KLAUSYTI PROTO AR ŠIRDIES? O GAL ABIEJŲ?

BMW 6 serijos Coupé važiavimo dinamika ir tausumas.

KLAUSYTI PROTO AR ŠIRDIES? O GAL ABIEJŲ?

BMW 6 serijos Coupé važiavimo dinamika ir tausumas.

Kai dinamiškas sportinės išmetimo sistemos skleidžiamas garsas pasiekia ausų būgnelius, viskas tampa aišku: Dėl didelį sukimo momentą išvystančių variklių, išmaniųjų pakabos ir transmisijos technologijų BMW 6 serijos Coupé modeliu galima patirti tobulą sportinio važiavimo patirtį. Be to, su paleidimo kontrole iškart pajusite maksimalią akceleraciją, o širdies plakimas pagreitės. Kasdien važiuodami šiuo automobiliu galite būti tikri, kad dėl įmantrių BMW EfficientDynamics technologijų jokiam manevrui nebus bereikalingai sunaudota nė lašo papildomų degalų.

KLAUSYTI PROTO AR ŠIRDIES? O GAL ABIEJŲ?BMW 6 serijos Coupé važiavimo dinamika ir tausumas.

Kai dinamiškas sportinės išmetimo sistemos skleidžiamas garsas pasiekia ausų būgnelius, viskas tampa aišku: Dėl didelį sukimo momentą išvystančių variklių, išmaniųjų pakabos ir transmisijos technologijų BMW 6 serijos Coupé modeliu galima patirti tobulą sportinio važiavimo patirtį. Be to, su paleidimo kontrole iškart pajusite maksimalią akceleraciją, o širdies plakimas pagreitės. Kasdien važiuodami šiuo automobiliu galite būti tikri, kad dėl įmantrių BMW EfficientDynamics technologijų jokiam manevrui nebus bereikalingai sunaudota nė lašo papildomų degalų.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Nesvarbu, ar siekiate maksimalios galios, ar minimalių degalų sąnaudų – BMW pagrindinis dėmesys visada kreipiamas į didžiausią įmanomą važiavimo malonumą. BMW EfficientDynamics – tai BMW sukurta strategija, skirta sumažinti degalų sąnaudas, emisiją ir tuo pat metu padidinti dinamiką bei važiavimo šiuo automobiliu teikiamą malonumą. Į pažangų technologijų paketą įeina važiuoklės sistema, energijos valdymas ir BMW EfficientLightweight koncepcija – visa tai standartiškai montuojama visuose BMW modeliuose.
BMW TwinPower Turbo benzininiai ir dyzeliniai varikliai garantuoja didesnį našumą ir mažesnes degalų sąnaudas visuose BMW automobiliuose. Didesnį tausumą taip pat užtikrina ir optimizuota aerodinamika.

SPORTINĖ IŠMETIMO SISTEMA.

Sodrus sportinės išmetimo dujų sistemos skleidžiamas garsas tobulai papildo bendrą sportinę automobilio išvaizdą. Garsą taip pat galima keisti naudojant integruotą išmetimo dujų vožtuvo mechanizmą, valdomą per važiavimo patirties kontrolės funkciją. Dinamiškus SPORT ir SPORT+ važiavimo režimus ypač pabrėžia jaudinantis, dar skambesnis garsas, o į komfortą orientuotus režimus papildo tylus variklio skleidžiamas garsas, labiau tinkantis ilgoms kelionėms ir prabangesniam važiavimui.

Unikalus ir galingas.

Pasiklausykite variklio garso.

VAŽIAVIMO DINAMIKA.

Tobulas sukibimas su kelio danga, tikslus vairavimas ir staigus atsakas: Idealus manevringumo ir stabilumo balansas. BMW 6 serijos Coupé padės jums pajusti išskirtinės dinamikos pojūtį. galingi varikliai ir standartinė 8 pavarų transmisija Steptronic Sport garantuoja komfortišką važiavimo pojūtį, kuris prasideda vos tik pajudate iš vietos ir tęsiasi iki kol pasiekiate aukščiausią pavarą. Sistemos, kaip antai integruotas aktyvus vairavimas garantuoja kryptinį stabilumą ir dar dinamiškesnes važiavimo charakteristikas. Kontroliuojama galia, kuri kiekvieną kelionę automobiliu pavers į tikrą unikalią patirtį.

Stulbinantis sportiškumas.

 • Važiuoklė

  BMW 6 serijos Coupé stebina savo tiksliu valdymu ir absoliučiu kryptiniu stabilumu. Techninis to pagrindas yra važiuoklė, garantuojanti optimalų kontaktą su kelio paviršiumi ir idealų sukibimą su kelio danga bet kokiose situacijose. BMW 6 serijos Coupé važiuoklė sujungia puikiai suderintus techninius komponentus, 50:50 ašių svorio paskirstymą ir galinius varomus ratus. Galinė ašis užtikrina, kad variklio galia gatvėse išnaudojama dinamiškai, o vairavimas išlieka nepaveiktas jokios važiavimo įtakos. Dviguba priekinė ašis ir integruota galinė ašis taip pat sudaro dalį važiuoklės. Siekiant sumažinti automobilio svorį, abi jos pagamintos iš aliuminio. Nes mažiau yra daugiau: BMW 6 serijos Coupé atveju – mažiau svorio, daugiau manevringumo, komforto ir saugumo.

