KELYJE PASIKLIAUKITE PATIKIMAIS PAGALBININKAIS.

BMW 7 serijos modelyje montuojamos BMW ConnectedDrive pagalbos vairuotojui sistemos.

Važiuojant kelyje jums ypač pasitarnaus daugybė novatoriškų technologijų, kurios taip pat garantuos aukščiausios klasės komfortą ir saugumą. Taigi, galėsite susitelkti į tai, kas svarbiausia – nerūpestingą važiavimo malonumą.

Read more

NAVIGACIJOS SISTEMA PROFESSIONAL SU JUTIKLINIU VALDIKLIU.

Navigacijos sistema Professional pasižymi aptakiu dizainu ir aukščiausios klasės paslaugomis: ši nesudėtinga ir paprastai naudojama navigacijos sistema beveik nepastebimai integruota į BMW. Į ją taip pat įeina iDrive valdymo koncepcija su iDrive jutikliniu valdikliu ir jutikliniu ekranu. Į sistemą įeina balso kontrolė, BMW Professional radijas su DVD grotuvu bei 20 GB atmintimi audio failams. Ši sistema taip pat palengvina ir realiu laiku gaunamos eismo informacijos (RTTI) naudojimą. Integruotas spalvotas 10,25 colių LCD ekranas su padalinto ekrano funkcija (pagrindinis ir pagalbinis langai) sukurti optimaliam raiškumui ir peržiūrai užtikrinti.
Naudodami valdymo funkcijų iDrive jutiklinį valdiklį galėsite beveik nepastebimai perjungti įvesties parinktis. Lietimams jautrus šio valdiklio ekranas suteikia galimybę įvesti reikiamą kelionės tikslo informaciją į navigacijos sistemą visiškai paprastai naudojant rašymo ranka metodą per jutiklinio ekrano funkciją, gestų, balso kontrolę ar net septynias žymas.
Sistema automatiškai atnaujina savo turimus žemėlapius iki keturių kartų per metus (viso net trejus metus) pasirinktose Europos valstybėse – BMW ConnectedDrive vietinės rinkos dalis.
Čia pateikiamos iliustracijos gali kisti.

 • Automatiniai žemėlapių atnaujinimai

  Naujausios kartos navigacijos sistema Professional automatiškai atnaujina turimus žemėlapius iki keturių kartų per metus kartu su BMW ConnectedDrive. Vos tik tampa įmanoma naudoti naujus pirmiau pasirinkto regiono žemėlapius, atnaujinimai belaidžiais mobiliųjų telefonų tinklais perduodami į automobilyje integruotą SIM kortelę.
  Automatiniams žemėlapių atnaujinimams nėra taikomi jokie licencijos ar atsisiuntimo mokesčiai, nebūtina ir registracija. Daugiau nebereikės rankiniu būdu naujinti savo navigacijos programos naudojant duomenų laikymo įrenginį arba BMW paslaugų partnerį. Kai navigacijos atnaujinimai diegiami, sistema išlieka visiškai funkcionali.

VAŽIAVIMO ASISTENTAS PLIUS SU VAIRAVIMO IR KELIO JUOSTŲ KONTROLĖS ASISTENTU.

Važiavimo asistento Plius įrangos funkcijos, kaip antai, aktyviosios kruizo kontrolė su Stop&Go funkcija, važiavimo ir eismo juostos kontrolės asistentai užtikrina iš dalies savarankiško važiavimo komfortą. Be visų važiavimo asistento funkcijų, aktyvųjį saugumą ypač pagerina įspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos, važiavimą vienoje eismo juostoje asistentą su aktyvia šoninio susidūrimo apsauga, įspėjimą apie priartėjimą prie kitos transporto priemonės ar žmogaus su miesto stabdymo funkcija ir eismą sankryžose.
Aktyvi kruizo kontrolė padeda išlaikyti pageidaujamą automobilio greitį (iki 210 km/h) ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Tam pačiam greičio diapazonui taip pat galima naudoti ir patogų vairavimo ir eismo juostos kontrolės asistentą. Sistema perima vairavimą ir automatiškai išlaiko BMW juostos viduryje. Lėtai judančio eismo sąlygomis ir spūstyse automobilis išlaiko atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės automatiškai stabdydamas ir greitindamas.
Čia pateikiamos iliustracijos gali kisti.

