangų dizainą ir išskirtinį komfortą.Pajuskite naujųjų BMW 4 serijos modelių sportišką charakterį, pažangų dizainą ir išskirtinį komfortą.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 440i „Gran Coupé”:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septyniomis pavaromis, M dvigubos sankabos transmisija ir „Drivelogic” sistema duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų
  ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.