ORO SRAUTAS LIEKA NUOŠALYJE.

BMW 6 serijos Kabrioleto dizainas.

ORO SRAUTAS LIEKA NUOŠALYJE.

BMW 6 serijos Kabrioleto dizainas.

Sportiškumo įkvėptas dizainas, neribotas gaivaus oro tiekimas ir lygus asfaltas: BMW 6 serijos Kabrioletas – tai elegantiškas, jūrinio oro srauto lengvumą skleidžiantis modelis. Minkštas nuleidžiamas stogas tarytum nepastebimai pranyksta kėbule ir sukuria plokščią bei harmoningą liniją. Priekinėje salono dalyje dominuoja sportiškas prietaisų skydelio dizainas. Be to, kontūrai ir linijos orientuotos tik į viena – dinamiką.

ORO SRAUTAS LIEKA NUOŠALYJE.BMW 6 serijos Kabrioleto dizainas.

Sportiškumo įkvėptas dizainas, neribotas gaivaus oro tiekimas ir lygus asfaltas: BMW 6 serijos Kabrioletas – tai elegantiškas, jūrinio oro srauto lengvumą skleidžiantis modelis. Minkštas nuleidžiamas stogas tarytum nepastebimai pranyksta kėbule ir sukuria plokščią bei harmoningą liniją. Priekinėje salono dalyje dominuoja sportiškas prietaisų skydelio dizainas. Be to, kontūrai ir linijos orientuotos tik į viena – dinamiką.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Kiekviena BMW 6 serijos Kabrioleto dalis atspindi manevringumą, oro srautą ir galią. Kartu su standartiniais LED šviesos priekiniais žibintais ir dienos važiavimo žibintais virš oro įleidimo angų, išraiškingos, į priekį pakrypusios inksto formos radiatoriaus grotelės sukuria nepamirštamą priekinės automobilio dalies įspūdį.
Kai į automobilį žvelgiama iš profilio, akį akimirksniu patraukia šoniniai veidrodėliai su posūkio indikatoriais ir ilga ratų bazė. Priekinės automobilio dalies link nusidriekusi įmantri linija sukuria įspūdį, tarytum šis kabrioletas galėtų pasinerti į asfaltą. Visi kontūrai primena aptakų katerio dizainą.
Dėl galingų ratų arkų ir tvirtos išvaizdos galinė automobilio dalis yra tarytum kontrastas dinamiškajam BMW priekiui. Automobilio išvaizdą dar labiau pabrėžia L formos galiniai žibintai, įspūdinga išmetimo vamzdžio apdaila ir papildoma horizontali chromo apdaila. Šios detalės ypač akivaizdžiai matomos, kai automobilio stogas nuleistas – net ir žiūrint iš atstumo: Šis kabrioletas – labiausiai išsiskiriantis iš visų BMW modelių.

ADAPTYVŪS LED ŠVIESOS PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Adaptyvūs LED priekiniai žibintai su integruotomis artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintų funkcijomis automatiškai pritaiko šviesos paskirstymą prie važiavimo greičio, taigi dinamiškai apšviečia kelią priešais. Be posūkio ir dienos važiavimo žibintų, į sistemą įeina adaptyvių priekinių žibintų funkcija su kintama miesto ir greitkelio šviesos paskirstymo funkcija, posūkio žibintais ir BMW „Selective Beam“ (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų asistentas), automatiškai įjungiančiu artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintus. Taip užtikrinamas optimalus kelio apšvietimas, nesvarbu, kokiomis kelio sąlygomis bevažiuotumėte.
Tamsoje, reguliuojami priekiniai žibintai suteikia vairuotojui galimybę matyti toli posūkiuose – iškart, kai tik ratai pasukami. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Adaptyvūs priekiniai žibintai garantuoja optimalų aplinkos apšvietimą, taigi ženkliai padidina aktyvųjį saugumą.
BMW „Selective Beam“ suteikia vairuotojui galimybę vairuotojui naudotis tolimųjų šviesų žibintais pastoviai, taip pagerinant važiavimo sąlygas naktį. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

20COLIŲ MULTI-SPOKE STYLE 616 LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI.

20COLIŲ MULTI-SPOKE STYLE 616 LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI.

