UŽTIKRINA SKLANDŲ VERSLĄ.

BMW 5 serijos Sedano skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

UŽTIKRINA SKLANDŲ VERSLĄ.

BMW 5 serijos Sedano skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

UŽTIKRINA SKLANDŲ VERSLĄ.BMW 5 serijos Sedano skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Kad sėkmingai klostytusi darbas, reikia labai svarbaus dalyko: aukščiausios klasės įrangos. BMW 5 serijos nesuskaičiuojamos skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos garantuoja betarpišką ryšį su išoriniu pasauliu, o jų intuityvus valdymas užtikrina didžiausią komfortą ir saugumą bei didžiausią produktyvumą.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected palengvina mobilumą kasdieniniame gyvenime. Informaciją, tokią kaip rekomendacijos dėl optimalaus išvykimo laiko, galima gauti į iPhone ar Apple Watch ir BMW Connected Onboard dėka ji taip pat yra prieinama automobilio viduje. Be to, Remote 3D View (nuotolinis 3D vaizdas) leidžia per atstumą stebėti parkuojamo automobilio aplinką.

Read more

VISIŠKAS POTENCIALO IŠNAUDOJIMAS.

 • Microsoft Office 365

  Dirbkite produktyviai tarp darbo ir namų. Puikios Microsoft Office 365 integracijos automobilyje dėka, el. laiškai, kontaktai ir kalendoriaus įrašai yra nuolat sinchronizuojami su kitais įrenginiais ir juos galima tiesiogiai redaguoti – net be išmaniojo telefono. Be to, prie „Skype for Business“ konferencinių skambučių galima automatiškai prisijungti vos vienu spustelėjimu. Norint naudoti „Microsoft Exchange“, reikalingas aktyvus „Microsoft Office 365“ abonementas.

 • Apple CarPlay® įranga

  Su Apple CarPlay® įranga galima patogiai ir bevieliu būdu naudotis tam tikromis iPhone® funkcijomis automobilyje. Tai leidžia matyti ir per automobilio sąsają ar balsu valdyti iMessages/teksto žinutes, telefoniją, Siri ir kai kurias trečiosios šalies programėles.

 • Parkavimo gatvėje informacija

  Parkavimo gatvėje informacijos funkcija (On-Street Parking Information) palengvina parkavimo vietos paiešką, BMW navigacijos ekrane rodydama tikimybę miesto gatvėje rasti laisvą parkavimo vietą. Ši funkcija nuspalvindama gatves navigacijoje pagal laisvų parkavimo vietų tikimybę parodo vairuotojui, kur reikėtų ieškoti pirmiausia.

 • ParkNow

  Kartu su BMW navigacijos sistema Professional, internetinė parkavimo paslauga ParkNow padeda vairuotojui rasti laisvą parkavimo vietą. Ši paslauga parodo laisvas statymo vietas stovėjimo aikštelėse, daugiaaukštėse aikštelėse ir gatvėje. Vietą stovėjimo aikštelėje galima rezervuoti automobilyje ir sumokėti per ParkNow sąskaitą.

 • Asistento paslaugos

  „Concierge Service“ (asistento paslaugos) sujungia vairuotoją su BMW skambučių centro darbuotoju mygtuko palietimu. Darbuotojas gali surasti norimą restoraną, artimiausią bankomatą ar visą parą veikiančią vaistinę ir atsiųsti adresą tiesiai į BMW automobilio navigacijos sistemą.

VYRIAUSIAS ASISTENTAS.

VYRIAUSIAS ASISTENTAS.

Savo geriausią pagalbininką rasite Driving Assistant Plus. Jis palengvins jums gyvenimą, jei jam patikėsite svarbias, tačiau monotoniškas užduotis. Jis automatizuos važiavimą tokiose situacijose, kaip eismo kamščiai ir lėtai judantis eismas ar ilgos kelionės metu. Net persirikiuodami būsite gerose rankose.

