BMW 7 SERIJOS SEDANAS.

Važiuokite prabangiai.

BMW 7 SERIJOS SEDANAS.

Važiuokite prabangiai.

BMW 7 SERIJOS SEDANAS.Važiuokite prabangiai.

Galia kW (AG) per 1/min

195 (265) / 4.000

CO2 emisija g/km

139–146

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km:

5,6–5,3

Didžiausias greitis km/h

250

Kertinis pažangių BMW modelių principas – atspindėti ateities automobilių viziją. BMW 7 serijos modeliai išsiskiria itin pažangiomis technologijomis, užtikrinančiomis geriausią vairavimo patirtį ir komfortą. Dėka daugybės inovatyvių sprendimų ir šiuolaikiško dizaino, šis automobilis leidžia pajusti išskirtinę prabangą, kokią tik gali pasiūlyti automobilių kūrėjai.

LYDERIAI SAVO KLASĖJE. NUO 448 KW (610 AG) IKI 45 G CO2/KM.

M760Li „xDrive Excellence”.

BMW 740e/Le „iPerformance”.

BMW 7 SERIJOS MODELIO APŽVALGA.

Dizainas.

„Naujasis BMW 7 serijos modelis atspindi šiandieninį prabangos siekį. Inovacijos ir aukščiausios kokybės detalės mums yra tokios pat svarbios kaip ir noras sukurti ypatingą atmosferą bei prabangą automobilio salone. Viso automobilio kūrimo proceso metu siekiame apjungti technologijų pažangą ir sukurti išskirtinį dizainą. Mūsų tikslas – kad kiekvienas naujas BMW taptų šedevru“, – Karim Habib, BMW automobilių dizaino vadovas.
Read more

Novatoriškas funkcionalumas.

Naujausių inovacijų paieška – pagrindinė BMW inžinierių varomoji jėga kuriant naujus modelius. Su tokiomis pažangiomis funkcijomis, kaip BMW gestų kontrolė, BMW lazerio šviesa arba nuotolinio valdymo automobilio parkavimas, BMW 7 serijos modelis diktuoja naujas taisykles. Be to, naujajame BMW dar patogiau valdyti visas funkcijas dėka pirmą kartą integruoto planšetinio kompiuterio su jutikliniu ekranu.
Read more

Maksimalus komfortas.

BMW 7 serijos modelyje dar daugiau erdvės ir komforto keleiviams skirtoje vietoje, kad kiekviena kelionė leistų mėgautis užburiančia prabanga. Be to, „Executive Drive Pro” važiuoklės technologija suteikia nepriekaištingą dinamiką ir manevringumą kiekvienoje, net ir judriausioje situacijoje, o unikalus aplinkos apšvietimas ir kvapą gniaužiantis dizainas leidžia šiame automobilyje jaustis ypatingai.
Read more

BMW „EfficientDynamics”.

Novatoriška lengvasvorė konstrukcija, pažangūs varikliai ir „EfficientDynamics” sistema užtikrina efektyvų vairavimą ir minimalias degalų sąnaudas. Nuo šiol galima mėgautis automobilio galia labiau tausojant aplinką.
Read more
  • Disclaimer reference invalid
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.