ATRADIMŲ DVASIA IR KOMFORTAS.

BMW X1 komfortas ir funkcionalumas.

ATRADIMŲ DVASIA IR KOMFORTAS.

BMW X1 komfortas ir funkcionalumas.

BMW X1 bus tobulas partneris jūsų kelionėms į nežinomus kraštus: BMW X1 interjere visiems keleiviams pritaikytos paaukštintos sėdynės, užtikrinsiančios geriausią įmanomą matomumą ir galimybę mėgautis aukštos kokybės medžiagų pripildyta aplinka. Kartu su intuityviu valdymu ir kintamomis erdvės panaudojimo galimybėmis BMW X1 bus idealus partneris bet kokiems jūsų ateities planams.

ATRADIMŲ DVASIA IR KOMFORTAS.BMW X1 komfortas ir funkcionalumas.

BMW X1 bus tobulas partneris jūsų kelionėms į nežinomus kraštus: BMW X1 interjere visiems keleiviams pritaikytos paaukštintos sėdynės, užtikrinsiančios geriausią įmanomą matomumą ir galimybę mėgautis aukštos kokybės medžiagų pripildyta aplinka. Kartu su intuityviu valdymu ir kintamomis erdvės panaudojimo galimybėmis BMW X1 bus idealus partneris bet kokiems jūsų ateities planams.

Read more

AUKŠTESNĖ VAIRUOTOJO SĖDYNĖS PADĖTIS.

Su aukštesnėmis BMW X1 sėdynėmis jums atsivers dar daugiau galimybių. Svarbiausia tai, kad tiek vairuotojas, tiek ir keleiviai gali mėgautis išskirtinėmis matymo galimybėmis, pridedančiomis saugumo kelyje. Be to, įlipti ir išlipti iš BMW X1 bus dar patogiau visiems automobilio keleiviams. Dėl šios aukštesnės sėdynių padėties galėsite dar labiau mėgautis išskirtinai erdviomis interjero proporcijomis. Platūs langai ir pasirenkamas panoraminis stogas sukuria malonų erdvės pojūtį.

ERDVUMAS.

Dėl savo kompaktiškų eksterjero matmenų BMW X1 stebina net ir kasdieniame miesto gyvenime. Vis dėlto, už jų yra daugiau erdvės, nei galėjote įsivaizduoti. Dėl aukštos stogo linijos ir tipiškos SAV kėbulo formos interjeras bus ypač erdvus ir patrauklus. Dar vienas šio erdvaus pojūčio veiksnys – išskirtinai aiškus vaizdas iš aukštesnių sėdynių ir pro plačius langus. Vis dėlto, šis BMW X1 kompaktiškumo įspūdis nėra visiškai objektyvus: ilgų kelionių metu 56 cm erdvės kojoms užtikrina komfortišką sėdėjimą net ir automobilio gale sėdintiems keleiviams.

NULENKIAMAS KELEIVIO SĖDYNĖS ATLOŠAS.

Priekinio keleivio sėdynė su nulenkiamu atlošu – tai universalumo ir gerai apgalvoto išdėstymo dizaino įrodymas. Sėdynės atlošą galėsite visiškai nuleisti į priekį ir tokiu būdu sukurti visiškai plokščią paviršių. Taigi, galėsite transportuoti iki 2,50 metrų ilgio daiktus ir sporto įrangą.

REGULIUOJAMOS GALINĖS SĖDYNĖS.

Pagrindinė BMW X1 ypatybė – reguliuojamos galinės sėdynės, nulenkiamos į priekį santykiu 60:40. Taip galėsite dar paprasčiau pritaikyti kroviniui skirtą erdvę – galėsite rinktis iš keleto galimybių: daugiau erdvės automobilio gale sėdintiems keleiviams arba bagažinei. Naudodami nesunkiai pasiekiamą, po sėdyne integruotą rankenėlę galėsite patogiai reguliuoti antrąją sėdynių eilę. Be to, sėdynių atlošus taip pat galėsite nulenkti santykiu 40:20:40. Taigi, keleiviams bus užtikrinamas dar didesnis komfortas ir dar erdvesnė bagažinė.

KOMFORTIŠKAS PAKROVIMAS.

BMW X1 modelyje išskirtinio komforto patirtis prasideda dar prieš pradedant važiuoti. Pavyzdžiui, plačiai atvėrus bagažinės dangtį atsiranda daugybė erdvės jūsų daiktams, o dėl aukštai nulenkiamo jos dangčio pakrovimas ypač patogus. Dėl itin talpaus interjero su nulenkiamu keleivio sėdynės atlošu ir kintama galine sėdyne bus begalė erdvės nestandartiniams objektams, kaip antai, slidėms ar dviračiams, transportuoti.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS.

Kai stovite savo automobilio gale pilnomis rankomis daiktų ir norite atidaryti bagažinę, jums daugiau nebereikės ieškoti raktelio kišenėse. Su Comfort access sistema ir automatine bagažinės dangčio atidarymo funkcija galėsite atidaryti bagažinę vos paprastu kojos judesiu – jutiklis atrakina bagažinę ir automatiškai ją atveria.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X1 modelių su benzininiu ar dyzeliniu varikliu degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 6,5 iki 4,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 149 iki 114

  BMW X1 xDrive25i (1) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 6,5 iki 6,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 149 iki 144

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html