ERDVĘ SUKURIANTI PRABANGA.

BMW 5 serijos Gran Turismo komfortas.

Komfortas – daug daugiau nei vien nuvykimas iš taško A į tašką B. Puikiai suderinta važiuoklė, erdvus interjeras, daugiafunkcis valdymo ekranas arba pramogų sistema automobilio gale – viskas šiame automobilyje puikiai apgalvota ir išdėstyta, taigi bet kokia kelionė BMW 5 serijos Gran Turismo taps išties malonia patirtimi.

VAŽIAVIMO KOMFORTAS.

Neprilygstamą važiavimo dinamiką ir išskirtinį komfortą užtikrinanti patentuota integruota V galinė ašis garantuoja, kad ratų rėmams perduodama dinamika ir varomoji jėga veiktų tiek ratų laikiklius, galinės ašies rėmą, kronšteiną ir tris valdymo svirtis.
BMW 5 serijos Gran Turismo gale taip pat integruota pneumatinė pakaba, taigi automobilis visuomet yra viename komfortiškame aukštyje.

COMFORT ACCESS.

Į novatorišką ir paprastai valdomą Comfort Access funkciją įeina bekontakčio bagažinės atidarymo funkcija bei galimybė atverti savo BMW dureles ir įjungti variklį be raktelio. Priartėjus prie automobilio, kišenėje ar lagamine esantis automobilio raktelis bus automatiškai atpažintas.
Vos tik durelės automatiškai atrakinamos, vairuotojas gali sėstis į automobilį ir įjungti variklį spustelėjęs Start Stop mygtuką. Į šį įrangos paketą įeina bekontakčio bagažinės atidarymo ir uždarymo funkcija. Greitu ir tiesioginiu kojos judesiu po galiniu buferiu aktyvuosite jutiklį, kuris atvers bagažinės dangtį. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas kai skirtingame galinio buferio aukštyje integruoti jutikliai fiksuoja kojos judesį. Vis dėlto, sistema nesuteikia prieigos prie bagažinės, jei neaptinkamas ir neatpažįstamas savininko turimas automobilio raktelis. Jei raktelis atpažįstamas, bagažinė automatiškai atrakinama ir atveriamas jos dangtis.

FUNKCIONALUMAS.

Skirtingiems poreikiams skirtingi sprendimai. Būtent dėl šios priežasties BMW 5 serijos Gran Turismo integruota dviejų dalių bagažinė: švarkus, paltus, lagaminus ir nešiojamuosius kompiuterius galima greitai ir paprastai padėti į bagažinę per mažesniąja jos atveriamą dalį.
Speciali pertvara skiria bagažinės skyrių nuo salono, taigi čia nepatenka šalto oro, triukšmo ar nepageidaujamų kvapų. Kai transportuojami didesni daiktai, kaip antai, dviračiai ar gėrimų dėžės, visą bagažinę galima atverti spustelėjus ant automobilio raktelio esantį mygtuką. Ši savybė standartinė.
Padidinti bagažinės erdvę iki 500 litrų išties paprasta – tereikia pastumti galinę sėdynę į priekį. Ir nėra visiškai jokio reikalo nerimauti dėl keleivių komforto; automobilyje bus lygiai tiek pat erdvės kojoms kaip ir sedane. Dėl santykiu 40:20:40 nulenkiamos galinės sėdynės arba individualiai nulenkiamų sėdynių bagažinės tūrį galima padidinti net iki 1700 litrų. Su automobilyje integruotais tvirtinimo taškais, diržais ir daiktadėžėmis užtikrinama, kad visi daiktai bus savo vietose. Erdvaus sedano komfortas šiame automobilyje akivaizdus.

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS.

Daugiafunkciame 10,2 colių juodos technologijos ekrane bus puikiai perteikiama važiavimo informacija. Prietaisų skydelyje galėsite matyti tris skirtingus režimus ir jų ypatybes. Be to, kiekvienu atveju spalvas ir grafiką galėsite keisti: Comfort, ECO PRO ir Sport režimai.

PROFESSIONAL PRAMOGOS AUTOMOBILIO GALE.

PROFESSIONAL PRAMOGOS AUTOMOBILIO GALE.

Galinių sėdynių pramogų sistemą Professional sudaro: du atskiri 9,2 colių spalvoti ekranai (aukštį galima reguliuoti) ir DVD grotuvas; kelionės metu prieinama navigacija ir interneto prieiga (reikalinga mobiliojo telefono paslaugų sutartis); nuotolinis valdymas, jungtys MP3 grotuvui, žaidimų konsolėms ir ausinėms (taip pat ir belaidėms).

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

Pasaulinės paslaugos.

BMW Service Inclusive (liet. servisas įskaičiuotas) – pirmas žingsnis neriboto važiavimo malonumo link. Į šį paslaugų paketą įeina visi būtiniausi automobilio priežiūros ir remonto darbai. Su BMW servisas įskaičiuotas nustatomas laiko tarpui arba ridai. Į šį paketą įeina visa jūsų BMW būtina priežiūra – tiek kartų, kiek prireiks. Be to, šiais privalumais galėsite naudotis visame pasaulyje.
Į BMW servisas įskaičiuotas įeina: variklio alyvos priežiūra, įskaitant jos pildymą (reikalavimas: reguliari variklio alyvos priežiūra BMW įgaliotose techninės priežiūros atstovybėse), mikrofiltrų, degalų filtrų, oro filtrų, uždegimo žvakių priežiūra, stabdžių skysčio keitimas, automobilio patikra ir kiti priežiūros darbai pagal techninio aptarnavimo knygutę.