GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU: PRABANGA IR ADRENALINAS.

Naujasis BMW M760Li xDrive: 610 AG, 448 kW.*

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU: PRABANGA IR ADRENALINAS.

Naujasis BMW M760Li xDrive: 610 AG, 448 kW.*

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU: PRABANGA IR ADRENALINAS.Naujasis BMW M760Li xDrive: 610 AG, 448 kW.*

BMW M GmbH sukurti BMW M760Li xDrive ir BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence modeliai – pirmą kartą BMW 7 serijos Sedanui įdiegti M Performance automobilių patobulinimai. Net dviejuose šios serijos modeliuose integruoti dvylikos cilindrų M Performance TwinPower Turbo benzininiai varikliai. BMW M760Li xDrive dominuoja sportinė išvaizda, o Model V12 Excellence – prabanga dvelkiantis charakteris. Abu modeliai papildyti elegantiškomis BMW Individual eksterjero ir interjero detalėmis. Rezultatas – du gryna dinamika ir unikalia prabanga pasižymintys automobiliai.


BMW M760Li xDrive techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 12,6 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): 294 g/km

BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 12,6 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): 294 g/km

* Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

Design

M PERFORMANCE DIZAINAS BMW M760Li xDRIVE MODELYJE.

Išskirtinės M sportinio paketo ypatybės suteikia stilingam BMW M760Li xDrive modeliui dar daugiau sportiškumo. Visą šį derinį taip pat papildo ir išskirtinės M Performance dizaino charakteristikos. Daugybė techninių ir vizualių modifikacijų išduoda, kad tai - BMW M GmbH. Maksimali dinamika, minimalus oro pasipriešinimas ir komfortiškas važiavimas – tikslas, kurio buvo siekiama kuriant šiuos įmantrius BMW automobilius. Įspūdingą šių prabangių limuzinų išvaizdą dar labiau papildo manevringumo suteikiantys akcentai, neabejotinai įkvėpsiantys kiekvieną sportiško važiavimo stiliaus išsiilgusį vairuotoją.

IŠSKIRTINĖS BMW M760Li xDRIVE SAVYBĖS.

Akcentinės spalvos dizaino ypatumai.

Modernus šio BMW modelio priekis su didesnėmis oro įleidimo angomis papildytas įspūdingais M Performance akcentais. Inksto formos grotelių rėmas, priekinė dalis bei oro kreiptuvai puošti Cerium Grey pilkos spalvos apdaila.

20'' M Double-spoke 760 M.

Optimalią akceleraciją ir stabdymą kelyje užtikrina 19 colių M sportinių stabdžių sistema su mėlynais stabdžių suportais ir Cerium Grey matinės pilkos spalvos lengvojo lydinio ratlankiai.

Stilinga M Performance emblema.

M, V12 logotipais ir Cerium Grey pilkos spalvos apdaila taip pat puošta ir šoninė šio BMW dalis, šoninių veidrodėlių gaubtai, oro alsuoklis ir durelių bei jų rankenėlių akcentai.

Įspūdinga M sportinė išmetimo sistema.

Dėl išskirtinės, dviejų Cerium Grey atspalvių sudarytos išmetimo vamzdžio apdailos su dalytuvu, ir M760Li xDrive M sportinės išmetimo sistemos BMW skleidžia išties charizmatišką sportinį garsą.

Išskirtinis vaizdas iš galo

Sukurta specialiai M Performance: Cerium Grey pilkos spalvos bagažinės apdailos juostelė ir modelio emblema. Šiam automobiliui taip pat galima pritaikyti ir M galinį aptaką, su kuriuo dar geriau būtų išryškinamas atletiškas šio BMW charakteris.

Individuali durų slenksčių apdaila.

Užrašu V12 puošta apšviesta durelių slenksčių apdaila vairuotojus ir keleivius tarytum kviečia patirti nepamirštamą važiavimo šiuo BMW pojūtį.

BMW M760Li xDRIVE MODELIS V12 EXCELLENCE.

Visi, pageidaujantys prabangios įrangos pripildyto BMW M760Li xDrive modelio gali rinktis įmantrųjį BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence. Šiame automobilyje pagrindinis dėmesys kreipiamas į komfortą, elegantišką prabangą ir išskirtinę išvaizdą. Dvylikos cilindrų M Performance modelį galima rekomenduoti visiems, kas labiau mėgsta sėdėti prabangaus automobilio gale.

 • Pure Excellence eksterjero dizainas

  Šio modelio išvaizda visiškai atitinka Design Pure Excellence tipo eksterjerą. Į paketą taip pat įeina 20 colių W-spoke 646 dizaino lengvojo lydinio ratlankiai iš BMW Individual ir M sportiniai stabdžiai su blizgios juodos spalvos suportais. Priekinę BMW M760Li xDrive V12 Excellence dalį puošia oro įleidimo angos su chromuotomis juostelėmis. Inksto formos grotelių juostelės sudarytos iš chromuotos sidabro spalvos priekinės dalies ir rėmo. Light Chrome apdaila taip pat puošti ir langų rėmai, oro alsuoklis su dekoratyvine durelių apdaila bei galinis statramstis su užrašu V12. Virš chromuotos rankenėlės kairėje bagažinės dangčio pusėje tviska ženklelis xDrive ir užrašas V12 vietoje modelio emblemos.

