Stage

DIDVYRIŠKAI DINAMIŠKAS.

BMW 5 serijos sedano važiavimo dinamika ir tausumas.

DIDVYRIŠKAI DINAMIŠKAS.

BMW 5 serijos sedano važiavimo dinamika ir tausumas.

DIDVYRIŠKAI DINAMIŠKAS.BMW 5 serijos sedano važiavimo dinamika ir tausumas.

Dinamikos srityje BMW 5 serija peržengia ribas. Galingi varikliai įspūdingai realizuoja savo sportišką prigimtį kelyje. BMW 5 serija gali pasiūlyti ne tik galią, bet ir smegenis. Pažangios ateities technologijos, kurios leidžia iki galo išnaudoti visą dinamiką, paverčia šį automobilį tikru lyderiu.

BMW 540i sedanas(1):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,9–6,5
CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): 159–149

Read more

VAŽIAVIMO PATIRTIES KONTROLĖ SU ADAPTYVIU REŽIMU.

Vairavimo patirties kontrolė (Driving Experience Control) siūlo vairuotojui pasirinkti iš standartinio COMFORT režimo, orientuoto į efektyvumą ECO PRO režimo, ir SPORT režimo, kuris dar labiau sustiprina važiavimo dinamiką. Nauja interaktyvi ADAPTIVE režimo funkcija nuolatos reguliuoja dinaminį amortizatorių valdymą, vairo stiprintuvą ir Steptronic transmisiją priklausomai nuo esamos važiavimo situacijos.

Read more

SUKURTAS BŪTI GERIAUSIU.

SUKURTAS BŪTI GERIAUSIU.

BMW 5 serijos netenkina vidutiniškumas. Todėl akivaizdu, kad ši serija turėtų būti absoliuti lyderė savo klasėje įsibėgėjimo laiko ir CO2 emisijų atžvilgiu. Taip pat ir dėl pirmą kartą įdiegtos išmaniosios Start Stop funkcijos. Ji variklį išjungia tik tada, kai sustojimas numatomas tam tikram laiko tarpui.

Read more

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

BMW 520d EfficientDynamics Edition su BMW „TwinPower Turbo“ 2,0 litrų darbinio tūrio 4 cilindrų dyzeliniu varikliu demonstruoja įspūdingai efektyvų degalų naudojimą ir puikias važiavimo savybes. Šio automobilio galia yra 140 kW (190 AG), o iki 100 km/h įsibėgėja per 7,5 sekundės.

MAŽIAU SVORIO. DAUGIAU DINAMIŠKUMO.

MAŽIAU SVORIO. DAUGIAU DINAMIŠKUMO.

Lengvesnių medžiagų, tokių kaip aliuminis ir ypač modernūs aliuminio lydiniai, dėka, šis septintosios kartos BMW 5 serijos modelis sveria iki 100 kilogramų mažiau nei pirmtakas. Protingai suprojektuota lengva konstrukcija taip pat užtikrina subalansuotą svorio paskirstymą tarp priekinės ir galinės ašių bei žemesnį svorio centrą. Dėl to išgaunamos ypač aukštos dinaminės važiavimo charakteristikos.

Read more

VALDOMAS ORO SRAUTAS. DIDESNIS MANEVRINGUMAS.

VALDOMAS ORO SRAUTAS. DIDESNIS MANEVRINGUMAS.

BMW 5 serijos BMW EfficientDynamics technologijų paketas pasižymi išskirtiniu dizaino ženklu: inksto formos grotelėmis. Kai aušinimo oro poreikis yra mažas, oro vožtuvas aktyvaus oro srauto inksto formos grotelėse lieka uždarytas ir tai užtikrina idealias cd reikšmes apie 0,22, o tai šioje klasėje yra unikalu.

Read more

BMW EFEKTYVI DINAMIKA.

Mažesnės degalų sąnaudos, didesnis važiavimo malonumas: BMW EfficientDynamics – tai pavadinimas strategijos, kuri skirta sumažinti degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir tuo pat metu padidinti dinamiką ir važiavimo malonumą. Funkcijų pakete yra transmisija, energijos valdymas ir automobilio koncepcija.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

    Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html