VIEŠA PASLAPTIS: AUTENTIŠKAS BMW STILIUS.

BMW 6 serijos Kabrioletui pritaikyta įranga.

VIEŠA PASLAPTIS: AUTENTIŠKAS BMW STILIUS.

BMW 6 serijos Kabrioletui pritaikyta įranga.

BMW 6 serijos Kabriolete integruota viskas, ko reikia, norint puikiai jaustis tokioje ištobulintoje atmosferoje. Jums taip pat siūloma ir daugybė įrangos paketų. Su Design Pure Experience, Design Pure Excellence ir M sportiniu paketu galėsite susikurti savo asmenybę atitinkantį automobilį. BMW Individual – pridėkite savo BMW dar daugiau individualaus išskirtinumo. Be to, su originaliais BMW priedais suteiksite savo BMW dar daugiau funkcionalumo.

VIEŠA PASLAPTIS: AUTENTIŠKAS BMW STILIUS.BMW 6 serijos Kabrioletui pritaikyta įranga.

BMW 6 serijos Kabriolete integruota viskas, ko reikia, norint puikiai jaustis tokioje ištobulintoje atmosferoje. Jums taip pat siūloma ir daugybė įrangos paketų. Su Design Pure Experience, Design Pure Excellence ir M sportiniu paketu galėsite susikurti savo asmenybę atitinkantį automobilį. BMW Individual – pridėkite savo BMW dar daugiau individualaus išskirtinumo. Be to, su originaliais BMW priedais suteiksite savo BMW dar daugiau funkcionalumo.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

Net 20 colių Multi-spoke 616 lengvo lydinio ratlankiai ir blizgios juodos spalvos dvigubos inksto formos radiatoriaus grotelės aiškiai perteikia viena; įrangos paketo Design Pure Experience esmė – sportinis polėkis. Elegantišką BMW 6 serijos Kabrioleto išvaizdą užbaigia juodos chromo spalvos išmetimo vamzdžio apdaila ir daugybė netiesioginių LED šviesos diodo lempučių automobilio viduje.

 • Eksterjeras

  Design Pure Experience pabrėžia atletišką automobilio kėbulą su eksterjero ypatybėmis iš BMW Individual blizgios Shadow linijos ir kitais tamsiais sportiniais priedais, kaip antai, šonines oro įleidimo angas puošiančiais akcentais, blizgios juodos spalvos apdaila puošta priekine inksto formos grotelių dalimi, blizgios juodos spalvos galine apdailos juosta ir juodo chromo išmetimo vamzdžio apdaila. Dinaminę automobilio priekinę dalį akcentuoja LED šviesos rūko žibintai. Pažiūrėjus iš šono, itin išskirtinai atrodo prabangūs 20 colių Multi-spoke 616 lengvojo lydinio ratlankiai.
  Be Melbourne raudonos metaliko spalvos šiam dizaino paketui galima pritaikyti bet kokią BMW ir BMW Individual dažų apdailą. Taip pat galėsite rinktis ir iš 20 colių BMW lengvojo lydinio ratlankių ir begalės BMW Individual paketo ratlankių.

 • Interjeras

  Design Pure Experience kartu su išskirtine konjako / juodos (dviejų spalvų) išskirtine Nappa oda ir Fineline rudos spalvos medžio apdaila suteikia interjerui sportinę elegantišką išvaizdą. Daugybė netiesioginių LED šviesos šviesos šaltinių ir apšviesta durelių slenksčių apdaila dar labiau išryškina prabangią automobilio atmosferą.
  Šį dizaino paketą galima sujungti su bet kokiais BMW Individual odos apmušalais, pilkos spalvos medžio apdaila ir bet kokia BMW Individual interjero apdaila.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Design Pure Excellence įrangos paketas užtikrina tikriausiai stilingiausią kabrioleto modelio išvaizdą. Itin elegantišką akcentą BMW 6 serijos Kabrioletui suteikia 19 colių V-spoke 366 lengvojo lydinio ratlankiai, ištobulinta keraminė interjero apdaila ir nesenstanti išskirtinė baltos arba juodos spalvos Nappa oda. BMW dizaineriai kruopščiai pritaikė kiekvieną automobilio detalę.

