CHARAKTERIS. ATLETIŠKAS IR ELEGANTIŠKAS.

BMW 7 serijos modelio įranga.

CHARAKTERIS. ATLETIŠKAS IR ELEGANTIŠKAS.

BMW 7 serijos modelio įranga.

Puikiai suderintas sportiškumas arba gryna elegancija – pasirinkite vieną iš dviejų savo BMW 7 serijos modeliui pritaikytų įrangos paketų su M sportiniu ir Design Pure Excellence paketu. Išskirtinis BMW Individual asortimentas suteikia dar daugiau kūrybinės laisvės. Sukurkite savo asmeninį meno kūrinį naudodami BMW Individual kolekcijos spalvas ir medžiagas arba pats tapkite dizaineriu su BMW Individual. Be to, BMW priedų galimybės suteikia daugybę transporto, komunikacijos, interjero ir eksterjero sprendimų jūsų BMW 7 serijos modeliui.

CHARAKTERIS. ATLETIŠKAS IR ELEGANTIŠKAS.BMW 7 serijos modelio įranga.

Puikiai suderintas sportiškumas arba gryna elegancija – pasirinkite vieną iš dviejų savo BMW 7 serijos modeliui pritaikytų įrangos paketų su M sportiniu ir Design Pure Excellence paketu. Išskirtinis BMW Individual asortimentas suteikia dar daugiau kūrybinės laisvės. Sukurkite savo asmeninį meno kūrinį naudodami BMW Individual kolekcijos spalvas ir medžiagas arba pats tapkite dizaineriu su BMW Individual. Be to, BMW priedų galimybės suteikia daugybę transporto, komunikacijos, interjero ir eksterjero sprendimų jūsų BMW 7 serijos modeliui.

Read more

M SPORTINIS PAKETAS.

M sportinis paketas pabrėžia išskirtinę 7 serijos BMW dinamiką. Ypač galingą išvaizdą sukuria sportiškas priekinio buferio dizainas automobilio eksterjere arba Alcantara antracito stogo danga interjere.

 • Eksterjeras

  M Sport paketo eksterjero įranga:

  • M aerodinaminis paketas, kurį sudaro priekinis buferis, šoniniai slenksčiai ir galinis buferis su Dark Shadow metaliko spalvos difuzoriaus įdėklu.
  • LED šviesos diodo rūko žibintai
  • 19 colių Double-spoke style 647 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis padangomis, arba 20 colių Double-spoke style 486 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis padangomis
  • Specialiai suprojektuoti stabdžiai su Silver spalvos anoduotais stabdžių suportais ir BMW užrašu
  • Šonines automobilio dalis puošiantis M logotipas
  • Chrome Silver spalvos, arba Chrome dark spalvos išmetimo vamzdžio apdailos juostelė
  • M sportinė išmetimo sistema su išskirtinio garso charakteristikomis
  • Išskirtinis Carbon Black metalikas, galimos ir kitos spalvos
  • Chrome Silver spalvos, arba tamsaus chromo spalvos išskirtiniai dizaino elementai
 • Interjeras

  M Sport paketo interjero įranga:

  • M durelių slenksčių apdaila ir M vairuotojo kojos atrama
  • Black /M piping Black spalvos Dakota odinės komfortiškos sėdynės; galimi ir kitokie apmušalai
  • Sportinis odinis vairas
  • Steptronic Sport transmisija
  • Antracito spalvos arba Alcantara antracito spalvos BMW Individual lubų apmušimas
  • Fineline Black interjero medžio apdaila su ypač blizgaus metalo efektu; galima ir kitokia apdaila
  • Kintantis aplinkos apšvietimas
  • Automobilio raktelis su išskirtiniu M logotipu

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Tiek automobilio eksterjerui, tiek ir interjerui pritaikyti Design Pure Excellence įrangos paketai sukuria naujus įspūdingus akcentus. BMW eksterjerą puošiančios blizgaus chromo detalės ir medžio akcentai interjere pabrėžia šiuolaikišką ir prabangų BMW 7 serijos charakterį, kuriame puikiai atsispindi unikalus profesionalų darbas.

