AUKŠČIAUSIO LYGIO MANEVRINGUMAS.

BMW ActiveHybrid 5 važiavimo dinamika.

Kiekvieno BMW važiuoklė perteikia automobilio sportiško važiavimo aistrą vairuotojui ir užtikrina aukščiausio lygio saugumą bei komfortą. Dėl įvairių funkcijų, kaip antai, važiavimo patirties kontrolės ir standartiškai automobilyje montuojamos 8 pavarų transmisijos Steptronic unikali BMW ActiveHybrid patirtis garantuota.

VAŽIUOKLĖ.

Galite tiesiogiai pajusti BMW ActiveHybrid 5 važiuoklės perteikiamą važiavimo malonumą nuo pat kelio dangos iki vairo bei tuo pat metu mėgautis saugumu ir didžiausiu įmanomu komfortu. Be to, automobilis nesunkiai susidoros su daugybe skirtingų jam keliamų reikalavimų: patikimas, dinamiškas ir saugus automobilis. Dėl 50:50 svorio paskirstymo priekinei ir galinei ašiai ir tobulo sudedamųjų dalių suderinimo visų šių reikalavimų pasiekti pavyko.
Aliuminė galinė ašis apsaugo variklį nuo kelio vibracijų ir užtikrina daug didesnį komfortą ir galios perdavimą. Su integruota aktyvaus važiavimo sistema (galima pasirinkti) dar labiau sustiprinsite savo automobilio charakteristikas. Dėl dvigubos priekinės ašies bus užtikrinamas geresnis sukibimas su kelio danga. Dėl aliuminio struktūros automobilis yra lengvesnis, tvirtesnis, o avarijos atveju sugeriamos smūgio jėgos, taigi užtikrinama maksimali keleivių apsauga. Sportinius manevrus galima atlikti sklandžiai bet kokioje važiavimo situacijoje, taigi keleiviai nejus jokio nemalonaus kratymo.

 • Dinaminė amortizatorių kontrolė ir adaptyvi pavara

  Nelygūs keliai, duobės, žvyrkeliai ar nepriekaištingas asfaltas – su dinamine amortizatorių kontrole važiuoklė bus tinkama bet kokiam keliui ir bet kokiam važiavimo stiliui. Be Comfort režimo (standartinis) amortizatoriams taip pat galėsite pritaikyti ir Comfort+ režimą (nepritaikyta BMW M550d xDrive) dar didesniam komfortui užtikrinti. Taigi net ir važiuojant nelygia kelio danga trikdžiai bus beveik nejuntami.
  Adaptyvios pavaros funkcija (galima pasirinkti) sujungia dinaminę amortizatorių kontrolę su aktyvia kėbulo stabilizavimo funkcija (dinamine pavara). BMW integruoti jutikliai nuolatos fiksuoja automobilio važiavimo greitį, vairo padėtį ir važiuoklę veikiančias polinkio ir pokrypio jėgas. Naudodama šiuos duomenis sistema tiksliai sureguliuoja stabilizatorius ir amortizatorius greitai ir tiksliai pakeisdama jų nustatymus. Taip užtikrinamas dar tikslesnis vairo atsakas, trumpesnis stabdymo atstumas ir didesnis važiavimo komfortas.

VAŽIAVIMO PATIRTIES KONTROLĖ.

Su važiavimo patirties kontrole galėsite rinktis: naudodami centrinėje konsolėje esantį mygtuką galėsite pasirinkti pageidaujamą režimą. Su važiavimo patirties kontrolės funkcija vairuotojas gali pasirinkti Comfort režimą standartiniams variklio ir transmisijos nustatymams, tausų ECO PRO režimą ir Sport režimą, užtikrinantį dar dinamiškesnį važiavimą. Šiek tiek žemiau po apsukų matuokliu galėsite matyti, kokie nustatymai aktyvuoti.

 • ECO PRO režimas

  Tausus ECO PRO režimas pažangiai nustato reikiamas akceleratoriaus ir pedalo ir transmisijos charakteristikas bei šilumos / oro kondicionavimo strategiją. Su ECO PRO patarimais galėsite optimizuoti savo važiavimą ir matyti, kiek papildomų kilometrų galėsite nuvažiuoti dėl ECO PRO režimo patarimų.
  Su ECO PRO režimu galima sutaupyti net iki 20 procentų degalų (priklausomai nuo jūsų individualaus važiavimo stiliaus). Papildomus penkis procentus galima sutaupyti pasitelkus važiavimo laisvąja eiga funkciją, peržiūros asistentą ir ECO PRO maršrutą. Apskaičiuota remiantis vidiniais BMW degalų sąnaudų tyrimo duomenimis.

 • Važiavimo rodiklių apžvalgos asistentas

  Peržiūros asistentas veikia kartu su naujausios kartos navigacijos sistema Professional – sistema pateikia vietos informaciją ir informuoja apie kiekvieną situaciją iš anksto. Jei netoliese yra miesto zona arba greičio apribojimas, sistema rekomenduoja sumažinti greitį, kad jis būtų pritaikomas kaip įmanoma efektyviau.

 • ECO PRO maršrutas ir važiavimas laisvąja eiga

  ECO PRO maršrutas taip pat padeda sumažinti degalų sąnaudas. Sistema pateiks jums optimaliai tausų maršrutą, pritaikytą pagal eismo apimtį, individualų jūsų važiavimo stilių ir vietos sąlygas. Galite įsijungti degalų taupymo funkciją ir nuspręsti, ar norite vadovautis jos pateikiamomis rekomendacijomis.
  Su važiavimo laisvąja eiga funkcija automobilis važiuoja net ir tuomet, kai nukeliate koją nuo pedalo. Įprastas variklis išjungiamas, taigi automobilis važiuoja tik dėl savo turimos kinetinės energijos, taigi nesuvartojama nė lašo degalų. Kai važiuojama laisvąja eiga stabdymo energijos regeneravimo sistema aktyvuojama, kad elektros sistemai būtų tiekiama galia ir, jei įmanoma, energijos perteklius būtų saugomas. Be jokios abejonės, visos valdymo ir stabilumo programos važiuojant laisvąja eiga išlieka aktyvios.

 • Sportinis režimas

  Įjungus Sport režimą automobilio atsakas bus labiau tiesioginis, taigi ir važiavimo stilius žymiai sportiškesnis. Lyginant su standartiniais nustatymais, išankstiniai nustatymai garantuoja daug sportiškesnius variklio ir pakabos nustatymus. Pavyzdžiui, variklio atsakas tampa daug ryškesnis. Modeliams su 8 pavarų sportine transmisija Steptronic nustatytas daug sportiškesnis pavarų perjungimo laikas. Kartu su adaptyvia pakaba sportinio režimo nustatymai tampa daug sportiškesni. Dėl Servotronic ir kintančio sportinio vairavimo reikia daug mažiau pastangų vairui sukti.

8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Dėl greitai kintančių variklio greičių ir sparčiai perjungiamų pavarų, sportinė 8 pavarų transmisija Steptronic užtikrina dar sklandesnį pavarų perjungimą. Taigi, šiame automobilyje sujungiamas išskirtinis komfortas, įspūdinga dinamika ir mažos degalų sąnaudos. Pavaras taip pat galima perjungti ir rankiniu būdu naudojant selektoriaus svirtį.