SPORTIŠKAS BŪDAS KELIAUTI VERSLO KLASE.

BMW 5 serijos Sedano važiavimo dinamika.

Visi BMW automobiliai dalijasi vienu bendru dalyku: neprilygstama dinamika. Šios charakteristikos ypač akivaizdžios BMW 5 serijos Sedane – kiekvienas nuvažiuotas metras yra tikra galimybė patirti gryną važiavimo malonumą.

BMW M550d xDRIVE.

BMW X5 M550d xDrive privalumų suteikia unikali BMW M inžinierių ekspertizė, speciali, puikiai suderinta važiuoklė, pakaba ir vairo sistema. Taip sukuriami automobiliai, garantuojantys neįprastą grynos dinamikos, komforto ir kasdienio naudojimo derinį. Įspūdingos detalės pabrėžia sportišką BMW charakterį ir neabejotinai išskiria jį iš kitų BMW 5 serijos Sedano modelių – tiek išorėje, tiek ir viduje (įskaitant ir M modelių ypatybes).

 • Eksterjeras

  BMW M550d xDrive glūdintys M genai sukuria dinamiško pranašumo įspūdį iš pat pirmo žvilgsnio. Dėl daugybės elegantiškų ir išskirtinių detalių sportinis šio BMW dizainas matomas išties akivaizdžiai.
  BMW M550d xDrive atrodo išskirtinai net ir žvelgiant į jį iš tolo. Dėl specialaus dizaino stilingų 20 colių lengvo lydinio ratlankių (galima pasirinkti) jį ypač lengva pamatyti minioje. Specialios automobilio priekyje integruotos oro įleidimo angos ne tik įspūdingai atrodo, bet ir aušina važiuoklės sistemą bei stabdžius. Akį patraukiantys geležies pilkos spalvos metaliko šoninių veidrodėlių gaubtai susidoros su bet kokiu oro pasipriešinimu. Išskirtinė galinga galinė dalis su užrašu M550d bei unikaliai atrodanti blizgi juodos spalvos išmetimo vamzdžio apdaila dar labiau išryškina dinamišką automobilio išvaizdą.

 • Interjeras

  M genai sukuria BMW 5 serijos Sedane išties unikalią atmosferą: sportiškumo ir elegancijos derinys užtikrins išskirtinę BMW M550d xDrive interjero aplinką.
  Vos tik atvėrus dureles akį iškart patrauks durelių slenksčius puošiantis užrašas „M550d“. Šis užrašas pabrėžia BMW M GmbH unikalumą, kurį puikiai atspindi aukštos kokybės interjero medžiagos bei grynas vairuotojo juntamas važiavimo malonumas. M odinį vairą bus ypač patogu laikyti rankose, taigi BMW M550d xDrive valdysite ypač tiksliai. Su integruotomis pavarų perjungimo svirtelėmis jas perjungsite daug greičiau ir patogiau, taigi didesnis važiavimo malonumas bus garantuotas. Adrenalino kupiną, bet stabilų važiavimą posūkiuose garantuos puikios ergonomiškos M sportinės sėdynės, o minkšto audinio / Alcantara apmušalai suteiks elegancijos ir komforto pojūtį. Dar daugiau sportiškumo suteikia prietaisų skydelį ir pavarų svirtį puošiantys M logotipai. Eleganciją taip pat spinduliuose šešiakampių rašto aliuminio interjero apdaila, kurią dar labiau papildo kokybiška antracito stiliaus BMW Individual stogo danga.

VAŽIUOKLĖ.

Galite tiesiogiai pajusti BMW 5 serijos Sedano važiuoklės perteikiamą važiavimo malonumą nuo pat kelio dangos iki vairo bei tuo pat metu mėgautis saugumu ir didžiausiu įmanomu komfortu. Be to, automobilis nesunkiai susidoros su daugybe skirtingų jam keliamų reikalavimų: patikimas, dinamiškas ir saugus automobilis. Dėl 50:50 svorio paskirstymo priekinei ir galinei ašiai ir tobulo sudedamųjų dalių suderinimo visų šių reikalavimų pasiekti pavyko.
Aliuminė galinė ašis apsaugo variklį nuo kelio vibracijų ir užtikrina daug didesnį komfortą ir galios perdavimą. Su integruota aktyvaus važiavimo sistema (galima pasirinkti) dar labiau sustiprinsite savo automobilio charakteristikas. Dėl dvigubos priekinės ašies bus užtikrinamas geresnis sukibimas su kelio danga. Dėl aliuminio struktūros automobilis yra lengvesnis, tvirtesnis, o avarijos atveju sugeriamos smūgio jėgos, taigi užtikrinama maksimali keleivių apsauga. Sportinius manevrus galima atlikti sklandžiai bet kokioje važiavimo situacijoje, taigi keleiviai nejus jokio diskomfortą keliančio kratymo.

