UNIKALUS CHARAKTERIS.

BMW ActiveHybrid 5 linijos ir įranga.

UNIKALUS CHARAKTERIS.

BMW ActiveHybrid 5 linijos ir įranga.

UNIKALUS CHARAKTERIS.BMW ActiveHybrid 5 linijos ir įranga.

BMW ACTIVEHYBRID 5 SU LUXURY LINIJA.

BMW ActiveHybrid 5 su prabangia Luxury linija stebina savo išskirtinai klasikiniu ir elegantišku dizainu. Iš blizgaus chromo pagamintos diskretiškos ir rafinuotos dizaino detalės sujungia eksterjero išskirtinumą ir sportinį manevringumą – abejonių nekeliančias šio linijos ypatybes.

 • Eksterjeras

  Iš chromuotų juostelių sudarytos BMW inksto formos radiatoriaus grotelės sukuria sudėtingą, bet kartu ir išskirtinį įspūdį. BMW ActiveHybrid 5 su prabangia linija eleganciją dar labiau išryškina 18 arba 19 colių Multi-spoke dizaino lengvo lydinio ratlankiai. Šoninių stiklų rėmai ir apšviestos durelių rankenėlės puoštos chromo apdaila.
  Priekiniuose ir galiniuose buferiuose integruotos dekoratyvinės chromo detalės prideda klasikiniam prabangios linijos dizainui dar daugiau klasikinio įvaizdžio. BMW išmetimo vamzdis puoštas chromo apdaila, o vidurinieji statramsčiai ir šoninių veidrodėlių korpusas – kontrastinga blizgia juoda spalva.

 • Interjeras

  Rinktinės prabangios linijos interjero detalės nustato naujus standartus: Fineline Anthracite arba pelenų rudos spalvos dekoratyvinis medžio paviršius su inkrustacijomis bei išskirtine blizgaus chromo akcento juosta. Išskirtinėmis siūlėmis puošti aukštos kokybės odos apmušalai (Dakota juoda, Cinamono ruda, Veneto smėlinė, austrių arba Mokos arba dramblio kaulo spalvos Nappa oda) sukuria viliojančią atmosferą lygiai kaip ir apšviesti durelių slenksčiai automobilio priekyje ir gale. Dar vienas prabangios linijos išskirtinumas – dekoratyvine chromo juostele puoštas automobilio raktelis.

M SPORTINIS PAKETAS.

Išmušė viena iš laimingiausių sportinės estetikos valandų: M sportinis paketas (galima pasirinkti) atspindintis į ateitį orientuotą energijos kupiną BMW ActiveHybrid 5 dinamiką.

 • Eksterjeras

  M aerodinaminio paketo eksterjero detalės dar labiau pabrėžia sportinę BMW ActiveHybrid 5 išvaizdą. Galingos oro įleidimo angos suteikia aerodinamiškai optimizuotam priekiniam buferiui dar daugiau išskirtinumo. Dėl šoninių slenksčių su papildomomis kontūro linijomis automobilio profiliui suteikiama „aštrumo“; visa tai puikiai užbaigia galinis aptakas su juodos chromo išmetimo vamzdžio apdaila ir tamsaus šešėlio spalvos metaliko difuzoriumi, užtikrinančiu dar didesnį slėgį važiuojant dideliu greičiu. Galėsite rinktis iš dviejų M Double-spoke stiliaus lengvojo lydinio ratlankių: 18 colių 613 M arba 19 colių 351 M.

 • Interjeras

  Vos tik atveriate automobilio dureles, M durelių slenksčių apdaila su chromo inkrustacijomis ir M logotipu iškart patrauks žvilgsnį į įspūdingų savybių pilną M sportinio paketo interjerą. Sportinės sėdynės padengtos išskirtiniais M stiliaus medžiagos / Alcantara pilkos šešėlio / antracito spalvos apmušalais (vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui taip pat galima pasirinkti patogias Dakota odos sėdynes, išskirtinėmis siūlėmis puoštas juodos Nappa odos sėdynes arba BMW Individual odos sėdynes). Prietaisų skydelyje daugiafunkcis vairas bus puikiai juntamas rankose ir užtikrins visišką automobilio kontrolę. Atletiškumo automobiliui suteiks interjero apdailos juostelė, pvz., šešiakampių rašto aliuminė, ir BMW Individual Antracito stogo danga.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti.

 • BMW Individual dažų apdaila

  Įtikinantis automobilio tiek išorėje, tiek ir viduje. BMW Individual padės pritaikyti BMW BMW ActiveHybrid 5 išskirtinį akcentą. Viena tokių dažų apdailų – blizgi šalta mėlyna spalva iš BMW Individual. Įkvėpimo spalvų kūrėjai pasisėmė iš poliarinių naktų ledo grynumo. Rezultatas – šaltas grožis, suteikiantis metaliko Frozen Dark spalvai neprilygstamą aurą. Matiniai tamsiai mėlyni paviršiai pabrėžia galingą BMW ActiveHybrid 5 dizaino prigimtį. Visa tai įrodo tik vieną – tikrąją prabangą atskleidžia elegancija.

 • Merino oda iš BMW Individual

  Elegancijos pojūtis akivaizdus ir automobilio viduje. Puiki smėlinė Merino oda iš BMW Individual pasireiškia dvejomis ypatybėmis: ypatingu šilko švelnumu ir minkštumu. Visa tai lemia unikali šios odos kilmė. Net ir renkantis medžiagas taikomi tik patys griežčiausi standartai. Natūraliai BMW Individual Merino odai atliekamas pigmentacijos procesas, o labiausiai įgudę meistrai užtikrina, kad oda būtų minkšta, švelni ir atvirų porų struktūros. Natūraliausia išskirtinumo būsena. Be to, galėsite rinktis iš didelio spalvų spektro, pradedant šilko pilka ir baigiant Amaro ruda.

 • BMW Individual interjero apdaila

  Šviesesni Sen Light rudos spalvos interjero apdailos iš BMW Individual šešėliai Cashmere smėlinės spalvos smulki Merino oda iš BMW Individual pripildo erdvų automobilio interjerą šviesos. Būtent šios puikios detalės ir apibūdina tikrą BMW Individual ActiveHybrid 5 tobulumą. BMW Individual ActiveHybrid 5. Lygiai toks pat unikalus kaip ir jūs.

PAKETAI.

BMW įrangos paketai – pagrindinis jūsų BMW ActiveHybrid 5 skirtų specialių priedų pasirinkimas. Paklauskite savo BMW atstovo, kokie paketai prieinami jūsų šalyje arba sužinokite šią informaciją savo šalies BMW interneto svetainės konfigūratoriaus skiltyje.