BMW 5 SERIJOS SEDANAS.

Veržlus lyderis.

BMW 5 SERIJOS SEDANAS.

Veržlus lyderis.

BMW 5 SERIJOS SEDANAS.Veržlus lyderis.

Akceleracija 0-100 km/h in s (BMW 540i sedanas3)

5,1

Sąnaudos mišriu režimu l/100 km (BMW 540i sedanas3)

7,4–7,1

CO2 emisija g/km (BMW 540i sedanas3)

168–161

Naujasis BMW 5 serijos modelis diktuoja naujas žaidimo taisykles. Tai tikras verslo sedano pavyzdys. Solidus, galingas ir sportiškas – tai epitetai, geriausiai apibūdinantys naująjį BMW kūrinį. Šis automobilis nustato savo standartus ir kviečia jus į nepakartojamų pojūčių kelionę.Jo tikslas - nustatyti naujus standartus. BMW 5 serijos modelis – tikras verslo sedano pavyzdys. Dinamikos ir tuo pačiu elegantiškos išvaizdos dėka, jis užtikrintai atitinka tai, ko šiandien tikimasi iš šios klasės automobilio: estetiško atletiškumo ir vairavimo malonumo su moderniomis technologijomis.

NUO ŠIOL SU 5 METŲ GARANTIJA.

Profesionalus aptarnavimas ir pilnas garantinių paslaugų paketas – oficialus BMW atstovas visada pasirūpins Jūsų 5 serijos BMW, kad galėtumėte mėgautis nepaprastu vairavimo malonumu be rūpesčių.

Read more

DINAMIŠKAS.

Galingi BMW „TwinPower Turbo” varikliai, integruota aktyvaus vairavimo sistema ir daugelis kitų funkcijų užtikrins maksimalų manevringumą ir dinamiką kelyje. Šis modelis suprojektuotas užtikrinti geriausią vairavimo patirtį, kai norisi daugiau galios proveržio.

Read more
„BMW 5 serijos modelis – tobulas dinamikos ir elegancijos derinys. Todėl jis pateisina visus verslo sedano standartus.”
BMW Group Design viceprezidentas, Adrian van Hooydonk.
„Pažangiausios technologijos, maksimalus komfortas ir patogi automobilio valdymo sistema užtikrina neprilygstamą vairavimo malonumą”
Karim Habib, BMW automobilių dizaino vadovas

ASISTENTAS.

Savo geriausią pagalbininką rasite Driving Assistant Plus. Jis palengvins jums gyvenimą, jei jam patikėsite svarbias, tačiau monotoniškas užduotis. Jis automatizuos važiavimą tokiose situacijose, kaip eismo kamščiai ir lėtai judantis eisJūsų keliones palengvins speciali „Driving Assistant Plus” asistento sistema. Ši sistema automatiškai nustatys važiavimo greitį esant spūstims, ilgam monotoniškam važiavimui ir esant kitoms, pasikartojančioms situacijoms. Tai puiki pagalba, suteikianti jums dar daugiau patogumo.mas ar ilgos kelionės metu. Net persirikiuodami būsite saugūs.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

    Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.