 • Integruota aktyvaus vairavimo sistema

  Integruota aktyvaus važiavimo sistema automobiliams su galiniais varomais ratais sujungia galinių varomų ratų sistemą su kintamu priekinės ašies kampu. Važiuojant apie 60 km/h greičiu galiniai ratai sukasi į priešingą pusę nei priekiniai ratai. Žymiai trumpesnė ratų bazė pagerina manevringumą ir judrumą. Važiuojant nuo 60 km/h greičiu galiniai ratai sukasi į tą pačią pusę kaip ir priekiniai ratai. Ratų bazė atrodo ilgesnė, taigi pagerėja automobilio stabilumas ir komfortas – ypač greitai ir staigiai rikiuojantis iš vienos eismo juostos į kitą.

 • Važiavimo patirties kontrolė su ECO PRO

  Su važiavimo patirties kontrolės funkcija vairuotojas gali pasirinkti COMFORT režimą standartiniams variklio ir transmisijos nustatymams, tausų ECO PRO režimą ir SPORT režimą, užtikrinantį dar dinamiškesnį važiavimą. ECO PRO režimas pritaiko akceleratoriaus ir transmisijos charakteristikas bei šilumos / oro kondicionavimo nustatymus dar tausesniam važiavimui užtikrinti.
  Be to, taip galima sutaupyti net iki 20 procentų degalų. Dar daugiau degalų galima sutaupyti pasirinkus važiavimo laisvąja eiga režimą, maršruto asistentą ir ECO PRO maršrutą. Maršruto asistentas pasitelkia navigacijos sistemą vietos kelio sąlygoms įvertinti ir patarimams pateikti. Jei už posūkio yra greičio apribojimas, sistema iš anksto pataria vairuotojui sumažinti greitį.
  ECO PRO maršrutas taip pat padeda sumažinti degalų sąnaudas. Sistema siūlo tausų maršrutą pagal eismą, individualų važiavimo stilių ir vietos sąlygas. Su važiavimo laisvąja eiga funkcija automobilis gali važiuoti keliu net iki 160 km/h greičiu, o vairuotojas galės tiesiog nukelti koją nuo akceleratoriaus ir stabdžių pedalo. Įjungus SPORT režimą automobilio atsakas bus labiau tiesioginis, taigi ir važiavimo patirtis žymiai dinamiškesnė.

SPORTINĖ 8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

8 pavarų sportinė transmisija Steptronic prisitaikys prie individualaus jūsų važiavimo stiliaus. Ši transmisija puikiai tiks bet kam: tiek komfortiškam važiavimui laisvąja eiga, tiek ir ypač dinamiškam stiliui. Net jei automobilyje integruota automatinė transmisija, pavaras taip pat galėsite perjungti ir rankiniu būdu. – naudodami trumpesnę pavarų svirtį ar ant vairo esančias pavarų perjungimo svirtis.
Kai pasirenkamas sportinis režimas, pavarų perjungimo nustatymai optimizuojami maksimaliai automobilio galiai pasiekti. Ypač tikslus aštuonių pavarų suderinimas pagerina akceleracijos procesą – variklis visuomet veikia visu pajėgumu, taigi užtikrinama didžiausia įmanoma galia ir tausumas. Automobilio greitis taip pat bus žymiai paprasčiau didinamas, pavyzdžiui, kai lenksite kitą automobilį.
Važiuojant dideliu greičiu papildomos aštuonios pavaros sumažina reikalingą variklio greitį, kas lemia ir mažesnes degalų sąnaudas bei variklio skleidžiamą triukšmą. Svarbų vaidmenį čia atlieka ir naujai sukurta, ypač efektyvi sankaba. Taigi, nėra jokių abejonių, kad sportinė aštuonių pavarų transmisija Steptronic ne tik garantuos maksimalų tausumą, bet ir užtikrins įspūdingai sklandų pavarų perjungimą.

 • Paleidimo kontrolė

  Paleidimo kontrolė – tai funkcija, įeinanti į 8 pavarų sportinę transmisiją Steptromic, kuri padės užtikrinti maksimalią akceleraciją net ir automobiliui vos pajudėjus iš vietos. Jei norite panaudoti šią funkciją, aktyvuokite DTC (dinaminę traukos kontrolę) spustelėdami mygtuką DSC (dinaminė stabilumo kontrolė) ir įjunkite pavarų svirtį į „S“ padėtį. Tuomet laikykite tvirtai nuspaudę stabdžių pedalą, o akceleratoriaus pedalą spustelėkite iki pat galo. Stabdžius atleiskite, o automobilis greitės iki kol akceleratoriaus pedalą atleisite. Ši BMW savybė skirta patenkinti vairuotojų dinamikos ir sportinio važiavimo ambicijas.

