TOBULUMAS. NESVARBU, IŠ KURIOS PERSPEKTYVOS Į JĮ BEPASIŽIŪRĖTUMĖTE.

BMW 6 serijos Coupé dizainas.

TOBULUMAS. NESVARBU, IŠ KURIOS PERSPEKTYVOS Į JĮ BEPASIŽIŪRĖTUMĖTE.

BMW 6 serijos Coupé dizainas.

Automobilio eksterjere dominuoja išties nuožulnios linijos. Rinktinės medžiagos suteikia automobilio interjerui išskirtinės aplinkos pojūtį. BMW 6 serijos Coupé dizainas spinduliuoja sportiškumą ir eleganciją – nesvarbu, iš kurio kampo į jį bepažiūrėtumėte. Lenktyninį šio automobilio temperamentą galima išlaisvinti spustelėjus mygtuką start ir tobulai kontroliuojant vairą. Tiesiog tobulas sportinis automobilis. Šis BMW – tai tikras įspūdingą važiavimo patirtį žadantis automobilis, tik ir laukiantis, kol jo galia bus išlaisvinta.

TOBULUMAS. NESVARBU, IŠ KURIOS PERSPEKTYVOS Į JĮ BEPASIŽIŪRĖTUMĖTE.BMW 6 serijos Coupé dizainas.

Automobilio eksterjere dominuoja išties nuožulnios linijos. Rinktinės medžiagos suteikia automobilio interjerui išskirtinės aplinkos pojūtį. BMW 6 serijos Coupé dizainas spinduliuoja sportiškumą ir eleganciją – nesvarbu, iš kurio kampo į jį bepažiūrėtumėte. Lenktyninį šio automobilio temperamentą galima išlaisvinti spustelėjus mygtuką start ir tobulai kontroliuojant vairą. Tiesiog tobulas sportinis automobilis. Šis BMW – tai tikras įspūdingą važiavimo patirtį žadantis automobilis, tik ir laukiantis, kol jo galia bus išlaisvinta.

EKSTERJERO DIZAINAS.

BMW 6 serijos Coupé demonstruoja grakštumą ir galią. Ryškūs kontūrai ir įstabūs paviršiai išryškina šio automobilio interjerą. Kartu su M sportiniu paketu, didelės oro įleidimo angos ir įspūdinga Išmetimo vamzdžio apdaila dar labiau pabrėžia automobilio sportiškumą. Automobilio priekyje dominuoja devyniomis tviskančiomis juostelėmis puoštos inksto formos radiatoriaus grotelės su LED priekiniais žibintais abiejuose šonuose. Didesnės ratų arkos ir į vidų nukreipti žibintai sukuria gilios ir galingos galinės automobilio dalies įvaizdį. Visos detalės su kaupu išryškina pirmą įvaizdį, kurį susidarysite apie šį automobilį: Šis elegantiškas coupé tiesiog trokšta veržtis į priekį.

ADAPTYVŪS LED ŠVIESOS PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Adaptyvūs LED priekiniai žibintai su integruotomis artimųjų ir tolimųjų šviesų funkcijomis automatiškai pritaiko šviesos paskirstymą prie važiavimo greičio, taigi dinamiškai apšviečia kelią priešais. Be posūkio ir dienos važiavimo žibintų, į sistemą įeina adaptyvių priekinių žibintų funkcija su kintama miesto ir greitkelio šviesos paskirstymo funkcija, posūkio žibintais ir BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų asistentas), automatiškai įjungiančiu artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintus. Taip užtikrinamas optimalus kelio apšvietimas, nesvarbu, kokiomis kelio sąlygomis bevažiuotumėte.
Tamsoje, reguliuojami priekiniai žibintai suteikia vairuotojui galimybę matyti toli posūkiuose – iškart, kai tik ratai pasukami. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Adaptyvūs priekiniai žibintai garantuoja optimalų aplinkos apšvietimą, taigi ženkliai padidina aktyvųjį saugumą.
BMW Selective Beam suteikia vairuotojui galimybę vairuotojui naudotis tolimųjų šviesų žibintais pastoviai, taip pagerinant važiavimo sąlygas naktį. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

INTERJERO DIZAINAS.