 • Pure Excellence interjero dizainas

  Automobilio viduje charakteringą išvaizdą pabrėžia Pure Excellence interjero dizainas. Šio modelio stogo danga puošta Alcantara dizainu, o aliuminiu dengta durelių slenksčių apdaila papildyta užrašu V12. Saugos diržų korpusai, centrinis porankis ir galinėje salono stogo dalyje integruotos rankenėlės ir BMW odinis vairas su medžio akcentais sukuria išties elegantišką akcentą. Vos įjungus degimą centrinio prietaisų skydelio ekrane pasirodo užrašas V12, užtikrinsiantis nepamirštamos ir prabangios važiavimo patirties pradžią.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO 12 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

Šis variklis nustato standartus visame šio tipo automobilių segmente. M Performance TwinPower Turbo dvylikos cilindrų benzininis variklis sujungia įspūdingą galią ir trauką, kuri nuosekliai išlaikoma net ir esant maksimaliam apsukų diapazonui. Net ir tuomet, kai variklio greitis siekia vos 1500* aps., įmanoma išvystyti net 800* Nm sukimo momentą. Šis 6,6 litrų darbinio tūrio variklis pasiekia maksimalų 448 *kW (610 AG) sukimo momentą esant nuo 5250* iki 6000* aps. BMW 7 serijos dvylikos cilindrų sedanai nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekia vos per 3,7* sekundžių.

* Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

 • Modifikuota išmetimo sistema

  Išskirtinis novatoriškos M sportinės išmetimo sistemos ir oro įleidimo angos kontrolės sukuriamas garsas kinta nuo diskretiškai elegantiško iki emocingo dvylikos cilindrų variklio riaumojimo, išryškinančio visą dinamišką BMW M760Li xDrive charakterį.

  BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence modelyje į komfortą orientuota išmetimo sistema skleidžia prislopintą ir santūrų garsą. Dvi chromuotos išmetimo vamzdžių apdailos tarytum vizualiai sujungtos su papildoma galinėje automobilio dalyje esančia chromo juostele.

M PERFORMANCE VAŽIAVIMO DINAMIKA.

BMW M760Li xDrive integruota Executive Drive Pro aktyvioji važiuoklės reguliavimo sistema su 2 ašių pneumatine pakaba, dinamine amortizatorių kontrole, integruoto aktyvausvairavimo sistema ir išmaniąja keturiais ratais varoma sistema xDrive. Dėl specialiai M Performance pritaikytų patobulinimų, šios sistemos užtikrina išskirtinę važiavimo dinamiką ir neįtikėtinai komfortišką važiavimą.

 • Dar daugiau manevringumo: Integruoto aktyvaus vairavimo sistema

  Integruoto aktyvaus vairavimo sistema reguliuoja priekinių ir galinių ratų posūkio kampą, todėl ne tik pagerinama važiavimo dinamika, bet ir automobilio valdymas bei kryptinis stabilumas. Dėl visų šių ypatybių garantuojamas greitas ir manevringas važiavimas posūkiuose ir kelio juostų keitimas. Skirtingi vairo elektronikos nustatymai tiesiogiai sujungti su važiavimo patirties kontrole. Šie nustatymai aktyvuojami pasirenkant konkrečią važiavimo programą ir pritaikomi dinamiškam BMW M760Li xDrive charakteriui.

 • Dar geresnė trauka: BMW xDrive visais ratais varoma sistema

  Keturiais ratais varoma sistema – standartinė ir neatsiejama BMW M760Li xDrive dalis. Ši išmanioji sistema 100 proc. universaliai paskirsto sukimo momentą priekinei ir galinei ašiai. Dar didesnė dinamika, manevringumas ir pagerintas sukibimas su kelio danga neabejotinai užtikrina dar sportiškesnio važiavimo malonumą. Siekiant labiau sustiprinti lenktyninio automobilio privalumų kupiną BMW M760Li xDrive M Performance charakterį, visas vairuotojo dėmesys nukreipiamas į galinius šio BMW ratus ir, be jokios abejonės, į tikslesnę dinamiką.

Veiksme.

M Performance modeliai BMW M760Li xDrive ir BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence.

DAR DAUGIAU KOMFORTO: EXECUTIVE DRIVE PRO.

Kartu su 2 ašių pneumatine pakaba ir dinamine amortizatorių kontrole veikianti aktyvioji važiuoklė garantuoja išties išskirtinai komfortišką važiavimą. Patobulinta ir Dynamic Drive trinties sumažinimo sistema. Tiek šio M Performance limuzino pakaba, tiek amortizatoriai ir vibracijos tobulai suderintos sportiško ir sklandaus važiavimo balansui užtikrinti. Kai staigiai keičiama važiavimo kryptis, šoninės kėbulo dalies svyravimai kompensuojami. Kai važiuojama kelio tiesiosiose, dėl reguliuojamų stabilizatorių pakabos sistema tampa mobilesnė, taigi dar labiau padidinamas komfortiškas važiavimas. Ši sistema priderinta specialiai dinamiško BMW M760Li xDrive važiavimo poreikiams patenkinti.

Steptronic

DAR SPORTIŠKESNIS: 8 PAVARŲ SPORTINĖ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

V12 variklio galią perduoda 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic. M Performance pavarų perjungimo programos nustatymas pritaikytas variklio dinaminiam 610 AG potencialui. Už vairo integruotos papildomos pavarų perjungimo svirtelės, dėl kurių vairavimo stilius taps dar sportiškesnis. Transmisijoje taip pat įdiegta specialiai ambincingiems vairuotojams sukurta Paleidimo kontrolės funkcija garantuoja optimalią akceleraciją bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Kompaktiškumas, nedidelis svoris ir tobula sąveika su automatine Start Stop funkcija padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika. M Performance automobiliai įkūnija tobulą šių trijų privalumų sąveiką. Šis unikalus BMW M GmbH kūrinys sujungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes kartu su BMW M genais.

Dar didesnis važiavimo malonumas.

Sužinokite daugiau apie M Performance automobilius

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.