BMW 7 serijos sedanas, prabangus sedanas, prabangos klasė, Informacija

7 SERIJA

BMW 7 SERIJOS
SEDANAS

Išskirtine prabanga dvelkiantis septintosios serijos BMW sedanas nepakartojamai braižo naujas galimybių ribas. Tai akivaizdu iš plataus spektro individualių parinkčių, kurias galima atskirai pritaikyti pasirinktoms vairavimo dinamikos įrangos savybėms, automobilio eksterjero ir interjero dizainui, taip pat technologinėms naujovėms ir ryšio priemonėms.

Skaityti daugiau
7 SERIJABMW 7 SERIJOS<br> SEDANAS

LYDERIAI TARP LYDERIŲ

ATRASKITE 7 SERIJOS BMW SEDANO MODELIUS IR ĮRANGOS GALIMYBES

PURE EXCELLENCE EKSTERJERO DIZAINAS

Prabangios Bernina Grey pilkos spalvos su tviskančio gintaro efektais, su 20 colių Multi-spoke stiliaus lengvojo lydinio ratlankiais 7 serijos BMW sedanas pribloškia savo išskirtine išvaizda. Galingas BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis pasiekia maksimalią 390 kW (530 AG) galią prie didžiausio 750 Nm sukimo momento – tai aukščiausias našumo lygis. Automobilio salonas taip pat akimirksniu pribloškia išskirtinėmis medžiagomis, tokiomis, kaip odiniai Nappa apmušalai su papildomomis konjako spalvos siūlėmis ar dekoratyvinės tamsaus amerikietiško ąžuolo (Dark American Oak) spalvos apdailos juostos.

Pilkas BMW 7 serijos sedanas su Pure Excellence eksterjero dizainu, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio.

Prabangios Bernina Grey pilkos spalvos su tviskančio gintaro efektais, su 20 colių Multi-spoke stiliaus lengvojo lydinio ratlankiais 7 serijos BMW sedanas pribloškia savo išskirtine išvaizda. Galingas BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis pasiekia maksimalią 390 kW (530 AG) galią prie didžiausio 750 Nm sukimo momento – tai aukščiausias našumo lygis. Automobilio salonas taip pat akimirksniu pribloškia išskirtinėmis medžiagomis, tokiomis, kaip odiniai Nappa apmušalai su papildomomis konjako spalvos siūlėmis ar dekoratyvinės tamsaus amerikietiško ąžuolo (Dark American Oak) spalvos apdailos juostos.

  • Eksterjeras

  • Interjeras

M SPORT PAKETAS

M Sport paketas suteikia automobiliui itin sportišką charakterį. Su sportinės formos elementais automobilio priekyje ir gale jis atrodo dar galingesnis. Dinamišką profilį papildo išskirtinė dažų apdaila, sportiniai M modelio lengvojo lydinio ratlankiai ir daugybė interjero detalių.

BMW 7 serijos sedanas Frozen Bluestone metaliko spalvos su  M Sport paketu, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

M Sport paketas suteikia automobiliui itin sportišką charakterį. Su sportinės formos elementais automobilio priekyje ir gale jis atrodo dar galingesnis. Dinamišką profilį papildo išskirtinė dažų apdaila, sportiniai M modelio lengvojo lydinio ratlankiai ir daugybė interjero detalių.

  • Eksterjeras

  • Interjeras

NEPRILYGSTAMA ELEGANCIJA

BMW 7 SERIJOS SEDANO INTERJERAS IR EKSTERJERAS

Unikali galia: BMW 7 serijos sedanas yra galingas ir veržlus. Sufokusuoti priekiniai žibintai ir įspūdingas dvigubų priekinių grotelių rėmas suformuoja ir pabrėžia išskirtinį automobilio charakterį iš pirmo žvilgsnio. Nuo priekinių ventiliacijos grotelių per oro alsuoklį iki pat automobilio galo juntama vieninga dizaino linija. 7 serijos BMW sedanas atrodo dar ilgesnis, tačiau elegantiškas. Viduje BMW 7 serijos sedanas spinduliuoja išskirtinumą ir aukštą kokybę. Prabangus pilnai odinis interjeras ir daugiafunkcė valdymo koncepcija pabrėžia automobilio aukščiausios klasės estetiką ir unikalų komfortą. Be to, aplinkos apšvietimas sukuria ypatingą interjero atmosferą ir idealiai papildo harmoningo dizaino koncepciją.
7 serijos BMW sedanas atidarytomis durelėmis, priešais apšviestą viešbutį.
BMW 7 serijos sedanas: priekinio bamperio apdailos vaizdas iš priekio

Priekinio bamperio apdaila

Priekinio bamperio apdaila su didelėmis BMW priekinėmis grotelėmis užtikrina galingą laikyseną kelyje. Be to, apatinės oro grotelės įrėmintos dinamiško dizaino oro mentėmis, optimizuojančiomis automobilio aerodinamiką ir pabrėžiančiomis sportišką, bet elegantišką sedano charakterį.
BMW 7 serijos sedanas: priartintas BMW Laserlight lazerinių žibintų vaizdas

