YPATINGI PRIEDAI.

BMW 6 serijos Gran Coupé modeliui pritaikyta įranga.

YPATINGI PRIEDAI.

BMW 6 serijos Gran Coupé modeliui pritaikyta įranga.

Stilinga išvaizda: galima rinktis iš trijų skirtingų dizaino variantų: Design Pure Excellence, Design Pure Experience ir M sportinio paketo. BMW Individual galimybių diapazone yra ir daugiau išskirtinių funkcijų. Be to, su daugybe originalių BMW priedų galėsite papildyti savo automobilį dar daugiau naudingų funkcijų.

YPATINGI PRIEDAI.BMW 6 serijos Gran Coupé modeliui pritaikyta įranga.

Stilinga išvaizda: galima rinktis iš trijų skirtingų dizaino variantų: Design Pure Excellence, Design Pure Experience ir M sportinio paketo. BMW Individual galimybių diapazone yra ir daugiau išskirtinių funkcijų. Be to, su daugybe originalių BMW priedų galėsite papildyti savo automobilį dar daugiau naudingų funkcijų.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Įrangos paketo Design Pure Excellence, kuris suteiks jūsų BMW 6 serijos Gran Coupé dar daugiau išskirtinumo. Visa įranga, kaip antai, medžio interjero apdaila ar 19 colių V-spoke 366 lengvojo lydinio ratlankiai buvo priderinti BMW dizainerių kruopščiai rūpinantis tiek automobilio eksterjeru, tiek ir interjeru.
 

 • Eksterjeras

  Su Design Pure Excellence interjerui pritaikytais pasirenkamais 19 colių V-spoke 366 lengvojo lydinio ratlankiais suteiksite savo automobilio išskirtinės prabangos pojūtį. Sportinio charakterio suteikia ir blizgios juodos spalvos viduriniojo statramsčio apdaila, šoninių veidrodėlių rėmai ir jų pagrindas. Modernūs LED šviesos rūko žibintai – tik dalis nesuskaičiuojamos daugybės šiame BMW integruotų technologijų.
  Į Design Pure Excellence eksterjero įrangą įeina metaliko dažų apdaila. Dizaino paketui galima pritaikyti bet kokią dažų apdailą ir ratlankius iš BMW ir BMW Individual rinkinių.
   

 • Interjeras

  Design Pure Excellence sukuria prabangią interjero atmosferą, kurią dar labiau akcentuoja netiesioginis, daugybės papildomų LED šviesos žibintų sukuriamas apšvietimas. Dramblio kaulo baltos / juodos (dviejų spalvų) spalvos patobulintą Nappa odą, puoštą kontrastingomis siūlėmis, tobulai papildo oda dengtas prietaisų skydelis. Į ją taip pat įeina pilkos spalvos medžio apdaila dar išskirtinesniam kontrastui sukurti. Keramine apdaila juosta pavarų svirtis, iDrive valdiklis, garso ir oro kondicionavimo valdikliai prideda automobiliui ekstravagancijos akcentą. Įrangos paketą užbaigia apšviesta durelių slenksčių apdaila.
  Į papildomas dizaino parinktis įeina išskirtinė patobulinta konjako / juodos (dviejų spalvų) Nappa oda, puošta kontrastingomis siūlėmis, visi BWM Individual odos apmušalai, Fineline rudos spalvos medžio apdaila ir BMW Individual interjero apdaila.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

Su juodos spalvos eksterjero detalėmis ir pasirenkamais 20 colių Multi-spoke 616 lengvo lydinio ratlankiais ir Design Pure Experience įrangos paketu BMW 6 serijos Gran Coupé sukuriamas išskirtinis sportiškas charakteris. Blizgios juodos spalvos inksto formos radiatoriaus grotelės ir daugybė netiesioginių LED šviesos šaltinių automobilio viduje užbaigia dinamišką automobilio išvaizdą.

 • Eksterjeras

  Design Pure Experience pabrėžia atletišką automobilio kėbulą su eksterjero ypatybėmis iš BMW Individual blizgios Shadow linijos ir kitais tamsiais sportiniais priedais, kaip antai, šonines oro įleidimo angas puošiančiais akcentais, blizgios juodos spalvos apdaila puošta priekine inksto formos grotelių dalimi, blizgios juodos spalvos galine apdailos juosta ir juodo chromo išmetimo vamzdžio apdaila. Dinamišką automobilio priekinę dalį išryškina LED šviesos rūko žibintai. Pažiūrėjus iš šono, itin išskirtinai atrodo prabangūs 20 colių Multi-spoke 616 lengvo lydinio ratlankiai.
  Be Melburno raudonos metaliko spalvos šiam dizaino paketui galima pritaikyti bet kokią BMW ir BMW Individual dažų apdailą. Taip pat galėsite rinktis ir iš 20 colių BMW lengvo lydinio ratlankių ir begalės BMW Individual paketo ratlankių.

