NAUJASIS BMW 5 SERIJOS TOURING.

Verslo klasės universalas, turintis sportinių ambicijų.

NAUJASIS BMW 5 SERIJOS TOURING.

Verslo klasės universalas, turintis sportinių ambicijų.

NAUJASIS BMW 5 SERIJOS TOURING.Verslo klasės universalas, turintis sportinių ambicijų.

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW 530d „Touring”)

5,8

Sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (BMW 530d „Touring”)

5,1-4,7

CO2 emisija g/km, mišriu režimu (BMW 530d „Touring”)

134–124

BMW 530d „Touring” nuo

Nuo 62.720 EUR

Puiki važiavimo dinamika, sportiškas dizainas bei maksimalus komfortas – BMW 5 serijos „Touring” yra tikras savo klasės nugalėtojas, pasižymintis naujausiomis technologijomis, maksimaliu funkcionalumu ir erdvumu. Tai universalas, kuriame yra daugybė vietos visiems jūsų poreikiams. Šis BMW verslo klasės universalas brėžia naujas ribas ir kviečia pasinerti į naujus nuotykius kelyje.


BMW 530d „Touring”:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 5,1–4,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 134–124

STILINGAS IR ATLETIŠKAS.

Šiuolaikiškas dizainas ir nepriekaištingos formos naujajam BMW 5 serijos „Touring” suteikia sportišką, tačiau kartu ir labai elegantišką išvaizdą. Priekiniai žibintai pabrėžia atletišką šio modelio charakterį. BMW būdingi L formos galiniai žibintai ir abiejuose šonuose įrengti išmetimo vamzdžiai papildo ir dar labiau sustiprina kompaktišką automobilio vaizdą iš galo.


Aukščiausios kokybės medžiagos ir apdailos detalės kuria solidų interjero dizainą. Itin komfortiškos naujojo BMW 5 serijos „Touring” sėdynės užtikrins maksimalų patogumą ilgų kelionių metu.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.


    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.