BMW 7 SERIJOS SEDANAS.

Važiuokite prabangiai.

BMW 7 SERIJOS SEDANAS.

Važiuokite prabangiai.

BMW 7 SERIJOS SEDANAS.Važiuokite prabangiai.

Galia kW (AG) per 1/min

195 (265) / 4.000

CO2 emisija g/km

139–146

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km:

5,6–5,3

Didžiausias greitis km/h

250

Kertinis pažangių BMW modelių principas – atspindėti ateities automobilių viziją. BMW 7 serijos modeliai išsiskiria itin pažangiomis technologijomis, užtikrinančiomis geriausią vairavimo patirtį ir komfortą. Dėka daugybės inovatyvių sprendimų ir šiuolaikiško dizaino, šis automobilis leidžia pajusti išskirtinę prabangą, kokią tik gali pasiūlyti automobilių kūrėjai.

LYDERIAI SAVO KLASĖJE. NUO 448 KW (610 AG) IKI 45 G CO2/KM.

M760Li „xDrive Excellence”.

BMW 740e/Le „iPerformance”.

BMW 7 SERIJOS MODELIO APŽVALGA.

Dizainas.

„Naujasis BMW 7 serijos modelis atspindi šiandieninį prabangos siekį. Inovacijos ir aukščiausios kokybės detalės mums yra tokios pat svarbios kaip ir noras sukurti ypatingą atmosferą bei prabangą automobilio salone. Viso automobilio kūrimo proceso metu siekiame apjungti technologijų pažangą ir sukurti išskirtinį dizainą. Mūsų tikslas – kad kiekvienas naujas BMW taptų šedevru“, – Karim Habib, BMW automobilių dizaino vadovas.
Read more

Novatoriškas funkcionalumas.

Naujausių inovacijų paieška – pagrindinė BMW inžinierių varomoji jėga kuriant naujus modelius. Su tokiomis pažangiomis funkcijomis, kaip BMW gestų kontrolė, BMW lazerio šviesa arba nuotolinio valdymo automobilio parkavimas, BMW 7 serijos modelis diktuoja naujas taisykles. Be to, naujajame BMW dar patogiau valdyti visas funkcijas dėka pirmą kartą integruoto planšetinio kompiuterio su jutikliniu ekranu.
Read more

Maksimalus komfortas.

BMW 7 serijos modelyje dar daugiau erdvės ir komforto keleiviams skirtoje vietoje, kad kiekviena kelionė leistų mėgautis užburiančia prabanga. Be to, „Executive Drive Pro” važiuoklės technologija suteikia nepriekaištingą dinamiką ir manevringumą kiekvienoje, net ir judriausioje situacijoje, o unikalus aplinkos apšvietimas ir kvapą gniaužiantis dizainas leidžia šiame automobilyje jaustis ypatingai.
Read more

BMW „EfficientDynamics”.

Novatoriška lengvasvorė konstrukcija, pažangūs varikliai ir „EfficientDynamics” sistema užtikrina efektyvų vairavimą ir minimalias degalų sąnaudas. Nuo šiol galima mėgautis automobilio galia labiau tausojant aplinką.
Read more
 • BMW 7 serijos modelių su benzininiais ar dyzeliniais varikliais degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 12,8 iki 4,9
  CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): nuo 294 iki 129

  BMW 7 serijos iPerformance modelių degalų sąnaudos, CO2 emisija ir energijos sąnaudos:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,5 iki 2,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 56 iki 45
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,2 iki 12,5

  BMW 750Li xDrive (1) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 8,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 197 iki 192

  BMW M760Li xDrive(1) degalų sąnaudos ir CO2 emisija
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 294

  BMW 730d (3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 5,6 iki 5,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo139 iki 146

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html
   

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.