LEMTINGOJI CHARIZMA.

BMW 5 serijos Sedano dizainas.

LEMTINGOJI CHARIZMA.

BMW 5 serijos Sedano dizainas.

LEMTINGOJI CHARIZMA.BMW 5 serijos Sedano dizainas.

EKSTERJERO DIZAINAS

Automobilis, atitinkantis net pačius aukščiausius reikalavimus: dinamiškų proporcijų ir modernių formų BMW 5 serijos modelis atrodys įspūdingai vos kartą į jį žvilgtelėjus. Tokį įspūdį kūrėjams pavyko sukurti automobilio priekyje, tęsti per įspūdingą siluetą iki pat galinės BWM dalies. Nauji LED šviesos diodo priekiniai žibintai (galima pasirinkti) viršuje šiek tiek nuožulnesni ir išsiskiria itin įtaigia išvaizda. Plačios dvigubos inksto formos grotelės atrodo daug išraiškingesnės, nurodo į tiesiog netoliese slypinčią galią – BMW 5 serijos Sedaną.
Automobilio priekyje prasidedantis BMW charakteris tęsiasi per elegantiškas šonines linijas. BMW 5 serijos Sedanas garsėja ne tik dėl savo sportiškumo, bet ir dėl klasikinių BMW sedano formų, ilgesnio variklio gaubto, trumpų iškyšų ir didelės ratų bazės. Lygiai taip pat įtikinamai atrodo ir nauji šio automobilio galiniai žibintai. Optinį gylio įspūdį sukuriantys L formos žibintai puikiai integruoti į galinę automobilio dalį, kurią taip pat puošia naujo dizaino buferiai, kartu užbaigiantys estetiškai patrauklų automobilio įvaizdį.

DIZAINAS.

Apžvelkite svarbias BMW 5 serijos Sedano dizaino charakteristikas.

DIZAINAS.

Apžvelkite svarbias BMW 5 serijos Sedano dizaino charakteristikas.

INTERJERO DIZAINAS.

Puikiai suderintas automobilis: BMW 5 serijos Sedano interjeras sukurtas taip, kad atitiktų kiekvieno poreikius. Harmoninga išvaizda ir aukščiausios kokybės medžiagos – viskas šiame automobilyje tiesiog tobula. Pagal BMW tendencijas logiškai suderintas prietaisų skydelis orientuotas į vairuotoją ir tiesiog jį apgaubia. Visi valdikliai išdėstyti ergonomiškai, o komforto funkcijos nesunkiai pasiekiamos.

Elegantiška horizontalių paviršių ir griežtų linijų priklausomybė reiškia, kad visi keleiviai galės mėgautis tikru erdvės pojūčiu, nesvarbu, ar sėdėtų automobilio priekyje, ar gale. Optinis centras visuomet orientuotas į kelią, o patikimo ir modernaus įvaizdžio interjeras aiškiai perteikia komforto ir saugumo pojūtį. Su BMW prabangia ir modernia linija galėsite rinktis iš dviejų dizaino pasaulių, kurių rafinuotos ir prabangios medžiagos suteiks BMW 5 serijos Sedano dizainui nepriklausomo charakterio.

PRISITAIKANTYS LED ŠVIESOS DIODO PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Į prisitaikančius LED šviesos diodo priekinius žibintus įeina prisitaikantis žibintas, kurio skleidžiamas šviesos paskirstymas kinta priklausomai nuo miesto ar greitkelio sąlygų, posūkio žibintai ir BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų žibintų asistentas) su automatine tolimųjų šviesų žibintų aktyvavimo funkcija. Taigi, sistema užtikrina optimalų kelio apšvietimą bet kokiomis sąlygomis.
Dėl judančių priekinių žibintų vos tik pasukę vairą puikiai matyti posūkiuose net ir tamsoje. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Prisitaikantys priekiniai žibintai užtikrina optimalų kelio apšvietimą, taigi ženkliai padidina aktyvų saugumą.
BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų žibintų asistentas) automatiškai valdo tolimųjų šviesų žibintus priklausomai nuo aplinkos šviesos sąlygų ir eismo situacijos, kad važiuojant naktį būtų užtikrinamas tik pats geriausias matomumas. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir nuolatos reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

APLINKA.

Unikali BMW 5 serijos Sedano atmosfera išryškina vieną pagrindinį akcentą: absoliutus komfortas ir aplinka, kurioje visuomet jausitės kaip namuose – nesvarbu, kurioje sėdynėje sėdėtumėte. Centrinė konsolė orientuota į vairuotoją. Visi valdikliai ir ekranai išdėstyti konkrečiai ten, kur jų galėtumėte intuityviai ieškoti. Su pasirenkamu BMW projekciniu ekranu vairuotojas matys visą svarbiausią informaciją tiesiog savo matymo lauke ant priekinio automobilio stiklo. Savo BMW 5 serijos Sedano interjerui galėsite pritaikyti daugybę skirtingų įrangos galimybių.

  • Ambient light

    Dėl specialios aplinkos šviesos bus užtikrinamas švelnus ir stilingas apšvietimas. Ši šviesa ne tik pabrėžia prabangią automobilio aplinką, bet ir atlieka funkcionalaus šviesos šaltinio vaidmenį, pvz., centrinės konsolės daiktadėžėje, durelėse ir šonuose. Su spalvos keitimo funkcija galėsite susikurti pageidaujamą nuotaiką – nuo šviesiai baltos iki prislopintos oranžinės.

  • Daugiafunkcis prietaisų ekranas

    Daugiafunkciame prietaisų ekrane pateikiami skirtingi važiavimo patirties režimai kartu su nustatytais prietaisų ekranais. Taigi sukuriami spalvų ir nuotaikų pasauliai, skirti užtikrinti dar saugesnę, efektyvesnę ir pavyzdingesnę vairuotojo orientaciją automobilyje. Navigacijos instrukcijos ir informacija iš vairuotojo pagalbos sistemų nuo šiol gali būti registruojamos dar paprasčiau. Su šiomis ypatybėmis naujas skaitmeninis informacijos pateikimas užtikrina dar didesnį komfortą, patirtį ir saugų važiavimą.

  • Novatoriška Bang & Olufsen erdvinio garso sistema

    BMW 5 serijos Sedanas papildytas novatoriška Bang & Olufsen erdvinio garso sistema. Aukščiausios kokybės garso kokybė ir išskirtinis važiavimo pojūtis susijungia į vieną unikalią patirtį. Šešiolika aktyvių 1200 vatų garsiakalbių sukuria puikios kokybės muziką. Galima pasirinkti skirtingas akustines galimybes: su Studio režimu garsas bus aiškesnis, o su Expanded režimu sukuriamas didesnės akustinės erdvės pojūtis bei neprilygstamas erdvinis garsas.