ADRENALINAS KELYJE.

5 serijos Sedano M Performance modeliai.

ADRENALINAS KELYJE.

5 serijos Sedano M Performance modeliai.

ADRENALINAS KELYJE.5 serijos Sedano M Performance modeliai.

Pasiruoškite! Nes su BMW 5 serijos Sedano M Performance modeliais Jūs persikelsite į nesuvokiamas aukštumas. Tikras adrenalinas. Sportinis charakteris virsta į autosportą. Kadangi jums reikia daugiau nei tik pakankamai.

 

BMW M550i xDrive Sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,2–8,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 209–204

BMW M550d xDrive Sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,1–5,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

ATLETIŠKI GALIOS PAKETAI.

Po BMW M550i xDrive variklio dangčiu slypi gryna galia: M Performance TwinPower Turbo aštuonių cilindrų benzininis variklis yra lyderis visur. Ir Jūs taip pat galite tai išgirsti – jo M Sport išmetimo sistemos skleidžiamas galingas garsas liudija apie jo išskirtinai sportiškus genus.

BMW M550d M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis yra unikalus visais atžvilgiais. Tokios modernios technologijos, kaip keturių kompresorių daugiapakopis spaudimas ir „common rail“ aukšto spaudimo įpurškimas užtikrina įspūdingą galią bet kurioje važiavimo situacijoje su sukimo momentu iki 760 Nm.

JAUDINA VISKAS APLINKUI.

JAUDINA VISKAS APLINKUI.

10 milimetrų žemesnė adaptyvioji M pakaba, optimizuotas vairo mechanizmas ir M sportiniai stabdžiai sureguliuoti stipriausiam stabdymui. Norite dar daugiau jaudulio? Rinkitės adaptyviąją M pakabą Professional dar didesnei važiavimo dinamikai. BMW 5 serijos Sedano M Performance modeliai tiesiog nustato savo taisykles kelyje. Tiesą pasakius, šie automobiliai visuomet pirmauja ir diktuoja žaidimą.

PULSUOJANTIS AKCELERATORIUS.

Vaizdas adrenalino lygiui kraujyje pakelti: be M aerodinamikos paketo ir kitų išskirtinių savybių, BMW 5 serijos Sedano M Performance modeliuose yra padidintos oro įleidimo angos ir specialūs Cerium Grey spalvos dizaino akcentai. Išraiškingai atrodo ir inksto formos grotelių rėmas, aerodinaminiai veidrodėlių gaubtai bei modelio ženklas. Savimi pasitikinčią išvaizdą užbaigia tipiniai M Performance dizaino 19 ir 20 colių ratlankiai.

* rinkoje numatoma nuo 2017m. antrojo ketvirčio

NEPAILSTANTYS ATLETAI.

Durelių slenksčių apdaila su modelio emblema, specialūs prietaisų paneliai su skaitmeniniu modelio užrašu, M odinis vairas ir kitos M sportinio paketo detalės: net BMW M550i xDrive ir M550d xDrive vidus yra unikali atletiško tobulumo išraiška.

DAR DIDESNIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

DAR DIDESNIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

M Performance automobiliai daro įspūdį savo galios išraiška. Tikslas - užtikrinti didžiausią važiavimo dinamiką neaukojant komforto. Šis BMW demonstruoja ne tik sportiškumą, bet ir stilių su pažangiu dizainu. BMW M Performance. Dar didesnis važiavimo malonumas.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.