TOBULA ŠIO AUTOMOBILIO IŠVAIZDA GARANTUOTAI PADARYS ĮSPŪDĮ.

BMW 6 serijos Coupé modeliui pritaikyta įranga.

TOBULA ŠIO AUTOMOBILIO IŠVAIZDA GARANTUOTAI PADARYS ĮSPŪDĮ.

BMW 6 serijos Coupé modeliui pritaikyta įranga.

Dinamiškas, kupinas iššūkių arba elegantiškas – su išskirtinėmis ypatybėmis galima patobulinti visus BMW 6 serijos Coupé aspektus: M sportinis paketas ir įrangos paketai Design Pure Experience bei Design Pure Excellence. Be to, su BMW Individual taip pat turėsite daugybę galimybių suteikti savo BMW 6 serijos Coupé išskirtinumo ir pritaikyti jį savo poreikiams. Be to, su originaliais BMW priedais galima tiesiog tobulai pritaikyti automobilį savo kasdieniams poreikiams.

TOBULA ŠIO AUTOMOBILIO IŠVAIZDA GARANTUOTAI PADARYS ĮSPŪDĮ.BMW 6 serijos Coupé modeliui pritaikyta įranga.

Dinamiškas, kupinas iššūkių arba elegantiškas – su išskirtinėmis ypatybėmis galima patobulinti visus BMW 6 serijos Coupé aspektus: M sportinis paketas ir įrangos paketai Design Pure Experience bei Design Pure Excellence. Be to, su BMW Individual taip pat turėsite daugybę galimybių suteikti savo BMW 6 serijos Coupé išskirtinumo ir pritaikyti jį savo poreikiams. Be to, su originaliais BMW priedais galima tiesiog tobulai pritaikyti automobilį savo kasdieniams poreikiams.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

Įrangos paketas Design Pure Experience perteikia jūsų BMW 6 serijos Coupé dinamiką ir sportiškumą. Šis automobilis išties patraukia akį: blizgios juodos spalvos dvigubos inksto formos radiatoriaus grotelės ir 20 colių Multi-spoke 616 lengvo lydinio ratlankiai. BMW dizainą užbaigia kitos juodos spalvos eksterjero detalės ir begalė netiesioginių šviesos šaltinių automobilio interjere.

 • Eksterjeras

  Design Pure Experience pabrėžia atletišką automobilio kėbulą su eksterjero ypatybėmis iš BMW Individual blizgios Shadow linijos ir kitais tamsiais sportiniais priedais, kaip antai, šonines oro įleidimo angas puošiančiais akcentais, blizgios juodos spalvos apdaila puošta priekine inksto formos grotelių dalimi, blizgios juodos spalvos galine apdailos juosta ir juodo chromo išmetimo vamzdžio apdaila. Dinaminę automobilio priekinė dalį pabrėžia LED šviesos rūko žibintai. Pažiūrėjus iš šono, itin išskirtinai atrodo prabangūs 20 colių Multi-spoke 616 lengvo lydinio ratlankiai.
  Be Melbourne raudono metaliko šiam dizaino paketui galima pritaikyti bet kokią BMW ir BMW Individual dažų apdailą. Taip pat galėsite rinktis ir iš 20 colių BMW lengvojo lydinio ratlankių ir begalės BMW Individual paketo ratlankių.

 • Interjeras

  Design Pure Experience kartu su išskirtine konjako / juodos (dviejų spalvų) išskirtine Nappa oda ir Fineline rudos spalvos medžio apdaila suteikia interjerui sportinę elegantišką išvaizdą. Daugybė netiesioginių LED šviesos šviesos šaltinių ir apšviesta durelių slenksčių apdaila dar labiau išryškina prabangią automobilio atmosferą.
  Šį dizaino paketą galima sujungti su bet kokiais BMW Individual odos apmušalais, pilkos spalvos medžio apdaila ir bet kokia BMW Individual interjero apdaila.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Įrangos paketas Design Pure Excellence suteiks jūsų BMW 6 serijos Coupé dar daugiau išskirtinumo. BMW dizaineriai sujungė visa įrangą, kaip antai, 19 colių V-spoke style 366 lengvojo lydinio ratlankius arba tuopos pilkos spalvos medžio apdailą siekdami vieno tikslo – sukurti įspūdingą BMW interjerą ir eksterjerą.

 • Eksterjeras

  Su Design Pure Excellence interjerui pritaikytais pasirenkamais 19 colių V-spoke 366 lengvo lydinio ratlankiais suteiksite savo automobilio išskirtinės prabangos pojūtį. Sportinio charakterio suteikia ir blizgios juodos spalvos viduriniojo statramsčio apdaila, šoninių veidrodėlių rėmai ir jų pagrindas. Modernūs LED šviesos rūko žibintai – tik dalis nesuskaičiuojamos daugybės šiame BMW integruotų technologijų.
  Į Design Pure Excellence eksterjero įrangą įeina metaliko dažų apdaila. Dizaino paketui galima pritaikyti bet kokią dažų apdailą ir ratlankius iš BMW ir BMW Individual rinkinių.