 • Vairavimo ir kelio juostų kontrolės asistentas su eismo spūsčių asistentu

  Vairavimo ir eismo juostos kontrolės asistentą, įskaitant ir važiavimo eismo spūstyse asistentą, galima aktyvuoti, kai vairuotojui reikalinga pagalba monotoniško eismo situacijose. Nesvarbu, koks kelio paviršius bebūtų, važiuojant iki 210 km/h greičiu sistema padeda vairuoti jūsų automobilį ir išlaikyti jį eismo juostos centre.
  Modernią vairavimo pagalbą galima naudoti tiek su, tiek ir be aktyviosios kruizo kontrolės. Ši funkcija pasitelkia daugybę teritorijos stebėjimo radaro sistemų ir erdvinę vaizdo kamerą. Sistemos padėtis nustatoma naudojant linijos ribų juostas ir priekyje važiuojančią transporto priemonę (jei tokia yra). Automatiškai išlaikomas pageidaujamas atstumas iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir reguliuojamas automobilio greitis iki jam visiškai sustojant. Be to, vairuotojui teikiama ir aktyvi važiavimo pagalba. Važiavimo ir eismo juostos kontrolės asistentas – Dar vienas pasiektas žingsnis kelyje į automatizuotą važiavimą.
  Nors sistema ir gali vairuoti automobilį nepriklausomai nuo vairuotojo, jis vistiek gali perimti BMW kontrolę ir vairuoti jį abejomis savo rankomis. Jei vairuotojas to nepadaro, vaire integruoti sistemos jutikliai nustato šį faktą ir nuolatos įspėja apie tokį važiavimą garsiniu signalu. Galiausiai aktyvuojamas budėjimo režimas. Sistema reaguoja ir į aktyvuotą posūkio signalą eismo juostoms pakeisti ar į atvejus, kai važiavimo sąlygos daugiau nebeatitinka sistemos reikalavimų, pvz., jei eismo juosta per siaura.

 • Važiavimo kelio juostoje asistentas su aktyvia susidūrimo iš šono apsauga

  Važiavimo vienoje eismo juostoje asistentas su aktyvia apsauga nuo šoninio susidūrimo, aktyviai įsitraukia į vairavimą kai siekiama išlaikyti automobilį vienoje eismo juostoje arba kai kyla susidūrimo iš šono pavojus. Jei aktyvuojamas įspėjimas apie priartėjimą prie kitos transporto priemonės ir priekyje važiuojantis eismo dalyvis ima stabdyti, BMW reaguoja akimirksniu – sistema įspėja apie padidėjusį intensyvumą, ima po truputį stabdyti arba netgi visiškai sustabdo jūsų BMW.

BMW PROJEKCINIS EKRANAS.

Spalvotame projekciniame ekrane rodoma visa svarbi informacija iki pat kelionės tikslo – tiesiai vairuotojo matymo lauke, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį į vairavimą. Ekrane galėsite matyti dabartinio greičio informaciją, navigacijos nurodymus, greičio ribojimo informaciją, taip pat ir draudimo lenkti indikatorių, telefono ir pramogų sąrašus, kitus įspėjimus iš pagalbos vairuotojui sistemos.
Ant priekinio automobilio stiklo vaizduojamos tik ypač aukštos skiriamosios gebos spalvotos piktogramos. Atvaizdo projekcija pateikiama taip, tarytum būtų 2,3 m priešais automobilį. Kartu su optimalios pozicijos funkcija, informaciją galėsite perskaityti ypač greitai, patogiai ir vos minimaliai patraukę žvilgsnį nuo kelio.
Projekcijos ryškumas bus automatiškai reguliuojamas priklausomai nuo išorės apšvietimo sąlygų, o rodymas – nuo paros meto. Be to, ekrano aukštį taip pat galėsite reguliuoti. Vairuotojas taip pat gali pasirinkti, kokią papildomą informaciją matys ekrane, pavyzdžiui, dabartinį važiavimo greitį ar įspėjimus iš pagalbos vairuotojui sistemų.

PARKAVIMAS.

