ESTETIKA. ŽVELGIANTIEMS Į PRIEKĮ.

BMW 7 serijos modelio dizainas.

ESTETIKA. ŽVELGIANTIEMS Į PRIEKĮ.

BMW 7 serijos modelio dizainas.

“Naujasis BMW 7 serijos modelis atspindi mūsų šiandieninį prabangos siekį. Techninės inovacijos ir aukštos kokybės detalės mums yra tokios pat svarbios kaip ir emocinės kalbos išraiška ir interjero atmosfera. Per visą dizaino kūrimo procesą vadovavomės technologinės poezijos idėja – tobula progresyvių technologijų ir vertimo į dizainą sąveika.

Karim Habib, BMW automobilių dizaino vadovas

ESTETIKA. ŽVELGIANTIEMS Į PRIEKĮ.BMW 7 serijos modelio dizainas.

“Naujasis BMW 7 serijos modelis atspindi mūsų šiandieninį prabangos siekį. Techninės inovacijos ir aukštos kokybės detalės mums yra tokios pat svarbios kaip ir emocinės kalbos išraiška ir interjero atmosfera. Per visą dizaino kūrimo procesą vadovavomės technologinės poezijos idėja – tobula progresyvių technologijų ir vertimo į dizainą sąveika.

Karim Habib, BMW automobilių dizaino vadovas

EKSTERJERO DIZAINAS.

Dinamiškos proporcijos, tikslios linijos ir įstabūs paviršiai: BMW 7 serijos modelis unikaliai įkūnija BMW būdingą dizainą gražiausioje jo formoje. Į priekį besiveržiančios priekinės automobilio dalies įvaizdis, patobulinta šoninė arba galinga galinė dalis – kiekviena BMW 7 serijos modelio detalė spinduliuoja natūralią ir lygių sau neturinčią išvaizdą.

 • Tvirtas priekis

  Automobilio priekyje platus didelių vertikalių inksto formos radiatoriaus grotelių rėmas ne tik išsiskiria, bet ir suteikia BMW 7 serijos modeliui jo dinamišką, į priekį besiveržiantį charakterį. Į tris dalis padalintos žemiau esančios oro įleidimo angos tęsiasi per visą priekinį buferį ir suteikia automobiliui išskirtinai galingą išvaizdą. LED šviesos technologija standartiškai papildyti vidiniai pasirenkamų prisitaikančių priekinių LED šviesos žibintų vamzdeliai sujungti su radiatoriaus grotelėmis horizontalia juostele.
  Viena apšvietimo technologijų, tiesiogine ta žodžio prasme pabrėžianti BMW siekį veržtis pirmyn – tai BMW lazerio šviesa, kurią galima nesunkiai atpažinti iš vamzdelių centrinėje dalyje integruotų mėlynos spalvos horizontalių juostelių.

 • Elegantiška šoninė dalis

  Šoninėje dalyje esanti nuožulni stogo linija išryškina išskirtinai elegantišką automobilio siluetą. Periferiniai chromo apdaila puošti langų rėmai nepastebimai susilieja su Hofmeister apdaila. Dviguba linija su integruotomis durelių rankenėlėmis tęsiasi nuo automobilio priekinių žibintų ir sudaro dvi tikslias linijas. Tarp šių linijų susidaranti siaura zona – tarytum nuolat matoma šviesos linija, kurią sukuria šoninio paviršiaus šviesos ir šešėlio sąveika. Taip ypač išryškinamas BMW 7 serijos modelio ilgis ir šoninis aukštis. Subalansuotą išvaizdą ir optiškai žemesnį šio sedano svorio centrą dar labiau patobulina chromuota apdaila, nusitęsianti nuo oro alsuoklio per visą šoninę automobilio dalį.

 • Galingas galas

  Horizontalus visų galinių detalių išdėstymas išryškina tikrą BMW 7 serijos modelio pranašumą. Horizontali plati chromo juosta tęsiasi per visą automobilio plotį ir sukuria optišką žibintų junginį. Pirmą kartą L formos juostomis puošti žibintai papildyti stiklo geometrija, suteikiančia galiniams žibintams dar daugiau stulbinančios išvaizdos. Išmetimo vamzdžio apdaila taip pat patobulinta ir įspūdingu chromo rėmu. Kartu su plačia vėže ir lenktomis ratų arkomis BMW 7 serijos svorio centras atrodo optiškai žemesnis, taigi automobilis atrodo unikaliai net ir žvelgiant iš galo.

