ĮSPŪDINGAS. IŠRAIŠKINGAS.

BMW 5 serijos Gran Turismo.

ĮSPŪDINGAS. IŠRAIŠKINGAS.BMW 5 serijos Gran Turismo.

Bagažinės talpa, l

500-1,700

Panoraminis stiklinis stogas

Taip

40/20/40 santykiu dalomos nulenkiamos galinės sėdynės

yes

Ratų bazė, mm

3,070

BMW 5 serijos Gran Turismo sujungia stilingą sedano išvaizdą, sportišką coupé eleganciją bei padeda išlaikyti individualų jūsų stilių. Erdvus interjeras stebina savo prabangiomis medžiagomis, puikiu komfortu ir unikaliomis aukštesnėmis sėdynėmis.

ATRASKITE BMW 5 SERIJOS GRAN TURISMO.

Dizainas.

BMW 5 serijos Gran Turismo linijos aiškiai perteikia automobilio įstabumą: stilinga sedano išvaizda šiame BMW harmoningai sujungta su sportiška coupé elegancija. Taigi, BMW 5 serijos Gran Turismo suteikiamas individualus, tik šiam modeliui būdingas charakteris.

Paslaugos ir programėlės.

Komunikacija, informacija ir pramogos – su BMW ConnectedDrive paslaugomis ir programėlėmis patirsite visiškai naują mobilumo pojūtį.

Linijos ir įranga.

BMW 5 serijos Gran Turismo su prabangia linija stebina savo išskirtinai klasikiniu ir elegantišku dizainu. Iš blizgaus chromo pagamintos diskretiškos ir rafinuotos dizaino detalės sujungia eksterjero išskirtinumą ir sportinį manevringumą – abejonių nekeliantis šios linijos akcentas.

225 kW.

Kaip dar galėtumėte pagerinti jau šešis kartus Metų Variklio apdovanojimą pelniusį variklį? BMW 535i modelyje BMW inžinieriams pavyko padidinti automobilio galią ir tausumą naudojant BMW TwinPower Turbo technologiją, Valvetronic ir didelio tikslumo benzino įpurškimo technologiją. Kiekviena iš trijų minėtųjų technologijų sukurta konkrečiai šiam tikslui pasiekti. Vis dėlto, tik visas jas sujungus galima pamatyti, kaip iš tikrųjų šiame BMW modelyje padidinamas dinamikos ir tausumo potencialas.
BMW 535i modelyje montuojamas BMW vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis išvysto 225 kW (306 AG) galią ir 400 Nm esant plačiam greičio diapazonui. Su šiuo BMW važiavimas visuomet sklandus. Dėl dinamiškos važiavimo pradžios degalų sąnaudos mišriu režimu dar įspūdingesnės: vos 8,2 l/100 km (xDrive: 8,5 l) pakaks BMW 5 serijos Gran Turismo keliamiems reikalavimams patenkinti. Be to, šis BMW taip pat pašalina į aplinką ir itin mažai CO2: 192 g/km (xDrive: 199 g/100 km) ir BMW 531i montuojamas variklis netgi viršija EU6 emisijos standarto reikalavimus.