PATIRKITE NEŽINOMYBĘ.

BMW X1.

PATIRKITE NEŽINOMYBĘ.

BMW X1.

PATIRKITE NEŽINOMYBĘ.BMW X1.

Galia kW (AG.) per 1/min. (sDrive20i)

141 (192)/5000–6000

Maksimalus sukimo momentas (apm) per 1/min. (sDrive20i)

280/1250–4600

CO2 emisijos mišriu režimu g/km (sDrive20i)

139–136

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (sDrive20i)

6,0–5,9

BMW X1 – tobulas automobilis visiems, kas siekia savo poreikius ir pageidavimus atitinkančio važiavimo malonumo. SAV proporcijos demonstruoja tikrą pasitikėjimą savimi, o interjeras – įspūdingą universalumą. Su BMW xLine ir BMW sportine linija jums atsivers du dizaino pasauliai, iš kurių galėsite pasisemti savo BMW eksterjerui ir interjerui išskirtinių akcentų. Dėl BMW EfficientDynamics ir tausių BMW TwinPower Turbo benzininių ir dyzelinių variklių visi BMW X1 modeliai suvartoja neįtikėtinai mažai degalų ir pašalina į aplinką žymiai mažiau CO2.

BMW X1 APŽVALGA.

Dizainas.

BMW X1 naujai perteikia SAV išvaizdą, kurioje vienodai suderina universalumą ir dinamiką. Nesvarbu, ar važiuotumėte mieste ar bekele, galingas šio BMW siluetas su ilga ratų baze ir trumpomis iškyšomis sukurs išskirtinės formos automobilio įspūdį. Šiame automobilyje sujungiamas atletiškas dizainas, kompaktiški eksterjero matmenys, bekompromisis talpumas ir daugybė erdvės tiek automobilio priekyje, tiek ir gale. Aukštos kokybės medžiagos ir puikiai derantys akcentai meistriškai užbaigia BMW X1 išvaizdą.

Komfortas ir funkcionalumas.

BMW X1 bus tobulas partneris jūsų kelionėms į nežinomus kraštus: BMW X1 interjere visiems keleiviams pritaikytos paaukštintos sėdynės, užtikrinsiančios geriausią įmanomą matomumą ir galimybę mėgautis aukštos kokybės medžiagų pripildyta aplinka. Kartu su intuityviu valdymu ir kintamomis erdvės panaudojimo galimybėmis BMW X1 bus idealus partneris bet kokiems jūsų ateities planams.

xDrive.

Pažangi BMW xDrive keturiais ratais varoma sistema tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio sąlygų ir visuomet užtikrina tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. xDrive ir dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) užtikrins, kad BMW visuomet išliks stabilus. Per DSC jutiklį valdoma xDrive lanksčiai ir greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad automobilis būtų apsaugotas nuo per didelio ar per mažo pasukamumo ir būtų užtikrintas geriausias įmanomas kryptinis stabilumas. Kritinėmis kelio sąlygomis DSC nėra besąlygiškai būtina. BMW xDrive sujungia visus keturiais ratais varomos sistemos privalumus – sukibimą su kelio danga, kryptinį stabilumą ir važiavimo saugumą kartu su klasikiniu BMW manevringumu – dar didesniam važiavimo malonumui pasiekti.