 • Interjeras

  Design Pure Excellence sukuria prabangią interjero atmosferą, kurią dar labiau akcentuoja netiesioginis, daugybės papildomų LED šviesos žibintų sukuriamas apšvietimas. Ivory baltos / juodos (dviejų spalvų) spalvos patobulintą Nappa odą, puoštą kontrastingomis siūlėmis, tobulai papildo oda dengtas prietaisų skydelis. Į ją taip pat įeina pilkos spalvos medžio apdaila dar išskirtinesniam kontrastui sukurti. Keramine apdaila juosta pavarų svirtis, iDrive valdiklis, garso ir oro kondicionavimo valdikliai prideda automobiliui ekstravagancijos akcentą. Įrangos paketą užbaigia apšviesta durelių slenksčių apdaila.
  Į papildomas dizaino parinktis įeina išskirtinė patobulinta konjako / juodos (dviejų spalvų) Nappa oda, puošta kontrastingomis siūlėmis, visi BMWIndividual odos apmušalai, Fineline rudos spalvos medžio apdaila ir BMW Individual interjero apdaila.

M SPORTINIS PAKETAS.

Su M sportiniu paketu galėsite paversti savo BMW 6 serijos Coupé į tikrą bekompromisį atletą. Čia rasite visą įrangą, kurios reikia norint pasiekti dinamiškos galios, atletiško dizaino ir adrenalino maksimumą.

 • Eksterjeras

  M spprtinio eksterjero paketą sudaro M aerodinaminis paketas su priekiniu aptaku, šoniniais slenksčiais, kėbulo spalvos priekiniu aptaku ir blizgiu juodos spalvos difuzoriaus įdėklu. Išskirtinė M sportinio paketo ypatybė: 19 colių Double-spoke 351 M arba 20 colių Double-spoke 373 M lengvo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis.
  Sportinę išvaizdą užbaigia blizgi BMW Individual Shadow linija su apdailos juostelėmis, šoniniais rėmais, langų rėmų apdaila ir blizgios juodos spalvos šoninių veidrodėlių pagrindas ir rėmas. Puikiai dera ir išmetimo vamzdį puošianti tamsaus chromo apdaila. Šoninė automobilio dalį puošiančios emblemos su įspūdingu M logotipu – tarytum nuoroda į specialią sportinę įrangą.
  Carbon Black juodas metalikas prieinamas išskirtinai tik M sportiniam paketui. Taip pat galėsite rinktis iš Melburno raudono metaliko, alpių baltos, safyro juodos, kosmoso pilkos, Viduržemio jūros mėlynos, tviskios sidabro spalvos, taip pat iš BMW Individual spalvų: blizgios citrino atspalvio juodos, rubino juodos, mėnulio akmens, tanzanito mėlynos, šaltos bronzinės ir šaltos briliantų baltos spalvos. Jei pageidaujate, taip pat galėsite rinktis ir iš papildomų išskirtinių BMW Individual spalvų.

 • Interjeras

  M sportinio paketo interjeras sukuria sportišką ir išskirtinę atmosferą: sportinės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės sujungia tobulą šoninę atramą ir įstabų komfortą – antracito Alcantara / odos (Nappa) derinys, konjako ar baltos spalvos interjeras puoštas kontrastinga juodos spalvos oda. M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais garantuos, kad nesunkiai pasieksite daugelį automobilio funkcijų. Aerodinamišką išvaizdą pabrėžia BMW Individual antracito stogo danga ir šešiakampiais puošta aliuminė interjero apdaila, puošianti automobilį nuo M durelių slenksčių iki pat M kojos atramos vairuotojo pusėje.
  Taip pat galėsite rinktis: BMW Individual Merino odos apdailą, puoštą platinos, opalų baltos, kreminės rudos, šampano, tamsiai rudos ir juodos spalvos akcentais.
  Dar daugiau interjero apdailos galimybių: šlifuoto aliuminio, pianino juodos, pilkos, rudos, tamsiai kaštoninės arba pelenų baltos spalvos.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Pridėkite savo BMW dar daugiau sportiškų akcentų ir padidinkite kasdienį savo BMW 6 serijos Coupé praktiškumą. Originalūs BMW priedai – rinkitės iš daugybės aukštos kokybės ir praktiškų produktų.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai

  Galėsite pasirinkti įspūdingus dviejų atspalvių pilkos, matinės arba blizgios juodos spalvos kokybiškus 20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankius V-Spoke 464 M. Abu variantai, puošti akivaizdžiai matomais varžtais ir M logotipu. RDC ratų rinkinį puikiai užbaigia mišraus rašto run-flat padangos (8,5J x 20 su priekinėmis padangomis 245/35 R20 95Y RSC ir 9J x 20 su galinėmis padangomis 275/30 R20 97Y RSC).
  Galėsite pasirinkti įspūdingus dviejų atspalvių pilkos, matinės arba blizgios juodos spalvos kokybiškus 20 colių lengvo lydinio ratlankius V-Spoke 356. Abu variantai, puošti akivaizdžiai matomais varžtais. RDC ratų rinkinį puikiai užbaigia mišraus rašto run-flat padangos (8,5J x 20 su priekinėmis padangomis 245/35 R20 95Y RSC ir 9J x 20 su galinėmis padangomis 275/30 R20 97Y RSC).

