DAUGYBĖ LAISVĖS INDIVIDUALUMUI.

BMW 5 serijos Gran Turismo linijos ir įranga.

DAUGYBĖ LAISVĖS INDIVIDUALUMUI.

BMW 5 serijos Gran Turismo linijos ir įranga.

DAUGYBĖ LAISVĖS INDIVIDUALUMUI.BMW 5 serijos Gran Turismo linijos ir įranga.

BMW 5 SERIJOS GRAN TURISMO SU PRABANGIA LINIJA.

BMW 5 serijos Gran Turismo su prabangia linija stebina savo išskirtinai klasikiniu ir elegantišku dizainu. Iš blizgaus chromo pagamintos diskretiškos ir rafinuotos dizaino detalės sujungia eksterjero išskirtinumą ir sportinį manevringumą – abejonių nekeliantis šios linijos akcentas.

 • Eksterjeras

  Iš chromuotų juostelių sudarytos BMW inksto formos radiatoriaus grotelės sukuria sudėtingą, bet kartu ir išskirtinį įspūdį. BMW serijos Gran Turismo eleganciją dar labiau išryškina 19 arba 20 colių Multi-spoke dizaino lengvo lydinio ratlankiai. Šoninių stiklų rėmai ir apšviestos durelių rankenėlės puoštos chromo apdaila.
  Priekiniuose ir galiniuose buferiuose integruotos dekoratyvinės chromo detalės prideda klasikiniam prabangios linijos dizainui dar daugiau klasikinio įvaizdžio. Blizgiu chromu padengtas ir išmetimo vamzdis.

 • Interjeras

  Luxury linijos interjeras su rinktinėmis dizaino detalėmis, kaip antai, dekoratyviniu Fineline Anthracite medžio paviršiumi ir blizgaus chromo juostele arba Ash Grain rudos spalvos inkrustacijomis išties nustato standartus. Išskirtinėmis siūlėmis puošti aukštos kokybės odos apmušalai (Dakota juoda, Cinamono ruda, Veneto smėlinė, austrių arba Mokos arba dramblio kaulo spalvos Nappa oda) sukuria viliojančią atmosferą lygiai kaip ir apšviesti durelių slenksčiai automobilio priekyje ir gale. Dar vienas prabangios linijos išskirtinumas – dekoratyvine juodos spalvos chromo juostele puoštas automobilio raktelis.

M SPORTINIS PAKETAS.

Išmušė viena iš laimingiausių sportinės estetikos valandų: M sportinis paketas (galima pasirinkti) atspindintis energijos kupiną BMW 5 serijos Gran Turismo dinamiką.

 • Eksterjeras

  M aerodinaminio paketo eksterjero detalės dar labiau sustiprina sportinę BMW 5 serijos Gran Turismo išvaizdą. Galingos oro įleidimo angos suteikia aerodinamiškai optimizuotam priekiniam buferiui dar daugiau išskirtinumo. Šoniniai slenksčiai su papildomomis kontūro linijomis automobilio profiliui suteikia „aštrumo“; visa tai puikiai užbaigia galinis aptakas su juodos chromo išmetimo vamzdžio apdaila ir tamsaus šešėlio spalvos metaliko difuzoriumi, užtikrinančiu dar didesnį slėgį važiuojant dideliu greičiu. Galite rinktis iš dviejų M lengvojo lydinio ratlankių: 19 colių 302 M V-spoke arba 19 colių 303 M Double-spoke.

 • Interjeras

  Vos tik atveriate automobilio dureles, M durelių slenksčių apdaila su chromo inkrustacijomis ir M logotipu iškart patraukia žvilgsnį į daugybe įspūdingų privalumų pripildytą M sportinio paketo interjerą. Sportinės sėdynės padengtos išskirtiniais Dakota odos apmušalais (vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui taip pat galima pasirinkti patogias Dakota odos sėdynes, išskirtinėmis siūlėmis puoštas juodos Nappa odos sėdynes arba BMW Individual odos sėdynes). Daugiafunkcis vairas itin patogus ir užtikrina visišką automobilio kontrolę. Atletiškumo automobiliui suteiks interjero apdailos juostelė, pvz., šešiakampių rašto aliuminė, ir BMW Individual Antracito stogo danga.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti.

Jūsų asmenybės išraiška.

 • BMW Individual dažų apdaila

  Įspūdingas siluetas, erdvus interjeras, dinamiškas valdymas. BMW 5 serijos Gran Turismo išties išskirtinis. Be to, su BMW Individual priedais automobilis taip pat gali tapti dar ir unikalus. Pavyzdžiui, išskirtinės elegancijos automobiliui galima suteikti pasirinkus Champagne Quartz metaliko dažų apdailą iš BMW Individual. Ši intensyvi ir giliu atspalviu pasižyminti spalva tviska esant bet kokiam apšvietimui. Charakteringos eksterjero spalvos paslaptis glūdi įmantriose jos detalėse. Dėl smulkių, po šampano spalvos paviršiumi esančių šviesą atspindinčių pigmentų, tviskančių nuo rudai auksinio iki mėlynai violetinio atspalvio, išryškinami dinamiški automobilio kontūrai. Be Champagne Quartz metaliko galėsite rinktis iš dar septynių šešėlių, tobulai derančių prie pažangios BMW 5 serijos Gran Turismo dizaino kalbos.