BMW Laserlight

Nuo greičio kintančiame lazerinių ilgųjų šviesų režime BMW Laserlight lazeriniai žibintai apšviečia beveik dvigubai ilgesnį atstumą, nei kiti žibintai, tokiu būdu dėl geresnio matomumo padidėja ir saugumas. Mėlyni BMW Laser užrašo akcentai vizualiai išryškina šią technologiją. Įrangą sudaro prisitaikantys žibintai ir BMW Selective Beam (neakinančių ilgųjų šviesų asistentas).
BMW 7 serijos sedanas: priartintas aerodinaminio elemento vaizdas

Aerodinaminis elementas

Šoninis aerodinaminis elementas pabrėžia sportišką ir kartu elegantišką automobilio charakterį bei užtikrina optimalų oro srautą ratų arkų zonoje. Su išskirtine priekinio bamperio apdaila ir didelėmis BMW priekinėmis grotelėmis sedanas kelyje demonstruoja galingą laikyseną.
BMW 7 serijos sedanas: priartintas galinio bamperio apdailos vaizdas

Galinio bamperio apdaila

Naujo dizaino galinio bamperio apdaila, siauri reflektoriai ir trapecijos formos išmetimo vamzdžio apdaila, įrengta giliai išorėje, sukuria plataus ir ryškaus automobilio galo įspūdį. Plokšti LED galiniai žibintai ir siaura šviesos juosta tarp žibintų taip pat sustiprina sedano platumo įspūdį.
BMW 7 serijos sedanas: priartintas LED galinių žibintų su šviesos juosta  vaizdas

LED galiniai žibintai su šviesos juosta

Dviejų dalių galinius LED žibintus sudaro LED technologijos galinės šviesos, stabdžių šviesos, atbulinės eigos šviesos, galiniai priešrūkiniai žibintai ir posūkio indikatoriai. Reflektoriai integruoti į kairįjį ir dešinįjį bamperio segmentus. Siaura šviesos juosta tarp žibintų pabrėžia automobilio plotį.
BMW 7 serijos sedanas: panoraminis stiklinis stogas iš paukščio skrydžio

Panoraminis stiklinis stogas

Pro atvertą panoraminį stiklinį stogą gausiai sklinda gaivus oras. Uždarytas panoraminis stogas automobilio viduje sukuria ryškią, šviesa pripildytą atmosferą. Stogo atidarymas ir uždarymas pilnai automatinis – jį galima valdyti mygtuko paspaudimu arba automobilio rakteliu; stogą galima paslinkti ir pakelti, jame yra apsauga nuo saulės ir vėjo deflektorius.
BMW serijos sedanas: priartintas Nappa odos sėdynių vaizdas

Nappa oda su išplėstine Cognac spalvos apdaila

Ekskliuzyvinė Nappa oda su Cognac apdaila/siūlėmis, juodos spalvos interjeras.
BMW 7 serijos sedanas: Interjero aplinkos apšvietimas

Aplinkos apšvietimas

Aplinkos apšvietimo žibintai ant statramsčių sukuria jaukią atmosferą gale sėdintiems keleiviams. Švelnų apšvietimą galima įjungti ir išjungti mygtuku – jis sukuria malonią nuotaiką ne tik tamsoje. Galiniai monitoriai neakina ir jais galima naudotis net įjungus šį apšvietimą.
BMW 7 serijos sedanas: priartintas  nerūdijančio plieno pakrovimo slenksčio vaizdas atidarytoje bagažinėje

Nerūdijančio plieno pakrovimo slenkstis

Platus nerūdijančio plieno bagažinės slenkstis – elegantiškas akcentas, suteikiantis erdvumo pojūtį bagažo skyriui.
7 serijos BMW sedanas: priartintas BMW Individual šaldytuvo vaizdas

BMW Individual šaldytuvas

Elektrinis BMW Individual šaldytuvas įrengtas automobilio bagažinėje; jį galima atidaryti iš keleivių zonos, nuleidus žemyn galinį vidurinį porankį. Šiame apie 15 litrų talpos šaldytuve telpa, pavyzdžiui, du 0,5 litro talpos buteliai ir 0,375 litro talpos šampano butelis. Šaldytuvą paprasta išimti, todėl prireikus galima nesunkiai išnaudoti visą bagažinės talpą.
BMW 7 serijos sedano Executive Lounge sėdynės: itin komfortiška sėdėjimo gale zona

Executive Lounge sėdynės

Executive Lounge sėdynės užtikrina aukščiausią komforto lygį ir geriausią panoraminį vaizdą gale sėdinčiam keleiviui (priekinio keleivio pusėje). Sėdynėje įrengta masažo funkcija bei įvairios reguliavimo galimybės, todėl kelionės metu keleivis gali visiškai atsipalaiduoti. Keleivių kojoms užtikrinama maksimali erdvė, o priekinio keleivio sėdynės nugarėlėje įrengta atrama kojoms, sukurianti patogią poilsio padėtį.