 • Eksterjeras

  Su Design Pure Excellence interjerui pritaikytais pasirenkamais 19 colių V-spoke 366 lengvo lydinio ratlankiais suteiksite savo automobilio išskirtinės prabangos pojūtį. Sportinio charakterio suteikia ir blizgios juodos spalvos viduriniojo statramsčio apdaila, šoninių veidrodėlių rėmai ir jų pagrindas. Modernūs LED šviesos rūko žibintai – tik dalis nesuskaičiuojamos daugybės šiame BMW integruotų technologijų.
  Į Design Pure Excellence eksterjero įrangą įeina metaliko dažų apdaila. Dizaino paketui galima pritaikyti bet kokią dažų apdailą ir ratlankius iš BMW ir BMW Individual rinkinių.

 • Interjeras

  Design Pure Excellence sukuria prabangią interjero atmosferą, kurią dar labiau akcentuoja netiesioginis, daugybės papildomų LED šviesos žibintų sukuriamas apšvietimas. Ivory baltos / juodos (dviejų spalvų) spalvos patobulintą Nappa odą, puoštą kontrastingomis siūlėmis, tobulai papildo oda dengtas prietaisų skydelis. Į ją taip pat įeina pilkos spalvos medžio apdaila dar išskirtinesniam kontrastui sukurti. Keramine apdaila juosta pavarų svirtis, iDrive valdiklis, garso ir oro kondicionavimo valdikliai prideda automobiliui ekstravagancijos. Įrangos paketą užbaigia apšviesta durelių slenksčių apdaila.
  Į papildomas dizaino parinktis įeina išskirtinė patobulinta konjako / juodos (dviejų spalvų) Nappa oda, puošta kontrastingomis siūlėmis, visi BWM Individual odos apmušalai, Fineline rudos spalvos medžio apdaila ir BMW Individual interjero apdaila.

M SPORTINIS PAKETAS.

Visi M sportinio paketo komponentai sukurti vienam tikslui: suteikti BMW 6 serijos Kabrioletui dar daugiau dinamiškos išvaizdos. Tiek išskirtinė iš aliuminio šešiakampių sudaryta interjero apdaila, blizgios juodos spalvos dažų apdaila, tiek ir kėbulo spalvos eksterjero dalys ar M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais – kiekviena detalė atspindi sportiškumą.

 • Eksterjeras

  M Sport paketo eksterjero įranga:

  • M aerodinaminis paketas, kurį sudaro kėbulo spalvos priekinis buferis, šoniniai slenksčiai bei galinis buferis su Dark Shadow metaliko spalvos difuzoriaus įdėklu.
  • LED šviesos diodo rūko žibintai
  • 19 colių Double-spoke stiliaus 351 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis arba 20 colių Double-spoke stiliaus 703 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis padangomis ir „run-flat“ savybėmis.
  • „BMW Individual“ ypač blizgi „Shadow Line“
  • Šonines automobilio dalis puošiantis M logotipas
  • Tamsaus chromo apdaila puošta išmetimo vamzdžio juostelė
  • Išskirtinis Carbon Black metalikas, galimos ir kitos spalvos
  • Stabdžių suportai, juodos spalvos
 • Interjeras

  M Sport paketo interjero įranga:

  • M durelių slenksčių apdaila ir M vairuotojo kojos atrama
  • Nappa antracito/Alcantara odos derinio sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės; galimi ir kiti apmušalų pasirinkimai
  • M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais
  • BMW Individual antracito spalvos lubų apmušalas, arba BMW Individual Alcantara ar Alcantara antracito lubų apmušalai.
  • Aluminium Hexagon interjero apdaila, arba Carbon Fibre salono apdaila, galimi ir kiti apdailos pasirinkimai

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Su BMW Individual priedais specialiai BMW 6 serijos Kabrioletui suteikite savo tobulumo siekiui išraišką.

Jūsų asmenybės išraiška.

 • Eksterjerui skirta BMW Individual

  Keturios pačios išskirtiniausios vietos po saule – BMW 6 serijos Kabrioletas su įranga ir paslaugomis iš BMW Individual kolekcijos. Čia galite pamatyti vieną pavyzdį: blizgios tanzanito mėlynos spalvos dažus, kuriuos sukurti įkvėpė tokio paties pavadinimo brangakmenis. Tiesioginėje šviesoje tamsus mėlynas paviršius žaižaruoja tarytum įspūdingas turkis. Į BMW Individual kolekciją taip pat įeina ir dešimt kitų išraiškingų dažų galimybių. Viena iš jų – blizgi mėnulio akmens spalva. Joje yra nesuskaičiuojama daugybė spalvų pigmentų, suteikiančių paviršiui trimačio gylio įvaizdį. Ši spalva tviska mėlyna, pilka, auksine ir geltona spalvomis. Taip pat yra gaivios, techninio pojūčio kupinos šaltos sidabro spalvos apdaila su švelniu matiniu paviršiumi, pasižyminčiu išskirtine kokybe. Nesvarbu, kokią spalvų apdailą bepasirinktumėte, galėsite būti tikri, kad prie jos tobulai tiks 20 colių V-spoke 349 lengvo lydinio ratlankiai iš BMW Individual. Dėl plačių matmenų ir plokščių linijų jie tik dar labiau paryškins eksterjero dinamiką.

