ADRENALINAS KELYJE.

5 serijos sedanas „M Performance”.

ADRENALINAS KELYJE.

5 serijos sedanas „M Performance”.

ADRENALINAS KELYJE.5 serijos sedanas „M Performance”.

Pasiruoškite naujiems potyriams! Su BMW 5 serijos „M Performance”sedanų modeliais savo vairavimo patirtį perkelsite į naują lygmenį. Tikras adrenalinas ir nenuspėjamos emocijos! Sportinis charakteris, nevaržoma energija ir veržlumas – tai naujojo BMW 5 serijos „M Performance” pažadas jums.

BMW M550i xDrive sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1–8,9*
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 209–204*

* Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

GALIOS IŠRAIŠKA.

Po BMW M550i „xDrive” variklio dangčiu slypi įspūdinga galia: „M Performance TwinPower Turbo” aštuonių cilindrų benzininis variklis yra lyderis tarp visų BMW modelių. Jūs taip pat galite tai išgirsti – jo „M Sport” išmetimo sistemos skleidžiamas galingas garsas liudija apie įspūdingas variklio galimybes. BMW M550d „M Performance TwinPower Turbo” vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis yra unikalus visais atžvilgiais.

JAUDINA VISKAS APLINKUI.

JAUDINA VISKAS APLINKUI.

10 milimetrų žemesnė „M pakaba”, optimizuotas vairo mechanizmas ir „M Performance” sportiniai stabdžiai sureguliuoti jautriausiam stabdymui. Norite dar daugiau jaudulio? Rinkitės adaptyviąją „M Performance” pakabą „Professional”, užtikrinančią dar didesnę vairavimo dinamiką. BMW 5 serijos sedano „M Performance” modeliai kuria savo taisykles kelyje ir visuomet pirmauja.

PULSUOJANTIS AKCELERATORIUS.

Naujasis BMW 5 serijos sedanas „M Performance” pavergs adrenalino mėgėjų širdis. Tai įspūdingo dizaino, nevaržomos galios ir naujų galimybių automobilis. Išskirtinės „Cerium Grey” spalvos akcentai, išraiškingos formos grotelių rėmas, aerodinaminiai veidrodėlių gaubtai bei 19 ir 20 colių ratlankiai – išskirtinio BMW „M Performance” dizaino bruožai.

EKSPRESYVUS INTERJERAS.

Išskirtinė durelių slenksčių apdaila, odinis, „M Performance” dizaino vairas ir kitos tik šiam modeliui būdingos dizaino detalės šį BMW paverčia unikaliu kūriniu. Šio modelio automobiliai pasižymi ne tik ekspresyviu dizainu, bet ir maksimaliu komfortu, kuris nepalieka abejingų įnoringiausių asmenybių.

DAR DIDESNIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

DAR DIDESNIS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

BMW „M Performance” automobiliai žavi savo galios išraiška. Jų tikslas – suteikti maksimalų ekspresyvaus važiavimo malonumą užtikrinant komfortą ir stabilumą kelyje. Šis BMW demonstruoja ne tik galingą sportišką charakterį, bet ir puikų stilių bei dizainą. Tai nuostabus kūrinys, suteikiantis naują patirtį ir nepakartojamus įspūdžius.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html