 • Dinaminė amortizatorių kontrolė ir prisitaikanti pavara

  Nelygūs keliai, duobės, žvyrkeliai ar nepriekaištingas asfaltas – su dinamine amortizatorių kontrole važiuoklė bus tinkama bet kokiam keliui ir bet kokiam važiavimo stiliui. Be Comfort režimo (standartinis) amortizatoriams taip pat galėsite pritaikyti ir Comfort+ režimą (nepritaikyta BMW M550d xDrive) dar didesniam komfortui užtikrinti. Taigi net ir važiuojant nelygia kelio danga trikdžiai bus beveik nejuntami.
  Prisitaikančios pavaros funkcija (galima pasirinkti) sujungia dinaminę amortizatorių kontrolę su aktyvia kėbulo stabilizavimo funkcija (dinamine pavara). BMW integruoti jutikliai nuolatos fiksuoja automobilio važiavimo greitį, vairo padėtį ir važiuoklę veikiančias polinkio ir pokrypio jėgas. Naudodama šiuos duomenis sistema tiksliai sureguliuoja stabilizatorius ir amortizatorius greitai ir tiksliai pakeisdama jų nustatymus. Taip užtikrinamas dar tikslesnis vairo atsakas, trumpesnis stabdymo atstumas ir didesnis važiavimo komfortas.

INTEGRUOTA AKTYVAUS VAŽIAVIMO SISTEMA.

INTEGRUOTA AKTYVAUS VAŽIAVIMO SISTEMA.

Geresnis manevringumas ir važiavimas posūkiuose.

Į integruotą aktyvaus vairavimo sistemą automobiliams su galiniais varomais ratais įeina pasyviai reguliuojami galiniai ratai su kintamu pasukimo santykiu priekinėje ašyje. Važiuojant apie 60 km/h greičiu galiniai ratai sukasi į priešingą pusę nei priekiniai ratai. Dėl šios priežasties ženkliai sutrumpinama ratų bazė, pagerinamas manevringumas ir važiavimas posūkiuose. Važiuojant apie 60 km/h greičiu galiniai ratai sukasi į priešingą pusę nei priekiniai ratai. Dėl šios priežasties pailginama ratų bazė, padidinamas stabilumas ir komfortas – ypač kai greitai ir staiga rikiuojamasi į kitą kelio juostą.

VAŽIAVIMO PATIRTIES KONTROLĖ.

Su važiavimo patirties kontrole galėsite rinktis: naudodami centrinėje konsolėje esantį mygtuką galėsite pasirinkti pageidaujamą režimą. Su važiavimo patirties kontrolės funkcija vairuotojas gali pasirinkti Comfort režimą standartiniams variklio ir transmisijos nustatymams, tausų ECO PRO režimą ir Sport režimą, užtikrinantį dar dinamiškesnį važiavimą. Šiek tiek žemiau po apsukų matuokliu galėsite matyti, kokie nustatymai aktyvuoti.

 • ECO PRO režimas

  Tausus ECO PRO režimas pažangiai nustato reikiamas akceleratoriaus ir pedalo ir transmisijos charakteristikas bei šilumos / oro kondicionavimo strategiją. Su ECO PRO patarimais galėsite optimizuoti savo važiavimą ir matyti, kiek papildomų kilometrų galėsite nuvažiuoti dėl ECO PRO režimo patarimų.
  Su ECO PRO režimu galima sutaupyti net iki 20 procentų degalų (priklausomai nuo jūsų individualaus važiavimo stiliaus). Sutaupyti iki penkiais procentais daugiau degalų taip pat padės ir papildomos funkcijos, kaip antai, važiavimo laisvąja eiga funkcija, planavimo asistentas ir ECO PRO maršrutas. Visos šios sistemos veikia kartu su transmisija Steptronic ir navigacijos sistema Professional. Apskaičiuota remiantis vidiniais BMW degalų sąnaudų tyrimo duomenimis.

