Stage

ELEKTRIŠKAI NEĮPRASTAS.

BMW 530e įkraunamas hibridas.

ELEKTRIŠKAI NEĮPRASTAS.

BMW 530e įkraunamas hibridas.

ELEKTRIŠKAI NEĮPRASTAS.BMW 530e įkraunamas hibridas.

Galvok kūrybingai. Judėk su laiku. Dvi esminės tvarumo koncepcijos. BMW 530e iPerformance modelyje tobulai įgyvendinti abu šie požiūriai ir jis toliau lenkia laiką. Jis pasikliauja įaudrinančiu vairavimo malonumu ir įkraunamo hibrido dėka žvelgia į šviesią ateitį.

 

BMW 530e iPerformance techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 2,0*
CO2 emisijos (mišriu režimu):46*
Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 12,7*

 

* Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

BMW 530e iPerformance elektrinis variklis ir 4 cilindrų TwinPower Turbo benzininis variklis kartu formuoja aukšto efektyvumo BMW eDrive įkraunamo hibrido pavarą. Tai leidžia trumpą atstumą važiuoti dinamiškai naudojant vien tik elektrą neteršiant aplinkos, o panaudojant ir 4 cilindrų benzininį variklį – ilgus atstumus.

PAVAROS SISTEMA.

PAVAROS SISTEMA.

Pagrindiniai pavaros komponentai yra 135 kW (184 AG) 4 cilindrų benzininis variklis su BMW TwinPower Turbo technologija, 70 kW (95 AG) elektros variklis ir 9,2 kWh talpos aukštos įtampos ličio jonų akumuliatorius. Vien tik elektra automobilis gali nuvažiuoti 46 km ir didžiausias elektra pasiekiamas greitis yra 45 km/h.

 

* Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

IŠMANUSIS ENERGIJOS VALDYMAS.

IŠMANUSIS ENERGIJOS VALDYMAS.

Išmanusis energijos valdymas su prognozuojamai parenkama tinkama pavara optimizuoja hibridinės pavaros galios išnaudojimo koeficientą. Pavyzdžiui, turimi navigacijos duomenys naudojami iš anksto identifikuoti maršruto atkarpas ir važiavimo situacijas, kuriose būtų naudingiausia naudoti elektrinį variklį arba įkrauti aukštos įtampos akumuliatorių.

VAŽIAVIMO PATIRTIS.

VAŽIAVIMO PATIRTIS.

BMW 530e iPerformance turi įvairius važiavimo režimus, kuriuos naudodamas vairuotojas gali padaryti nemažai įtakos degalų sąnaudoms. Praktikoje rezultatas pirmiausia priklauso nuo pasirinkto važiavimo režimo, o vėliau ir nuo individualaus važiavimo stiliaus.

DIZAINAS.

BMW 530e iPerformance formuoja labai pasitikinčią išvaizdą su nesupainiojamu dalykiniu kostiumu: tipinės BMW i mėlynos spalvos inksto formos grotelių juostelės. Mėlyni ratų stebulių gaubtai. BMW i logotipas ant priekinės šoninės sienelės. eDrive logotipai ant Hofmeister galinio lango išlenkimo ir ant durelių slenksčių apdailų.

RYŠYS.

My BMW Remote iOS ir Android operacinėms sistemoms skirta nuotolinio valdymo programėlė įkraunamiems hibridams rodo išsamią informaciją apie dabartinę BMW 530e iPerformance būseną, pavyzdžiui, akumuliatoriaus įkrovimo lygį ar likusį nuvažiuoti atstumą. Nuotolinį valdymą galima panaudoti įkrovimo operacijoms suplanuoti per savaitinį laikmatį.

PATOGUS ĮKROVIMAS.

Automobilį galima įkrauti naudojant buitinį elektros lizdą ir įkrovimo laidą arba tiesiog kelyje – viešose įkrovimo stotelėse su specialiu laidu iš BMW priedų. Navigacijos sistema ir My BMW Remote programėlė suteiks vairuotojui informacijos apie vietovę ir kur rasti įkrovimo stoteles. Sąskaitas galima apmokėti, pavyzdžiui, BMW ChargeNow kortele.

Degalų sąnaudos, energijos sąnaudos ir CO2 emisijos.

  • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.