Trys tobulai viena su kita derančios funkcijos: automobilio parkavimo asistentas, nuotolinio valdymo parkavimo ir aktyvi parkavimo atstumo kontrolė padės be didelio vargo manevruoti BMW 7 serijos automobiliu stovėjimo aikštelėje. Net ir siauri garažai nebus problema. Tiesiog išvažiuokite ir pastatykite savo BMW 7 serijos automobilį į stovėjimo vietą naudodami nuotolinio valdymo funkciją vos vienu BMW raktelio ekrane esančiu mygtuku.

 • Nuotoliniu būdu valdomas parkavimas

  Su nuotolinio valdymo parkavimo funkcija vairuotojas gali patogiai išlipti iš automobilio prieš jį statydamas į stovėjimo vietą – nuotolinio valdymo funkcija ne tik įvažiuos, bet ir išvažiuos iš siaurų stovėjimo vietų ar garažų. Vairuotojui tereikia aktyvuoti BMW valdymo ekrane esančią nuotoliniu būdu valdomą parkavimo funkciją.
  Visą parkavimo procedūrą stebi parkavimo atstumo kontrolė (PDC), parkavimo asistentas ir erdvinio vaizdo jutikliai. Norint naudoti nuotoliniu būdu valdomą parkavimo funkciją automobilio padėtis turi būti ištiesinama ir pastatoma tiesiai priešais stovėjimo vietą ar garažą. Prireikus, per parkavimo procedūrą vairuotojas gali automobilį sustabdyti.
  Kai automobilis pastatomas, variklį galima išjungti tiesiog naudojant automobilio raktelį. Atėjus laikui vėl pajudėti, automobilį galėsite iš naujo užvesti rakteliu. Kai naudojant nuotolinio valdymo funkciją automobilis važiuoja iš stovėjimo vietos, BMW automatiškai išvažiuoja tiesia linija.
  Nuotolinio parkavimo funkciją galima rinktis nuo 2016 m. kovo mėn. modeliams: 730d, 740d, 730i, 740i, 750i, 730Ld, 740Ld, 730Li, 740Li ir 750Li.

 • Automobilio parkavimo asistentas

  Automobilio parkavimo asistentas, įskaitant tiesinio kreipimo funkciją visiškai automatiškai pastato automobilį lygiagrečiai arba statmenai gatvės esančiose stovėjimo vietose. Kai sistema aktyvuojama ir automobilis važiuoja ne didesniu nei 35 km/h greičiu, asistentas išmatuoja visas pravažiuojamas stovėjimo vietas 1,5 m atstumu.
  Vos tik aptinkama pakankamo dydžio vieta automobiliui, vairuotojui tereikia įjungti indikatorių ir BMW valdymą perims automobilio parkavimo asistentas, kuris taip pat parinks reikiamą pavarą, greičio ir stabdymo nustatymus. Viskas, ką vairuotojui reikės daryti – tai stebėti automobilio statymo procesą. Sistema taip pat skleidžia garsinius signalus ir pateikia instrukcijas automobilio valdymo ekrane. Kai automobilio statymo procesas baigiamas, asistentas informuoja apie tai garsiniu signalu ir perjungia pavarų svirtį į P padėtį.
  Kai automobilis statomas į stovėjimo vietą be automobilio parkavimo asistento, šoninė parkavimo pagalba pasitelkia papildomus jutiklius stebėti erdvę šalia automobilio ir pateikia aptiktas kliūtis valdymo ekrane. Aktyvi parkavimo atstumo kontrolė (PDC) automatiškai aktyvuoja stabdžius, jei važiuojant atbuline eiga kyla susidūrimo pavojus. Taigi, vairuotojui beliks atsipalaiduoti ir mėgautis saugiu parkavimu.

 • Aktyvioji PDC

  Stabdymo funkcija Active PDC padeda vairuotojui išvengti susidūrimų parkuojant automobilį atbuline eiga ir tokiu būdu sumažina avarijų galimybę. Taigi, vairuotojui beliks atsipalaiduoti ir mėgautis saugiu parkavimu.

ERDVINIS VAIZDAS SU 3D MATYMU, VAIZDU IŠ VIRŠAUS IR PANORAMINIU VAIZDU.

Į erdvinio vaizdo („Surround View“) įrangą įeina galinio vaizdo kamera, panoraminio vaizdo, vaizdo iš viršaus, 3D vaizdo ir nuotolinio 3D vaizdo funkcijos. Išoriniuose veidrodėliuose ir automobilio priekyje bei gale įrengtos kameros leidžia suformuoti 360° erdvinį vaizdą.