 • Pure Excellence eksterjero dizainas

  Design Pure Excellence eksterjero įrangą sudaro:

  • Chromo dizaino akcentais puoštas priekinis buferis ir unikalios geometrijos tinklu gražintos oro įleidimo angos
  • Chromo dizaino akcentais puošti buferiai
  • Papildoma chromo apdaila puošta išmetimo vamzdžio apdaila
  • Specialaus dizaino stabdžiai su sidabro spalvos anoduotais stabdžių suportais ir BMW logotipu
 • Pure Excellence interjero dizainas

  Design Pure Excellence interjero įrangą sudaro:

  • Sportinis odinis vairas
  • Išskirtine Alcantara dramblio kaulo balta, Canberra smėline arba Mocha spalva puošta stogo danga
  • Daugybė medžio akcentų: medžiu puoštos stogo rankenėlės, dailinti centrinėje konsolėje integruoti puodelių laikikliai ir saugos diržų korpusai automobilio gale
  • Kilimėliai ypač ilgais šereliais automobilio gale

IŠSKIRTINĖS GALIMYBĖS, KURIAS SIŪLO BMW INDIVIDUAL.

Kai susijungia kūrybingumas ir meistriškumas, sukuriami nepamirštami meno kūriniai. Su aukščiausios kokybės meistriškai apdirbta BMW Individual kolekcijos įranga įmanoma sukurti išskirtinį BMW 7 serijos modelį.
Visi, pasirengę rizikuoti ir žengti žingsnį į priekį bei paversti BMW 7 serijos modelį į tikrą nepamirštamą meno kūrinį galės rasti visas reikiamas priemones BMW Individual Manufaktur.
BMW Individual dizaino derinys – tai ne tik įkvėpimo šaltinis, bet ir tobulas meno kūrinys. Išskirtinai surinktas automobilis – tikras BMW Individual elegancijos ir estetikos pavyzdys.

 • BMW Individual dizaino derinys

  Dėl BMW Individual metaliko almanido rudos spalvos dažų apdailos išskirtinai surinktas BMW Individual dizaino derinys iškart patraukia akį. Specialiai BMW 7 serijos modeliui sukurta tamsaus šešėlio ruda spalva ypač išryškina automobilio kontūrus.
  Elegantišką šio modelio įvaizdį puikiai pabrėžia ir Viduržemio jūros rudos spalvos BMW Individual smulkaus rašto merino odos įranga (Tartufo). Blizgi pianino juodos spalvos BMW Individual interjero apdaila kartu su identiškomis dekoratyvinėmis detalėmis puoštu odiniu vairu harmoningai įsilieja į automobilio interjerą ir nustato išskirtinius akcentus. Išskirtinis medžiagų išdėstymas, kuris, sujungtas su papildomomis funkcijomis, suformuoja nepamirštamą įspūdį paliekantį meno kūrinį.
  Į BMW Individual dizaino sudėtį įeina:

  • BMW Individual metaliko almandino rudos spalvos dažų apdaila
  • 20 colių BMW Individual dviejų atspalvių V-spoke 649 I lengvo lydinio ratlankiai
  • BMW Individual Tartufo stiliaus smulkaus rašto Merino odos įranga
  • Alcantara Tartufo stogo danga iš BMW Individual
  • Aliuminio apdaila puošti durelių slenksčiai su apšviestu užrašu „BMW Individual“
  • Pianino juodos spalvos interjero apdaila iš BMW Individual
  • BMW Individual medžio akcentais puoštas odinis vairas

  Su BMW 7 serijos modeliui skirtu BMW Individual dizaino deriniu galėsite suteikti savo automobiliui pageidaujamą efektą akimirksniu.

