LYDERIS. Į KURIO SALONĄ TILPS VISKAS, KO REIKIA.

BMW 7 serijos modelyje integruotos BMW ConnectedDrive paslaugos ir programėlės.

Komunikacija, informacija ir pramogos – su BMW ConnectedDrive paslaugomis ir programėlėmis patirsite visiškai naują mobilumo pojūtį. Pavyzdžiui, naudodami savo išmanųjį telefoną galėsite iš anksto nustatyti norimus oro kondicionavimo rodmenis savo BMW 7 serijos modelyje, o su savo asmeninio kelionių vadovo – asistento paslaugomis visa tai atlikti galėsite tiesiog būdami kelyje.

CONNECTEDDRIVE PASLAUGOS.

BMW ConnectedDrive paslaugos ir programos, formuojančios BMW ConnectedDrive funkcijų pagrindą, suteiks jums naujausias komunikacijos, informacijos ir pramogų galimybes tiesiog būnant kelyje.

Į paketą įeina prieigos prie vietos informacijos galimybė, pavyzdžiui, orai, naujienos, elektroninė GoogleTM paieška ir praktiškos biuro funkcijos. Paslaugos ir programos, kaip antai, su parkavimu susijusi informacija, kelionės ir viešbučių vadovai gali būti pasiekiami tiesiogiai automobilyje per ConnectedDrive meniu – tam netgi nereikės išmaniojo telefono.

Į BMW ConnectedDrive taip pat įeina patogi, saugi ir neribota prieiga prie pasirinkto išmaniojo telefono programėlių. Su įrangos parinktimi iš ConnectedDrive paslaugų turėsite prieigą prie BMW ConnectedDrive parduotuvės, kurioje tiek paslaugas, tiek ir programas galėsite derinti bet kada ir bet kur – atsižvelgdami į savo individualius poreikius. Įrangos galimybė ConnectedDrive paslaugos suteiks dar daugiau panašių galimybių, taigi kiekviena kelionė BMW taps nepamirštama važiavimo patirtimi.

 • Programėlės

  Įrangos funkcija Programėlės (angl. Apps) – tai platforma, suteikianti galimybę patogiai naudoti pasirinktas išmaniojo telefono programėles tiesiog BMW automobiliuose. Siekdama padaryti begalę skirtingų programėlių prieinamų savo klientams, BMW ne tik sukūrė savų programėlių, kaip antai, BMW Connected ir BMW M Laptimer, bet ir glaudžiai bendradarbiauja su partneriais (Spotify, Napster, GoPro, Deezer bei Audible), kad programėles galėtumėte saugiau naudoti savo automobilyje.
  Paprasčiausiai prijunkite suderinamą išmanųjį telefoną prie automobilio naudodami prijungiamąjį snap-in adapterį, USB laidą arba internetą. Visas programėlių funkcijas galima patogiai valdyti iDrive valdikliu. Dėl BMW partnerystės su daugybe skirtingų tiekėjų, automobilyje tinkamų naudoti programėlių skaičius nuolat auga. Daugiau informacijos rasite www.bmw.com/apps.

 • BMW ConnectedDrive klientų portalas

  BMW ConnectedDrive klientų portale galėsite tvarkyti asmeninę informaciją ir transporto priemonės nustatymus, kurie yra būtini arba naudingi, kai automobilyje naudojamos BMW ConnectedDrive funkcijos, skirtingos programėlės ar BMW ConnectedDrive skambučių centro paslaugos. Individualius savo poreikius atitinkančias konkretiems automobiliams pritaikytas paslaugas ir programėles galėsite įsigyti integruotoje BMW ConnectedDrive parduotuvėje. Atskiroje funkcijų zonoje klientai galės gauti naudingos informacijos apie esamą savo BMW būklę, pvz., ridą, likusį nuvažiuoti atstumą, durelių, bagažinės ir langų būseną, būtiną priežiūrą ir patikros kontrolės pranešimus. Be to, taip pat galėsite matyti informaciją apie automobilio buvimo vietą, joje vyraujančius orus ir techninius BMW duomenis. Nuotolinio valdymopaslaugas galima aktyvuoti tiesiai iš valdymo zonos. Prieš konkretų išvykimo laiką galėsite iš anksto pašildyti arba atvėsinti savo automobilį, jį atrakinti ar užrakinti, aktyvuoti garsinį signalą ar žibintus, kad jie imtų mirksėti. Dabartinė automobilio vieta pateikiama žemėlapyje kartu su eismo situacija. Galėsite rasti norimas lankytinas vietas ir siųsti jas į savo automobilį. Funkcijų zonos sąsajos dizaino pagrindas – automobilio valdymo ekranas ir BMW ConnectedDrive programėlės. Joje taip pat galėsite naudoti savo išmaniuosius telefonus ar planšetes.

