BMW 5 SERIJOS SEDANAS.

Veržlus lyderis.

BMW 5 SERIJOS SEDANAS.

Veržlus lyderis.

BMW 5 SERIJOS SEDANAS.Veržlus lyderis.

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s (BMW 540i Sedanas)

5,1

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (BMW 540i Sedanas)

6,9–6,5

CO2 emisijos g/km (BMW 540i Sedanas)

159–149

540i Sedano kaina nuo

59 390 EUR.

Naujasis BMW 5 serijos modelis diktuoja naujas žaidimo taisykles. Tai tikras verslo sedano pavyzdys. Solidus, galingas ir sportiškas – tai epitetai, geriausiai apibūdinantys naująjį BMW kūrinį. Šis automobilis nustato savo standartus ir kviečia jus į nepakartojamų pojūčių kelionę.Jo tikslas - nustatyti naujus standartus. BMW 5 serijos modelis – tikras verslo sedano pavyzdys. Dinamikos ir tuo pačiu elegantiškos išvaizdos dėka, jis užtikrintai atitinka tai, ko šiandien tikimasi iš šios klasės automobilio: estetiško atletiškumo ir vairavimo malonumo su moderniomis technologijomis.

NUO ŠIOL SU 5 METŲ GARANTIJA.

Profesionalus aptarnavimas ir pilnas garantinių paslaugų paketas – oficialus BMW atstovas visada pasirūpins Jūsų 5 serijos BMW, kad galėtumėte mėgautis nepaprastu vairavimo malonumu be rūpesčių.

Read more

DINAMIŠKAS.

Galingi BMW „TwinPower Turbo” varikliai, integruota aktyvaus vairavimo sistema ir daugelis kitų funkcijų užtikrins maksimalų manevringumą ir dinamiką kelyje. Šis modelis suprojektuotas užtikrinti geriausią vairavimo patirtį, kai norisi daugiau galios proveržio.

Read more
„BMW 5 serijos modelis – tobulas dinamikos ir elegancijos derinys. Todėl jis pateisina visus verslo sedano standartus.”
BMW Group Design viceprezidentas, Adrian van Hooydonk.
„Pažangiausios technologijos, maksimalus komfortas ir patogi automobilio valdymo sistema užtikrina neprilygstamą vairavimo malonumą”
Karim Habib, BMW automobilių dizaino vadovas

ASISTENTAS.

Savo geriausią pagalbininką rasite Driving Assistant Plus. Jis palengvins jums gyvenimą, jei jam patikėsite svarbias, tačiau monotoniškas užduotis. Jis automatizuos važiavimą tokiose situacijose, kaip eismo kamščiai ir lėtai judantis eisJūsų keliones palengvins speciali „Driving Assistant Plus” asistento sistema. Ši sistema automatiškai nustatys važiavimo greitį esant spūstims, ilgam monotoniškam važiavimui ir esant kitoms, pasikartojančioms situacijoms. Tai puiki pagalba, suteikianti jums dar daugiau patogumo.mas ar ilgos kelionės metu. Net persirikiuodami būsite saugūs.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.