PIRMAS ĮSPŪDIS: ATLETIŠKAS. ANTRASIS ĮSPŪDIS: TOBULAS.

BMW 6 serijos Coupé komfortas.

PIRMAS ĮSPŪDIS: ATLETIŠKAS. ANTRASIS ĮSPŪDIS: TOBULAS.

BMW 6 serijos Coupé komfortas.

PIRMAS ĮSPŪDIS: ATLETIŠKAS. ANTRASIS ĮSPŪDIS: TOBULAS.BMW 6 serijos Coupé komfortas.

pakaks tiesiog padėti rankas ant vairo ir trumpam žvilgtelėti į prietaisų skydelį. BMW 6 serijos Coupé paskirtis visiškai aiški: maksimalus stilingas sportiškumas. Visi valdikliai orientuoti į vairuotoją ir gali būti naudojami tiesiog intuityviai. Šiame BMW funkcionalumas ir sportiškas dizainas puikiai dera kartu. Mėgaukitės sportinio automobilio privalumais ir išskirtiniu jo teikiamu komfortu.

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS.

DAUGIAFUNKCIS EKRANAS.

Daugiafunkcis valdymo ekranas su juodos spalvos technologija ir 10,25 colių skersmens ekranu užtikrina aukštos kokybės važiavimo patirties vizualizaciją. Tuo pat metu, ši funkcija padeda vairuotojui sutelkti dėmesį į kelią priešais, nes svarbiausia informacija rodoma vienoje vietoje ekrane.
Trys skirtingi režimai ir specifinės jų charakteristikos – kiekviena jų turi savo spalvų gamą ir grafinį stilių ir gali būti rodoma prietaisų skydelyje. COMFORT, ECO PRO ir SPORT režimai. COMFORT režimas panašus į šiandieninę BMW išvaizdą, ECO PRO režime dominuoja mėlyni tonai. Pastarajame integruoti naujojo EfficientDynamics technologijos ir Bonus Range ekranai padeda vairuotojui pasiekti patį tausiausią važiavimo stilių. SPORT režimas, priešingai, atpažįstamas pagal savo raudonas spalvas. Į jį taip pat įeina variklio išeigos ekranas.
Daugiafunkciame valdymo ekrane taip pat galima matyti navigacijos informaciją, įskaitant kelio priešais asistento patarimus, pramogų ir telefono funkcijų sąrašus.

ERDVUMAS.

BMW 6 serijos Coupé interjeras sukurtas tam, kad atitiktų aukščiausius sportiško ir prabangaus stiliaus poreikius. Sportinės sėdynės ne tik pagamintos iš aukštos kokybės odos, bet ir puikiai dera prie interjero. Tą patį galima pasakyti ir apie centrinį porankį su daiktadėže, kurioje yra pakankamai vietos įvairiems jūsų daiktams. Net 460 litrų tūrio bagažinėje galėsite laikyti nestandartinius krovinius, pavyzdžiui, sportinius ar kelionių krepšius. Be to, priekinėje BMW konsolėje taip pat integruoti ir specialūs laikikliai dviem gėrimam.

VAIRUOTOJO ORIENTAVIMAS.

Sportiškam vairavimui reikia greitos reakcijos. Būtent dėl šios priežasties kiekvienas BMW 6 serijos Coupé jungiklis, indikatorius ir kiekvienas valdiklis yra būtent ten, kur intuityviai jo ieškotumėte.
Kairėje vairo pusėje rasite važiavimo pagalbos sistemų ir žibintų nustatymų jungiklius, tiesiai priešais save – prietaisų skydelį su visa važiavimui ir saugumui reikalinga informacija, kuri taip pat gali būti pateikiama tiesiai jūsų matymo lauke, t. y. BMW projekciniame ekrane.
Vairuotojo dešinėje yra pakankamai erdvės pasirenkamam, atskiram 10,25 colių spalvotam ekranui. Tiesiai po juo integruoti mėgstamiausi mygtukai, kurių funkcijas ir nustatymus galėsite pasirinkti ir patogiai naudoti. Šiek tiek žemiau rasite oro kondicionavimo sistemos valdiklius.
Pavarų svirtis su važiavimo patirties kontrole integruota centrinėje konsolėje – greitai ir intuityviai vairuotojo pasiekiamoje vietoje. Šalia jų taip pat rasite iDrive jutiklinį valdiklį, kurį priekyje sėdintis keleivis galės nesunkiai valdyti viena ranka.

COMFORT ACCESS SISTEMA.

COMFORT ACCESS SISTEMA.

Novatoriškas ir lengvai valdomas – su comfort access sistema bus ypač paprasta atidaryti automobilio dureles ir įjungti variklį – ir jums net nereikės automobilio raktelio. Priartėjus prie automobilio, kišenėje ar lagamine esantis automobilio raktelis bus automatiškai atpažintas. Vos tik durelės automatiškai atrakinamos, vairuotojas gali sėstis į automobilį ir įjungti variklį spustelėjęs Start Stop mygtuką. Raktelio atpažinimo funkcija garantuos patikimą funkcionalumą.

PAPILDOMAS ŠILDYMAS.

PAPILDOMAS ŠILDYMAS.

Net ir tuomet, kai temperatūra lauke žema, vairuotojas gali mėgautis kelione komfortiškai šiltame automobilyje – pasitelkiant papildomo šildymo funkciją su patogiu laikmačiu temperatūrą salone galima reguliuoti nepriklausomai nuo variklio funkcijos. Be to, langų stiklai nerasoja ir neapšąla. Papildomas šildymas aktyvuojamas per nuotolinio valdymo funkciją, My BMW Remote programėlę arba iDrive valdiklį.
Vandens šildymo įrenginys veikia kaip šildymo šaltinis. Energija įrenginiui teikiama iš degalų sistemos. Šiuo įrenginiu taip pat pašildomas šaltas variklis. Taigi, jam šildyti nenaudojami degalai. Papildomą šildymą galima aktyvuoti automatiškai, kai temperatūra lauke yra žemesnė nei 15°C, arba kiekvieną kartą prireikus nustatyti pačiam.