UŽTIKRINA SKLANDŲ VERSLĄ.

BMW 5 serijos Sedano skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

UŽTIKRINA SKLANDŲ VERSLĄ.

BMW 5 serijos Sedano skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

UŽTIKRINA SKLANDŲ VERSLĄ.BMW 5 serijos Sedano skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Kad sėkmingai klostytusi darbas, reikia labai svarbaus dalyko: aukščiausios klasės įrangos. BMW 5 serijos nesuskaičiuojamos skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos garantuoja betarpišką ryšį su išoriniu pasauliu, o jų intuityvus valdymas užtikrina didžiausią komfortą ir saugumą bei didžiausią produktyvumą.

BMW CONNECTED.

BMW Connected palengvina mobilumą kasdieniniame gyvenime. Informaciją, tokią kaip rekomendacijos dėl optimalaus išvykimo laiko, galima gauti į iPhone ar Apple Watch ir BMW Connected Onboard dėka ji taip pat yra prieinama automobilio viduje. Be to, Remote 3D View (nuotolinis 3D vaizdas) leidžia per atstumą stebėti parkuojamo automobilio aplinką.

VISIŠKAS POTENCIALO IŠNAUDOJIMAS.

 • Microsoft Exchange

  Dirbkite produktyviai tarp darbo ir namų. Tobula Microsoft Exchange integracija į automobilį leidžia el. laiškus, kontaktus ir kalendoriaus įrašus nuolat sinchronizuoti su kitais galiniais įtaisais ir dirbti su jais tiesiogiai – net be išmaniojo telefono automobilyje. Norint naudoti Microsoft Exchange, reikalingas aktyvus Microsoft Office 365 abonementas.

 • Apple CarPlay® įranga

  Su Apple CarPlay® įranga galima patogiai ir bevieliu būdu naudotis tam tikromis iPhone® funkcijomis automobilyje. Tai leidžia matyti ir per automobilio sąsają ar balsu valdyti iMessages/teksto žinutes, telefoniją, Siri ir kai kurias trečiosios šalies programėles.

 • Parkavimo gatvėje informacija

  Parkavimo gatvėje informacijos funkcija (On-Street Parking Information) palengvina parkavimo vietos paiešką, BMW navigacijos ekrane rodydama tikimybę miesto gatvėje rasti laisvą parkavimo vietą. Ši funkcija nuspalvindama gatves navigacijoje pagal laisvų parkavimo vietų tikimybę parodo vairuotojui, kur reikėtų ieškoti pirmiausia.

 • ParkNow

  Kartu su BMW navigacijos sistema Professional, internetinė parkavimo paslauga ParkNow padeda vairuotojui rasti laisvą parkavimo vietą. Ši paslauga parodo laisvas statymo vietas stovėjimo aikštelėse, daugiaaukštėse aikštelėse ir gatvėje. Vietą stovėjimo aikštelėje galima rezervuoti automobilyje ir sumokėti per ParkNow sąskaitą.

 • Asistento paslaugos

  Concierge Service (asistento paslaugos) sujungia vairuotoją su BMW skambučių centro agentu mygtuko paspaudimu. Agentas gali surasti norimą restoraną, artimiausią bankomatą ar visą parą veikiančią vaistinę ir atsiųsti adresą tiesiai į BMW navigacijos sistemą.

VYRIAUSIAS ASISTENTAS.

VYRIAUSIAS ASISTENTAS.

Savo geriausią pagalbininką rasite Driving Assistant Plus. Jis palengvins jums gyvenimą, jei jam patikėsite svarbias, tačiau monotoniškas užduotis. Jis automatizuos važiavimą tokiose situacijose, kaip eismo kamščiai ir lėtai judantis eismas ar ilgos kelionės metu. Net persirikiuodami būsite gerose rankose.

TELEFONIJA SU BELAIDŽIU ĮKROVIMU.

Į telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketą įeina belaidė įkrovimo stotelė ir papildomos USB jungtys. Stogo antena pagerina mobilaus ryšio priėmimą. Per Bluetooth galėsite vienu metu prijungti prie savo BMW net du mobiliuosius telefonus ir audio grotuvą. Į papildomas funkcijas taip pat įeina: Bluetooth Office ir saitvietės įranga.

WIFI SAITVIETĖ.

Įrangai priklauso su LTE technologija veikianti WiFi saitvietė, prie kurios galima prijungti mokamą internetą. Automobilis prijungiamas prie sistemos per jame integruotą SIM kortelę su mokamu saitvietės planu iš paslaugos tiekėjo.

PARKUOTIS PAPRASTA KAIP NIEKADA.

PARKUOTIS PAPRASTA KAIP NIEKADA.

Nuotolinio valdymo parkavimo funkcija leidžia vairuotojui patogiai išlipti iš automobilio prieš jį pastatant į parkavimo vietą su nuotolinio valdymo funkcija, su kuria automobilį galima valdyti įvažiuojant ar išvažiuojant juo iš siaurų stovėjimo vietų ar garažų. Nuotolinio valdymo parkavimo funkciją vairuotojas įjungia išlipęs iš automobilio su ekraną turinčiu BMW rakteliu.

 

BMW 540i Sedano techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,9–6,5
CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): 159–149

PARKAVIMO ASISTENTAS PLIUS SU 3D VAIZDU.

Įrangos paketas Parking Assistant Plus palengvina automobilio parkavimą ir manevravimą. Jame yra aplinkos vaizdo funkcija su vaizdu iš viršaus, nuotoliniu 3D vaizdu, PDC ir parkavimo asistentas su nukreipiančiomis linijomis, ir jis pastato automobilį lygiagrečiai ar statmenai eismo juostai visiškai automatiškai. Kai važiuojate nedideliu greičiu, sistema matuoja galimas parkavimo vietas.

BMW PROJEKCINIS EKRANAS.

Spalvotame BMW projekciniame ekrane rodoma nuo situacijos priklausanti kelionei svarbi informacija tiesiai vairuotojo matymo lauke, taigi galite sutelkti visą savo dėmesį į vairavimą. Ekrane galite matyti dabartinio greičio informaciją, navigacijos nurodymus, greičio ribojimo informaciją, taip pat ir draudimo lenkti indikatorių, telefono ir pramogų sąrašus, kitus įspėjimus iš pagalbos vairuotojui sistemos.

SU TOKIU RYŠIU ESATE LAISVAS.

SU TOKIU RYŠIU ESATE LAISVAS.

BMW ConnectedDrive reiškia išmaniąją sąveiką tarp automobilio, vairuotojo ir išorinio pasaulio. Mėgaukitės didesniu komfortu, pramogomis ir užtikrinančiu saugumo jausmu kur bevažiuotumėte. Arba paprasčiau sakant: daugiau važiavimo malonumo.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.