AKTYVIAI ORO SRAUTĄ NUKREIPIANČIOS INKSTO FORMOS GROTELĖS.

Viena unikaliai išskirtinė dizaino dalis – priekinėje BMW 7 serijos modelio dalyje integruotos aktyvaus oro srauto inksto formos grotelės. Chromuotomis juostelėmis puoštos oro angos ne tik puikiai matomos, bet ir aktyviai reguliuoja oro srautą. Oro angos atveriamos, kai variklio aušinimo poreikis padidėja. Kai angos užvertos, jos padeda pagerinti aerodinamiką, o dėl savo vertikalių chromuotų juostelių sukuria įspūdingą išvaizdą.

INTERJERO DIZAINAS.

Nesvarbu, kokią BMW 7 serijos modelio sėdynę bepasirinktumėte, jusite šiuolaikišką ir į ateitį orientuotą prabangos kupiną atmosferą. Virtuoziškas medžiagų, šviesos, formų, spalvų ir novatoriškų technologijų derinys pasitarnaus trokštantiems judėti – nesvarbu, ar sėdint automobilio gale ar vairuotojo sėdynėje.

Gerovė ir komfortas.

Nauja BMW 7 serijos modelio komforto era jau čia.

 • Automobilio gale sėdintiems keleiviams

  Automobilio gale viskas orientuota į prabangios atmosferos kupiną kelionę. Keleiviai gali mėgautis erdviu komfortu ir daugybe išskirtinių pramogų galimybių. Su nuimamu jutikliniu valdikliu bus garantuojamos visiškai integruotos komforto ir pramogų funkcijų valdymo parinktys.
  Naudodami specialią Executive Lounge įrangą automobilio gale sėdintys keleiviai galės lygiai taip pat atsipalaidavę mėgautis kelione kaip ir sėdintys priekyje. Į centrinį porankį integruotas staliukas dengtas juoda Nappa oda, kuri ne tik itin kokybiškai atrodo, bet ir yra maloni liesti. Be to, ilgesnėje versijoje esantis panoraminis stiklas Sky Lounge sukuria atviros ir šviesos pripildytos erdvės pojūtį. Prireikus, šį stiklą galėsite apšviesti aplinkos šviesos atspalviais. Šioje idealioje atmosferoje galėsite mėgautis išskirtine studijos kokybę atitinkančia 1400 vatų Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema.

 • Vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui

  Į vairuotoją nukreiptas BMW 7 serijos modelio prietaisų skydelis – technologijų inovacijų pagrindas. BMW – pirmasis gamintojas, sukūręs gestų kontrolės funkciją, užtikrinančią pagrindinių ir esminių komandų valdymą vos paprastu rankos judesiu. Lygiai tokia pat pažangi ir balso kontrolė, iDrive jutiklinis valdiklis ir jutiklinis ekranas, kuris, kartu su navigacijos sistema Professional, gali būti būti valdomas tiesiogiai per spalvotą 10,25 colių LCD ekraną.
  Priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo prietaisų skydelio rodmenys šalia odinio vairo susieti su skirtingais grafiniais simboliais. Trimačiai daugiafunkciai valdikliai sukuria išskirtinai malonų pojūtį. Beje, visi jie dengti blizgia chromo apdaila. Elegantiškos formos su horizontaliais paviršiais tikrai patrauks aplinkinių žvilgsnius dėl įspūdingų aplinkos šviesos akcentų.

RAFINUOTUMAS.

BMW 7 serija atspindi aukščiausio lygio tikslumą ir kokybišką profesionalų darbą. Puikus to įrodymas – nuožulnaus dizaino veidrodėlis: šoniniai veidrodėliai tarytum natūraliai kyla iš langų linijos. Jie ne tik sukuria modernų ir elegantišką efektą, bet ir ženkliai pagerina automobilio aerodinamiką. Dar keletas tikrų ištobulintų detalių pavyzdžių: aktyvaus oro srauto inksto formos radiatoriaus grotelės su vertikaliomis chromuotomis juostelėmis, tikslios ir išskirtinai galingos išvaizdos ratai ir nepastebimai integruota Hofmeister apdaila.