PIRMAUJANTI TECHNOLOGIJA

KVAPĄ UŽIMANČIOS INOVACIJOS BMW 7 SERIJOS SEDANE

Užtikrintu žingsniu į ateitį. Netrukus galėsite pasirinkti - vairuoti patiems, ar pasirinkti autonominį automobilio vairavimą. Šiandien BMW Personal CoPilot asmeninio piloto sistemos jau leidžia pajusti, kaip netrukus atrodys vairavimas. Šios sistemos padeda vairuotojui arba visiškai perima kai kurias užduotis. BMW 7 serijos sedane viskas orientuota į vairuotoją. Pavyzdžiui, BMW Live Cockpit Professional ekranus labai paprasta nustatyti pagal asmeninius poreikius. Išmanusis BMW asmeninis asistentas leidžia sparčiai ir patogiai naudotis individualiomis funkcijomis. Tai naujoji technologijų era.
BMW 7 serijos sedanas: ekrane BMW 7.0 operacinė sistema

BMW 7 operacinė sistema

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.
BMW 7 serijos sedanas: prietaisų skydelio, kuriame įjungtas Driving Assistant Professional vairavimo asistentas, vaizdas.

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW 7 serijos sedanas: ekrane Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

Automobilio statymo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, programoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo sistema, įskaitant vaizdo stebėjimą iš viršaus, galimybę matyti panoraminį bei nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padės pastatyti automobilį lygiagrečiai, rodys nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas statant automobilį, padės važiuojant atbuline eiga, joje taip pat įdiegta susidūrimų išvengimo funkcija bei aktyvioji atstumų valdymo funkcija.
BMW 7 serijos sedanas: prietaisų skydelio, kuriame įjungtas BMW Driving Assistant Professional, vaizdas.

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, galite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažįsta, kasdien tobulėja ir padeda bet kokioje situacijoje. Jūs netgi galite priskirti savo asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas gali viską paaiškinti apie jūsų automobilį ir padėti dar geriau jį pažinti.
BMW 7 serijos sedanas: ekrane BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinė sistema gali būti valdoma ir naudojantis iDrive Touch Controller valdikliu.

NAUJAS EFEKTYVUMO IR DINAMIKOS LYGIS

BMW 7 SERIJOS SEDANO VARIKLIAI

Galingiausios serijos charakteristikos būna įvairių formų, todėl 7 serijos BMW sedanuose galimi įvairūs variklio variantai. Papildomai prie BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų galios bloko, itin galingas V8 ir įspūdingas V12 variklis apie savo jėgą išduos per rekordinį laiką. Be to, šis įkraunamas hibridinis automobilis yra itin našus. 6 cilindrų variklis, elektrinė pavara ir naujausios kartos aukštos įtampos akumuliatorius užtikrina maksimalias charakteristikas bei dar mažesnes sąnaudas. Inovatyvi BMW xDrive visų varančiųjų ratų sistema dinamiškai ir užtikrintai perteikia 7 serijos BMW sedano galią kelyje bet kokiomis sąlygomis.
Miesto fone važiuojantis pilkas BMW 7 serijos sedanas, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW 7 serijos sedanas: priartintas BMW TwinPower Turbo benzininio 4 cilindrų variklio vaizdas

BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis

Naujos kartos BMW TwinPower Turbo 2,0 litrų 4 cilindrų benzininis variklis užtikrina maksimalų vairavimo malonumą. Jis išsiskiria greitu galios perdavimu ir savo nuostabiai greita reakcija net ir žemų variklio apsukų diapazone, o tuo pačiu yra ekonomiškas bei ekologiškas.
BMW 7 serijos sedanas: priartintas BMW TwinPower Turbo benzininio vienos eilės 6 cilindrų variklio vaizdas

BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai skiriamieji naujosios kartos BMW EfficientDynamics variklių kategorijai priklausančio vienaeilio šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio požymiai. Double-VANOS ir Valvetronic technologijos bei itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.
BMW 7 serijos sedanas: priartintas BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininio variklio vaizdas

BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis

BMW TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis jungia du turbokompresorius su Valvetronic pilnai kintama vožtuvų kontrole ir High-Precision Injection tiesioginiu benzino įpurškimu. Maksimali jo galia siekia 390 kW (530 AG), maksimalus sukimo momentas 750 Nm. Du turbokompresoriai kompaktiškai įmontuoti tarp cilindro blokų.
BMW 7 serijos sedanas: priartintas elektros variklio vaizdas

Elektros variklis

Į ateitį orientuota patirtis: centrinis hibridinės transmisijos galios perdavimo bloko elementas – elektrinis variklis. Hibridinių funkcijų kontekste, papildomai prie 6 cilindrų benzininio variklio, elektrinė pavara užtikrina patogų važiavimą vien elektros energija iki 140 km/h greičiu. Stabdant ar riedant laisva eiga, elektrinė pavara paverčia stabdymo energiją elektros energija ir kaupia ją aukštos įtampos akumuliatoriuje. Tai idealus efektyvumo ir mobilumo derinys.
BMW 7 serijos sedano techniniai duomenys

BMW 7 SERIJOS SEDANO TECHNINIAI DUOMENYS

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos

BMW 750Li xDrive sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5-11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 241-252

BMW 745e sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,8-2,2
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 41-49

Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.


Skaityti daugiau