 • Merino oda iš BMW Individual

  Išskirtinį automobilio charakterį taip pat nesunku pastebėti ir automobilio interjere. Pavyzdžiui, dėl puikios Merino odos iš BMW Individual. Dėl tarytum šilkas lygaus paviršiaus užtikrinamas didžiausias įmanomas komfortas. Automobilyje naudojama tik kruopščiai apdirbta ir deginta oda, neturinti jokių trūkumų ar dėmių. Rezultatas – neprilygstamas minkštumas. Dar vienas akį patraukiantis akcentas – išskirtiniai, juodos spalvos juostelėmis puošti Merino odos apmušalai. Puiki rankų darbo oda tarytum įrėmina apmušalų paviršius. Šie išskirtiniai akcentai aiškiai parodo, kaip BMW Individual 5 serijos Gran Turismo išreiškia tikrą išskirtinumą, kurį galite pajusti visomis savo juslėmis.

 • BMW Individual interjero apdaila

  Platinos spalvos odinė interjero apdaila itin stilingai papildo šiame automobilyje esančia įrangą. Be to, kartu su puikia Merino oda iš BMW Individual šie ryškių spalvų akcentai harmoningai dera su interjeru. Bet ši apdaila stebina ne tik savo unikalia išvaizda. Būtent šios puikios detalės ir išreiškia tikrą BMW Individual 5 serijos Gran Turismo tobulumą,

PAKETAI.

BMW įrangos paketai – pagrindinis jūsų BMW 5 serijos Gran Turismo skirtų specialių priedų pasirinkimas. Paklauskite savo BMW atstovo, kokie paketai prieinami jūsų valstybėje arba sužinote šią informaciją savo šalies BMW interneto svetainės konfigūratoriaus skiltyje.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Su originaliais BMW priedais galėsite išryškinti savo BMW 5 serijos Gran Turismo sportiškumą ir eleganciją. Čia rasite daugybę praktiškų ir itin kokybiškų produktų.

 • Travel & Comfort sistema, nulenkiamas staliukas

  Į Travel & Comfort sistemą įeina nulenkiamas staliukas – praktiškas reguliuojamo aukščio ir kampo paviršius automobilio gale sėdintiems keleiviams. Jame taip pat yra stilingu chromo žiedu puoštas gėrimų laikiklis.

 • Travel & Comfort sistema, laikiklis Apple iPad

  BMW laikiklis Apple iPad puikiai tiks visiem iPad modeliams. Naudojant šį laikiklį iPad galėsite saugiai pritvirtinti prie Travel & Comfort sistemos pagrindo ir nuimti vos vienu mygtuko paspaudimu. Prireikus jo kampą ir aukštį galėsite reguliuoti. Be to, naudodami laikiklio gale integruotą atramą laikiklį galėsite naudoti nebūtinai tik savo automobilyje.

 • Užuolaidėlė

  Užuolaidėlę nuo saulės galima greitai ir nesunkiai pritvirtinti prie galinio stiklo ir bagažo skyriaus šoninių stiklų. Kai užuolaidėlės nenaudojate, ją galima sulankstyti ir patalpinti tam skirtame maišelyje.

 • Belaidės stereo ausinės

  Specialiai sukurtos naudoti su BMW DVD sistema automobilio gale (galima pasirinkti). Šios sistemos skleidžiamą išskirtinės kokybės garsą galėsite reguliuoti, taigi išskirtinis komfortas bus garantuotas.

 • Prijungiamas snap-in adapteris

  Prijungiamasis adapteris – tai saugi ir stabili prijungimo sistema su integruota greito įkrovimo funkcija Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony ir RIM / BlackBerry mobiliesiems telefonams. Dėl išorinės antenos visuomet bus užtikrinamas geresnis ryšio priėmimas, o keleivių kabinoje bus skleidžiama mažiau radiacijos. Priklausomai nuo transporto priemonės įrangos, mobiliojo telefono ir prijungiamojo adapterio išmanųjį telefoną galima integruoti į automobilį.

 • Luxury slidžių ir snieglentės krepšys

  Slidžių krepšyje Luxury galima saugiai transportuoti iki keturių porų slidžių ar tris snieglentes. Dėl ant jo pritvirtintų ratukų slidžių krepšį galima nesunkiai išimti iš automobilio ir naudoti atskirai.

 • Chromuoti šoninių veidrodėlių gaubtai

  Tobulai papildo BMW 5 serijos Gran Turismo važiavimo dinamiką. Kairiojo ir dešiniojo veidrodėlių gaubtų rinkinys.