PASIRUOŠT, DĖMESIO, STARTAS!

BMW 6 serijos Coupé.

PASIRUOŠT, DĖMESIO, STARTAS!

BMW 6 serijos Coupé.

PASIRUOŠT, DĖMESIO, STARTAS!BMW 6 serijos Coupé.

Maksimali galia kW (AG), 650i

235 (320)/5.800–6.000

CO2 emisija g/km

206-199

Įsibėgėjimas 0-100 km/h, 650i

4.6

Maksimali išeiga Nm esant 1/min

650/2000–4500

Ilgas variklio gaubtas, trumpos iškyšos ir elegantiška, galinės automobilio dalies link nusidriekusi stogo linija – BMW 6 serijos Coupé – tikras dviejų durelių sportinis automobilis, apgaubtas nenuginčijama elegancijos aura. Automobilio viduje dominuojanti kokybė puikiai atsispindi ir šio BMW išorėje. Aukštos kokybės aplinką sukuria išskirtinės medžiagos, kaip antai, dviejų atspalvių Nappa oda su kokybiška medžio apdaila ir subtiliomis kontrastingomis siūlėmis. Galima rinktis iš trijų galingų ir sklandžiai veikiančių BMW EfficientDynamics variklių: BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis, BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis ir BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų variklis. BMW ConnectedDrive inovacijos, kaip antai BMW projekcinis ekranas ar važiavimo asistentas Plius nustato naujus standartus net ir šių išskirtinių automobilių segmente.

BMW 6 SERIJOS COUPÉ MODELIO APŽVALGA.

Dizainas.

BMW 6 serijos Coupé demonstruoja grakštumą ir galią. Ryškūs kontūrai ir įstabūs paviršiai išryškina šio automobilio interjerą. Kartu su M sportiniu paketu, didelės oro įleidimo angos ir įspūdinga išmetimo vamzdžio apdaila dar labiau pabrėžia automobilio atletiškumą. Automobilio priekyje dominuoja devyniomis tviskančiomis juostelėmis puoštos inksto formos radiatoriaus grotelės su LED priekiniais žibintais abiejuose šonuose. Svarbiausi prietaisų skydelio ekranai ir valdikliai nukreipti į vairuotoją – taip garantuojamas tobulas sportiniams coupé būtinas valdymas. Dideli paviršiai ir aiškių kontūrų linijos puikiai dera su prietaisų skydeliu ir aukščiausios kokybės medžiagomis, taigi sukuriamas išskirtinis, visus pojūčius virpinantis įspūdis.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

Kai dinamiškas sportinės išmetimo sistemos skleidžiamas garsas pasiekia ausų būgnelius, viskas tampa aišku: Dėl didelį sukimo momentą išvystančių variklių, išmaniųjų pakabos ir transmisijos technologijų BMW 6 serijos Coupé modeliu galima patirti tobulą sportinio važiavimo patirtį. Be to, su paleidimo kontrole iškart pajusite maksimalią akceleraciją, o širdies plakimas pagreitės. Kasdien važiuodami šiuo automobiliu galite būti tikri, kad dėl įmantrių BMW EfficientDynamics technologijų jokiam manevrui nebus bereikalingai sunaudota nė lašo papildomų degalų.

įranga.

Dinamiškas, kupinas iššūkių arba elegantiškas – su išskirtinėmis ypatybėmis galima patobulinti visus BMW 6 serijos Coupé aspektus: M sportinis paketas ir įrangos paketai Design Pure Experience bei Design Pure Excellence. Be to, su BMW Individual taip pat turėsite daugybę galimybių suteikti savo BMW 6 serijos Coupé išskirtinumo ir pritaikyti jį savo poreikiams. Su originaliais BMW priedais galima tiesiog tobulai pritaikyti automobilį savo kasdieniams poreikiams.

330 KW.

Fenomenali BMW 650i galia suteikia pagrindą dinamikai, kuri tiesiog stumia BMW 6 serijos Coupé į priekį. Vos menko akceleratoriaus pedalo spustelėjimo pakaks išlaisvinti BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų variklį, kuris, dėl dviejų turbokompresorių, Valvetronic, Double-VANOS ir didelio tikslumo įpurškimo sistemos, 100 km/h greitį pasiekia vos per 4,6 sekundes. BMW 650i xDrive tokį patį greitį išvysto per 4,4 sekundes. Su grėsminga 330 kW (450 AG) galia ir maksimaliu 650 Nm sukimo momentu, BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis taip pat užtikrina ir įspūdingai mažas degalų sąnaudas. Su automatine Start Stop funkcija ir kitomis BMW EfficientDynamics funkcijomis vidutinės BMW 650i degalų sąnaudos sieks vos nuo 8.8 iki 8,6 l/100 km (nuo 9,3 iki 9,1 l/100 km su xDrive), o CO2 emisija – nuo 206 iki 199 km/h (nuo 217 iki 2015 g/km su xDrive). Taigi, akivaizdu, jog BMW 650i ir BMW 650i xDrive atitinka EU6 emisijos standartą.