SUKURTAS ĮKVĖPTI.

BMW 6 serijos Gran Coupé.

SUKURTAS ĮKVĖPTI.

BMW 6 serijos Gran Coupé.

SUKURTAS ĮKVĖPTI.BMW 6 serijos Gran Coupé.

Max. output in kW (hp) at 1/min (650i)

330 (450)/5500–6000

CO2 emissions in g/km (650i)

206–199

Acceleration 0–100 km/h in s (650i)

4,6

Max. torque in Nm at 1/min (650i)

650/2.000–4.500

Pailgintas siluetas, išskirtinės ratų arkos, aptakios linijos ir chromo apdaila – BMW X6 serijos Gran Coupé nebijo parodyti, ką gali pasiūlyti: eleganciją, išskirtinumą ir BMW dvasią. Prietaisų skydelyje galėsite apžvelgti atsakingai atrinktų medžiagų derinį. Kruopščiai apdirbta oda ir ergonomiškai išdėstyti rodmenys. Išskirtinė BMW Individual įranga padės sukurti visiškai unikalų automobilį. Tikras meno kūrinys, kuriame, dėl 4+1 sėdynių koncepcijos, vietos trumpų kelionių metu automobilyje pakaks net penkiems keleiviams. Ideali vieta mėgautis begalę apdovanojimų laimėjusių BMW TwinPower Turbo variklių iš BMW EfficientDynamics galia. Pažangios vaizdo kamerų ir pagalbos sistemos pasitarnaus bet kokiose važiavimo situacijose. Rezultatas: neribotas važiavimo malonumas erdvioje ir komfortabilioje aplinkoje.

BMW 6 SERIJOS GRAN COUPÉ MODELIO APŽVALGA.

Dizainas.

Plati, charakteringa linija prasideda automobilio priekyje, tęsiasi per prailgintą variklio gaubtą, kyla link priekinio stiklo ir tuomet nusidriekia nuo stogo iki galingo BMW galo. Išdailintos linijos automobilio šone sukuria įspūdingą šviesos ir šešėlio derinį, kuris dar labiau išryškina BMW 6 serijos Gran Coupé išskirtinumą ir dinamiką. BMW 6 serijos Gran Coupé turi vieną tikslą: pasiekti dar išskirtinesnę sportinės elegancijos interpretaciją. Tai puikiai atsispindi automobilio interjere. Ilgos linijos ir įmantrūs paviršiai sukuria išskirtinį erdvės pojūtį. Pasirenkamos funkcijos, pavyzdžiui, pelenų spalvos BMW Individual medžio apdaila arba BMW Individual Amaro rudos odos apdaila užbaigia išskirtinį BMW charakterį.

Komfortas.

Dėl sistematiškai į vairuotoją orientuotos priekinės salono dalies vairuotojas gali sutelkti visą savo dėmesį į kelią priešais, o gale sėdintys keleiviai gali patogiai sėdėti sportinėse individualiais kontūrais puoštose sėdynėse. Itin kokybiškomis medžiagomis ir puikia garsiakalbių sistema papildytas automobilio interjeras tiesiog kviečia keleivius patogiai atsisėsti ir atsipalaiduoti. Be to, dėl daugybės gėrimams arba mažiems daiktams pritaikytų laikymo galimybių galite mėgautis pirmai klasei būdinga erdve.

Įranga.

Stilinga išvaizda: Galima rinktis iš trijų skirtingų dizaino variantų: Design Pure Excellence, Design Pure Experience ir M sportinio paketo. BMW Individual galimybių diapazone yra ir daugiau išskirtinių funkcijų. Be to, su daugybe originalių BMW priedų galėsite papildyti savo automobilį dar daugiau naudingų funkcijų.