Read more

TELEFONIJA SU BELAIDŽIU ĮKROVIMU.

Į telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketą įeina belaidė įkrovimo stotelė ir papildomos USB jungtys. Stogo antena pagerina mobilaus ryšio priėmimą. Per Bluetooth galėsite vienu metu prijungti prie savo BMW net du mobiliuosius telefonus ir audio grotuvą. Į papildomas funkcijas taip pat įeina: Bluetooth Office ir saitvietės įranga.

WIFI SAITVIETĖ.

Įrangai priklauso su LTE technologija veikianti WiFi saitvietė, prie kurios galima prijungti mokamą internetą. Automobilis prijungiamas prie sistemos per jame integruotą SIM kortelę su mokamu saitvietės planu iš paslaugos tiekėjo.

PARKUOTIS PAPRASTA KAIP NIEKADA.

PARKUOTIS PAPRASTA KAIP NIEKADA.

Nuotolinio valdymo parkavimo funkcija leidžia vairuotojui patogiai išlipti iš automobilio prieš jį pastatant į parkavimo vietą su nuotolinio valdymo funkcija, su kuria automobilį galima valdyti įvažiuojant ar išvažiuojant juo iš siaurų stovėjimo vietų ar garažų. Nuotolinio valdymo parkavimo funkciją vairuotojas įjungia išlipęs iš automobilio su ekraną turinčiu BMW rakteliu.

BMW 540i sedanas (1):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,9–6,5
CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): 159–149

Read more

PARKAVIMO ASISTENTAS PLIUS SU 3D VAIZDU.

Įrangos paketas Parking Assistant Plus palengvina automobilio parkavimą ir manevravimą. Jame yra aplinkos vaizdo funkcija su vaizdu iš viršaus, nuotoliniu 3D vaizdu, PDC ir parkavimo asistentas su nukreipiančiomis linijomis, ir jis pastato automobilį lygiagrečiai ar statmenai eismo juostai visiškai automatiškai. Kai važiuojate nedideliu greičiu, sistema matuoja galimas parkavimo vietas.

BMW PROJEKCINIS EKRANAS.

Spalvotame BMW projekciniame ekrane rodoma nuo situacijos priklausanti kelionei svarbi informacija tiesiai vairuotojo matymo lauke, taigi galite sutelkti visą savo dėmesį į vairavimą. Ekrane galite matyti dabartinio greičio informaciją, navigacijos nurodymus, greičio ribojimo informaciją, taip pat ir draudimo lenkti indikatorių, telefono ir pramogų sąrašus, kitus įspėjimus iš pagalbos vairuotojui sistemos.

„BMW ACCIDENT CALL“ SKAMBINIMO FUNKCIJA.

Greitesnis, paprastesnis, patogesnis: novatoriška „BMW Accident Call“ skambinimo funkcija siūlo profesionalią pagalbą įvykus eismo įvykiui važiuojant nedideliu greičiu. BMW jutikliai aptinka eismo įvykius važiuojant mažesniu greičiu, iDrive monitoriuje automatiškai parodomas perspėjimo pranešimas ir vairuotojui pasiūlomas tiesioginis ryšys su „BMW Accident Assistance“ eismo įvykių pagalbos tarnyba. Vienu iDrive valdiklio paspaudimu vairuotojas tiesiogiai sujungiamas su „BMW Accident Assistance“ eismo įvykių pagalbos tarnybos specialistais, kurie suteiks profesionalią pagalbą pagal perduotus automobilio duomenis.

SU TOKIU RYŠIU ESATE LAISVAS.

SU TOKIU RYŠIU ESATE LAISVAS.

BMW ConnectedDrive reiškia išmaniąją sąveiką tarp automobilio, vairuotojo ir išorinio pasaulio. Mėgaukitės didesniu komfortu, pramogomis ir užtikrinančiu saugumo jausmu kur bevažiuotumėte. Arba paprasčiau sakant: daugiau važiavimo malonumo.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html