 • Preview assistant

  The proactive driving assistant works with the latest generation of the Navigation system Professional to anticipate local details and give you tips long before you become aware of the situation yourself. If there is town or a speed limit around the next corner, the system recommends you slow down before the bend so as to adapt speed as efficiently as possible.

 • ECO PRO maršrutas ir važiavimas laisvąja eiga

  ECO PRO maršrutas taip pat padeda sumažinti degalų sąnaudas. Sistema pateiks jums optimaliai tausų maršrutą, pritaikytą pagal eismo apimtį, individualų jūsų važiavimo stilių ir vietos sąlygas. Galite įsijungti degalų taupymo funkciją ir nuspręsti, ar norite vadovautis jos pateikiamomis rekomendacijomis.
  Su važiavimo laisvąja eiga funkcija variklis gali važiuoti iki 160 km/h greičiu nesuvartodamas nė lašo degalų ar energijos. Ši funkcija aktyvuojama iškart, kai tik vairuotojas nukelia koją nuo akceleratoriaus ir nespaudžia stabdžių pedalo.

 • Sportinis režimas

  Įjungus Sport režimą automobilio atsakas bus labiau tiesioginis, taigi ir važiavimo stilius žymiai sportiškesnis. Lyginant su standartiniais nustatymais, išankstiniai nustatymai garantuoja daug sportiškesnius variklio ir pakabos nustatymus. Pavyzdžiui, variklio atsakas tampa daug ryškesnis. Modeliams su 8 pavarų sportine transmisija Steptronic nustatytas daug sportiškesnis pavarų perjungimo laikas. Kartu su prisitaikančia pakaba sportinio režimo nustatymai tampa daug sportiškesni. Dėl Servotronic ir kintančio sportinio vairavimo reikia daug mažiau jėgų vairui sukti.

 • Nuspėjamoji pavara

  Dėl BMW EfficientDynamics nuo šiol tapo įmanoma padidinti transporto priemonės galią – tik su važiavimo patirties kontrolės nuspėjamąja pavara. Kai pasirenkamas Sport režimas, transmisijos valdymas naudoja iš navigacijos sistemos gautus duomenis perduoti atsako lygį, kuris, dėl maršruto charakteristikų bus dar dinamiškesnis ir spontaniškesnis. Kaip jau galima nuspėti iš pavadinimo, Comfort režimas užtikrins į komfortą orientuotą pavarų perjungimo programą ir mažesnį perjungimų skaičių.

BMW xDrive.

BMW xDrive.

Pažangi keturiais ratais varoma sistema BMW xDrive tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio paviršių ir visuomet užtikrina tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. xDrive ir dinaminė stabilumo kontrolė užtikrina, kad BMW visuomet išliks saugus ir stabilus. Per DSC jutiklį valdoma xDrive lanksčiai ir greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad automobilis būtų apsaugotas nuo per didelio ar per mažo pasukamumo posūkiuose ir būtų užtikrintas geriausias įmanomas kryptinis stabilumas. Be to, garantuojama greita ir saugi akceleracija net ir važiuojant slidžiu paviršiumi ar stačiais keliais. Kritinėmis kelio sąlygomis DSC nėra besąlygiškai būtina. BMW xDrive sujungia visus keturiais ratais varomos sistemos privalumus – sukibimą su kelio danga, kryptinį stabilumą ir važiavimo saugumą su klasikiniu BMW manevringumu.

8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Dėl greitai kintančių variklio greičių ir sparčiai perjungiamų pavarų, sportinė 8 pavarų transmisija Steptronic užtikrina dar sklandesnį pavarų perjungimą. Taigi, šiame automobilyje sujungiamas išskirtinis komfortas, įspūdinga dinamika ir mažos degalų sąnaudos. Pavaras taip pat galima perjungti ir rankiniu būdu naudojant selektoriaus svirtį.