Multi-spoke style 616 20 colių lengvo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis ir run-flat savybėmis – išties sportiško automobilio akcentas. Ir ne tik optiškai – dėl puikaus stabilumo ir žemo masės centro, automobilio valdymas bus žymiai geresnis. Įmantrus raštas, susidedantis iš plonų ir storų stipinų taip pat užtikrina ir gerą stabdžių sistemos aušinimą.

MINKŠTAS STOGAS.

Automatinis stogas pasižymi išskirtine garso ir šilumos izoliacija. Jis suteikia kabrioletui coupé siluetą, o galimybė nuleisti galinį automobilio stogą užtikrina puikų oro srautą automobilio interjere.
Kad būtų galima užtikrinti dar daugiau šviežio oro, stogą nulenksite į bagažinėje esančią erdvę vos vienu mygtuko paspaudimu. Net kai važiuojate ne didesniu nei 40 km/h greičiu, stogą nuleisite per 19 sekundžių, o pakelsite per 24 sekundes – tam prireiks vos vieno mygtuko paspaudimo.
Netgi su uždarytu stogu jūs ir jūsų keleiviai kabriolete mėgausis maloniu važiavimu atvirame ore; visi penki langai yra nuleisti, nors stogas ir išlieka pakeltas. Taigi, jūs esate apsaugoti nuo saulės, neprarasdami vėjo pojūčio.

INTERJERO DIZAINAS.

Klasiškas, standartus nustatantis eksterjero dizainas nepastebimai perkeliamas ir į BMW 6 serijos Kabrioleto interjerą. Design Pure Experience pakete minkšta, išskirtinė Nappa oda su konjako / juodos spalvos akcentais, Fineline rudos spalvos medžio apdaila ir erdviais paviršiais kartu sukuria erdvų ir išskirtinį interjerą.
Visa svarbi, su važiavimu susijusi informacija pateikiama didelės skiriamosios gebos atskirame valdymo ekrane su stiklo korpusu ir galvanizuotu apvadu. Juodos spalvos centrinė konsolė su keraminiais akcentais iDrive jutikliniam valdikliui ir pavarų selektoriaus svirčiai prideda automobilio interjerui dar daugiau įmantrumo. Priekyje ir centriniame porankyje esančios funkcionalios erdvės daiktams ir gėrimų laikikliai užtikrina begalę daiktų laikymo galimybių.

SPALVOS IR MEDŽIAGOS.

Išskirtinio charakterio BMW 6 serijos Kabrioletui suteikia aukštos kokybės medžiagos ir daugybė skirtingų dažų apdailos galimybių. Išskirtinės kokybės kiekvienam automobiliui taip pat užtikrina spalvų galimybės. Eksterjerui galėsite rinktis iš vienuolikos dažų apdailos: nuo klasikinės ir elegantiškos Glacier Silver sidabrinės iki naujosios sportiškos Sonic Speed mėlyno metaliko spalvos. Dar daugiau struktūros paviršiui suteikia tobulai deranti interjero elegancija. Čia dominuoja minkšta, išskirtinė Nappa oda su konjako / juodos spalvos akcentais, Ivory balta / juoda spalva puošianti apmušalus ir apdailos juostos: Fineline rudos spalvos medžio apdaila.

BMW Individual galimybės patenkins išskirtinės prabangos poreikį. Įrangos dalys, kaip antai, BMW Individual medžio arba Merino odos apdaila suteikia interjerui dar daugiau subtilumo. į BMW Individual įeina vienuolika papildomų matinių ar blizgių metalo atspalvių dar išskirtinesnei eksterjero išvaizdai užtikrinti.

NOVATORIŠKA BANG & OLUFSEN ERDVINIO GARSO SISTEMA.

Dėl naujos Direc Dimensions signalo apdorojimo sistemos pažangi Bang & Olufsen erdvinio garso sistema sukuria atvirą, gyvybingą atmosferą, pripildytą išskirtinės akustikos. Įspūdingą garsą sukuria 12 net 100 W garsiakalbių, įskaitant centrinį, automatiškai iš prietaisų skydelio išnyrantį garsiakalbį. Centrinis vidutinių dažnių garsiakalbis papildytas akustinio lęšio technologija, užtikrinančia vienodą aukščiausios kokybės garsą nesvarbu, kurioje automobilio vietoje besėdėtumėte. Sistemai galėsite pritaikyti du garso nustatymus: Flawless – sklandžiam garsui ir Expanded – akustinės erdvės įspūdžiui sukurti. Audiovizualinė patirtį užbaigia pavienių garsiakalbių apšvietimas.