BMW 5 SERIJOS SEDANAS.

Veržlus lyderis.

BMW 5 SERIJOS SEDANAS.

Veržlus lyderis.

BMW 5 SERIJOS SEDANAS.Veržlus lyderis.

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s (BMW 540i sedanas1)

5,1

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (BMW 540i sedanas1)

6,9–6,5

CO2 emisijos g/km (BMW 540i sedanas1)

159–149

540i Sedano kaina nuo

59 390 EUR.

Naujasis BMW 5 serijos modelis diktuoja naujas žaidimo taisykles. Tai tikras verslo sedano pavyzdys. Solidus, galingas ir sportiškas – tai epitetai, geriausiai apibūdinantys naująjį BMW kūrinį. Šis automobilis nustato savo standartus ir kviečia jus į nepakartojamų pojūčių kelionę.Jo tikslas - nustatyti naujus standartus. BMW 5 serijos modelis – tikras verslo sedano pavyzdys. Dinamikos ir tuo pačiu elegantiškos išvaizdos dėka, jis užtikrintai atitinka tai, ko šiandien tikimasi iš šios klasės automobilio: estetiško atletiškumo ir vairavimo malonumo su moderniomis technologijomis.

NUO ŠIOL SU 5 METŲ GARANTIJA.

Profesionalus aptarnavimas ir pilnas garantinių paslaugų paketas – oficialus BMW atstovas visada pasirūpins Jūsų 5 serijos BMW, kad galėtumėte mėgautis nepaprastu vairavimo malonumu be rūpesčių.

Read more

DINAMIŠKAS.

Galingi BMW „TwinPower Turbo” varikliai, integruota aktyvaus vairavimo sistema ir daugelis kitų funkcijų užtikrins maksimalų manevringumą ir dinamiką kelyje. Šis modelis suprojektuotas užtikrinti geriausią vairavimo patirtį, kai norisi daugiau galios proveržio.

Read more
„BMW 5 serijos modelis – tobulas dinamikos ir elegancijos derinys. Todėl jis pateisina visus verslo sedano standartus.”
BMW Group Design viceprezidentas, Adrian van Hooydonk.
„Pažangiausios technologijos, maksimalus komfortas ir patogi automobilio valdymo sistema užtikrina neprilygstamą vairavimo malonumą”
Karim Habib, BMW automobilių dizaino vadovas

ASISTENTAS.

Savo geriausią pagalbininką rasite Driving Assistant Plus. Jis palengvins jums gyvenimą, jei jam patikėsite svarbias, tačiau monotoniškas užduotis. Jis automatizuos važiavimą tokiose situacijose, kaip eismo kamščiai ir lėtai judantis eisJūsų keliones palengvins speciali „Driving Assistant Plus” asistento sistema. Ši sistema automatiškai nustatys važiavimo greitį esant spūstims, ilgam monotoniškam važiavimui ir esant kitoms, pasikartojančioms situacijoms. Tai puiki pagalba, suteikianti jums dar daugiau patogumo.mas ar ilgos kelionės metu. Net persirikiuodami būsite saugūs.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

  • Disclaimer reference invalid
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.