NAUJASIS BMW 5 SERIJOS TOURING.

Verslo klasės universalas su sportinėmis ambicijomis.

NAUJASIS BMW 5 SERIJOS TOURING.

Verslo klasės universalas su sportinėmis ambicijomis.

NAUJASIS BMW 5 SERIJOS TOURING.Verslo klasės universalas su sportinėmis ambicijomis.

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW 530d Touring)

5,8

Sąnaudos l/100 km, mišriu režimu (BMW 530d Touring)

5,1-4,7

CO2 emisija g/km, mišriu režimu (BMW 530d Touring)

134–124

BMW 530d Touring nuo

Nuo 62.720 EUR

Puiki važiavimo dinamika, sportiškas dizainas, maksimalus komfortas – BMW 5 serijos Touring yra tikras savo klasės meistras, pasižymintis naujausiomis technologijomis, maksimaliu funkcionalumu ir sportiškumu. Universalas, kuriame yra daugybė vietos įvairiai veiklai. Šis automobilis užtikrina tokį vairavimo malonumą, kuris laisvalaikį ir verslą perkelia į naują lygmenį.

BMW 530d Touring:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 5,1–4,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 134–124

STILINGAS IR ATLETIŠKAS MODELIS.

Subalansuotos proporcijos ir šiuolaikiškas dizainas BMW 5 serijos Touring suteikia sportišką ir elegantišką išvaizdą. Inksto formos radiatoriaus grotelių tiesioginis sujungimas su priekiniais žibintais įspūdingai pabrėžia atletišką charakterį. BMW būdingi L formos galiniai žibintai ir abiejuose šonuose įrengti išmetimo vamzdžiai sukuria ypač šiuolaikišką ir kompaktišką automobilio vaizdą iš galo.

Rinktinės medžiagos ir kruopščiai apgalvota kokybiška apdaila akcentuoja aukščiausio lygio interjerą. BMW 5 serijos Touring itin komfortiškos sėdynės pabrėžia jo, kaip ilgų atstumų automobilio, savybes.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratų ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija arba
    http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.