VISUOMET DĖMESIO CENTRE.

BMW 6 serijos Kabrioletas.

VISUOMET DĖMESIO CENTRE.

BMW 6 serijos Kabrioletas.

VISUOMET DĖMESIO CENTRE.BMW 6 serijos Kabrioletas.

Maksimali galia kW (AG), 1/min (650i)

330 (450)/5500–6000

CO2 emisija g/km (650i)

213-208

Įsibėgėjimas 0-100 km/h, per sec. (650i)

4,6

Maksimali išeiga Nm esant 1/min (650i)

650/2.000–4.500

Tiek trumpų, tiek ir ilgų kelionių metu BMW 6 serijos kabrioletas užtikrins aukščiausios kokybės komfortą, dinamiką ir efektyvumą. Tam didelės įtakos turi BMW „TwinPower Turbo” varikliai ir BMW „EfficientDynamics” funkcija, kuri padeda užtikrinti optimalias kuro sąnaudas. Pasirinkę „Design Pure Experience”, „Design Pure Excellence” ar M sportinio paketo apdailą, galėsite susikurti jūsų asmenybei artimiausią automobilio modelio dizainą. Be to, automobilyje integruota moderni vairavimo asistento funkcija, kuri užtikrins dar didesnį vairavimo malonumą. Stilingi ratlankiai – dar vienas puikus akcentas išsiskirti ir pabrėžti savo stilių. Puikiai atrodys 20 colių „Multi-spoke style” 616 lengvojo lydinio ratlankiai.

BMW 6 SERIJOS KABRIOLETO APŽVALGA.

Dizainas.

Kiekviena BMW 6 serijos kabrioleto dalis atspindi manevringumą ir galią. Klasiškas, standartus nustatantis dizainas nepastebimai persikelia ir į BMW 6 serijos kabrioleto saloną. „Design Pure Experience” pakete – minkšta, išskirtinė „Nappa” oda su konjako / juodos spalvos akcentais bei „Fineline” rudos spalvos medžio apdaila, kurianti rafinuotą dizainą ir suteikianti prabangos įspūdį.

Važiavimo dinamika ir efektyvumas.

Didelį sukimo momentą išvystantys varikliai ir įmantrios važiuoklės technologijos – tobulai suderintos, taigi garantuojama aukščiausio lygio važiavimo dinamika. Ją dar labiau sustiprina galingas išmetimo sistemos skleidžiamas garsas. Įspūdingą BMW 6 serijos kabrioleto dinamiką ir manevringumą atspindi BMW „EfficientDynamics” technologijos ir itin efektyvūs BMW „TwinPower Turbo” varikliai bei 8 pavarų transmisija „Steptronic Sport”.

Įranga.

BMW 6 serijos kabriolete integruota viskas, ko reikia, norint puikiai jaustis kelyje ir mėgautis susižavėjimo kupinais aplinkinių žvilgsniais. Be to, galite rinktis iš daugybės siūlomų įrangos paketų: su „Design Pure Experience”, „Design Pure Excellence” ir M sportiniu paketu galėsite susikurti savo asmenybę atitinkantį automobilį, o BMW „Individual” – padės susikurti dar individualesnį, jūsų poreikius atitinkantį, dizainą. Be to, su originaliais BMW priedais suteiksite savo automobiliui dar daugiau funkcionalumo.