SPORTIŠKAS IR ELEGANTIŠKAS UNIKALŲ CHARAKTERĮ TURINTIS AUTOMOBILIS.

BMW ActiveHybrid 5 modelio dizainas.

SPORTIŠKAS IR ELEGANTIŠKAS UNIKALŲ CHARAKTERĮ TURINTIS AUTOMOBILIS.

BMW ActiveHybrid 5 modelio dizainas.

SPORTIŠKAS IR ELEGANTIŠKAS UNIKALŲ CHARAKTERĮ TURINTIS AUTOMOBILIS.BMW ActiveHybrid 5 modelio dizainas.

EKSTERJERO DIZAINAS.

„Vien pažiūrėjus į BMW turi būti aišku, ko iš šio automobilio galima tikėtis. Turite matyti ir jausti jo charakterį. Vien iš jo dizaino galima spręsti, ko galima tikėtis iš važiavimo“, – teigia BMW Group dizaino vadovas Adrian van Hooydonk.

INTERJERO DIZAINAS.

Modernus ir užtikrintas BMW ActiveHybrid 5 interjeras tiesiog kviečia vairuotoją sėstis už vairo. Automobilio interjere dominuoja ir erdvės pojūtį sukuria tvirtos linijos ir platūs paviršiai.

 • Tobulas pritaikymas

  Dėl kintančių šviesių ir tamsių detalių sukuriamas aiškus stilius, malonios horizontaliai suderintos struktūros pojūtis. Šviesios vidinės durelių dalies išgaubos puikiai priderintos prie vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių, taigi pabrėžiama moderni interjero išvaizda. Emblemos su užrašu BMW ActiveHybrid 5 nurodo, kad automobilio interjeras pripildytas išskirtinio tausumo ir važiavimo dinamikos.

 • Vairuotojo orientavimas

  Ergonomiškos BMW ActiveHybrid 5 koncepcijos pagrindas – BMW būdingas vairuotojo orientavimas. Centrinė konsolė šiek tiek pakreipta į vairuotoją. Komfortiškumą užtikrinančių funkcijų valdikliai išdėstyti dešinėje vairo pusėje, taigi visus juos gali patogiai naudoti tiek vairuotojas, tiek ir priekyje sėdintis keleivis. Dinamiško važiavimo funkcijos, kaip antai, aktyvi kruizo kontrolė, gali būti valdomos kairiąja vairuotojo ranka. Kiekvienas valdiklis ir ekranas integruoti idealiai ergonomiškoje padėtyje, kur vairuotojas intuityviai jų būtent ir ieškotų. Pažiūrėkite į dešinę ir Jūsų akis iškart pastebės kontrolinį valdymo ekraną. Šoniniame veidrodėlyje integruotas įspėjimas apie išvažiavimą iš kelio juostos, kuris, prireikus, ima mirksėti. BMW projekcinis ekranas yra tiesiai prieš vairuotoją. Jame, tiesiai vairuotojo matymo lauke pateikiami svarbiausi su važiavimu susiję duomenys, kaip antai, navigacijos sistemos instrukcijos.

ADAPTYVŪS LED ŠVIESOS DIODO PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

ADAPTYVŪS LED ŠVIESOS DIODO PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Į adaptyvius LED šviesos diodo priekinius žibintus įeina adaptyvus žibintas, kurio skleidžiamas šviesos paskirstymas kinta priklausomai nuo miesto ar greitkelio sąlygų, posūkio žibintai ir BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų asistentas) su automatine tolimųjų šviesų ir artimųjų šviesų žibintų aktyvavimo funkcija. Taigi, sistema užtikrina optimalų kelio apšvietimą bet kokiomis sąlygomis.
Dėl judančių priekinių žibintų vos tik pasukę vairą puikiai matyti posūkiuose net ir tamsoje. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Adaptyvūs priekiniai žibintai užtikrina optimalų kelio apšvietimą, taigi ženkliai padidina aktyvų saugumą.
BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų asistentas) automatiškai valdo tolimųjų šviesų žibintus priklausomai nuo aplinkos šviesos sąlygų ir eismo situacijos, kad važiuojant naktį būtų užtikrinamas tik pats geriausias matomumas. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir nuolatos reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

APLINKA.

Unikali BMW ActiveHybrid 5 atmosfera pabrėžia vieną pagrindinį dalyką: absoliutus komfortas ir aplinka, kurioje visuomet jausitės kaip namuose – nesvarbu, kurioje sėdynėje sėdėtumėte. Centrinė konsolė orientuota į vairuotoją. Visi valdikliai ir ekranai išdėstyti konkrečiai ten, kur jų galėtumėte intuityviai ieškoti. Su pasirenkamu BMW projekciniu ekranu vairuotojas matys visą svarbiausią informaciją tiesiog savo matymo lauke ant priekinio automobilio stiklo. Savo BMW ActiveHybrid 5 interjerui galėsite pritaikyti daugybę skirtingų įrangos galimybių.

 • Žibintų dizainas

  Dėl specialios aplinkos šviesos bus užtikrinamas švelnus ir stilingas apšvietimas. Ši šviesa ne tik pabrėžia prabangią automobilio aplinką, bet ir atlieka funkcionalaus šviesos šaltinio vaidmenį, pvz., centrinės konsolės daiktadėžėje, durelėse ir šonuose. Su spalvos keitimo funkcija galėsite susikurti pageidaujamą nuotaiką – nuo šviesiai baltos iki prislopintos oranžinės.

 • Daugiafunkcis prietaisų ekranas

  Daugiafunkciame prietaisų ekrane pateikiami skirtingi važiavimo patirties režimai kartu su nustatytais prietaisų ekranais. Taigi sukuriami spalvų ir nuotaikų pasauliai, skirti užtikrinti dar saugesnę ir efektyvesnę vairuotojo orientaciją automobilyje. Navigacijos instrukcijos ir informacija iš pagalbos vairuotojui sistemų nuo šiol gali būti registruojamos dar paprasčiau. Su šiomis ypatybėmis naujas skaitmeninis informacijos pateikimas užtikrina dar didesnį komfortą, patirtį ir saugų važiavimą.

 • Novatoriška Bang & Olufsen erdvinio garso sistema

  BMW ActiveHybrid 5 papildytas novatoriška Bang & Olufsen erdvinio garso sistema. Aukščiausios kokybės garso kokybė ir išskirtinis važiavimo pojūtis susijungia į vieną unikalią patirtį. Šešiolika aktyvių 1200 vatų garsiakalbių sukuria puikios kokybės muziką. Galima pasirinkti skirtingas akustines galimybes: su Studio režimu garsas bus aiškesnis, o su Expanded režimu sukuriamas didesnės akustinės erdvės pojūtis bei neprilygstamas erdvinis garsas.