KIEKVIENAS KELIAS TAMPA TARYTUM RAUDONU KILIMU.

BMW 6 serijos Gran Coupé dizainas.

KIEKVIENAS KELIAS TAMPA TARYTUM RAUDONU KILIMU.

BMW 6 serijos Gran Coupé dizainas.

Tobulumas stebina, priešingybės tiesiog keri – o kartu sukuria išskirtinę BMW 6 serijos Gran Coupé aurą. BMW 6 serijos Gran Coupé be didelių pastangų sujungia sedaną ir sportinį coupé, dviejų automobilių konceptus, kurie, tarytum, sukuria priešpriešą vienas kitam. Šio automobilio prabanga lygiai tokia pat akivaizdi kaip ir inovatyvumas, taigi vienodai demonstruojamas tiek tausumas, tiek ir dinamika. Rezultatas – unikalus modernaus dizaino, bekompromisio sportiškumo ir dinamiškos elegancijos derinys.

KIEKVIENAS KELIAS TAMPA TARYTUM RAUDONU KILIMU.BMW 6 serijos Gran Coupé dizainas.

Tobulumas stebina, priešingybės tiesiog keri – o kartu sukuria išskirtinę BMW 6 serijos Gran Coupé aurą. BMW 6 serijos Gran Coupé be didelių pastangų sujungia sedaną ir sportinį coupé, dviejų automobilių konceptus, kurie, tarytum, sukuria priešpriešą vienas kitam. Šio automobilio prabanga lygiai tokia pat akivaizdi kaip ir inovatyvumas, taigi vienodai demonstruojamas tiek tausumas, tiek ir dinamika. Rezultatas – unikalus modernaus dizaino, bekompromisio sportiškumo ir dinamiškos elegancijos derinys.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Plati, charakteringa linija prasideda automobilio priekyje, tęsiasi per prailgintą variklio gaubtą, kyla link priekinio stiklo ir tuomet nusidriekia nuo stogo iki galingo BMW galo. Išdailintos linijos automobilio šone sukuria įspūdingą šviesos ir šešėlio derinį, kuris dar labiau išryškina BMW 6 serijos Gran Coupé išskirtinumą ir dinamiką.
Chromuota išmetimo vamzdžio apdaila, šoniniai veidrodėliai ir inksto formos radiatoriaus grotelės garantuoja elegantišką, sportišką išvaizdą. Inksto formos radiatoriaus grotelių juostelės yra ypač ekstravagantiškos formos, o jų skaičius mažesnis. Kartu su didelėmis oro įleidimo angomis naujo dizaino buferyje, sukuriamas dar didesnės apimties automobilio priekis. Dar viena tobulumo išraiška – BMW integruoti LED priekiniai žibintai. Kartu su naujomis eksterjero spalvomis, kaip antai, BMW Individual dažų apdaila „Frozen Brilliant White“ balta metalo (rodoma čia), visuomet garantuojama įspūdinga automobilio išvaizda.

Stulbinanti elegancija.

BMW 6 serijos Gran Coupé dizaino apžvalga filme.

ADAPTYVŪS LED ŠVIESOS PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Adaptyvūs LED priekiniai žibintai su integruotomis artimųjų ir tolimųjų šviesų funkcijomis automatiškai pritaiko šviesos paskirstymą prie važiavimo greičio, taigi dinamiškai apšviečia kelią priešais. Be posūkio ir dienos važiavimo žibintų, į sistemą įeina adaptyvių priekinių žibintų funkcija su kintama miesto ir greitkelio šviesos paskirstymo funkcija, posūkio žibintais ir BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų asistentas), automatiškai įjungiančiu artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintus. Taip užtikrinamas optimalus kelio apšvietimas, nesvarbu, kokiomis kelio sąlygomis bevažiuotumėte.
Tamsoje, reguliuojami priekiniai žibintai suteikia vairuotojui galimybę matyti toli posūkiuose – iškart, kai tik ratai pasukami. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Adaptyvūs priekiniai žibintai garantuoja optimalų aplinkos apšvietimą, taigi ženkliai padidina aktyvųjį saugumą.
BMW Selective Beam suteikia vairuotojui galimybę vairuotojui naudotis tolimųjų šviesų žibintais pastoviai, taip pagerinant važiavimo sąlygas naktį. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

20 COLIŲ MULTI-SPOKE 616 LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI.

20 COLIŲ MULTI-SPOKE 616 LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI.

Naujieji Multi-spoke style 616 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis ir run-flat savybėmis – išties sportiško automobilio akcentas. Ir ne tik optiškai – dėl puikaus stabilumo ir žemo masės centro, automobilio valdymas bus žymiai geresnis. Įmantrus raštas, susidedantis iš plonų ir storų stipinų taip pat užtikrina ir gerą stabdžių sistemos aušinimą.