Automobilio viduje dominuoja aukštos kokybės medžiagos, kaip antai, chromas su Tuopos pilkos spalvos medžio apdaila ir išskirtine baltos spalvos Nappa oda puošti apmušalai, kurie visi kartu sukuria išskirtinai harmoningą derinį. Aukštas meistriškumo lygis taip pat atsispindi prietaisų skydelyje, kurio elementai buvo individualiai suderinti gamybos proceso metu vientisam bendram vaizdui sukurti


BMW Individual kolekcija su išskirtine spalvų ir medžiagų gama sukuria dar daugiau įvairovės BMW 7 serijos modelyje. Į BMW Individual įeina Viduržemio jūros rudos Tartufo Merino odos apmušalai, puošti rankų darbo akcentais, kaip antai, austo stiliaus siūlės, pinti rankų darbo vamzdeliai ir kontrastingos spalvos siūlės.

 • M vairuotojo paketas.

  M vairuotojo paketas didžiausią greitį padidina nuo standartinio 250 km/h iki 305 km/h. M vairuotojo paketą galima užsakyti tiesiog įsigyjant naują automobilį, arba jį lengvai galima pridėti vėliau. Po sumontavimo visi kiti techniniai duomenys lieka nepakitę. Kartu su šiuo paketu pridedamas BMW Driving Experience programos BMW M Intensive Training kuponas. Jei M vairuotojo paketas įsigyjamas daugiau nei vieną kartą, tada Driving Experience kursus galima pakeisti į kitokius kursus, už kuriuos reikia mokėti papildomai.

BMW 7 SERIJA – RAFINUOTAI ESTETIŠKA PRABANGA. KPM PORCELIANAS BMW SKULPTŪRAI.

Nesenstanti elegancija, dinamiškos proporcijos ir tobula estetika: BMW 7 Serija nustato standartus. Šis BMW modelis neprilįgtamai apjungia galios ir veržlumo pajūtį su išskirtine prabanga rafinuotu komfortu.
 

BMW dizaino esteika ir KPM (Königliche Porzellan-Manufaktur) profesionalumas bus unikalaus projekto pradžia – tai KPM ir BMW porceliano skulptūra. Brelyne esančios KPM gamyklos meistrai, pasitelkę šimtmečių patirtį ir aukščiausios klasės medžiagas, kurs išskirtinius BMW 7 Serijos automobilių modelius. Tai bus autentiškios ir kruopščiai sukurtos mini skulptūrėlės atskleidžiančios stulbinančius BMW 7 Serijos dizaino akcentus. Modeliai bus kuriami 1:18 mąsteliu iš balto porceliano primenančio Pariano marmuro tekstūrą.
 

Šių skulptūrų bus sukurta vos 500 vienetų. Kiekviena jų bus kruopčiai pažymima ir, jei pageidaujama, net personalizuojama platinos padengimu. Nepaprastas kurinys vertinantiems išskirtinumą.

 

Nuo 2016 m. liepos 15 galima užsakyti iš įgaliotų BMW Partenrių, o nuo rugsėjo 1 d., skulptūras taip pat bus galima įsigyti iš KPM pardavimo galerijų.

BMW porceliano skulptūra.

Sužinokite daugiau apie šį išskirtinį projektą.

SPECIALUSIS LEIDIMAS „MONTBLANC FOR BMW“.

Rinktinės medžiagos, sumanus dizainas ir įspūdingos funkcijos – šiuolaikinė prabanga turi daugybę skirtingų aspektų. Specialusis leidimas „Montblanc for BMW“ šlovina aistrą, kuria dalijasi abu prekės ženklai – čia svarbiausia kokybė ir puikus meistrų darbas. Šiam paminėti Montblanc sukūrė išskirtinai BMW 7 serijos modeliams skirtų priedų kolekciją.
Odos aksesuarai ir rašymo reikmenys puikiai dera kartu – tiek naudoti kasdien, tiek ir prabangioms kelionėms. Visi šie daiktai rafinuotai priderinti prie BMW 7 serijos stiliaus ir puošti užrašu „Montblanc for BMW“. Jau nuo 2016 m. pavasario išskirtinė serija bus įtraukta į BMW gyvenimo būdo kolekciją. Ją įsigyti bus galima BMW atstovybėse ir Montblanc butikuose.

 • BMW 7 serijos modelių su benzininiais ar dyzeliniais varikliais degalų sąnaudos ir CO2 emisijos*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 12,6* iki 4,4
  CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): nuo 299* iki 116

  BMW 7 serijos iPerformance modelių degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,3 iki 2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 53 iki 49
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,0 iki 12,5

  BMW 750Li xDrive degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 8,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 197 iki 192

  * Individualiems modeliams, pateikti skaičiai yra numatomos techninės specifikacijos.

  Degalų sąnaudos, emisija ir energijos sąnaudos priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų formato.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.