NAUJA LAISVĖS IŠRAIŠKA.

BMW 5 serijos Gran Turismo dizainas.

NAUJA LAISVĖS IŠRAIŠKA.

BMW 5 serijos Gran Turismo dizainas.

NAUJA LAISVĖS IŠRAIŠKA.BMW 5 serijos Gran Turismo dizainas.

EKSTERJERO DIZAINAS.

BMW 5 serijos Gran Turismo linijos aiškiai perteikia automobilio įstabumą: stilinga sedano išvaizda šiame BMW harmoningai sujungta su sportiška coupé elegancija. Taigi, BMW 5 serijos Gran Turismo suteikiamas individualus, tik šiam modeliui būdingas charakteris.
Daugiau nei išskirtinis automobilis – šis BMW tiesiog unikalus. Dėl ilgesnio variklio dangčio, trumpų iškyšų ir charakteringos galinį statramstį puošiančios Hofmeister apdailos nekils jokių abejonių, kas yra šio modelio gamintojas. Coupé stogo linija tarytum naujai perteikia klasikinį Gran Turismo dizainą ir pateikia jį elegantiškai ir moderniai. Ši linija neįtikėtinai nuožulniai nusidriekia link dinamiškos formos galinės automobilio dalies. Čia sportišką įvaizdį užtikrina žemas stulbinančios bagažinės profilis ir galiniai žibintai. Be to, LED šviesos diodo priekiniai žibintai (galima pasirinkti) išryškina įtaigią BMW 5 serijos Gran Turismo išvaizdą.

DIZAINAS.

Apžvelkite svarbiausias BMW 5 serijos Gran Turismo dizaino charakteristikas.

DIZAINAS.

Apžvelkite svarbiausias BMW 5 serijos Gran Turismo dizaino charakteristikas.

INTERJERO DIZAINAS.

Viduje šis BMW lygiai toks pat įspūdingas kaip ir išorėje. Dėl elegantiškų berėmių durelių galima numanyti, kas jūsų laukia automobilio viduje: BMW 5 serijos Gran Turismo interjere visi keleiviai gali mėgautis stilingomis rinktinėmis medžiagomis, apdirbtomis kreipiant išskirtinį dėmesį net ir menkiausiai detalei.
Harmoningai sujungta priekinė salono dalis ir galas suteikia BMW interjerui neprilygstamą erdvės pojūtį. Kai pasirenkami maksimalaus komforto nustatymai, net automobilio gale sėdintys keleiviai gali mėgautis daugybe erdvės kojoms. Taigi, BMW 5 serijos Gran Turismo sukuriama aukščiausios klasės atmosfera, tiesiog ir kviečianti atsipalaiduoti – net ir tuomet, kai kelionės tikslas jau visai arti. Be to, BMW 5 serijos Gran Turismo saloną galima idealiai pritaikyti bet kokiai situacijai.

ADAPTYVŪS LED ŠVIESOS DIODO PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Į adaptyvius LED šviesos diodo priekinius žibintus įeina prisitaikantis žibintas, kurio skleidžiamas šviesos paskirstymas kinta priklausomai nuo miesto ar greitkelio sąlygų, posūkio žibintai ir BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų žibintų asistentas) su automatine tolimųjų šviesų ir artimųjų šviesų žibintų aktyvavimo funkcija. Taigi, sistema užtikrina optimalų kelio apšvietimą bet kokiomis sąlygomis.
Dėl judančių priekinių žibintų vos tik pasukę vairą puikiai matyti posūkiuose net ir tamsoje. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Adaptyvūs priekiniai žibintai užtikrina optimalų kelio apšvietimą, taigi ženkliai padidina aktyvų saugumą.
BMW Selective Beam (nuo akinimo apsauganti tolimųjų šviesų asistentas) automatiškai valdo tolimųjų šviesų žibintus priklausomai nuo aplinkos šviesos sąlygų ir eismo situacijos, kad važiuojant naktį būtų užtikrinamas tik pats geriausias matomumas. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir nuolatos reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

APLINKA.

Unikali BMW 5 serijos Gran Turismo atmosfera pabrėžia vieną pagrindinį akcentą: absoliutus komfortas ir aplinka, kurioje visuomet jausitės kaip namuose – nesvarbu, kurioje sėdynėje sėdėtumėte. Centrinė konsolė orientuota į vairuotoją. Visi valdikliai ir ekranai išdėstyti konkrečiai ten, kur jų galėtumėte intuityviai ieškoti. Su pasirenkamu BMW projekciniu ekranu vairuotojas matys visą svarbiausią informaciją tiesiog ant savo matymo lauke ant priekinio automobilio stiklo. Savo BMW 5 serijos Gran Turismo interjerui galėsite pritaikyti daugybę skirtingų įrangos galimybių.

  • Žibintų dizainas

    Dėl specialios aplinkos šviesos bus užtikrinamas švelnus ir stilingas apšvietimas. Ši šviesa ne tik pabrėžia prabangią automobilio aplinką, bet ir atlieka funkcionalaus šviesos šaltinio vaidmenį, pvz., centrinės konsolės daiktadėžėje, durelėse ir šonuose. Su spalvos keitimo funkcija galėsite susikurti pageidaujamą nuotaiką – nuo šviesiai baltos iki prislopintos oranžinės.

  • Daugiafunkcis prietaisų ekranas

    Daugiafunkciame prietaisų ekrane pateikiami skirtingi važiavimo patirties režimai kartu su nustatytais prietaisų ekranais. Taigi sukuriami spalvų ir nuotaikų pasauliai, skirti užtikrinti dar saugesnę ir efektyvesnę vairuotojo orientaciją automobilyje. Navigacijos instrukcijos ir informacija iš pagalbos vairuotojui sistemų nuo šiol gali būti registruojamos dar paprasčiau. Su šiomis ypatybėmis naujas skaitmeninis informacijos pateikimas užtikrina dar didesnį komfortą, patirtį ir saugų važiavimą.

  • Novatoriška Bang & Olufsen erdvinio garso sistema

    BMW 5 serijos Gran Turismo papildytas novatoriška Bang & Olufsen erdvinio garso sistema. Aukščiausios kokybės garso kokybė ir išskirtinis važiavimo pojūtis susijungia į vieną unikalią patirtį. Šešiolika aktyvių 1200 vatų garsiakalbių sukuria puikios kokybės muziką. Galima pasirinkti skirtingas akustines galimybes: su Studio režimu garsas bus aiškesnis, o su Expanded režimu sukuriamas didesnės akustinės erdvės pojūtis bei neprilygstamas erdvinis garsas.

PANORAMINIS STIKLINIS STOGAS.

Atidarius panoraminį stogą jums atsivers naujos perspektyvos. Išskirtinę šio automobilio interjero atmosferą dar labiau išryškina papildoma pro stogą patenkanti šviesa. Jei saulė per daug intensyvi, užuolaidėles galima užverti elektroniniu būdu. Dėl panoraminiame stoge integruotų slinkimo ir kėlimo funkcijų bus sukuriama daugybė vėdinimo galimybių. Tuo pat metu automatiškai aktyvuojamas integruotas oro kreiptuvas, kad būtų sumažinta važiuojant nuleistu stogu sukuriama turbulencija.