Šalia įprasto važiavimo erdvės iš galo atvaizdavimo, vaizdo iš viršaus („Top View“) funkcija leidžia vairuotojui patogiau apžvelgti erdvę prie durelių ir matyti nukreipimo juostas automobilio šonuose. 3D vaizdo („3D View“) funkcija yra kompiuterio sugeneruotas bendras 3D vaizdas, kuris leidžia dar geriau apžvelgti aplinką parkuojantis. Panoraminis vaizdas (Panorama View) padidina važiavimo blogo matomumo zonose saugumą, pavyzdžiui, privažiavimo keliuose ar painiose sankryžose. Automobilio priekyje centre įrengta skaitmeninė kamera fiksuoja eismo situaciją priešais automobilį. Tokiu būdu anksčiau aptinkami atvažiuojantys automobiliai, taigi vairuotojas gali atitinkamai reaguoti. Šoninio vaizdo („Side View“) funkcija automatiškai išsijungia, kai automobilis pasiekia 15 km/h greitį.

Vairuotojas gali perjungti šias tris vaizdo iš viršaus (Top View), panoraminio vaizdo (Panorama View) ir 3D vaizdo funkcijas. Paskutinė pasirinkta funkcija automatiškai įsijungia ir kitą kartą naudojant sistemą. Vaizdo kamerų sistemos įsijungia įjungus atbulinės eigos pavarą, nuspaudus PDC mygtuką ar Panorama View mygtuką. Kamerų filmuojami vaizdai rodomi valdymo ekrane. Pasinaudodamas nuotolinio 3D vaizdo („Remote 3D View“) funkcija, vairuotojas per iPhone gali matyti pastatyto automobilio aplinką.

Erdvinis vaizdas.

Žiūrėti filmą apie šią įrangą.

BMW NAKTINIS MATYMAS SU ŽMONIŲ ATPAŽINIMO FUNKCIJA.

BMW naktinis matymas su pėsčiųjų atpažinimo funkcija suteiks vairuotojui matymo galimybes, viršijančias netgi priekinių žibintų spindulį. Taigi, net ir iš ypač didelio atstumo naktį galėsite nesunkiai pastebėti žmones ar didelius gyvūnus. Juos taip pat pasirinktai apšvies nuo akinimo apsaugančiuose pagrindiniuose priekiniuose žibintuose integruota dinaminio žymėjimo žibinto funkcija. Priekinėse BMW grotelėse integruota infraraudonųjų spindulių kamera perduoda priešais automobilį matomus vaizdus tiesiai į salone esantį valdymo ekraną. Dėl ekrane rodomo vaizdo vairuotojas nesunkiai atpažins net 300 metrų priešais automobilį esančius žmones ar gyvūnus.
Sistema, atsižvelgdama į automobilio greitį ir posūkio kampą, apskaičiuoja, ar objektas kelia riziką. Iškilus rimtam pavojui, daugiafunkciame valdymo ekrane ir projekciniame ekrane pradeda mirksėti raudona piktograma (gyvūnas arba žmogus). Pasigirsta akustinis įspėjimas, o stabdžiai paruošiami.
Ši įspėjimo sistema automatiškai aktyvuojama įjungus degimą. Pavojaus atveju, jei įspėjimo rodymas ekrane nėra aktyvuotas, sistema skleidžia perspėjamąjį pranešimą. BMW naktinis matymas su žmogaus atpažinimo funkcija – inovacija iš BMW ConnectedDrive.

 • BMW 7 serijos modelių su benzininiu ar dyzeliniu varikliu degalų sąnaudos ir CO2 emisija*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 12,6* iki 4,4
  CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): nuo 299* iki 116

  BMW 7 serijos iPerformance modelių degalų sąnaudos ir CO2 emisija**:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,3 iki 2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 53 iki 49
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,0 iki 12,5

  BMW 750Li xDrive degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 8,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 197 iki 192

  * Individualiems modeliams, pateikti skaičiai yra numatomos techninės specifikacijos.

  Degalų sąnaudos, emisija ir energijos sąnaudos priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų formato.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.