Stage

UŽBURIANČIAI NEĮPRASTAS

BMW 530e įkraunamas hibridas

UŽBURIANČIAI NEĮPRASTAS

BMW 530e įkraunamas hibridas

UŽBURIANČIAI NEĮPRASTASBMW 530e įkraunamas hibridas

Galvok kūrybingai. Judėk su laiku. Dvi esminės tvarumo koncepcijos. BMW 530e iPerformance šiuos abu požiūrius įgyvendina tobulai. Jis apjungia užburiantį vairavimo malonumą ir, įkraunamo hibrido dėka, entuziastingai žvelgią į šviesią ateitį.


BMW 530e iPerformance(3):
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 2,3–2,1
CO2 emisija (mišriu režimu): 52–47
Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 13,9–13,3

Read more

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

BMW 530e iPerformance elektrinis variklis ir 4 cilindrų TwinPower Turbo benzininis variklis kartu formuoja aukšto efektyvumo BMW eDrive įkraunamo hibrido pavarą. Tai leidžia trumpą atstumą važiuoti dinamiškai naudojant vien tik elektrą neteršiant aplinkos, o panaudojant ir 4 cilindrų benzininį variklį – ilgus atstumus.

Read more

PAVAROS SISTEMA.

PAVAROS SISTEMA.

Pagrindiniai pavaros komponentai yra 135 kW (184 AG) 4 cilindrų benzininis variklis su BMW „TwinPower Turbo“ technologija, 70 kW (95 AG) elektros variklis ir 9,2 kWh talpos aukštos įtampos ličio jonų akumuliatorius. Vien tik elektra automobilis gali nuvažiuoti 46 km ir didžiausias elektra pasiekiamas greitis yra 140 km/h.

Read more

IŠMANUSIS ENERGIJOS VALDYMAS.

IŠMANUSIS ENERGIJOS VALDYMAS.

Išmanus energijos valdymas su automatiškai parenkama pavara optimizuoja hibridinės pavaros galios išnaudojimo koeficientą. Pavyzdžiui, turimi navigacijos duomenys yra naudojami iš anksto identifikuoti maršruto atstumą ir važiavimo dinamiką. Sistema automatiškai parenka, ką naudingiausia naudoti – elektrinį variklį ar įkrauti aukštos įtampos akumuliatorių.

Read more

VAŽIAVIMO PATIRTIS.

VAŽIAVIMO PATIRTIS.

BMW 530e „iPerformance” turi įvairius važiavimo režimus, kuriuos naudodami galite ženkliai sumažinti degalų sąnaudas. Naujasis BMW užtikrins geriausią vairavimo patirtį.

Read more

DIZAINAS.

BMW 530e „iPerformance” spinduliuoja pasitikėjimu ir galia. Stilingos priekinės grotelės, BMW logotipai ir kitos detalės pabrėžia stipraus ir galingo automobilio įvaizdį. Tai automobilis, drąsioms bei stilingoms asmenybėms, kurios mėgsta išsiskirti.

RYŠYS.

Nuotolinio valdymo programėlė „Remote”, veikianti su iOS ir Android operacinėmis sistemomis rodo išsamią informaciją apie dabartinę BMW 530e „iPerformance” būseną: pavyzdžiui, akumuliatoriaus įkrovimo lygį ar likusį nuvažiuoti atstumą. Nuotolinį valdymą galima panaudoti planuojant automobilio įkrovimo laiką.

PATOGUS ĮKROVIMAS.

Automobilį galima įkrauti naudojant buitinį elektros lizdą, įkrovimo laidą arba viešose įkrovimo stotelėse su specialiu BMW įkrovimo laidu. Navigacijos sistema ir „My BMW Remote” programėlė vairuotojui suteiks informacijos apie vietovę ir nurodys, kur galima rasti įkrovimo stoteles. Sąskaitas galima apmokėti, BMW „ChargeNow”kortele.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 540i sedanas (3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,4–7,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 168–161

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.