 • Interjeras

  Design Pure Experience kartu su išskirtine konjako / juodos (dviejų spalvų) išskirtine Nappa oda ir Fineline rudos spalvos medžio apdaila suteikia interjerui sportinę elegantišką išvaizdą. Daugybė netiesioginių LED šviesos šaltinių ir apšviesta durelių slenksčių apdaila dar labiau išryškina prabangią automobilio atmosferą.
  Šį dizaino paketą galima suderinti su bet kokiais BMW Individual odos apmušalais, pilkos spalvos medžio apdaila ir bet kokia BMW Individual interjero apdaila.

M SPORTINIS PAKETAS.

M sportinis paketas pabrėžia skirtumą tarp sportiško automobilio ir galingo atleto. Čia rasite visas įrangos galimybes, reikalingas maksimaliam BMW 6 serijos Gran Coupé automobilių sporto ir atletiško dizaino išskirtinumui sukurti.

 • Eksterjeras

  M sportinio eksterjero paketą sudaro M aerodinaminis paketas su priekiniu aptaku, šoniniais slenksčiais, kėbulo spalvos priekiniu aptaku ir blizgiu juodos spalvos difuzoriaus įdėklu. Išskirtinė M sportinio paketo ypatybė: 19 colių Double-spoke 351 M arba 20 colių Double-spoke 373 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis.
  Sportinę išvaizdą užbaigia blizgi BMW Individual Shadow linija su apdailos juostelėmis, šoniniais rėmais, langų rėmų apdaila ir blizgios juodos spalvos šoninių veidrodėlių pagrindas ir rėmas. Puikiai dera ir išmetimo vamzdį puošianti tamsaus chromo apdaila. Šoninę automobilio dalį puošiančios emblemos su įspūdingu M logotipu – tarytum nuoroda į specialią sportinę įrangą.
  Carbon Black juoda metaliko dažų apdaila galima išskirtinai tik M sportiniam paketui. Taip pat galėsite rinktis iš metaliko Melburno raudonos, alpių baltos, safyro juodos, kosmoso pilkos, Viduržemio jūros mėlynos, blizgios sidabro spalvos, taip pat iš BMW Individual spalvų: blizgios citrino juodos, rubino juodo metaliko, mėnulio akmens, tanzanito mėlynos, šaltos bronzinės ir šaltos briliantų baltos spalvos. Jei pageidaujate, taip pat galėsite rinktis ir iš papildomų išskirtinių BMW Individual spalvų.

 • Interjeras

  M sportinio paketo interjeras sukuria sportišką ir išskirtinę atmosferą: sportinės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės sujungia tobulą šoninę atramą ir įstabų komfortą – antracito Alcantara / odos (Nappa) derinys, konjako ar baltos spalvos interjeras puoštas kontrastinga juodos spalvos oda. M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais garantuos, kad nesunkiai pasieksite daugelį automobilio funkcijų. Aerodinamišką išvaizdą pabrėžia BMW Individual antracito stogo danga ir šešiakampiais puoštą aliuminę interjero apdailą, puošiančią automobilį nuo M durelių slenksčių iki pat M kojos atramos vairuotojo pusėje.
  Taip pat galėsite rinktis: BMW Individual Merino odos apdailą, puoštą platinos, opalų baltos, kreminės rudos, šampano, tamsiai rudos ir juodos spalvos akcentais.
  Dar daugiau interjero apdailos galimybių: šlifuoto aliuminio, pianino juodos, pilkos, rudos, tamsiai kaštoninės arba pelenų baltos spalvos.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Su BMW Individual priedais specialiai naujajam BMW 6 serijos Gran Coupé suteikite savo tobulumo siekiui išraišką.
 

Jūsų asmenybės išraiška.

