IŠSISKIRIANTS MINIOJE.

BMW 6 serijos „Gran Turismo”.

IŠSISKIRIANTS MINIOJE.

BMW 6 serijos „Gran Turismo”.

IŠSISKIRIANTS MINIOJE.BMW 6 serijos „Gran Turismo”.

Variklio galia kW (PS) prie 1/min. (BMW 640i xDrive „Gran Turismo”)

250 (340)/5 500–6 500

Variklio sukimo momentas (Nm) prie 1/min. (BMW 640i xDrive „Gran Turismo”)

450/1 380–5 200

Akceleracija 0-100 km/h per s (BMW 640i xDrive „Gran Turismo”)

5,3

BMW 6 serijos „Gran Turismo” - prabangus miesto automobilis, nepaliekantis abejingų žvilgsnių. Dėl savo solidžios išvaizdos, grakščių formų ir gausybės stilingų detalių šis automobilis pretenduoja tapti visų BMW mylėtojų favoritu. Jo aukščiausios klasės važiavimo charakteristikos garantuoja sportišką dinamiką kelyje ir maksimalų važiavimo komfortą ilgų kelionių metu. Šis automobilis yra tikras įrodymas, jog tobulumui nėra ribų.


BMW 640i xDrive „Gran Turismo” techniniai duomenys:

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,2-7,7

CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 187–177

TOBULŲ FORMŲ.

Skulptūriška forma ir elegantiškai ištęstas siluetas - BMW 6 serijos „Gran Turismo” atrodo išties įspūdingai. Tvirtai sumodeliuoti paviršiai kontrastuoja su švelniai besileidžiančia stogo linija, kuri perteikia eleganciją ir sportiškumo jausmą.

 

 

 

Prabangus naujojo BMW interjeras atskleidžia jo tobulą erdvės koncepciją, kuri pasižymi rafinuotu dizainu ir neprilygstamu meistriškumu. Pavydėtinas erdvumas ir reguliuojamos sėdynės suteikia keleiviams prabangų komfortą ir šį BMW 6 serijos „Gran Turismo” paverčia puikiu kelioniniu automobiliu.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.


    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.