PARODYKITE KELIĄ. IR VISI SEKS PASKUI.

BMW X1 integruotos BMW ConnectedDrive paslaugos ir programėlės.

Komunikacija, informacija ir pramogos – su BMW ConnectedDrive paslaugomis ir programėlėmis patirsite visiškai naują mobilumo pojūtį.

Read more

IŠMANUSIS PAGALBOS SKAMBUTIS.

Prireikus, per BMW skambučių centrą išmanusis pagalbos skambutis automatiškai susisiekia su artimiausiu gelbėjimo centru – ir tam net nereikia mobiliojo telefono. Sistema perduoda informaciją apie automobilio buvimo vietą ir avarijos lygį. Išmanųjį pagalbos skambutį taip pat galite aktyvuoti telefonu, jei, pavyzdžiui, pagalbos reikia kitiems eismo dalyviams.

Išmanusis pagalbos skambutis.

CONNECTEDDRIVE PASLAUGOS.

ConnectedDrive paslaugų pasirenkama įranga yra naudojama kaip pagrindas skaitmeniniam mobilumo asistentui BMW Connected automobilyje ir BMW ConnectedDrive funkcijoms, kurios teikia vairuotojui įvairiausią informaciją, pramogas ir paslaugas kelyje.


Į paketą įeina prieigos prie vietos informacijos galimybė, pavyzdžiui, orai, naujienos, elektroninė GoogleTM paieška ir praktiškos biuro funkcijos. Paslaugos ir programos, kaip antai, su parkavimu susijusi informacija, kelionės ir viešbučių vadovai gali būti pasiekiami tiesiogiai automobilyje per ConnectedDrive meniu – tam netgi nereikės išmaniojo telefono.


Taip pat yra integruota saugi ir neribota prieiga prie pasirinkto išmaniojo telefono programėlių. Su įrangos parinktimi iš ConnectedDrive paslaugų turėsite prieigą prie BMW ConnectedDrive parduotuvės, kurioje tiek paslaugas, tiek ir programas galėsite derinti bet kada ir bet kur – atsižvelgdami į savo individualius poreikius. Įrangos galimybė ConnectedDrive paslaugos suteiks dar daugiau panašių galimybių, taigi kiekviena kelionė BMW taps nepamirštama važiavimo patirtimi.

ConnectedDrive paslaugos.

  • Apple CarPlay® prijungimo sistema

    Apple CarPlay® prijungimo sistemos dėka vairuotojai gali patogiai ir saugiai bevieliu būdu naudoti suderinamą iPhone®. Tai leidžia patogiai matyti ir valdyti išmaniojo telefono turinį, kartu su tokiomis funkcijomis, kaip iMessages/teksto pranešimai, telefonija, Siri ir tam tikras trečiosios šalies programėles per automobilio sąsają. Apple CarPlay® prijungimo įrangą galima naudoti per iDrive valdiklį.


    *Rinkoje nuo 2017 m. vasaros
     

REALIU LAIKU GAUNAMA EISMO INFORMACIJA.

Realiu laiku gaunama eismo informacija (RTTI) visuomet suteiks Jums tik pačią naujausią informaciją apie eismą kelyje. Tiksli informacija apie buvimo vietą ir spūstis perduodama tiesiai į automobilį, taigi vairuotojas visuomet turi visą realaus laiko informaciją apie eismo situaciją greitkeliuose, pagrindiniuose, užmiesčio ir miesto keliuose. Su pažangaus alternatyvaus maršruto patarimais vairuotojas galės pasiekti savo kelionės tikslą žymiai greičiau ir tausiau. Duomenys renkami pasitelkiant anoniminius judėjimo profilius iš GPS, duomenis apie automobilių spūstis, išmaniųjų telefonų programėles ir policijos pranešimus. Be to, sistema atsižvelgia ir į eismo schemas, kaip antai, piko metą. Eismo informacija aiškiai pateikiama ekrane: keliai pažymėti žalia, geltona, oranžine ir raudona spalva. Dėl ekrane rodomo kelio žalia, geltona, oranžine ir raudona spalva bus užtikrinama geriausia įmanoma eismo informacija.

NUOTOLINIO VALDYMO PASLAUGOS.

Be to, pasitelkdami nuotolinio valdymo paslaugas ir nemokamą My BMW Remote programėlę (galima įsigyti Apple arba Google Play programėlių parduotuvėje) galėsite valdyti begalę skirtingų su transporto priemone susijusių funkcijų, kaip antai, užrakinti arba atrakinti automobilį. Į savo BMW navigaciją galima tiesiogiai perkelti su GoogleTM paieškos sistemoje rastus adresus. Taip pat galima matyti ir savo automobilio buvimo vietą. Norint naudoti šią funkciją, klientams tereikia vieną kartą www.bmw-connecteddrive.com portalo My BMW ConnectedDrive skiltyje aktyvuoti nuotolinių paslaugų funkciją.

Nuotolinio valdymo paslaugos.

INTERNETAS.

INTERNETAS.

Su interneto paslaugomis turėsite interneto prieigą tiesiog savo didelės skiriamosios gebos BMW valdymo ekrane. Taigi, vairuotojas galės naudotis internetu lygiai kaip savo namų kompiuteryje bei mėgautis visu UMTS tinklo greičiu. URL adresą galėsite nesunkiai ir patogiai įvesti naudodami iDrive valdiklį arba greitosios prieigos žymų sąrašą. Dėl fiksuoto duomenų tarifo galėsite naršyti internete tiesiog iš savo BMW visoje šalyje (išskyrus abonento klajojimą). Interneto svetainės rodomos valdymo ekrane. Automobiliuose su galinių sėdynių pramogų sistema Professional keleiviai taip pat turės galimybę naudotis internetu sėdynėse integruotuose plokščiuosiuose ekranuose.

ASISTENTO PASLAUGOS.

Tie, kurie visuomet svajojo turėti savo asmeninį asistentą, dabar gali tai patirti patys – su Asistento paslaugomis iš BMW ConnectedDrive. Vos vieno mygtuko paspaudimo pakaks norint susisiekti su BMW skambučių centro agentais, kurie gali būti Jūsų asmeniniais asistentais kelyje. Nesvarbu, ar ieškote norimo restorano, artimiausio bankomato ar visą parą veikiančios vaistinės – prireikus, BMW skambučių centro agentas persiųs reikiamą adresą tiesiai į Jūsų navigacijos sistemą. Asistento paslaugos veikia nepriklausomai nuo Jūsų mobiliojo telefono ir veikia tiek Jūsų šalyje, tiek užsienyje – 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę ir be jokių papildomų mokesčių.

Asistento paslaugos.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

BMW X1 modelių su benzininiais ar dyzeliniais varikliais degalų sąnaudos ir CO2 emisijos:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 6,6 iki 3,9
CO2 emisijos g/km (mišriu režimu): nuo 152 iki 104


BMW X1 xDrive25i modelio degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km) nuo: 6.6 / 6.4
Vidutinė CO2 emisija (g/km) nuo: 152 / 149

Faktinės degalų sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo važiaivmo sąlygų, pasirinktos papildomos įrangos ar kankrečios modelio versijos. Išsamios informacijos apie BMW X1 degalų sąnaudas teiraukitės artimiausioje BMW atstovybėje.

Read more