 • BMW Individual kolekcija

  Asmenybės išraiška – kertinis BMW Individual kolekcijos akmuo. BMW 7 serijos modelis - išskirtinis nuo medžiagų pasirinkimo iki pat pačios menkiausios detalės.
  Būtent tokiu būdu BMW Individual smulkaus rašto Merino oda įkvepia savo unikalia apimtimi. Dėl austo stiliaus siūlių, rankų darbo vamzdelių ir kontrastingų spalvų meniškų akcentų stebina net ir menkiausia šios išskirtinai minkštos odos detalė. Unikali ne tik odos kokybė, bet ir jos išvaizda. Galima rinktis iš šešių įspūdingų BMW Individual smulkaus rašto Merinos odos įrangos spalvų versijų.
  Harmoningai priderinta prie konkrečių apmušalų, trijų tipų interjero apdaila sukurta meistriškai atskleisti išskirtinį kiekvienos medžiagos raštą.
  Automobilio eksterjerui galėsite pritaikyti vieną iš aštuonių dažų apdailų ir specialių pigmentų, padėsiančių pasiekti unikalų šviesos ir spalvos žaismą. Taigi, galiausiai bet kuri dažų apdaila turi tik jai vienai būdingą charakterį.
  Spalvų ir medžiagų diapazoną BMW Individual kolekcijoje papildo įrangos charakteristikos, taigi kiekviena, net ir menkiausia automobilio detalė bus tiesiog tobula. Kaip pavyzdį galima pateikti išskirtinius 20 colių V-spoke 649 I lengvojo lydinio ratlankius iš BMW Individual.
  Visą BMW Individual kolekcijos asortimentą bus galima pritaikyti BMW 7 serijos modeliui jau nuo 2016 m. kovo mėn.

 • BMW Individual Manufaktur

  BMW 7 serijos sedanas visuomet padės išreikšti jūsų asmenybę. Su BMW Individual kolekcijos priedais šis akcentas suteiks dar daugiau individualumo. Vis dėlto, būna galimybių ribas viršijančių norų ir pageidavimų. Būtent su tokiomis užduotimis ir dirba BMW Individual Manufaktur: išpildyti praktiškai kiekvieną kliento pageidavimą, nesvarbu, koks individualus jis bebūtų ir paversti jį stilinga ir rankų darbo kokybės pripildyta realybe, kuri atitiktų visus saugumo reikalavimus ir BMW prekės ženklo puoselėjamas vertybes. Tokiu būdu BMW 7 serijos modelis tampa absoliučiai unikaliu jūsų asmenybę atspindinčiu automobiliu.
  Visas BMW Individual kolekcijos dirbtuvių siūlomas funkcijas bus galima pritaikyti BMW 7 serijos modeliui jau nuo 2016 m. kovo mėn.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Originaliuose BMW prieduose pateikiama daugybė produktų išskirtiniam jūsų BMW 7 serijos modelio charakteriui išryškinti ir jūsų asmeninius poreikius atitinkančiam šio automobilio funkcionalumui sukurti.

 • Transportavimas

  Tobulai priderinti neslidūs ir ilgaamžiai kilimėliai su pakeltais šonais apsaugo bagažinę nuo purvo ir drėgmės. Juodos spalvos kilimėlis sukurtas su išskirtiniu integruotu chromo apdaila puoštu užrašu „7“. Be to, šiame kilimėlyje taip pat yra ir patogi, jam ištraukti skirta kilpa.
  Laikiklis pritvirtintas tarp priekinės sėdynės galvos atlošo statramsčio – taip užtikrinamas saugus pagrindas visoms modulinėms Travel & Comfort sistemos dalims tvirtinti. Su prikabinimo įtaisais galėsite nesunkiai užfiksuoti drabužių kabyklą, nulenkiamą staliuką, universalius kablius, Apple iPad™ arba Samsung Galaxy Tab laikiklius pageidaujamoje vietoje.
  Stogo skersinius galėsite sujungti su visais BMW stogo skersinių tvirtinimais ir stogo bagažinėmis. Šiuos skersinius galėsite ypač paprastai pritvirtinti prie automobilio. Be to, dėl tvirtos konstrukcijos ir nuo vagysčių apsaugančios užrakto sistemos jie atitinka pačius aukščiausius kokybės ir saugumo standartus.
  Modernioje juodos ir antracito spalvos stogo bagažinėje galėsite sutalpinti iki 460 litrų krovinio ir suderinti ją su visomis BMW stogo skersinių sistemomis. Dėl novatoriškos iš dviejų pusių atidaromos sistemos ir trigubo centrinio užrakto, integruoto abejose bagažinės pusėse, ją bus ypač paprasta pakrauti ir apsaugoti nuo vagystės.
  Dviračių laikiklis lengvas, bet tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šį laikiklį naudoti ypač paprasta. Be to, jį naudodami galėsite transportuoti net du įprastus arba elektrinius dviračius (laikiklį galima pritaikyti transportuoti ir trims dviračiams). Dėl jo pakreipimo funkcijos visuomet bus garantuojama nesunki prieiga prie bagažinės.