BMW CONNECTEDDRIVE PARDUOTUVĖ.

Bet kokiems poreikiams tinkančias paslaugas ir programėles galėsite įsigyti BMW ConnectedDrive parduotuvėje. Po to, kai įsigysite savo BMW automobilį, tiek pasirinkti, tiek ir užsisakyti šias paslaugas bus ypač paprasta. Taigi, priklausomai nuo savo poreikių, klientai galės rinktis iš visų galimų BMW ConnectedDrive paslaugų ir programėlių tiesiog būdami savo automobilyje.
Paslaugos ir programėlės, kurias galite užsisakyti BMW ConnectedDrive parduotuvėje, buvo specialiai sukurtos taip, kad atitiktų BMW vairuotojų poreikius ir reikalavimus. Taip pat galėsite pasirinkti ir individualių paslaugų trukmę. Su šia funkcija vartotojai galės užsisakyti paslaugas konkrečiam laikotarpiui, pavyzdžiui, atostogoms.
Prieigą prie BMW ConnectedDrive parduotuvės turėsite tiesiog savo BMW automobilyje arba per klientams skirtą „Mano BMW ConnectedDrive“ interneto tinklalapį. Tiek užsakytas paslaugas tiek ir programėles galėsite naudoti savo automobilyje beveik iškart. BMW ConnectedDrive parduotuvė visuomet suteiks naujos informacijos apie galimas paslaugas ir programėles.

ASISTENTO PASLAUGOS.

Tie, kurie visuomet svajojo turėti savo asmeninį asistentą, dabar gali tai patirti patys – su Asistento paslaugomis iš BMW ConnectedDrive. Vos vieno mygtuko paspaudimo pakaks norint susisiekti su BMW skambučių centro agentais, kurie gali būti Jūsų asmeniniais asistentais kelyje.
Nesvarbu, ar ieškote norimo restorano, artimiausio bankomato ar visą parą veikiančios vaistinės – prireikus, BMW skambučių centro agentas persiųs reikiamą adresą tiesiai į Jūsų navigacijos sistemą. Asistento paslaugos veikia nepriklausomai nuo Jūsų mobiliojo telefono ir veikia tiek Jūsų šalyje, tiek užsienyje – 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę ir be jokių papildomų mokesčių.

REALIU LAIKU GAUNAMA EISMO INFORMACIJA.

Realiu laiku gaunama eismo informacija (RTTI) visuomet suteiks Jums tik pačią naujausią informaciją apie eismą kelyje. Tiksli informacija apie buvimo vietą ir spūstis perduodama tiesiai į automobilį, taigi vairuotojas visuomet turi visą realaus laiko informaciją apie eismo situaciją greitkeliuose, pagrindiniuose, užmiesčio ir miesto keliuose. Su pažangaus alternatyvaus maršruto patarimais vairuotojas galės pasiekti savo kelionės tikslą žymiai greičiau ir tausiau. Duomenys renkami pasitelkiant anoniminius judėjimo profilius iš GPS, duomenis apie automobilių spūstis, išmaniųjų telefonų programėles ir policijos pranešimus. Be to, sistema atsižvelgia ir į eismo schemas, kaip antai, piko metą. Eismo informacija aiškiai pateikiama ekrane: keliai pažymėti žalia, geltona, oranžine ir raudona spalva.
Dėl ekrane rodomo kelio žalia, geltona, oranžine ir raudona spalva bus užtikrinama geriausia įmanoma eismo informacija.

IŠMANUSIS PAGALBOS SKAMBUTIS.

Išmanusis pagalbos skambutis suteikia greitą, tikslingą pagalbą bet kuriuo paros metu. Be to, Jus aptarnaus tik kvalifikuoti darbuotojai – jūsų gimtąja kalba, nesvarbu kurioje šalyje bebūtumėte. Jei įvykus avarijai aktyvuojama oro pagalvė ar saugos diržo įtempikliai, sistema automatiškai aktyvuoja pagalbos skambutį. Nepriklausomai nuo jūsų mobiliojo telefono, per automobilyje integruotą SIM kortelę BMW skambučių centrui perduodama visa reikiama informacija, susijusi su tikslia jūsų buvimo vieta, eismo įvykio sunkumu ir galimais keleivių sužeidimais. BMW skambučių centras praneš jums artimiausio gelbėjimo centro koordinates ir teiks pagalbą telefonu kol gelbėjimo tarnybos atvyks. Pagalbos skambutį taip pat galite aktyvuoti telefonu, jei, pavyzdžiui, pagalbos reikia kitiems eismo dalyviams.

