ATPALAIDUOJANTIS VAŽIAVIMAS – VIENA ŠIO PAKETO SUDEDAMŲJŲ DALIŲ.

BMW 5 serijos Sedano komfortas.

Kuo labiau atsipalaiduosite, tuo geresnė bus kelionė. Komfortas BMW 5 serijos Sedane prasideda iškart, kai tik į jį įsėdate – ir išlieka iki kol iš jo išlipate.

COMFORT ACCESS.

Į novatorišką ir paprastai valdomą Comfort Access funkciją įeina bekontakčio bagažinės atidarymo funkcija bei galimybė atverti savo BMW dureles ir įjungti variklį be raktelio. Priartėjus prie automobilio, kišenėje ar lagamine esantis automobilio raktelis bus automatiškai atpažintas.
Vos tik durelės automatiškai atrakinamos, vairuotojas gali sėstis į automobilį ir įjungti variklį spustelėjęs Start Stop mygtuką. Į šį įrangos paketą įeina bekontakčio bagažinės atidarymo ir uždarymo funkcija. Greitu ir tiesioginiu kojos judesiu po galiniu buferiu aktyvuosite jutiklį, kuris atvers bagažinės dangtį. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas kai skirtingame galinio buferio aukštyje integruoti jutikliai fiksuoja kojos judesį. Vis dėlto, sistema nesuteikia prieigos prie bagažinės, jei neaptinkamas ir neatpažįstamas savininko turimas automobilio raktelis. Jei raktelis atpažįstamas, bagažinė automatiškai atrakinama ir atveriamas jos dangtis.
Raktelio atpažinimo funkcija garantuos patikimą funkcionalumą. Jokie po automobiliu esantys daiktai ar gyvūnai sistemai nepakenks ir jos neaktyvuos.

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS.

Daugiafunkciame 10,2 colių juodos technologijos ekrane bus puikiai perteikiama važiavimo informacija. Prietaisų skydelyje galėsite matyti tris skirtingus režimus ir jų ypatybes. Be to, kiekvienu atveju spalvas ir grafiką galėsite keisti: Comfort, ECO PRO ir Sport režimai.

PROFESSIONAL PRAMOGOS AUTOMOBILIO GALE.

Galinės sėdynės pramogų sistemą Professional sudaro: du atskiri 9,2 colių spalvoti ekranai (aukštį galima reguliuoti) ir DVD grotuvas; kelionės metu prieinama navigacija ir interneto prieiga (reikalinga mobiliojo telefono paslaugų sutartis); nuotolinis valdymas, jungtys MP3 grotuvui, žaidimų konsolėms ir ausinėms (taip pat ir belaidėms).

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

BMW Service Inclusive (liet. servisas įskaičiuotas) – pirmas žingsnis neriboto važiavimo malonumo link. Į šį paslaugų paketą įeina visi būtiniausi automobilio priežiūros ir remonto darbai. Su BMW servisas įskaičiuotas nustatomas laiko tarpui arba ridai. Į šį paketą įeina visa jūsų BMW būtina priežiūra – tiek kartų, kiek prireiks. Be to, šiais privalumais galėsite naudotis visame pasaulyje.
Į BMW servisas įskaičiuotas įeina: variklio alyvos priežiūra, įskaitant jos pildymą (reikalavimas: reguliari variklio alyvos priežiūra BMW įgaliotose techninės priežiūros atstovybėse), mikrofiltrų, degalų filtrų, oro filtrų, uždegimo žvakių priežiūra, stabdžių skysčio keitimas, automobilio patikra ir kiti priežiūros darbai pagal techninio aptarnavimo knygutę.