 • Eksterjerui skirta BMW Individual

  Expressively sporty on the outside, uniquely luxurious on the inside – although words are not quite enough to describe the richness of the experience. A particular exterior highlight: the radiant white, velvety matt surface of the paint finish BMW Individual Frozen Brilliant White. Combined with BMW Individual alloy wheels, the effect is an impression full of dynamism and elegance. Overall, there are eight compelling BMW Individual paint finishes to choose from, enabling you to make the new BMW 6 Series Gran Coupé an authentic expression of your own character.
   

 • Interjerui skirta BMW Individual

  Interjere – tik pačios geriausios, kruopščiai atrinktos ir tobulai spalvų atžvilgiu derančios medžiagos. Čia pateikiamas vienas pavyzdys: Amaro rudos spalvos BMW Individual smulkaus rašto Merino oda, tokios pat spalvos Alcantara stogo danga ir pelenų baltos spalvos medžio apdaila. Interjerą puikiai užbaigia dar daugiau dėmesio patraukiančios detalės, kaip antai, BMW Individual odos vairas su medžio detalėmis, BMW Individual interjero apdaila ir kontrastingų spalvų odinius apmušalus puošiančios siūlės ir juostelės. Be jokios abejonės, galėsite rinktis ir iš kitų dizaino ir interjero galimybių, kurios puikiai atitiks visus jūsų poreikius.

 • BMW Individual derinys

  Jei turite gerą skonį, rinkitės BMW Individual derinį. Stilingas BMW Individual odos įrangos ir elegantiškos apdailos derinys, kartu su begale papildomų BMW Individual funkcijų – už ypač patrauklią kainą.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Pridėkite savo BMW dar daugiau sportiškų akcentų ir padidinkite kasdienį savo BMW 6 serijos Gran Coupé praktiškumą. Originalūs BMW priedai – rinkitės iš daugybės aukštos kokybės ir praktiškų produktų.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai

  Galėsite pasirinkti įspūdingus dviejų atspalvių pilkos, matinės arba blizgios juodos spalvos kokybiškus 20 colių BMW M Performance lengvojo lydinio ratlankius V-Spoke 464 M. Abu variantai, puošti vizualiai matomais varžtais ir M logotipu. RDC ratlankių rinkinį puikiai užbaigia mišraus rašto run-flat padangos (8,5J x 20 su priekinėmis padangomis 245/35 R20 95Y RSC ir 9J x 20 su galinėmis padangomis 275/30 R20 97Y RSC).
  Galėsite pasirinkti įspūdingus dviejų atspalvių pilkos, matinės arba blizgios juodos spalvos kokybiškus 20 colių lengvojo lydinio ratlankius V-Spoke 356. Abu variantai, puošti vizualiai matomais varžtais. RDC ratlankių rinkinį puikiai užbaigia mišraus rašto run-flat padangos (8,5J x 20 su priekinėmis padangomis 245/35 R20 95Y RSC ir 9J x 20 su galinėmis padangomis 275/30 R20 97Y RSC).

 • M Performance įranga

  Iš 100 proc. anglies pluošto pagaminti prabangūs rankų BMW M Performance šoninių veidrodėlių gaubtai. Jie dar labiau pabrėžia išskirtinę aukštų technologijų kupiną automobilio kilmę. Dinamiškas jų dizainas užtikrina akį neabejotinai patrauksiančią išvaizdą ir prideda automobiliui individualaus atletiško akcento.
  Ypač ekspresyvus: Juodas BMW M inksto formos radiatoriaus groteles sudaro chromuotos juostelės ir blizgus juodos spalvos rėmas. Jos pabrėžia dinamišką ir kartu elegantišką priekinės automobilio dalies charakterį – paprastą, bet stulbinantį akcentą.

 • Informacija ir komunikacija

  Į pagrindinį prijungiamąjį snap-in adapterį galėsite įjungti ir įkrauti begalę skirtingų Apple iPhone™ modelių. Su muzikos, medijų ir interneto prijungiamaisiais snap-in adapteriais galėsite klausytis telefono atmintyje esančios muzikos tiesiog per BMW integruotą garso sistemą.
  Dėl 360° kampu sukamo rėmo ir reguliuojamo kampo, Apple iPad™ 2, 3 arba 4 laikiklyje galėsite saugiai laikyti savo telefoną ir nustatyti pageidaujamą jo padėtį. Laikiklį galėsite nesunkiai pritvirtinti prie Travel & Comfort sistemos pagrindinio laikiklio (galima pasirinkti ir atskirai).