Svarbiausi prietaisų skydelio ekranai ir valdikliai nukreipti į vairuotoją – taip garantuojamas tobulas sportiniams coupé būtinas valdymas, Dideli paviršiai ir aiškių kontūrų linijos puikiai dera su prietaisų skydeliu ir aukščiausios kokybės medžiagomis, taigi sukuriamas išskirtinis, visus pojūčius virpinantis įspūdis. Didelės skiriamosios gebos berėmis valdymo ekranas su stiklo rėmu ir galvanizuotais apvadais integruotas virš prietaisų skydelio. Šiame ekrane rodoma puikios kokybės informacija net ir itin šviesią dieną. Juoda centrinė konsolė prideda įstabiam automobilio interjerui ypač prabangų akcentą. Pavarų selektorius ir iDrive jutiklinis valdiklis puošti keraminiais akcentais.
Visos sėdynės didelės ir ergonomiškos. Prietaisų skydelis, centrinė konsolė, viršutinė durelių ir šoninė apdaila pagaminta iš aukštos kokybės Nappa odos puoštos išskirtiniais akcentais ir kontrastingomis siūlėmis. Individualių akcentų suteikia medžio ar aliuminio interjero apdaila.

NAUJAS CHARAKTERIS. NAUJAS SPALVŲ IR MEDŽIAGŲ PASIRINKIMAS.

Pasirinkite Glacier sidabrinę arba tamsią Jatoba metaliko dažų apdailą ir suteikite savo BMW 6 serijos Coupé elegantišką išvaizdą. Melbourne Red raudona ir Sonic Speed mėlyno metaliko spalva sukuria visapusišką sportišką stilių.
Lygiai toks pat universalumas atsispindi ir automobilio interjere: pavyzdžiui, dviejų atspalvių išskirtinės Nappa odos ir Ivory baltos / juodos spalvos derinys suteikia automobilio aplinkai įspūdingą charakterį. Išskirtinių akcentų taip pat gali suteikti Fineline rudos spalvos medžio arba tuopos pilka apdaila.
BMW Individual asortimentas garantuoja maksimalų išskirtinumą. Įrangos detalės, kaip antai pianino juodos arba Merino oda puošta BMW šampano arba platinos spalvos spalvos interjero apdaila suteikia interjerui dar daugiau įstabumo. Be to, galėsite rinktis net iš vienuolikos BMW Individual eksterjero spalvų.

  • Naujoji Sonic speed mėlyno metaliko eksterjero spalva

    Nauja Sonic Speed melynos metaliko spalvos apdaila iš naujo apibrėžia BMW 6 serijos Coupé sportišką charakterį. Dinamiška spalva pabrėžia įspūdingus automobilio kontūrus ir suteikia ypač užtikrintą išvaizdą. Naują Sonic Speed mėlyno metaliko eksterjero spalvą bus galima rinktis nuo 2017 m. kovo mėn.

  • Naujieji 20‘‘ colių M lengvojo lydinio dviejų spalvų ratlankiai Double-spoke 703 M

    BMW 6 serijos Coupé su dviejų spalvų 20” colių M lengvojo lydinio Double-spoke style 703 M ratlankiais tiesiog trykšta pranašumu. Dvispalvis ratlankių dizainas su penkiais Orbit Grey spalvos iki blizgumo nutekintais dvigubais stipinais matiniais juodais vidiniais paviršiais pasižymi unikaliu optiniu gyliu, kuris ypač akcentuoja dinamiką tiek automobiliui stovint, tiek jam važiuojant. Planuojama, kad naujieji lengvojo lydinio ratlankiai pasirodys nuo 2017 m. kovo mėn. išskirtinai tik M Sport pakete.

  • Anglies pluošto interjero apdaila

    Anglies pluošto interjero apdailos juostelė tobulai pabrėžia BMW 6 serijos Coupé sportiškumo genus. Šių medžiagų unikali išvaizda spinduliuoja grynumą ir modernumą. Tuo pat metu tamsus paviršius sukuria patrauklų apšvietimo efektą ir ypač puikiai dera su elastinga išskirtine Nappa oda. Be to, anglies medžiaga pasižymi ypač dideliu stiprumu ir lengvumu. Planuojama, kad naujoji anglies pluošto apdailos juostelė pasirodys nuo 2017 m. kovo mėn. išskirtinai tik M Sport pakete.

NOVATORIŠKA BANG & OLUFSEN ERDVINIO GARSO SISTEMA.

Dėl naujos Direc Dimensions signalo apdorojimo sistemos pažangi Bang & Olufsen erdvinio garso sistema sukuria atvirą, gyvybingą atmosferą, pripildytą išskirtinės akustikos. Įspūdingą garsą sukuria 16 net 1 200 W garsiakalbių, įskaitant centrinį, automatiškai iš prietaisų skydelio išnyrantį garsiakalbį. Centrinis vidutinių dažnių garsiakalbis papildytas akustinio lęšio technologija, užtikrinančia vienodą aukščiausios kokybės garsą nesvarbu, kurioje automobilio vietoje besėdėtumėte. Sistemai galėsite pritaikyti du garso nustatymus: Flawless – sklandžiam garsui ir Expanded – akustinės erdvės įspūdžiui sukurti. Audiovizualinę patirtį užbaigia pavienių garsiakalbių apšvietimas.