BMW ACTIVE HYBRID 5.

Būdas puikiausiam tausumui pasiekti.

BMW ACTIVE HYBRID 5.

Būdas puikiausiam tausumui pasiekti.

BMW ACTIVE HYBRID 5.Būdas puikiausiam tausumui pasiekti.

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km

7,0-6,4

CO2 emisija mišriu režimu, g/km

163-149

Bagažinės talpa

375

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis

5.9

Ar gali automobilis būti dar tausesnis ir dinamiškesnis? BMW ActiveHybrid 5 – įrodymas, kad viskas yra įmanoma. Išmanioje važiuoklės koncepcijoje naudojama Performance Hybrid sistema, galingi BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų variklis ir elektrinis variklis: visa tai padeda ženkliai sumažinti kuro sąnaudas, CO2 emisiją ir padidinti važiavimo teikiamą malonumą.

ATRASKITE BMW 5 SERIJOS ACTIVE HYBRID.

Dizainas.

„Vien pažiūrėjus į BMW turi būti aišku, ko iš šio automobilio galima tikėtis. Turite matyti ir jausti jo charakterį. Vien iš jo dizaino galima spręsti, ko galima tikėtis iš važiavimo“, – teigia BMW Group dizaino vadovas Adrian van Hooydonk.

Išmanioji energijos valdymo sistema.

BMW ActiveHybrid 5 atspindi naująją hibridinių automobilių technologiją. ECO PRO režimo ir daugybės papildomų BMW EfficientDynamics priemonių užtikrina maksimalų tausumą ir visiškai nepakenkia automobilio dinaminėms ypatybėms.

Paslaugos ir programėlės.

Komunikacija, informacija ir pramogos – su BMW ConnectedDrive paslaugomis ir programėlėmis patirsite visiškai naują mobilumo pojūtį.

225 KW

BMW TwinPower Turbo variklis pasižymi lengvasvoriu dizainu. Su integruotu TwinScroll turbokompresoriumi variklis išvysto 225 kW (306 AG) galią, 400 Nm sukimo momentą ir maksimalų 250 km/h greitį. BMW ActiveHybrid 5 nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekia vos per 5,9 sekundės. Be to, variklis pasižymi įspūdingai mažomis degalų sąnaudomis ir emisija: nuo 7,0 iki 6,4 l/100 km ir nuo 163 iki 149 g/km CO2 (visos reikšmės nustatytos pagal ES bandymų ciklą ir priklauso nuo pasirinktų padangų formato).

Antroji šio galingo hibridinio automobilio sudedamoji dalis – 40 kW elektrinis variklis. Elektriniu režimu automobiliu galima važiuoti ne didesniu nei 60 km/h greičiu. Elektrinis variklis tiekia pagalbą vidaus degimo varikliui kai atliekami lenkimo manevrai, važiuojant įkalnėse ir kitose važiavimo situacijose, kai reikalinga spontaniška akceleracija. Elektriniam varikliui galia tiekiama iš galingo ličio jonų akumuliatoriaus per galinę ašį.

BMW ActiveHybrid 5 atitinka visus EU6 emisijos standarto reikalavimus.