Stage

UŽBURIANČIAI PATRAUKLUS.

BMW 530e įkraunamas hibridas.

UŽBURIANČIAI PATRAUKLUS.

BMW 530e įkraunamas hibridas.

UŽBURIANČIAI PATRAUKLUS.BMW 530e įkraunamas hibridas.

Išdrįskite pralenkti laiką. BMW 530e „iPerformance” modelis – tai naujos kartos automobilis, kuris atspindi ateities tendencijas. Pasikliaukite naujuoju BMW ir priimkite atradimų iššūkį. Naujasis BMW hibridas diktuoja savo žaidimo taisykles ir nepaklūsta nustatytoms normoms.

BMW 530e „iPerformance” techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 2,1–1,9

CO2 emisija (mišriu režimu): 14,1–13,1
Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,1–13,1

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

BMW 530e iPerformance elektrinis variklis ir 4 cilindrų TwinPower Turbo benzininis variklis kartu formuoja aukšto efektyvumo BMW eDrive įkraunamo hibrido pavarą. Tai leidžia trumpą atstumą važiuoti dinamiškai naudojant vien tik elektrą neteršiant aplinkos, o panaudojant ir 4 cilindrų benzininį variklį – ilgus atstumus.

PAVAROS SISTEMA.

PAVAROS SISTEMA.

Pagrindiniai pavaros komponentai yra 135 kW (184 AG) 4 cilindrų benzininis variklis su BMW „TwinPower Turbo” technologija, 70 kW (95 AG) elektros variklis ir 9,2 kWh talpos aukštos įtampos ličio jonų akumuliatorius. Vien tik elektra automobilis gali nuvažiuoti 46 km., o didžiausias elektra pasiekiamas greitis yra 45 km/h. 

 

* Šios reikšmės yra preliminarios ir dar
nepatvirtintos.

IŠMANUSIS ENERGIJOS VALDYMAS.

IŠMANUSIS ENERGIJOS VALDYMAS.

Išmanus energijos valdymas su automatiškai parenkama pavara optimizuoja hibridinės pavaros galios išnaudojimo koeficientą. Pavyzdžiui, turimi navigacijos duomenys yra naudojami iš anksto identifikuoti maršruto atstumą ir važiavimo dinamiką. Sistema automatiškai parenka, ką naudingiausia naudoti – elektrinį variklį ar įkrauti aukštos įtampos akumuliatorių.

VAŽIAVIMO PATIRTIS.

VAŽIAVIMO PATIRTIS.

BMW 530e „iPerformance” turi įvairius važiavimo režimus, kuriuos naudodami galite ženkliai sumažinti degalų sąnaudas. Naujasis BMW užtikrins geriausią vairavimo patirtį.

DIZAINAS.

BMW 530e „iPerformance” spinduliuoja pasitikėjimu ir galia. Stilingos priekinės grotelės, BMW logotipai ir kitos detalės pabrėžia stipraus ir galingo automobilio įvaizdį. Tai automobilis, drąsioms bei stilingoms asmenybėms, kurios mėgsta išsiskirti.

RYŠYS.

Nuotolinio valdymo programėlė „Remote”, veikianti su iOS ir Android operacinėmis sistemomis rodo išsamią informaciją apie dabartinę BMW 530e „iPerformance” būseną: pavyzdžiui, akumuliatoriaus įkrovimo lygį ar likusį nuvažiuoti atstumą. Nuotolinį valdymą galima panaudoti planuojant automobilio įkrovimo laiką.

PATOGUS ĮKROVIMAS.

Automobilį galima įkrauti naudojant buitinį elektros lizdą, įkrovimo laidą arba viešose įkrovimo stotelėse su specialiu BMW įkrovimo laidu. Navigacijos sistema ir „My BMW Remote” programėlė vairuotojui suteiks informacijos apie vietovę ir nurodys, kur galima rasti įkrovimo stoteles. Sąskaitas galima apmokėti, BMW „ChargeNow”kortele.

Degalų sąnaudos, energijos sąnaudos ir CO2 emisijos.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.