BMW 5 SERIJOS SEDANAS.

Veržlus lyderis

BMW 5 SERIJOS SEDANAS.

Veržlus lyderis

BMW 5 SERIJOS SEDANAS.Veržlus lyderis

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s (BMW 540i Sedanas)

5,1

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (BMW 540i Sedanas)

6,9–6,5

CO2 emisijos g/km (BMW 540i Sedanas)

159–149

540i Sedano kaina nuo

59 390 EUR.

Jo tikslas - nustatyti naujus standartus. BMW 5 serijos modelis – tikras verslo sedano pavyzdys. Dinamikos ir tuo pačiu elegantiškos išvaizdos dėka, jis užtikrintai atitinka tai, ko šiandien tikimasi iš šios klasės automobilio: estetiško atletiškumo ir vairavimo malonumo su moderniomis technologijomis.

NUO ŠIOL SU 5 METŲ GARANTIJA

Profesionalus aptarnavimas ir pilnas garantiniųpaslaugų paketas - oficialus BMW atstovas visada pasirūpins Jūsų 5 Serija, kad galėtumėte mėgautis nepaprastu vairavimo malonumu be rūpesčių.

 all-time high

KAIP NIEKADA DINAMIŠKAS.

KAIP NIEKADA DINAMIŠKAS.

Galingi BMW TwinPower Turbo varikliai, protingai suprojektuota lengvasvorė konstrukcija, integruota aktyvaus vairavimo sistema aukščiausio lygio valdymui ir manevringumui bei adaptyvinis režimas: BMW 5 serija yra suprojektuota geriausiai atletiško važiavimo patirčiai – kad visuomet būtumėte vienu ryžtingu žingsniu priekyje.

„BMW 5 serijos modelis pasižymi tobulu dinamikos ir elegancijos deriniu. Todėl jis yra idealus verslo sedanas.”
BMW Group Design viceprezidentas, Adrian van Hooydonk.
„Geriausios medžiagos, aukštas komforto lygis ir intuityvaus valdymo koncepcija užtikrina, kad važiuosite be įtampos.”
Karim Habib, BMW automobilių dizaino vadovas

VYRIAUSIASIS ASISTENTAS.

VYRIAUSIASIS ASISTENTAS.

Savo geriausią pagalbininką rasite Driving Assistant Plus. Jis palengvins jums gyvenimą, jei jam patikėsite svarbias, tačiau monotoniškas užduotis. Jis automatizuos važiavimą tokiose situacijose, kaip eismo kamščiai ir lėtai judantis eismas ar ilgos kelionės metu. Net persirikiuodami būsite saugūs.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

  • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.