PATIRKITE NAUJUS ĮSPŪDŽIUS.

BMW X1.

PATIRKITE NAUJUS ĮSPŪDŽIUS.

BMW X1.

PATIRKITE NAUJUS ĮSPŪDŽIUS.BMW X1.

Variklio galia kW (AG) prie 1/min. (xDrive25i1)

170 (231)/5 000–6 000

Maksimalus sukimo momentas (rpm) prie 1/min. (xDrive25i1)

350/1 350–4 500

CO2 emisija mišriu režimu g/km (xDrive25i1)

149–144

Degalų sąnaudos l/100 km (xDrive25i1)

6,5–6,3

BMW X1 – tobulas modelis visiems, mėgstantiems modernią klasiką ir norintiems optimalaus dydžio miesto automobilio. Puikios proporcijos, stilingi akcentai ir nepriekaištingai derantis automobilio salono dizainas BMW X1 suteikia stiprų pranašumą. Dėka BMW „EfficientDynamics” sistemos bei BMW „TwinPower Turbo” benzininių ir dyzelinių variklių visi BMW X1 modeliai suvartoja neįtikėtinai mažai degalų ir pašalina į aplinką žymiai mažiau CO2.

BMW X1 APŽVALGA.

Dizainas.

BMW X1 naujai perteikia BMW automobiliams būdingą dizainą, suteikdamas jam naujos energijos. Be to, jis sukomplektuotas taip, kad pateisintų visus vairuotojo lūkesčius. Iš pirmo žvilgsnio gana kompaktiškas automobilis turi pakankamai erdvią bagažinę, todėl puikiai tiks ir ilgoms kelionėms. Galima drąsiai teigti, jog naujasis BMW – tai meistriškumo ir ypač patrauklaus dizaino derinys.
Read more

Komfortas ir funkcionalumas.

BMW X1 bus tobulas partneris jūsų kelionėms. Paaukštintos keleivių sėdynės garantuoja geriausią matomumą ir galimybę mėgautis kelionių vaizdais. Be to, automobilio salonas sukurtas panaudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir apdailos detales, todėl jame jausitės ne tik komfortiškai, bet ir prabangiai. Intuityvi automobilio valdymo sistema – dar vienas privalumas, suteikiantis jums dar daugiau patogumo vairuojant.
Read more

„xDrive”.

Pažangi BMW „xDrive” sistema tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio sąlygų ir visuomet užtikrina tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. „xDrive” ir dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) užtikrins nepriekaištingą BMW stabilumą. Per DSC jutiklį valdoma „xDrive” lanksčiai ir ypač greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad būtų garantuotas maksimalus automobilio stabilumas. BMW „xDrive” sujungia visus keturiais ratais varomo automobilio privalumus – maksimalų sukibimą su kelio danga, stabilumą ir manevringumą bei važiavimo saugumą. Visa ši kombinacija neabejotinai užtikrina bekompromisį važiavimo malonumą.
Read more
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    Reikšmės (1) pažymėtiems automobiliams taikomos iki 2018-04-15. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo BMW atstovybę.

    (3) Taip pažymėtų automobilių skaitinės reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. [Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html