SUKURTAS ĮKVĖPTI.

BMW 6 serijos „Gran Coupé”.

SUKURTAS ĮKVĖPTI.

BMW 6 serijos „Gran Coupé”.

SUKURTAS ĮKVĖPTI.BMW 6 serijos „Gran Coupé”.

Maksimali galia kW (AG) 1/min (650i)

330 (450)/5500–6000

CO2 emisija g/km (650i)

206–199

Įsibėgėjimas 0-100 km/h per sec. (650i)

4,6

Maksimali išeiga Nm esant 1/min (650i)

650/2.000–4.500

Pailgintas siluetas, išskirtinės ratų arkos, aptakios linijos ir prabangos suteikianti chromo apdaila – BMW X6 serijos „Gran Coupé” drąsiai demonstruoja eleganciją, išskirtinumą ir BMW dvasią. Tai daugiau nei automobilis, tai tikras meno kūrinys, kuriame, dėl 4+1 sėdynių koncepcijos automobilyje trumpų kelionių metu vietos pakaks net penkiems keleiviams. Daugybę apdovanojimų laimėję BMW „TwinPower Turbo” varikliai bei BMW „EfficientDynamics” sistema leidžia mėgautis nevaržoma galia ir užtikrina optimalias degalų sąnaudas. Be to, dėka vaizdo kamerų ir vairavimo asistento sistemos, vairuodami galėsite visuomet jaustis saugiai ir užtikrintai.

BMW 6 SERIJOS GRAN COUPÉ MODELIO APŽVALGA.

Dizainas.

Charakteringos linijos suteikia šiam modeliui išskirtinę formą. BMW 6 serijos „Gran Coupé” – tai sportinės elegancijos šedevras. Unikalaus dizaino automobilio salonas, įmantrios apdailos detalės ir paviršiai suteikia prabangos pojūtį. Galite pasirinkti pelenų spalvos BMW „Individual” medžio apdailą arba BMW „Individual Amaro” rudos odos spalvos apdailą, kurios subtiliai užbaigia išskirtinį BMW charakterį.

Komfortas.

Naujajame BMW visuomet jausitės ypač komfortiškai. Stilingos sportinio stiliaus sėdynės, pažangi garso technika, erdvus salonas ir daugybė gėrimams arba daiktams susidėti pritaikytų laikymo vietų tiesiog kviečia atsipalaiduoti ir mėgautis prabangaus automobilio galimybėmis. Šis BMW modelis – tai automobilių stiliaus ikona.

Įranga.

Stilinga išvaizda – vienas iš šio BMW modelio stipriausių bruožų. Galite rinktis iš trijų skirtingų dizaino variantų: „Design Pure Excellence”, „Design Pure Experience” ir M sportinio apdailos paketo. Be to, BMW „Individual” suteikia dar daugiau funkcijų, palengvinančių vairavimą ir užtikrinančių maksimalų malonumą. Pažangios technologijos ir naujausi sprendimai – tai automobilis, supažindinantis su ateitimi.
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.