GRAŽIAUSIA LAISVĖS IŠRAIŠKA.

BMW X1 išvaizda.

GRAŽIAUSIA LAISVĖS IŠRAIŠKA.

BMW X1 išvaizda.

BMW X1 naujai perteikia SAV išvaizdą, kurioje vienodai suderina universalumą ir dinamiką. Nesvarbu, ar važiuotumėte mieste ar bekele, galingas šio BMW siluetas su ilga ratų baze ir trumpomis iškyšomis sukurs išskirtinės formos automobilio įspūdį. Šiame automobilyje sujungiamas atletiškas dizainas, kompaktiški eksterjero matmenys, bekompromisis talpumas ir daugybė erdvės tiek automobilio priekyje, tiek ir gale. Aukštos kokybės medžiagos ir puikiai derantys akcentai meistriškai užbaigia BMW X1 išvaizdą.

GRAŽIAUSIA LAISVĖS IŠRAIŠKA.BMW X1 išvaizda.

BMW X1 naujai perteikia SAV išvaizdą, kurioje vienodai suderina universalumą ir dinamiką. Nesvarbu, ar važiuotumėte mieste ar bekele, galingas šio BMW siluetas su ilga ratų baze ir trumpomis iškyšomis sukurs išskirtinės formos automobilio įspūdį. Šiame automobilyje sujungiamas atletiškas dizainas, kompaktiški eksterjero matmenys, bekompromisis talpumas ir daugybė erdvės tiek automobilio priekyje, tiek ir gale. Aukštos kokybės medžiagos ir puikiai derantys akcentai meistriškai užbaigia BMW X1 išvaizdą.

Read more

EKSTERJERO DIZAINAS.

Kukli šio BMW išvaizda žadina atradimų dvasią: būtent čia stilingos SAV koncepcinio modelio savybės sujungiamos su miesto gyvenimo stiliui būdinga dinamika ir sportiškumu. Dėl savo aukštos stogo linijos kėbulas sukuria išskirtinį erdvės pojūtį automobilio interjere. Sportišką automobilio išvaizdą dar labiau išryškina pasirenkami blizgaus aliuminio xLine priedai, kurie taip pat asocijuojasi su X modelių šeima. Visi šie priedai taip pat suteikia priekinei ir galinei BMW daliai išskirtinumo. Šios charakteringos savybės, į kurias taip pat įeina ir išskirtinė dažų apdaila, taip pat suteikianti papildomos apsaugos nuo įbrėžimų važiuojant bekele. Aerodinamišką tobulumą ir mažesnes degalų sąnaudas užtikrina ant bagažinės integruoti oro kreiptuvai ir ant priekinių oro įleidimo angų integruota oro užuolaida.

LED ŠVIESŲ DIZAINAS.

BMW X1 automobilį atpažinsite net ir visiškoje tamsoje: tipiškas profilis su šešiomis "akimis" išduoda, kad BMW X1 - X šeimos narys. Dėl standartinių LED šviesos dienos žibintų BMW X1 bus nesunkiai atpažįstamas net ir važiuojant dieną. Jei reikia, patobulintų funkcijų LED šviesos priekiniai žibintai su posūkio žibintais sukuria ryškų ir efektyvų Bi-LED artimųjų ir tolimųjų šviesų spindulį. LED šviesos diodo technologija patobulinti posūkio žibintai užtikrina prisitaikantį spindulio paskirstymą ir geresnį šoninės kelio dalies apšvietimą važiuojant miesto eismo sąlygomis. Tuo pat metu su LED suvartojama iki 50 proc. mažiau energijos nei naudojant įprastas elektros lemputes – LED gyvavimo laikas daug ilgesnis, o apšvietimo diapazonas platesnis.

PANORAMINIS STIKLINIS STOGAS.

Panoraminis stiklas garantuoja kerinčius vaizdus ir leidžia į automobilio vidų patekti ypač daug šviesos, taigi jis atrodys neįtikėtinai erdvus ir atviras. Jei saulės šviesa per ryški, užuolaidėlę galėsite paprastai nuleisti. Dėl panoraminiame stoge integruotų slinkimo ir kėlimo funkcijų bus sukuriama daugybė vėdinimo galimybių. Jei nustatoma stiklinio stogo vėdinimo padėtis, užuolaida automatiškai suskleidžiama, kad į automobilį patektų pageidaujamas oro kiekis. Tuo pat metu automatiškai aktyvuojamas integruotas oro kreiptuvas, kad būtų sumažinta važiuojant nuleistu stogu sukuriama turbulencija.

INTERJERO DIZAINAS.

BMW X1 stebina savo paprastu ir lengvai perprantamu valdymu – į vairuotoją orientuotas prietaisų skydelis, puoštas novatoriškomis ir įmantriomis dizaino detalėmis. Svarbiausias čia - jutimo pojūtis. Išskirtinės kokybės medžiagos ir aukščiausios klasės apdaila stebina nuo pat pirmo prisilietimo. Savo kokybe taip pat išsiskiria ir tobulai prie interjero pritaikyta aplinkos šviesa ir medžiagų rinkinys: oda, medis ir aliuminis. BMW X1 modelyje yra akivaizdus išskirtinis dėmesys kiekvienai praktiškai detalei. Erdviame centrinės konsolės dizaine su uždaromuoju korpusu integruoti puodelių laikikliai, o papildoma erdvė daiktams laikyti ne tik užtikrina laisvės pojūtį, bet ir pabrėžia interjero universalumą. Techniniai akcentai, kaip antai pasirenkama navigacijos sistema Professional su iDrive jutikliniu valdikliu, integruoti intuityviai randamoje vietoje aplink vairuotojo sėdynę. Taigi, BMW X1 jausitės kaip namuose jau pirmos kelionės metu.

*pateikiamas modelis gali skirtis nuo esamo modelio

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X1 modelių su benzininiu ar dyzeliniu varikliu degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 6,5 iki 4,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 149 iki 114

  BMW X1 xDrive20i (1) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 6,4 iki 6,2
  CO2 emisijag/km (mišriu režimu): nuo 146 iki 141

  BMW X1 xDrive25i (1) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 6,5 iki 6,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 149 iki 144

  BMW X1 sDrive18d (3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 4,6 [4,6]
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 120 [121]

  BMW X1 xDrive20d (3) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 4,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 126

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html