NUOTOLINIO VALDYMO PASLAUGOS IR MY BMW REMOTE PROGRAMĖLĖ.

Be to, pasitelkdami nuotolinio valdymo paslaugas ir nemokamą BMW Remote programėlę (galima įsigyti Apple arba Google Play programėlių parduotuvėje) galėsite valdyti begalę skirtingų su transporto priemone susijusių funkcijų, kaip antai, užrakinti arba atrakinti automobilį. Į savo BMW navigaciją galėsite tiesiogiai perkelti su GoogleTM paieškos sistema rastus adresus.
Lygiai kaip ir BMW ConnectedDrive klientų portale, naudodami programėlę turėsite prieigą prie su automobiliu susijusios informacijos, kaip antai, nuvažiuotą atstumą ar langų bei durelių būseną. Tokiu būdu vairuotojas visuomet yra informuojamas apie savo transporto priemonės būseną bet ir nuotoliniu būdu, o visi tokie duomenys patogiai pateikiami vienoje vietoje.
Šis informacijos paketas taip pat nustato dabartinę transporto priemonės buvimo vietą. Kad galėtų naudoti šią funkciją, klientams tereikia vieną kartą www.bmw-connecteddrive.com portalo „BMW ConnectedDrive“ skiltyje aktyvuoti nuotolinių paslaugų funkciją www.bmw-connecteddrive.com.

PRAMOGOS INTERNETE.

Geriausias maršrutas kiekvienai situacijai, kiekvienam keliui ir bet kokiai nuotaikai. Su internetinėmis paslaugomis jums net nereikės išmaniojo telefono ar kito įrenginio – tiesiogiai į BMW bus teikiama neribota prieiga prie milijonų muzikos kūrinių. Čia pateikiama daugybė muzikos kūrinių, atitiksiančių kiekvieno skonį. Vos tik automobilyje pasigirsta atlikėjo daina arba albumas, jis automatiškai atsiunčiamas į automobilio kietąjį diską, taigi malonus klausymo pojūtis be jokių trikdžių bus garantuotas. Su BMW galėsite mėgautis muzika be jokių trikdžių.
Naudodami internetinių paslaugų paketą, turėsite vienus metus galiojančią narystę bet kurio BMW partnerio, pavyzdžiui, Napster, paslaugoms gauti. Tokią paskyrą galėsite nemokamai naudoti net šešiose Europos valstybėse: Vokietijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Ispanijoje ir Nyderlanduose. Čia pateikiamos iliustracijos gali kisti.

WIFI PRIEIGOS TAŠKAS.

WIFI PRIEIGOS TAŠKAS.

Įrangos sudėtyje yra integruota WiFi saitvietė veikianti su LTE standartu, kuris leidžia prijungti mokamą internetą. Taigi, keleiviai gali naršyti internete visais savo turimais tam tinkamais įrenginiais, rašyti ar gauti elektroninius laiškus, klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ir dar daug daugiau. Su greituoju prieigos tašku užtikrinama, kad nebus jokių kliūčių mėgautis įspūdinga mobiliojo interneto patirtimi ir maksimaliu LTE standartu tiesiog kelyje. Ši funkcija suderinama su daugybe skirtingų įrenginių, pavyzdžiui, BMW jutikliniu valdikliu, nešiojamaisiais kompiuteriais, planšetėmis ir skirtingų gamintojų mobiliaisiais telefonais. Vienu metu prie WiFi stotelės galima prijungti iki dešimties prietaisų. Automobilis prijungiamas prie sistemos per jame integruotą SIM kortelę su „Deutsche Telekom AG“ „HotSpot Drive“ saitvietės planu. Jei nėra jokio LTE tinklo galimybės, sistema automatiškai prisijungia prie kito standarto. Kadangi tokia paslauga prijungiama prie išorinės antenos, automobilio viduje spinduliuotė yra labai žema.

 • BMW 7 serijos modelių su benzininiu ar dyzeliniu varikliu degalų sąnaudos ir CO2 emisija*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 12,6* iki 4,4
  CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): nuo 299* iki 116

  BMW 7 serijos iPerformance modelių degalų sąnaudos ir CO2 emisija**:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 2,3 iki 2,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 53 iki 49
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): nuo 13,0 iki 12,5

  BMW 730d degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 4,9 iki 4,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 129 iki 119

  * Individualiems modeliams, pateikti skaičiai yra numatomos techninės specifikacijos.

  Degalų sąnaudos, emisija ir energijos sąnaudos priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų formato.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.