 • M Performance įranga

  Iš 100 proc. anglies pluošto pagaminti prabangūs rankų BMW M Performance šoninių veidrodėlių gaubtai. Jie dar labiau pabrėžia išskirtinę aukštų technologijų kupiną automobilio kilmę. Dinamiškas jų dizainas užtikrina akį neabejotinai patrauksiančią išvaizdą ir prideda automobiliui individualaus atletiško akcento.
  Ypač ekspresyvus: Juodas BMW M inksto formos radiatoriaus groteles sudaro chromuotos juostelės ir blizgus juodos spalvos rėmas. Jos pabrėžia dinamišką ir kartu elegantišką priekinės automobilio dalies charakterį – paprastą, bet stulbinantį akcentą.

 • Informacija ir komunikacija

  Į pagrindinį prijungiamąjį snap-in adapterį galėsite įjungti ir įkrauti begalę skirtingų Apple iPhone™ modelių. Su muzikos, medijų ir interneto prijungiamaisiais snap-in adapteriais galėsite klausytis telefono atmintyje esančios muzikos tiesiog per BMW integruotą garso sistemą.
  Dėl 360° kampu sukamo rėmo ir reguliuojamo kampo, Apple iPad™ 2, 3 arba 4 laikiklyje galėsite saugiai laikyti savo telefoną ir nustatyti pageidaujamą jo padėtį. Laikiklį galėsite nesunkiai pritvirtinti prie Travel & Comfort sistemos pagrindinio laikiklio (galima pasirinkti ir atskirai).

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Su BMW Individual priedais specialiai BMW 6 serijos Coupé suteikite savo tobulumo siekiui išraišką.

BMW Individual

 • Eksterjerui skirta BMW Individual

  Galingas dinamikos ir individualumo derinys – BMW 6 serijos Coupé su įspūdinga tviskios rubino juodos spalvos BMW Individual dažų apdaila. Nesuskaičiuojamos daugybės pigmentų spindėjimas sukuria intensyvų blizgesį ir, priklausomai nuo žiūrėjimo kampo ar krintančios šviesos, automobilio spalva kinta nuo tamsiai raudono iki baklažano atspalvio. Visa tai idealiai papildo elegantiška, bet kartu ir individuali išvaizda, kurią sukuria įspūdingi, klasikinės formos 19 colių V-spoke 374 lengvo lydinio ratlankiai. Dydžio atžvilgiu juos viršija tik 20 colių V-spoke 349 l lengvojo lydinio ratlankiai.
  Nesvarbu, kurią iš vienuolikos BMW Individual dažų apdailos galimybių pasirinktumėte, be kuri jų bus tviskantis jūsų individualaus stiliaus pavyzdys.

 • Interjerui skirta BMW Individual

  Tiesiog svajonių interjeras. BMW 6 serijos Coupé su įranga iš BMW Individual padės šioms svajonėms išsipildyti.
  Ypač elegantiškas derinys: velveto, platinos spalvos Merino odos ir, derančio atspalvio Alcantara stogo danga ir klasikinė tamsaus Plane Auburn medžio interjero apdaila bei tobulai derantys šilti, tamsiai rudi kontūrai ir elegantiški paviršiai. Vis dėlto, interjeras nestebina vien savo išskirtinėmis spalvomis. Jis įtikina savo medžiagų ir detalių kokybe. Ypač natūrali ir minkšta Merino oda, puošianti daugybę paviršių, tobulai papildo elegantiškos siūlės ir kontrastingų spalvų juostelės. Rezultatas – beprecedentis autentiškos kokybės pojūtis. Malonios liesti medžiagos, odinis vairas su kruopščia medžio apdaila, puikiai derančia su atitinkama BMW Individual interjero apdaila.
  Šis derinys – vos vienas iš daugybės BMW Individual kolekcijos galimybių. Be to, dėl papildomų spalvų, dekoratyvinių galimybių ir medžio apdailos jums bus suteikiama visiška teisė savo asmenybei išreikšti.

 • BMW Individual derinys

  Jei turite gerą skonį, būsite apdovanotas BMW Individual deriniu. Stilingas BMW Individual odos įrangos ir elegantiškos apdailos derinys, kartu su begale papildomų BMW Individual funkcijų – už ypač patrauklią kainą.