 • Interjerui skirta BMW Individual

  Charakteringa, dangiška išvaizda. Vėjas plaukuose, veidą šildanti saulė, gamtos pojūtis – BMW 6 serijos Kabrioleto patirtis, kurią sustiprinti gali tik išskirtinė BMW Individual kolekcijos įranga. Vienas išskirtinai harmoningas derinys: opalų baltos spalvos Merino oda ir puikiai deranti pelenų baltos medžio apdaila. Kartu su dažų apdaila, šis ansamblis tobulai perteikia elegantiškos sportinės jachtos įvaizdį. Vis dėlto, interjeras stebina ne vien tik savo išskirtinėmis spalvomis. Jis įtikina savo medžiagų kokybe. Ypač natūrali ir minkšta Merino oda, puošianti daugybę paviršių, tobulai papildo elegantiškos siūlės ir kontrastingų spalvų juostelės. Rezultatas – beprecedentis autentiškos kokybės pojūtis. Malonios liesti medžiagos, Alcantara stogo danga, odinis vairas su kruopščia medžio apdaila, puikiai derančia su atitinkama BMW Individual interjero apdaila. Šis derinys – vos vienas iš daugybės BMW Individual kolekcijos galimybių. Be to, dėl papildomų spalvų, dekoratyvinių galimybių ir medžio apdailos jums bus suteikiama visiška teisė savo asmenybei išreikšti.

 • BMW Individual derinys

  Jei turite gerą skonį, būtinai rinksitės BMW Individual. Stilingas BMW Individual odos įrangos ir elegantiškos apdailos derinys, kartu su begale papildomų BMW Individual funkcijų – už ypač patrauklią kainą.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Pridėkite savo BMW dar daugiau sportiškų akcentų ir padidinkite kasdienį savo BMW 6 serijos Kabrioleto praktiškumą. Originalūs BMW priedai – rinkitės iš daugybės aukštos kokybės ir praktiškų produktų.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai

  Galėsite pasirinkti įspūdingus dviejų atspalvių pilkos, matinės arba blizgios juodos spalvos kokybiškus 20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankius V-Spoke 464 M. Abu variantai, puošti akivaizdžiai matomais varžtais ir M logotipu. RDC ratų rinkinį puikiai užbaigia mišraus rašto run-flat padangos (8,5J x 20 su priekinėmis padangomis 245/35 R20 95Y RSC ir 9J x 20 su galinėmis padangomis 275/30 R20 97Y RSC).

 • M Performance įranga

  Iš 100 proc. anglies pluošto pagaminti prabangūs rankų BMW M Performance šoninių veidrodėlių gaubtai. Jie dar labiau pabrėžia išskirtinę aukštų technologijų kupiną automobilio kilmę. Dinamiškas jų dizainas užtikrina akį neabejotinai patrauksiančią išvaizdą ir prideda automobiliui individualaus atletiško akcento.
  Ypač ekspresyvus: Juodas BMW M inksto formos radiatoriaus groteles sudaro chromuotos juostelės ir blizgus juodos spalvos rėmas. Jos pabrėžia dinamišką ir kartu elegantišką priekinės automobilio dalies charakterį – paprastą, bet stulbinantį akcentą.

 • Informacija ir komunikacija

  Į pagrindinį prijungiamąjį snap-in adapterį galėsite įjungti ir įkrauti begalę skirtingų Apple iPhone™ modelių. Su muzikos, medijų ir interneto prijungiamaisiais snap-in adapteriais galėsite klausytis telefono atmintyje esančios muzikos tiesiog per BMW integruotą garso sistemą.
  Dėl 360° kampu sukamo rėmo ir reguliuojamo kampo, Apple iPad™ 2, 3 arba 4 laikiklyje galėsite saugiai laikyti savo telefoną ir nustatyti pageidaujamą jo padėtį. Laikiklį galėsite nesunkiai pritvirtinti prie Travel & Comfort sistemos pagrindinio laikiklio (galima pasirinkti ir atskirai).