INTERJERO DIZAINAS.

BMW 6 serijos Gran Coupé turi vieną tikslą: pasiekti dar išskirtinesnę sportinės elegancijos interpretaciją. Tai puikiai atsispindi automobilio interjere. Ilgos linijos ir įmantrūs paviršiai sukuria išskirtinį erdvės pojūtį. Pasirenkamos funkcijos, pavyzdžiui, pelenų spalvos BMW Individual medžio apdaila arba BMW Individual Amaro rudos odos apdaila užbaigia išskirtinį BMW charakterį.
Visa svarbi, su važiavimu susijusi informacija pateikiama didelės skiriamosios gebos atskirame valdymo ekrane su stiklo korpusu ir galvanizuotu apvadu. Sienelė tarp ekrano ir rėmo užtikrina ypač gerą išvaizdą ir pojūtį. Centrinėje konsolėje itin blizgūs juodos spalvos paviršiai išties patrauks akį. Pavarų selektorius ir iDrive jutiklinis valdiklis puošti keraminiais akcentais.
Automobilio gale sėdimoji dalis su dviem individualių kontūrų sėdynėmis tiesiog kviečia atsisėsti ir atsipalaiduoti. Kai centrinis porankis nulenkiamas, vietos automobilio gale trumpų kelionių metu pakanka net ir penktajam keleiviui. Kitos naujos savybės: Design Pure Experience ir Design Pure Excellence paketai. Su nauja, išskirtine Nappa oda ir konjako / juodos bei baltos / juodos spalvos oda ir daugybe kitų detalių, bus dar labiau išryškinamas automobilio sportiškumas ir elegancija.

SPALVOS IR MEDŽIAGOS.

Naujoji metaliko dažų apdaila Glacier Silver ir Jatoba užtikrina klasikinę automobilio išvaizdą, o metaliko Melbourne Red ir naujoji Sonic Speed mėlyno metaliko apdaila išryškina sportišką BMW 6 serijos Gran Coupé charakterį.
Automobilio viduje, nauja išskirtinė Nappa oda su dar didesniais Ivory baltos / juodas arba konjako / juodos spalvos odos deriniais neabejotinai patrauks akį. Galinius atlošus ir sėdynes puošiančios kontrastingos siūlės ir juodos aplikacijos sujungia sportinę eleganciją ir prabangią estetiką. Vienas itin išskirtinių priedų – pianino juodos spalvos BMW Individual interjero apdaila.
Dar geresnis pasirinkimas, kurios išskirtinė savybė – visiškai unikalus įvaizdis – BMW Individual akcentai. Pavyzdžiui, be čia demonstruojamos BMW Individual Frozen Brilliant balto metaliko spalvos, galima rinktis dar net iš dešimties papildomų apdailų, įskaitant ir penkis metaliko atspalvio variantus. Be to, savo BMW 6 serijos Gran Coupé interjerui galėsite pritaikyti ir įmantrų stilių su pačia išskirtiniausia BMW Merino oda.

NOVATORIŠKA BANG & OLUFSEN ERDVINIO GARSO SISTEMA.

Dėl naujos Direc Dimensions signalo apdorojimo sistemos pažangi Bang & Olufsen erdvinio garso sistema sukuria atvirą, gyvybingą atmosferą, pripildytą išskirtinės akustikos. Įspūdingą garsą sukuria 16 net 1 200 W garsiakalbių, įskaitant centrinį, automatiškai iš prietaisų skydelio išnyrantį garsiakalbį. Centrinis vidutinių dažnių garsiakalbis papildytas akustinio lęšio technologija, užtikrinančia vienodą aukščiausios kokybės garsą nesvarbu, kurioje automobilio vietoje besėdėtumėte. Sistemai galėsite pritaikyti du garso nustatymus: Flawless – sklandžiam garsui ir Expanded – akustinės erdvės įspūdžiui sukurti. Audiovizualinę patirtį užbaigia pavienių garsiakalbių apšvietimas.