PARODYKITE KELIĄ. IR VISI SEKS PASKUI.

BMW X1 integruotos BMW ConnectedDrive paslaugos ir programėlės.

Komunikacija, informacija ir pramogos – su BMW ConnectedDrive paslaugomis ir programėlėmis patirsite visiškai naują mobilumo pojūtį.

Read more

IŠMANUSIS PAGALBOS SKAMBUTIS.

Prireikus, per BMW skambučių centrą išmanusis pagalbos skambutis automatiškai susisiekia su artimiausiu gelbėjimo centru – ir tam net nereikia mobiliojo telefono. Sistema perduoda informaciją apie automobilio buvimo vietą ir avarijos lygį. Išmanųjį pagalbos skambutį taip pat galite aktyvuoti telefonu, jei, pavyzdžiui, pagalbos reikia kitiems eismo dalyviams.

Išmanusis pagalbos skambutis.

CONNECTEDDRIVE PASLAUGOS.

ConnectedDrive paslaugų pasirenkama įranga yra naudojama kaip pagrindas skaitmeniniam mobilumo asistentui BMW Connected automobilyje ir BMW ConnectedDrive funkcijoms, kurios teikia vairuotojui įvairiausią informaciją, pramogas ir paslaugas kelyje.


Į paketą įeina prieigos prie vietos informacijos galimybė, pavyzdžiui, orai, naujienos, elektroninė GoogleTM paieška ir praktiškos biuro funkcijos. Paslaugos ir programos, kaip antai, su parkavimu susijusi informacija, kelionės ir viešbučių vadovai gali būti pasiekiami tiesiogiai automobilyje per ConnectedDrive meniu – tam netgi nereikės išmaniojo telefono.


Taip pat yra integruota saugi ir neribota prieiga prie pasirinkto išmaniojo telefono programėlių. Su įrangos parinktimi iš ConnectedDrive paslaugų turėsite prieigą prie BMW ConnectedDrive parduotuvės, kurioje tiek paslaugas, tiek ir programas galėsite derinti bet kada ir bet kur – atsižvelgdami į savo individualius poreikius. Įrangos galimybė ConnectedDrive paslaugos suteiks dar daugiau panašių galimybių, taigi kiekviena kelionė BMW taps nepamirštama važiavimo patirtimi.

ConnectedDrive paslaugos.

 • Apple CarPlay ®prijungimo įranga

  Su Apple CarPlay® įranga galima patogiai ir bevieliu būdu naudotis tam tikromis iPhone® funkcijomis automobilyje. Tai leidžia matyti ir per automobilio sąsają ar balsu valdyti iMessages / teksto žinutes, telefoniją, Siri, navigacijos ir tam tikras kitų tiekėjų programėles. Apple CarPlay prijungimo įrangą galima naudoti per iDrive valdiklį ar valdymo balsu funkciją.

 • Microsoft Office 365

  Dirbkite produktyviai tarp darbo ir namų. Tobula Microsoft Office 365 integracija į automobilį leidžia el. laiškus, kontaktus ir kalendoriaus įrašus nuolat sinchronizuoti su kitais galiniais įtaisais ir dirbti su jais tiesiogiai – net be išmaniojo telefono automobilyje. Be to, Skype verslo konferenciniai skambučiai gali būti automatiškai prijungiami vos vienu paspaudimu.

REALIU LAIKU GAUNAMA EISMO INFORMACIJA.

Realiu laiku gaunama eismo informacija (RTTI) visuomet suteiks Jums tik pačią naujausią informaciją apie eismą kelyje. Tiksli informacija apie buvimo vietą ir spūstis perduodama tiesiai į automobilį, taigi vairuotojas visuomet turi visą realaus laiko informaciją apie eismo situaciją greitkeliuose, pagrindiniuose, užmiesčio ir miesto keliuose. Su pažangaus alternatyvaus maršruto patarimais vairuotojas galės pasiekti savo kelionės tikslą žymiai greičiau ir tausiau. Duomenys renkami pasitelkiant anoniminius judėjimo profilius iš GPS, duomenis apie automobilių spūstis, išmaniųjų telefonų programėles ir policijos pranešimus. Be to, sistema atsižvelgia ir į eismo schemas, kaip antai, piko metą. Eismo informacija aiškiai pateikiama ekrane: keliai pažymėti žalia, geltona, oranžine ir raudona spalva. Dėl ekrane rodomo kelio žalia, geltona, oranžine ir raudona spalva bus užtikrinama geriausia įmanoma eismo informacija.

NUOTOLINIO VALDYMO PASLAUGOS.

Be to, pasitelkdami nuotolinio valdymo paslaugas ir nemokamą My BMW Remote programėlę (galima įsigyti Apple arba Google Play programėlių parduotuvėje) galėsite valdyti begalę skirtingų su transporto priemone susijusių funkcijų, kaip antai, užrakinti arba atrakinti automobilį. Į savo BMW navigaciją galima tiesiogiai perkelti su GoogleTM paieškos sistemoje rastus adresus. Taip pat galima matyti ir savo automobilio buvimo vietą. Norint naudoti šią funkciją, klientams tereikia vieną kartą www.bmw-connecteddrive.com portalo My BMW ConnectedDrive skiltyje aktyvuoti nuotolinių paslaugų funkciją.

Nuotolinio valdymo paslaugos.

INTERNETAS.

INTERNETAS.

Su interneto paslaugomis turėsite interneto prieigą tiesiog savo didelės skiriamosios gebos BMW valdymo ekrane. Taigi, vairuotojas galės naudotis internetu lygiai kaip savo namų kompiuteryje bei mėgautis visu UMTS tinklo greičiu. URL adresą galėsite nesunkiai ir patogiai įvesti naudodami iDrive valdiklį arba greitosios prieigos žymų sąrašą. Dėl fiksuoto duomenų tarifo galėsite naršyti internete tiesiog iš savo BMW visoje šalyje (išskyrus abonento klajojimą). Interneto svetainės rodomos valdymo ekrane. Automobiliuose su galinių sėdynių pramogų sistema Professional keleiviai taip pat turės galimybę naudotis internetu sėdynėse integruotuose plokščiuosiuose ekranuose.

ASISTENTO PASLAUGOS.

Paprašykite tam tikros informacijos būdami kelyje ir gaukite praktinės informacijos ir patarimų – visa tai suteiks BMW ConnectedDrive Concierge Service Asistento paslauga. Vos paspaudus mygtuką ši patogi paslauga sujungia vairuotoją su BMW skambučių centro darbuotoju, kuris taps Jūsų „asmeniniu asistentu“ kelyje.


Ieškote konkretaus restorano, artimiausio bankomato ar visą parą veikiančios vaistinės – BMW skambučių centro darbuotas padės Jums ir netgi galės atsiųsti informaciją tiesiai į BMW navigacijos sistemą. Taip pat galite patogiai važiuodami rezervuoti kino bilietus. Asistento paslauga veikia nepriklausomai nuo Jūsų mobiliojo telefono ir veikia tiek Jūsų šalyje, tiek užsienyje – 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę ir be jokių papildomų mokesčių.

Asistento paslaugos.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA.

 • BMW X1 modelių su benzininiu ar dyzeliniu varikliu degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 6,5 iki 4,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 149 iki 114

  BMW X1 xDrive25i (1) degalų sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 6,5 iki 6,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 149 iki 144

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html