BMW xDrive.

BMW xDrive.

Pažangi BMW xDrive keturiais ratais varoma sistema tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio sąlygų bei visuomet užtikrina tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. xDrive ir dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) užtikrina, kad BMW visuomet išliktų stabilus. Per DSC jutiklį valdoma xDrive greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad automobilis būtų apsaugotas nuo per didelio ar per mažo pasukamumo posūkiuose ir būtų užtikrintas geriausias įmanomas kryptinis stabilumas. Be to, garantuojama greita ir saugi akceleracija net ir važiuojant slidžiu paviršiumi ar stačiais keliais. Kritinėmis kelio sąlygomis DSC nėra besąlygiškai būtina. BMW xDrive sujungia visus keturiais ratais varomos sistemos privalumus – sukibimą su kelio danga, kryptinį stabilumą ir važiavimo saugumą su klasikiniu BMW manevringumu.

IŠMANI ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA.

Į pažangų BMW 6 serijos Coupé energijos valdymą standartiškai įeina BMW EfficientDynamics technologijos, kaip antai, ECO PRO režimas, automatinė Start Stop funkcija ir stabdymo energijos regeneravimo sistema. Su šių funkcijų sąveika garantuojamas tvarus mobilumas ir maksimalus tausumas.

 • ECO PRO režimas

  ECO PRO režimas, priklausomai nuo vairuotojo vairavimo stiliaus, gali padėti sumažinti degalų sąnaudas net 20 procentų (remiantis vidiniais BMW degalų sąnaudų tyrimo duomenimis). Važiavimo laisvąja eiga, maršruto planavimo asistento ir ECO PRO maršruto funkcijos padės sutaupyti dar iki penkių procentų degalų.
  Važiavimo laisvąja eiga funkcija atjungia transmisiją nuo variklio, taigi automobilis važiuoja be jokio variklio pasipriešinimo. Jei važiuodamas 50–160 km/h greičiu vairuotojas nukelia pėdą nuo akceleratoriaus paminos ir nespaudžia stabdžių, automobilis važiuoja laisvąja eiga. Jei reikia, maršruto planavimo asistentas gali važiavimą laisvąja eiga pažangiai apriboti.
  Remdamasis navigacijos sistemos duomenimis, maršruto planavimo asistentas atpažįsta posūkius, kelio darbus, greičio apribojimus, kelyje esančius išvažiavimus iš greitkelių ir įspėja vairuotoją, kad šis galėtų iš anksto sumažinti automobilio greitį.
  Priklausomai nuo eismo situacijos, vairuotojo elgesio ir eismo sąlygų ECO PRO maršruto funkcija pateiks patį tausiausią kelią iki jūsų kelionės tikslo. Borto kompiuteryje galėsite matyti tikslų procentą degalų, kuriuos sutaupysite pasirinkę ECO PRO pasiūlytą maršrutą.

 • Automatinė Start Stop funkcija

  Automatinė Start Stop funkcija padės užtikrinti, kad degalai naudojami tik tuomet, kai iš tiesų važiuojate. Vos tik automobilis laikinai sustoja, pavyzdžiui, užsidegus raudonam šviesoforo signalui ar eismo spūstyse, automatinė Start Stop funkcija išjungia variklį vos tik automobilis atsiduria neutralioje padėtyje ir vairuotojas spaudžia stabdžių pedalą iki kol automobilis visiškai sustos.
  Signalas ekrane parodo, kada automatinė Start Stop funkcija aktyvi. Vos tik nukeliate koją nuo stabdžių, variklis automatiškai įsijungia..
  Ši funkcija neleis nukentėti jūsų komfortui ar saugumui – jei variklis nepasiekė reikiamos veikimo temperatūros, interjeras nebuvo pakankamai sušildytas ar atvėsintas, akumuliatorius nepakankamai įkrautas ar sukate vairą, funkcija nebus aktyvuojama. Jei reikia, centrinis valdiklis iš naujo įjungia variklį net ir automobiliui stovint, pavyzdžiui, jei jis pradeda riedėti į priekį arba priekinis stiklas ima rasoti. Automatinę Start Stop funkciją galėsite bet kada išjungti vos vienu mygtuko paspaudimu.

 • Stabdymo energijos regeneravimas

  Kas kartą, kai stabdote, sukuriama kinetinė energija. Iki šiol ši energija nebuvo niekur panaudojama. Stabdymo energijos regeneravimas – funkcija, kurią pasitelkus pagaliau buvo išnaudotas iki šiol neįvertintas potencialas. Ši funkcija pasitelkia važiavimo laisvąja eiga energiją ir paverčia ją elektra kaskart, kai tik vairuotojas stabdo ar nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo. Tokia elektra vėliau naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti. Išmanioji energijos valdymo sistema reiškia, kad generatoriui daugiau nebereikės nuolatos veikti, taigi bus sumažinama jo apkrova. Koks viso to rezultatas? Mažesnės degalų sąnaudos ir padidinta varomojo mechanizmo galia – klasikiniai BMW EfficientDynamics skiriamieji ženklai.