 • Komunikacija ir kelionės komfortas

  Nesvarbu, ar naudojama susišildymui ar kaip jaukus kelionių kompanionas, elegantiška smėlio spalvos ir tamsiai ruda kelioninė antklodė bus ypač universali ir dar labiau išryškins prabangų važiavimo šiuo automobiliu sukuriamą komfortą. Antklodė pagaminta iš 100 proc. aukščiausios kokybės naujos technologijos Merino vilnos ir austa pasitelkiant žakardo technologiją.
  Tobulai automobilio rakteliui pritaikytas dėklas iš aukštos kokybės juodos spalvos Nappa odos puikiai apsaugo ekranu papildytą BMW raktelį nuo purvo ir įbrėžimų.

 • Interjeras ir eksterjeras

  Aukščiausios kokybės 21 colio juodos spalvos lengvo lydinio ratlankiai. TPMS ratlankių rinkinys su mišraus rašto be slėgio važiuoti galinčiomis padangomis, 8.5J x 21 su 245/35 R21 96Y XL RSC dydžio priekinėmis padangomis ir 10J x 21 su 275/30 R21 98Y XL RSC dydžio galinėmis padangomis.
  Aukščiausios kokybės 21 colio dviem tviskančios orbitos pilkos spalvos atspalviais puošti lengvojo lydinio ratlankiai. TPMS ratlankių rinkinys su mišraus rašto be slėgio važiuoti galinčiomis padangomis, 8.5J x 21 su 245/35 R21 96Y XL RSC dydžio priekinėmis padangomis ir 10J x 21 su 275/30 R21 98Y XL RSC dydžio galinėmis padangomis.
  Aukščiausios kokybės 21 colio kaltiniai blizgia dviejų atspalvių juoda spalva puošti BMW M Performance ratlankiai. TPMS ratlankių rinkinys su mišraus rašto be slėgio važiuoti galinčiomis padangomis, 8.5J x 21 su 245/35 R21 96Y XL RSC dydžio priekinėmis padangomis ir 10J x 21 su 275/30 R21 98Y XL RSC dydžio galinėmis padangomis.
  Tobulai priderinti, visoms oro sąlygoms pritaikyti ilgaamžiai kilimėliai su pakeltais šonais ir elegantišku dizainu apaugo kojų zoną nuo drėgmės ir purvo bei padeda išlaikyti kojas sausas. Kanbera smėlio spalvos kilimėliai yra su aukščiausios kokybės chromo akcentais puoštu užrašu „7“.

 • BMW 7 serijos modelių su benzininiu ar dyzeliniu varikliu degalų sąnaudos ir CO2 emisija*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 12,6* iki 4,4
  CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): nuo 299* iki 116

  BMW 7 serijos iPerformance modelių degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,5 iki 2,0
  CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): nuo 56 iki 45
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,9 iki 12,5

  BMW 750Li xDrive degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 8,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 197 iki 192

  * Individualiems modeliams, pateikti skaičiai yra numatomos techninės specifikacijos.

  Degalų sąnaudos, emisija ir energijos sąnaudos priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų formato.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.