PATIRKITE NAUJUS ĮSPŪDŽIUS.

BMW X1.

PATIRKITE NAUJUS ĮSPŪDŽIUS.

BMW X1.

PATIRKITE NAUJUS ĮSPŪDŽIUS.BMW X1.

Galia kW (AG.) per 1/min. (xDrive25i)

170 (231)/5 000–6 000

Maksimalus sukimo momentas (apm) per 1/min. (xDrive25i)

350/1 350–4 500

CO2 emisijos mišriu režimu g/km (xDrive25i)

149–144

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km (xDrive25i)

6,5–6,3

BMW X1 – tobulas modelis visiems, mėgstantiems modernią klasiką ir norintiems optimalaus dydžio miesto automobilio. Puikios proporcijos, stilingi akcentai ir nepriekaištingai derantis automobilio salono dizainas BMW X1 suteikia stiprų pranašumą. Dėka BMW „EfficientDynamics” sistemos bei BMW „TwinPower Turbo” benzininių ir dyzelinių variklių visi BMW X1 modeliai suvartoja neįtikėtinai mažai degalų ir pašalina į aplinką žymiai mažiau CO2.

BMW X1 APŽVALGA.

Dizainas.

BMW X1 naujai perteikia BMW automobiliams būdingą dizainą, suteikdamas jam naujos energijos. Be to, jis sukomplektuotas taip, kad pateisintų visus vairuotojo lūkesčius. Iš pirmo žvilgsnio gana kompaktiškas automobilis turi pakankamai erdvią bagažinę, todėl puikiai tiks ir ilgoms kelionėms. Galima drąsiai teigti, jog naujasis BMW – tai meistriškumo ir ypač patrauklaus dizaino derinys.
Read more

Komfortas ir funkcionalumas.

BMW X1 bus tobulas partneris jūsų kelionėms. Paaukštintos keleivių sėdynės garantuoja geriausią matomumą ir galimybę mėgautis kelionių vaizdais. Be to, automobilio salonas sukurtas panaudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir apdailos detales, todėl jame jausitės ne tik komfortiškai, bet ir prabangiai. Intuityvi automobilio valdymo sistema – dar vienas privalumas, suteikiantis jums dar daugiau patogumo vairuojant.
Read more

„xDrive”.

Pažangi BMW „xDrive” sistema tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio sąlygų ir visuomet užtikrina tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. „xDrive” ir dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) užtikrins nepriekaištingą BMW stabilumą. Per DSC jutiklį valdoma „xDrive” lanksčiai ir ypač greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad būtų garantuotas maksimalus automobilio stabilumas. BMW „xDrive” sujungia visus keturiais ratais varomo automobilio privalumus – maksimalų sukibimą su kelio danga, stabilumą ir manevringumą bei važiavimo saugumą. Visa ši kombinacija neabejotinai užtikrina bekompromisį važiavimo malonumą.
Read more
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.