VISUOMET DĖMESIO CENTRE.

BMW 6 serijos Kabrioletas.

VISUOMET DĖMESIO CENTRE.

BMW 6 serijos Kabrioletas.

VISUOMET DĖMESIO CENTRE.BMW 6 serijos Kabrioletas.

Max. output in kW (hp) at 1/min (650i)

235 (320)/5.800–6.000

CO2 emissions in g/km (650i)

213-208

Acceleration 0–100 km/h in s (650i)

4,6

Max. torque in Nm at 1/min (650i)

650/2.000–4.500

Tiek trumpų, tiek ir ilgų kelionių metu BMW 6 serijos Kabrioletas užtikrins aukščiausios kokybės komfortą, dinamiką ir tausumą. Tam didelės įtakos turi BMW TwinPower Turbo varikliai iš BMW EfficientDynamics. Su įrangos variantais, kaip antai, Design Pure Experience, Design Pure Excellence ar M sportiniu paketu galėsite pabrėžti skirtingus BMW 6 serijos Kabrioleto stiliaus aspektus. Visa tai sujungti padeda BMW ConnectedDrive inovacijos, kaip antai, BMW projekcinis ekranas, asistento paslaugos ar važiavimo asistentas plius. Sportiškų, elegantiškų ar ekstravagantiškų aspektų savo automobiliui pridėsite pasirinkę iš galimų ratlankių, įskaitant 20 colių Multi-spoke style 616 lengvojo lydinio ratlankius.

BMW 6 SERIJOS KABRIOLETO APŽVALGA.

Dizainas.

Kiekviena BMW 6 serijos Kabrioleto dalis atspindi manevringumą, oro srautą ir galią. Kartu su standartiniais LED šviesos priekiniais žibintais ir dienos važiavimo žibintais virš oro įleidimo angų, išraiškingos, į priekį pakrypusios inksto formos radiatoriaus grotelės sukuria nepamirštamą priekinės automobilio dalies įspūdį. Klasiškas, standartus nustatantis eksterjero dizainas nepastebimai perkeliamas ir į BMW 6 serijos Kabrioleto interjerą. Design Pure Experience pakete minkšta, išskirtinė Nappa oda su konjako / juodos spalvos akcentais, Fineline rudos spalvos medžio apdaila ir erdviais paviršiais kartu sukuria erdvų ir išskirtinį interjerą.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

Didelį sukimo momentą išvystantys varikliai ir įmantrios važiuoklės technologijos tobulai suderintos, taigi garantuojama aukščiausio lygio važiavimo patirtis – viską užbaigia dinamiškas sportinės išmetimo sistemos skleidžiamas garsas. Įspūdingą BMW 6 serijos Kabrioleto dinamiką ir manevringumą atspindi BMW EfficientDynamics technologijos, kaip antai, galingi ir itin efektyvūs BMW TwinPower Turbo varikliai arba 8 pavarų transmisija Steptronic Sport.

Įranga.

BMW 6 serijos Kabriolete integruota viskas, ko reikia, norint puikiai jaustis tokioje ištobulintoje atmosferoje. Jums taip pat siūloma ir daugybė įrangos paketų. Su Design Pure Experience, Design Pure Excellence ir M sportiniu paketu galėsite susikurti savo asmenybę atitinkantį automobilį. BMW Individual – pridėkite savo BMW dar daugiau individualaus išskirtinumo. Be to, su originaliais BMW priedais suteiksite savo BMW dar daugiau funkcionalumo.

330 KW

Net ir trumpo akceleratoriaus spustelėjimo pakaks, kad 8 cilindrų benzininis variklis paskatintų BMW 6 serijos Kabrioletą pasinerti į visiškai naują patirtį. BMW 650i taip pat pasižymi ir nedidelėmis degalų sąnaudomis. 8 cilindrų benzininio variklio sąnaudos siekia vos nuo 9,1 iki 8,9 litro degalų 100 kilometrų (nuo 9,5 iki 9,3 litrų su xDrive), o CO2 emisija – nuo 213 iki 208 g/km (nuo 221 iki 217 g/km su xDrive). Su dviem turbokompresoriais, Valvetronic su double VANOS ir benzino įpurškimo sistema, variklis išvysto net 330 kW (450 AG) ir maksimalų sukimo momentą ir 100 km/h greitį vos per 4,6 sekundės – vos per 4,5 sekundės su xDrive.
Dėl centrinėje dalyje integruotų turbokompresorių V formos cilindrų rėvose, variklis yra ypač kompaktiškas, taigi ir lengvesnis. Kartu su lengvasvore pakaba ir optimizuota aerodinamika, BMW 6 serijos Kabrioletas pasižymi unikaliu manevringumu, tobulu sukibimu su kelio danga ir absoliučiai tikslia kontrole. BMW 650i ir BMW 650i xDrive atitinka EU6 emisijos standartą.