ADRENALINAS KELYJE.

5 serijos sedanas „M Performance”.

ADRENALINAS KELYJE.

5 serijos sedanas „M Performance”.

ADRENALINAS KELYJE.5 serijos sedanas „M Performance”.

Pasiruoškite! Nes su BMW 5 serijos sedano M Performance modeliais Jūs persikelsite į nesuvokiamas aukštumas. Tikras adrenalinas. Sportinis charakteris virsta į autosportą. Kadangi jums reikia daugiau nei tik pakankamai.

BMW M550i xDrive sedanas (1):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1–8,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 209–204

Read more

GALIOS IŠRAIŠKA.

Po BMW M550i „xDrive” variklio dangčiu slypi įspūdinga galia: „M Performance TwinPower Turbo” aštuonių cilindrų benzininis variklis yra lyderis tarp visų BMW modelių. Jūs taip pat galite tai išgirsti – jo „M Sport” išmetimo sistemos skleidžiamas galingas garsas liudija apie įspūdingas variklio galimybes. BMW M550d „M Performance TwinPower Turbo” vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis yra unikalus visais atžvilgiais.

JAUDINA VISKAS APLINKUI.

JAUDINA VISKAS APLINKUI.

10 milimetrų žemesnė „M pakaba”, optimizuotas vairo mechanizmas ir „M Performance” sportiniai stabdžiai sureguliuoti jautriausiam stabdymui. Norite dar daugiau jaudulio? Rinkitės adaptyviąją „M Performance” pakabą „Professional”, užtikrinančią dar didesnę vairavimo dinamiką. BMW 5 serijos sedano „M Performance” modeliai kuria savo taisykles kelyje ir visuomet pirmauja.

Read more

PULSUOJANTIS AKCELERATORIUS.

Vaizdas adrenalino lygiui kraujyje pakelti: be M aerodinamikos paketo ir kitų išskirtinių savybių, BMW 5 serijos Sedano M Performance modeliuose yra padidintos oro įleidimo angos ir specialūs Cerium Grey spalvos dizaino akcentai. Išraiškingai atrodo ir inksto formos grotelių rėmas, aerodinaminiai veidrodėlių gaubtai bei modelio ženklas. Savimi pasitikinčią išvaizdą užbaigia tipiniai M Performance dizaino 19 ir 20 colių ratlankiai.

* rinkoje numatoma nuo 2017m. trečiojo ketvirčio

EKSPRESYVUS INTERJERAS.

Išskirtinė durelių slenksčių apdaila, odinis, „M Performance” dizaino vairas ir kitos tik šiam modeliui būdingos dizaino detalės šį BMW paverčia unikaliu kūriniu. Šio modelio automobiliai pasižymi ne tik ekspresyviu dizainu, bet ir maksimaliu komfortu, kuris nepalieka abejingų įnoringiausių asmenybių.

DAR DIDESNIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

DAR DIDESNIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

BMW „M Performance” automobiliai žavi savo galios išraiška. Jų tikslas – suteikti maksimalų ekspresyvaus važiavimo malonumą užtikrinant komfortą ir stabilumą kelyje. Šis BMW demonstruoja ne tik galingą sportišką charakterį, bet ir puikų stilių bei dizainą. Tai nuostabus kūrinys, suteikiantis naują patirtį ir nepakartojamus įspūdžius.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW 540i sedanas (3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,4–7,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 168–161

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.