PUIKIOS FORMOS.

BMW 5 serijos Sedano dizainas.

PUIKIOS FORMOS.

BMW 5 serijos Sedano dizainas.

Visuomet sportiškas ir stilingas: BMW 5 serijos Sedanas yra visada vienu žingsniu priekyje dėl savo atletiškos išvaizdos. Sėkmė nėra vien tik atsitiktinis dalykas. Ir sėkmė nėra tiesiog genuose – ji yra smulkmeniško dėmesio į kiekvieną detalę išraiška.

 

BMW 540i Sedano techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,9–6,5
CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): 159–149

PUIKIOS FORMOS.BMW 5 serijos Sedano dizainas.

Visuomet sportiškas ir stilingas: BMW 5 serijos Sedanas yra visada vienu žingsniu priekyje dėl savo atletiškos išvaizdos. Sėkmė nėra vien tik atsitiktinis dalykas. Ir sėkmė nėra tiesiog genuose – ji yra smulkmeniško dėmesio į kiekvieną detalę išraiška.

 

BMW 540i Sedano techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,9–6,5
CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): 159–149

EKSTERJERAS.

Net ir stovėdamas BMW 5 serijos Sedanas kuria galios įspūdį. Pirmą kartą istorijoje, septintosios kartos sportiškiausiame verslo sedane tiesiogiai susietos inksto formos grotelės ir priekiniai žibintai. Žema gale besileidžianti stogo linija su kupė stiliaus siluetu kuria sportiško automobilio įspūdį. O platus galas pabrėžia BMW 5 serijos Sedano aukštus galios parametrus.

1
2
3
4

BOWERS & WILKINS DIAMOND ERDVINIO GARSO SISTEMA.

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema su deimantinėmis aukštų dažnių galvutėmis pasižymi puikiu studijos kokybės garsu prie kiekvienos sėdynės automobilyje. 16 kruopščiai išdėstytų garsiakalbių jus tarytum užburs. Garsiakalbiai yra apšviesti. Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema yra pagaminta iš gryno sintetinio deimanto. Neįtikėtinai lengva ir ypač elastinga medžiaga idealiai tinka aukšto dažnio signalams kurti.

VISADA GALIMA DAR DAUGIAU.

VISADA GALIMA DAR DAUGIAU.

Pasirinkite dar daugiau dinamikos, dar daugiau išskirtinumo, dar daugiau individualumo. Patrauklios linijos ir įranga leis jums užsitikrinti savo vietą tarp lyderių.

SPORTINĖ LINIJA.

Ypač blizgių juodų dizaino elementų ir išskirtinių ratlankių dėka Sport Line užtikrina galingą dinamikos dozę. Tokios detalės kaip apšviestas „Sport Line” užrašas ir išskirtinės sportinės sėdynės suteikia interjerui gyvybingumo.

PRABANGI LINIJA.

Prabangi linija (Luxury Line) BMW 5 serijai gerai apgalvotais blizgaus chromo elementais ir sutampančios spalvos ratlankiais suteikia elegancijos. Tokie interjero elementai kaip išskirtiniai apmušalų komplektai su kontrastuojančiomis siūlėmis ir apvadais bei medžio apdaila su perlų ir blizgaus chromo spalvų akcentais sukuria ypač stilingą atmosferą. Visą šią prabangą užbaigia dirbtinės odos prietaisų panelis.

M SPORTINIS PAKETAS.

Su M sportiniu paketu aistra dinamikai yra aiškiai svarbiausia. Pavyzdžiui, galingos oro įtekėjimo angos kėbulo priekinei apatinei daliai suteikia akį traukiančią išvaizdą. Išskirtinė Aluminium Rhombicle interjero apdaila ir antracito spalvos BMW Individual stogo apmušalas suteikia interjerui papildomo atletiškumo.

BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

BMW Individual Collection išrankiems klientams siūlo rinktis iš įvairiausios įrangos: kruopščiai atrinktos puikios struktūros medžio apdailos. Nepriekaištinga ir viliojančiai minkšta oda iš geriausių pasaulio odos gamyklų. Dažų apdaila, kuri žavi savo blizgesiu, spindesiu ir efektu. Siūloma atspalvių paletė greičiau jau apibrėžia laiko dvasią nei paskui ją seka. Visi šie elementai jūsų BMW padarys asmenybės dalimi.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Su originaliais BMW priedais galite susikurti savo poreikius tobulai atitinkantį BMW 5 serijos sedaną. Atraskite originalių BMW priedų pasaulį.

 • Transportavimas

  Moderni titano sidabrinės spalvos stogo bagažinė talpina iki 520 litrų ir yra suderinama su visomis BMW stogo bagažinių sistemomis. Iš dviejų pusių atidaromos sistemos ir trigubo centrinio užrakto abejose bagažinės pusėse dėka, ją paprasta pakrauti ir apsaugoti nuo vagystės.

  Bagažo skyrių apsaugo neslidus, nepralaidus vandeniui ir patvarus kilimėlis su atlenktais šonais. Idealaus dydžio ir juodos spalvos dėka jis idealiai dera su pagrindine BMW įranga ir taip pat turi skaičių „5” kaip ir aukštos kokybės nerūdijančio plieno intarpą kartu su kilpa ištraukimui.

 • Priedai eksterjerui ir interjerui

  BMW 19 ar 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai ne tik tobulai įsilieja į automobilio optinį dizainą, bet ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Jie sukurti specialiai runflat tipo padangoms ir turi pakeltus iškilimus, saugančius nuleistą padangą, kad ji nenuslystų nuo ratlankio sukimo metu.

  Galingas papildomas šildymas sukuria malonią temperatūrą salono viduje išvengiant apšalusių ar aprasojusių langų. Jį galima suprogramuoti su iDrive arba valdyti tiesiogiai. Priklausomai nuo įrangos, jį taip pat galima įjungti atskirai pasirenkamu BMW ekrano raktu ir iPhone programėle.

 • Informacija ir ryšys

  Praktišką ir universalų laikiklį galima reguliuoti ir pritvirtinti prie Travel & Comfort sistemos pagrindinio laikiklio. Į jį galima saugiai įstatyti didžiąją dalį Apple ir Samsung planšečių su Travel & Comfort planšečių apsauginiu dėklu nuo 7 iki 11 colių ir 360° pasisukančio dėklo dėka su pasvyrimo kampo reguliavimu planšetę bet kada galima užfiksuoti norimoje padėtyje.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.