ĮSPŪDINGAS IR TIKRAS STILEIVA.

BMW 5 serijos Sedanas.

ĮSPŪDINGAS IR TIKRAS STILEIVA.BMW 5 serijos Sedanas.

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (M550d)

6.2

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (M550d)

280 (381)/4000-4400

Akceleracija 0-100 km/h, sekundėmis (M550d)

4.7

Didž. greitis (km/h) (M550d)

250

BMW 5 serijos Sedanas atitiks net ir griežčiausius reikalavimus. Pažangios internetinio ryšio sistemos ir naujausios technologijos iš BMW ConnectedDrive atvers duris iki šiol neregėtoms universalumo galimybėms. Automobilis, kuris puikiai tiks visiems, kurie iš sedano tikisi daugiau nei vien gražios išvaizdos: pažangiausias iki šiol sukurtas BMW 5 serijos Sedanas.

DISCOVER THE BMW 5 SERIES SEDAN.

BMW 5 serijos Sedano važiavimo dinamika.

Visus BMW automobilius sieja viena: neprilygstama dinamika. Šios charakteristikos ypač juntamos BMW 5 serijos Sedane – kiekvienas nuvažiuotas metras yra tikra galimybė patirti gryną važiavimo malonumą.

Design.

Automobilis, atitinkantis net pačius aukščiausius reikalavimus: dinamiškų proporcijų ir modernių formų BMW 5 serijos modelis atrodys įspūdingai vos kartą į jį žvilgtelėjus. Šis įspūdis prasideda automobilio priekyje ir tęsiasi per įspūdingą siluetą iki pat galinės BWM dalies. Nauji LED šviesos diodo priekiniai žibintai (galima pasirinkti) viršuje šiek tiek nuožulnesni ir išsiskiria itin užtikrinta išvaizda. Plačios dvigubos inksto formos grotelės atrodo daug išraiškingesnės ir byloja apie tiesiog netoliese slypinčią galią – BMW 5 serijos Sedaną. Automobilio priekyje prasidedantis BMW charakteris tęsiasi per elegantiškas šonines linijas. BMW 5 serijos Sedanas garsėja ne tik savo sportiškumu, bet ir dėl klasikinių BMW sedano formų, ilgesnio variklio gaubto, trumpų iškyšų ir didelės ratų bazės. Lygiai taip pat įtikinamai atrodo ir nauji šio automobilio galiniai žibintai. Optinį gylio įspūdį sukuriantys L formos žibintai puikiai integruoti į galinę automobilio dalį, kurią taip pat puošia naujo dizaino buferiai, kartu užbaigiantys estetiškai mielą akiai automobilio įvaizdį.

Paslaugos ir programėlės.

Komunikacija, informacija ir pramogos – su BMW ConnectedDrive paslaugomis ir programėlėmis patirsite visiškai naują mobilumo pojūtį.

Versijos ir įranga.

BMW 5 serijos Sedanas su prabangia linija stebina savo išskirtinai klasikiniu ir elegantišku dizainu. Iš blizgaus chromo pagamintos subtilios ir rafinuotos dizaino detalės sujungia eksterjero išskirtinumą ir sportinį manevringumą – abejonių nekeliančias šios linijos ypatybes.

280 kW

Visi BMW 5 serijos Sedane montuojami benzininiai ar dyzeliniai varikliai pasižymi įspūdingu našumu, dinamiška galia ir dideliu sukimo momentu. Be to, pažangios BMW EfficientDynamics sistemos ir unikali BMW TwinPower Turbo technologija garantuoja didžiausią įmanomą tausumą – maksimaliai galiai, mažesnėms degalų sąnaudoms ir emisijai užtikrinti.