IŠSKIRTINIS SPRENDIMAS.

BMW 6 serijos Gran Turismo.

IŠSKIRTINIS SPRENDIMAS.

BMW 6 serijos Gran Turismo.

IŠSKIRTINIS SPRENDIMAS.BMW 6 serijos Gran Turismo.

Variklio galia kW (PS) prie 1/min. (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

250 (340)/5 500–6 500

Variklio sukimo momentas (Nm) prie 1/min. (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

450/1 380–5 200

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

5,3

BMW 6 serijos Gran Turismo daro įspūdį savo unikalia estetika, masyvumu ir prabangiu interjeru. Jo aukščiausios klasės važiavimo charakteristikos garantuoja sportišką dinamiką ir maksimalų važiavimo komfortą ilgų kelionių metu. Šis automobilis yra ekspresyvus modernaus dizaino ir tikro džiaugsmo Gran Tour įrodymas.

BMW 640i xDrive Gran Turismo techniniai duomenys:

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,2-7,7

CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 187–177

TOBULŲ FORMŲ.

Skulptūriška forma ir ištęstas siluetas - BMW 6 serijos Gran Turismo atrodo išties įspūdingai. Tvirtai sumodeliuoti paviršiai kontrastuoja su švelniai besileidžiančia stogo linija, kuri perteikia eleganciją ir sportiškumo jausmą. Išskirtinė galinė dalis pabrėžia šios ypatingos automobilio koncepcijos dinamiką.

Interjeras atskleidžia jo tobulą erdvės koncepciją, kuri pasižymi ergonominiu dizainu, rinktinėmis medžiagomis ir meistriškumu. Erdvumas ir atskirai reguliuojamos sėdynės suteikia keleiviams prabangų komfortą ir BMW 6 serijos Gran Turismo paverčia puikiu kelioniniu automobiliu.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.